Autor Wątek: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec-Wyniki i nagrody  (Przeczytany 3527 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Regulamin głosowania na karierę miesiąca:

1. W konkursie biorą udział wszystkie kariery, które są obecnie w dziale (nie obowiązuje limit postów)
2. Osoby wybierające najlepszą karierę miesiąca głosują na pięć ich zdaniem najlepszych opowiadań.
3. Swój wybór dokonujemy oddając głos na 1 miejsce, 2 miejsce, 3 miejsce, 4 miejsce i 5 miejsce. Za 1 miejsce kariera otrzymuje 10 punktów, za 2 miejsce otrzymuje 7 punktów, za 3 miejsce otrzymuje 4 punkty, za 4 miejsce otrzymuje 2 punkty, a za 5 miejsce otrzymuje 1 punkt.
4. Trzy najlepsze kariery zostaną wpisane do tematu "Karierowe Hall of Fame"
5. Za trzy pierwsze miejsca przyznawane są userbary
6. Kariery nieaktywne nie są brane pod uwagę (tzn: jeśli są w archiwum lub nie są kontynuowane od 20 dni)


29 lipiec (10:00) -  31 lipiec (21:00) głosowanie
1 sierpień oficjalne wyniki i przyznanie nagród
2 sierpień zamknięcie wątku


Kariery biorące udział:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Wyniki:

Lipiec bije na głowę wszystkie poprzednie miesiące pod względem frekwencji i najpewniej poziomu. Dział odżył przez co w końcu doczekaliśmy się upragnionego w pełni konkretnego, że tak można powiedzieć konkursu. Głosujący mieli wielki ból głowy, aby wytypować zwycięzców. Kłopot bogactwa był ogromny, każdy projekt jest wspaniały na swój sposób, więc wybór był bardzo trudny. Mimo tego udało się zagłosować, a wśród rozdających miejsca padała zgodność co do jednego. Prymat w tym miesiącu przejął Real Madryt, a konkretnie Los Galacticos by Artur7 oraz Real Madryt by Mejor, którzy "odjechali" stawce i stoczyli bratobójczy pojedynek o triumf. Jeszcze na półmetku prowadził Mejor, ale ostatecznie zwycięstwo przypadło Arturowi, który tym samym ze swoim projektem wygrał po raz trzeci w konkursie, a po raz czwarty stanął na podium. Dla Mejora jest to debiut, ale jakże udany. Na najniższym stopniu ponownie debiutant. Newcastle United Razera w pełni zasłużenie zdobyło uznanie i miejsce na "pudle". Tuż za trojką szczęśliwych pociąg pościgowy w liczbie dwunastu karier. Liczba nie ma co mówić: imponująca. Najbliższej był Kimron z naszą reprezentacją, która niestety ponownie jak to często bywa musiała uznać wyższość innych :P Za naszymi "Orłami" Borussia Dortmund autorstwa espona. Obrońca tytułu sprzed miesiąca Nederland wraz z Manchesterem uplasował się tuż za BVB.
W sumie wyróżnionych zostało 15 projektów, co stanowi niemalże połowę z wszystkich zgłoszonych do konkursu. Jest bardzo dobrze, ale zawsze warto pamiętać, że może być lepiej. Szczególnie, gdyby zagłosować chcieli wszyscy. Jest to tylko zabawa, a każdy głos dodaje jej "dramaturgii" ;) Nikt na nikogo nie ma zamiaru się obrażać za źle oddany głos :)
Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia oraz wytrwałości, abyśmy mogli się spotkać w przyszłym miesiącu w takim samym gronie. Pozdrawiam!




Nagrody:






« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2014, 11:31:06 wysłana przez espon »

