Autor Wątek: Polska by kmiron #87  (Przeczytany 72346 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Polska by kmiron #77
« Odpowiedź #240 dnia: Lipiec 20, 2015, 01:24:35 »
Z dobre trzy lata minęły od mojej ostatniej kariery, a co z tym idzie pobytem tutaj na forum. Dziś sobie wchodzę, a Ty dalej piszesz i to o naszej reprezentacji. Naprawdę wielki szacunek, bo z tego co widzę tych "starych wyjadaczy ::)" już nie ma.

Kurde aż przypominają się te czasy jak za młodego się tutaj pisało :D. Ciekawe jakby to było teraz, gdyby tak każdy znów wyskoczył z jakimś projektem.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Polska by kmiron #77
« Odpowiedź #241 dnia: Lipiec 20, 2015, 09:54:35 »
jak za młodego się tutaj pisało
To tak się postarzałeś przez te 3 lata?
" border="0" border="0

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Polska by kmiron #77
« Odpowiedź #242 dnia: Lipiec 20, 2015, 13:46:54 »
To tak się postarzałeś przez te 3 lata?
Haha ;). Trochę jest różnicy jak pisało się tutaj w okresie 2-3 gimnazjum, a za kilka tygodni 4 technikum.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Polska by kmiron #78
« Odpowiedź #243 dnia: Lipiec 20, 2015, 14:50:43 »
Zależy jak na to patrzeć. Niektórzy wydorośleją wraz z pójściem do pracy i zarabianiem na siebie. Ale nie spamujmy tu tematu kmironowi.
" border="0" border="0

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron #78
« Odpowiedź #244 dnia: Lipiec 20, 2015, 18:41:12 »
Spoiler for Hiden:
Z dobre trzy lata minęły od mojej ostatniej kariery, a co z tym idzie pobytem tutaj na forum. Dziś sobie wchodzę, a Ty dalej piszesz i to o naszej reprezentacji. Naprawdę wielki szacunek, bo z tego co widzę tych "starych wyjadaczy ::)" już nie ma.
Ja też już powoli zwijam manatki. Jestem chyba najmłodszym z tych starych wyjadaczy, więc jeszcze mi się znudziło. To raczej jednak moja ostatnia kariera - z pewnością najdłuższa i moim zdaniem najlepsza - ale ileż można? :D

To tak się postarzałeś przez te 3 lata?
Haha ;). Trochę jest różnicy jak pisało się tutaj w okresie 2-3 gimnazjum, a za kilka tygodni 4 technikum.
Zależy jak na to patrzeć. Niektórzy wydorośleją wraz z pójściem do pracy i zarabianiem na siebie. Ale nie spamujmy tu tematu kmironowi.
Artur - mam wrażenie, że po raz kolejny ostatnio przypieprzasz się do czegoś, co na to nie zasługuje. Czy mojsesh napisał gdzieś, że wydoroślał? Ja również uważam, że człowiek staje się dorosły, gdy zacznie sam na siebie zarabiać, ale czy ta teza została gdziekolwiek zaprzeczona? Po prostu w wieku nastoletnim trzy lata to szmat czasu.

Jeszcze jedno - przy polskich akcentach specjalnie nie wspomniałem o Bońku Garcii. Dlaczego? Bo rok temu miałem naprawdę po dziurki w nosie tego tematu. Wydawało mi się niezwykle żenujące, że jedynym, czym nasz kraj zaistniał na tym mundialu, było drugie imię rezerwowego jednej z najgorszych drużyn turnieju.

#79 | 15.05.2014


Rywale reprezentacji Polski też odkryli karty

Chile, Honduras i Niemcy - mundialowi przeciwnicy Polaków z grupy E - także ogłosili już szerokie kadry na mistrzostwa. Obyło się bez spektakularnych niespodzianek.