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec- Regulamin
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 29, 2014, 10:22:37 »
1. Real Madryt by Mejor: genialna kariera. Jest w niej wszystko co powinno być, przynajmniej wg mnie. Ma ten swój klimacik i jest bardzo dobrze pisana i przedstawiona. Projekt do którego w tym miesiącu zaglądałem najchętniej.
1. Los Galacticos by Artur7: kolejny numer „1”. Jest innej specyfiki niż ta Mejora, ale poziomem dorównuje. Autor pokazał, że nie wszystko musi być teraźniejsze,że w dawnych klimatach też można się świetnie bawić. Dzięki tym dwóm karierą dostajemy porównanie dwóch rzeczywistości w tym samym otoczeniu.
3. Polska by Kmiron: dałbym pierwsze miejsce, ale nie będę już przesadzał. Może w przyszłym miesiącu. Cóż tu dużo mówić. Projekt bardzo dobry. Teksty, grafika, estetyka, przejrzystość. Wszystko ładnie i na temat. W karierze autor czuje się jak w domu i wychodzi z tego bardzo dobry wynik.
4. Liverpool by Piotr1997: prostota, przejrzystość, estetyka i taka fajna chęć zaglądania tutaj skłoniła mnie do podarowania miejsca tuż za „pudłem”. Do podium trochę brakuje, bo jest jeszcze kilka mankamentów do poprawy, ale to da się zrobić. Lubię zaglądać do tej karierki i duże brawa.
5. Newcastle United: podobniej jak wyżej. Inny klimat ligi, ale poziom równie dobry. Autor nie boi podejmować się swoich kroków, idzie własnym pomysłem i nie ma wszystkiego na „oklep”. Dodaje to wielkiego plusa. Jednak na miejsce wyżej u mnie musi jeszcze poczekać.




I jeszcze postanowiłem, że tak poza konkursem dodam od siebie wyróżnienia, aby autorzy wiedzieli, że o nich pamiętam. Mamy sporo karier i każda zasługuje na pochwały, ale nie można przecież nagrodzić wszystkich. ;)

Coca-Cocla Team by Miszczu11: niewątpliwie jako, że uczestniczymy w tym projekcie powinna dostawać co miesiąc pierwszą lokatę, ale wtedy inni nie mieli by szans. Dlatego uznaje ją tylko jako wyróżnienie, ale projekt naprawdę świetny i autor dostaje same miłe słowa. Oczywiście nie jest tak, że w ogóle nie uznam ją na podium. Na pewno kiedyś tak, ale są przecież jeszcze inni.
Polska by barthez: zdecydowanie kandydat do podium, ale zabrakło mi jeszcze kilku postów na temat opowiadania, a tak dałem szanse innym.
FIFA World Cup by Rasivo: podobnie jak u bartheza.
Wisła Kraków by hose444: zasługuje na miejsce premiowane punktami, ale postanowiłem, że w tym miesiącu to inni dostaną swoją szanse
FC Barcelona by przybyl: solidna, bardzo dobra i niczym nie odbiega, ale u mnie musi poczekać na swoją szanse, aby znaleźć się w pierwszej „5”.



Pozostałym gratuluję i zachęcam do dalszej wytrwałej pracy. Warto.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec- Głosowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 29, 2014, 10:35:46 »
1. Never lose hope, czyli biało-czerwoni by barthez - najlepsza kariera na forum. Świetnie napisana, przedstawiona. Po prosu cudo, wystarczy mi kilka postów, ba nawet by jeden wystarczył - barthez to gwarancja jakości

2. Los Galacticos by Artur7 - powróciła na właściwe tory, jest nieprzewidywalna, przedstawiona w stylu "retro", za co duży plus.

3. Manchester United by Nederland - cały czas na jednym, solidnym poziomie. Było by pierwsze miejsce, ale w tym miesiącu inne mnie wciągnęły.

4. Jayden Wallace - Historia pewnego trenera by The Stig - pierwsze posty wskazują, że jeśli autor będzie kontynuował, to mamy co miesiąc kandydata do "pudła".

5. FIFA World Cup 2014 by Rasivo - graficznie bomba, tekst jeszcze do poprawy, ale wciąga, za to na zachętę jest piąte miejsce.

Wyróżniam ponadto (jak espon  ;)): Real Madryt by Mejor, Coca-Cocla Team by Miszczu11, FC Barcelona by Przybyl i Newcastle United by Razer
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec- Głosowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 29, 2014, 11:06:00 »
1. Realmadrid by Mejor
2. Polski International Challenge! by Anjin Miura
3. Newcastle United - Misja Europa! by Razer
4. Los Galácticos 2006 by Artur 7
5. Boston United by IDareKI

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec- Głosowanie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 29, 2014, 11:31:51 »
1. Newcastle United by Razer - długie i strasznie ciekawe odcinki, które przyciągają swoim układem i dobrą grafiką.
2. Manchester United by Nederland - najbardziej systematyczna kariera na forum. Cały czas trzymająca swój poziom.
3. Los Galacticos by Artur7 - kocham tamte czasy, w których jest rozgrywana kariera. Długa i dobrze prowadzona.
4. Borussia Dortmund by espon - ma swój własny, dobry styl. Ciekawie przedstawiona i nie nudzi.
5. Valencia by veeq - bardzo klimatyczna i świetnie pod względem graficznym.

Z początkiem wakacji zrobił się spory ruch w dziale i jest naprawdę multum karier, które nie tylko trzymają poziom, ale są prowadzone na naprawdę świetnym poziomie. Jeśli dobrze policzyłem to mamy 32 kariery. Wyróżnienie najlepszej piątki jest kosmicznie trudne.

Offline TiDi

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2012
  • location: Płock
  • Wiadomości: 273
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 04.11.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec- Głosowanie
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 29, 2014, 14:12:26 »
1. Realmadrid by Mejor
2. Los Galacticos by Artur7
3. Manchester United by Nederland
4. FIFA World Cup 2014 by Rasivo
5. Borussia Dortmund by espon
" border="0

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec- Głosowanie
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 29, 2014, 15:12:04 »
1. Manchester United by plumber
2. Liverpool by Piotr1997
3. Newcastle United - Misja Europa! by Razer
4. Real Madryt by Mejor
5. Borussia Dortmund by espon

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec- Głosowanie
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 29, 2014, 23:10:33 »
Pfff.... To będzie ciężkie...
1. Los Galacticos 2006 by Artur 7 - tutaj już chyba wszystko zostało powiedziane. Może i graficznie nie powala jak Rasivo, czy nawet IDareKI, jednak to nadaje jej ten "retro-klimat" jak już ktoś napisał... (oczywiście wiadomo kto >:()

2. Realmadrid by Mejor - fajny kontrast do tej kariery Artura. Byłoby pierwsze, jednak Artur nie trzyma się szablonów, robi wszystko kompletnie po swojemu, jego kariera jest po prostu "inna". Zawsze lubiłem coś, co jest inne. To jest jego jedyna przewaga nad Mejorem. O nim też już zresztą wszystko poniżej ;)

3. Boston United F.C. by IDareKI - Darek to gwarancja... Wiedziałem, że szykuje się niezłe opowiadanie i nie przeliczyłem się. Świetny pomysł. Aż się przypomina Wellington United ;) To jest jednak jeszcze coś innego. Jakby pisał dłużej, to może byłaby pierwsza dwójka, ale zaczął całkiem nie dawno, więc jeszcze się od niego nie uzależniłem ;)

4. Wisła Kraków by hose444 - Tekst naprawdę na wysokim poziomie. Widać, że ma pomysł na to, co robi. Polska liga, polski język w grze, wspomnienie o polskich zespołach w Europie i o polskiej kadrze w eliminacjach. Za to ogromny +. Do tego interesujące i trafione w dychę tytuły. Świetne odwzorowanie Franza w wywiadach. Jedyne, co mi czasem nie pasuje, to grafiki.

5. Borussia Dortmund by Espon - Na początku miesiąca strasznie się wciągnąłem, teraz chyba przez ilość karier moje zainteresowanie nieco się zmniejszyło. Gdyby to głosowanie odbywało się ok. 2-3 tyg temu, bezapelacyjnie dałbym 1. miejsce.

Panowie, chciałbym całej Waszej piątce dać 1. miejsce, ale regulamin mi na to nie pozwala. Mógłbym równie dobrze rzucać monetą w kwestii Waszej kolejności. Wyróżnienia przede wszystkim dla Rasivo i Miszcza. Jeżeli utrzymacie tempo, to chyba Wy stworzycie moje TOP-2 w sierpniu. Fajnie również prezentował się fcbm18. Nagle jednak ucichł. Kariery Bartheza i Kmirona świetne. Jednak niestety częstotliwość publikowania postów jest zbyt mała moim zdaniem. Chociaż może dzięki temu te posty są idealne? The Stig świetnie zaczął, później przerwa, piotrl1997 ma bardzo fajny klimacik i super klub wybrał.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec- Głosowanie
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 30, 2014, 09:39:43 »
jednak to nadaje jej ten "retro-klimat" jak już ktoś napisał... (oczywiście wiadomo kto >:()

Jasne, a co!  ;D

To już tak będziemy wyróżniać inne, niepunktowane kariery?  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline LonG_7

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 15.07.2014r.
  • 決してあきらめない
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec- Głosowanie
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 30, 2014, 11:59:29 »
1. Borussia Dortmund by Espon
2. FIFA World Cup 2014 by Rasivo
3. Los Galacticos 2006 by Artur 7
4. Boston United F.C. by IDareKI
5. Realmadrid by Mejor

Gratuluję panowie, dajecie mi inspirację do tworzenia i wkładania wysiłku w swoje opowiadanie, by może kiedyś znaleźć z Wami razem na podium (fajnie by było :)),

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec- Głosowanie
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 30, 2014, 13:15:15 »
1. Los Galacticos by Artur
2. Wisła Kraków by Hose
3. Newcastle United by Razer
4. Real Madryt by Mejor
5. Boston United by Darek

Offline plumber.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.01.2014r.
    • twitter
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec- Głosowanie
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 31, 2014, 10:38:54 »
1. Los Galacticos by Artur
2. Polska by kmiron.
3. Polska by barhez
4. Wisła Kraków by hose44
5. Real Madryt by Mejor

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec- Głosowanie
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 31, 2014, 20:28:08 »
1. Real Madryt by Mejor: Nie kojarzę go z karier, a gdy tu wbił zapowiedział dobry projekt i to zrobił. Do tego bardzo podoba mi się ciągłość tej kariery i sposób jej prowadzenia - grafika, etc. Może język nie do końca mi leży, ale przyczepić się do niego niemożna.

2. Polska by kmiron: Dla mnie kariera wręcz idealna. Jeżeli nie miałby przerwy postawiłbym ją na 1 miejscu. Teksty świetne, klimat PES-a 6...

3. Newcastle United by Razer: Jak na młody wiek pisze naprawdę dojrzale i ciekawie teksty. Graficznie też ładnie się prezentuje.

4. Borussia Dortmund by espon: 10 stron, to chyba jego najdłuższy projekt. Robi świetne zapowiedzi kolejek CL, ale uważam, że traci na tym akcja kariery, bo pojawiłoby się wtedy kilka odcinków z meczem, co jest solą opowiadań.

5. Wisła Kraków by hose444: Mimo, że ostatnie miejsce punktowane, to bardzo podoba mi się jego kariera, a szczególnie jej "lekkość". Mecz, zapowiedź, wywiad, podsumowanie i idzie dalej.



Tak naprawdę miałem nie głosować, bo nie lubię tego. Każda kariera/blog jest na swój sposób wyjątkowa i ludzie o tym wiedzą. Najważniejsze jest robić to, co się lubi.
" border="0" border="0

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec- Głosowanie
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 31, 2014, 21:14:06 »
Tak naprawdę miałem nie głosować, bo nie lubię tego. Każda kariera/blog jest na swój sposób wyjątkowa i ludzie o tym wiedzą. Najważniejsze jest robić to, co się lubi.
No ale przecież można się dobrze bawić i przy tym wprowadzić mały element rywalizacji. Na szczęście u nas jest ona bardzo zdrowa i na poziomie, więc zachęcam wszystkich do głosowania, którzy się wahają tak, jak Artur ;)

To już tak będziemy wyróżniać inne, niepunktowane kariery?  :)
Aha, czyli jeszcze nie wiesz... Szykujemy specjalne userbary dla "wyróżnionych" ;D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2014, 21:18:14 wysłana przez Razer »

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec- Głosowanie
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 31, 2014, 21:23:53 »
Widzę, że wiele userów przegląda wątek, więc może waha się oddać głos. Więc mówię nie wahajcie się ;D Głosowanie przedłużone do 21.45, więc jeszcze zdążycie. Są to ostatnie minuty!

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec- Głosowanie
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 31, 2014, 21:25:42 »
Tylko po co te cudowanie z godzinami, na drugi raz ustalić datę od - do, a posty po północy odrzucać
" border="0" border="0

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec- Głosowanie
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 31, 2014, 21:38:16 »
Tylko po co te cudowanie z godzinami, na drugi raz ustalić datę od - do, a posty po północy odrzucać
Pewnie i tak będzie lepiej. Ale jeszcze ten ostatni miesiąc na starych zasadach :P

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec-Wyniki i nagrody
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 01, 2014, 11:28:50 »
Wyniki i nagrody opublikowane w pierwszym poście! :)

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec-Wyniki i nagrody
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 01, 2014, 11:37:59 »
Gratuluję zwycięzcom!  :) Ósme miejsca nie jest złe. W zasadzie to z sklasyfikowanych karier tylko moja dotyczy polskiego klubu, co chyba o czymś świadczy  :D
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec-Wyniki i nagrody
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 01, 2014, 13:06:40 »
Gratulację dla wszystkich, którzy znaleźli się w najlepszej 15-stce. Mi pozostaje podziękować za każdy oddany na mnie głos. Fajnie jest znów tu wrócić, bo nie był to mój takowy debiut, a raczej comeback, po bardzo długiej przerwie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl: lipiec-Wyniki i nagrody
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 01, 2014, 13:06:40 »