Oczywiście zdecydowanie najmocniejszym składem mogą pochwalić się Niemcy, którzy będą absolutnym faworytem grupy i jednym z najpoważniejszych kandydatów do zwycięstwa w całym turnieju. Najliczniejszą reprezentację w zespole Joachima Loewa mają piłkarze Bayernu Monachium (7 piłkarzy) i Borussii Dortmund (5) - zeszłoroczni finaliści Ligi Mistrzów. Z powodu kontuzji do Brazylii z drużyną Joachima Loewa nie pojedzie za to bramkostrzelny napastnik Fiorentiny, Mario Gomez. Jedyną nominalną "dziewiątką" w szerokiej kadrze naszych zachodnich sąsiadów pozostał więc urodzony w Opolu Miroslav Klose, któremu brakuje dwóch goli, by wyprzedzić Brazylijczyka Ronaldo i zostać najlepszym strzelcem w historii finałów mistrzostw świata.
Spoiler for Hiden:
Bramkarze: Manuel Neuer (Bayern Monachium), Roman Weidenfeller (Borussia Dortmund), Ron-Robert Zieler (Hannover 96)
Obrońcy: Jerome Boateng (Bayern Monachium), Erik Durm (Borussia Dortmund), Kevin Grosskreutz (Borussia Dortmund), Benedikt Hoewedes (Schalke 04), Mats Hummels (Borussia Dortmund), Marcell Jansen (Hamburger SV), Philipp Lahm (Bayern Monachium), Per Mertesacker (Arsenal Londyn), Shkodran Mustafi (UC Sampdoria), Marcel Schmelzer (Borussia Dortmund)
Pomocnicy: Lars Bender (Bayer Leverkusen), Julian Draxler (Schalke 04), Matthias Ginter (SC Freiburg), Leon Goretzka (Schalke 04), Mario Goetze (Bayern Monachium), Andre Hahn (FC Augsburg), Sami Khedira (Real Madryt), Toni Kroos (Bayern Monachium), Max Meyer (Schalke 04), Thomas Mueller (Bayern Monachium), Mesut Oezil (Arsenal Londyn), Marco Reus (Borussia Dortmund), Andre Schuerrle (Chelsea FC), Bastian Schweinsteiger (Bayern Monachium)
Napastnicy: Lukas Podolski (Arsenal FC), Miroslav Klose (SS Lazio), Kevin Volland (TSG Hoffenheim)


Chile to na papierze druga siła grupy. W inaugurującym zmagania spotkaniu z Polską wystąpią choćby takie tuzy jak Alexis Sanchez i Arturo Vidal. Na liście klubów, w których grają Chilijczycy, oprócz Barcelony i Juventusu widnieją też inne uznane marki - Valencia, Fiorentina, FC Basel, Santos czy Real Sociedad. Tylko dwunastu wybrańców Jorge Sampaolego występuje poza Europą - na ogół w czołowych zespołach ligi chilijskiej i brazylijskiej. Trzynastu powołanych znajdowało się w składzie też cztery lata temu, gdy "La Roja" docierała do 1/8 finału mundialu w RPA.
Spoiler for Hiden:
Bramkarze: Claudio Bravo (Real Sociedad), Paulo Garces (O'Higgins), Johnny Herrera (Universidad de Chile), Cristopher Toselli (Universidad Catolica)
Obrońcy: Enzo Andia (Universidad Catolica), Marcos Gonzalez (Union Espanola), Mauricio Isla (Juventus FC), Gonzalo Jara (Nottingham Forest), Gary Medel (Cardiff City), Eugenio Mena (Santos FC), Jose Rojas (Universidad de Chile)
Pomocnicy: Jorge Valdivia (SE Palmeiras), Felipe Gutierrez (FC Twente), Rodrigo Millar (Atlas FC), Jose Pedro Fuenzalida (Colo-Colo), Pablo Hernandez (O'Higgins), Matias Fernandez (AC Fiorentina), Francisco Silva (CA Osasuna), Arturo Vidal (Juventus FC), Charles Aranguiz (SC Internacional), Marcelo Diaz (FC Basel), Carlos Carmona (Atalanta Bergamo), Miiko Albornoz (Malmoe FF)
Napastnicy: Jean Beausejour (Wigan Athletic), Gustavo Canales (Union Espanola), Fabian Orellana (Celta Vigo), Esteban Paredes (Colo-Colo), Mauricio Pinilla (Cagliari Calcio), Alexis Sanchez (FC Barcelona), Eduardo Vargas (Valencia CF)


Selekcjoner Hondurasu, Luis Fernando Suarez, zdecydował się podać do wiadomości od razu ostateczny, 23-osobowy skład swojego zespołu. Kadrze tej brakuje argumentów, które sugerowałyby, iż tegoroczna drużyna będzie silniejsza od tej, która uciułała ledwie punkt w finałach MŚ 2010 w RPA. Dla kibica z Europy skład "Los Cartachos" jest praktycznie anonimowy. Najbardziej rozpoznawalnymi Honduranami są Maynor Figueroa i Wilson Palacios, reprezentujący barwy angielskich Hull i Stoke, a także młody talent z belgijskiego Anderlechtu, Andy Najar. Nie brakuje tez polskich akcentów, bo nazwiska Osmana Chaveza (wypożyczony z Wisły Kraków do chińskiego drugoligowca Qingdao Janoon) i Carlosa Costly'ego (w latach 2007-10 59 meczów i 14 bramek w barwach GKS-u Bełchatów) kojarzy każdy szanujący się kibic rodzimej ekstraklasy.
Spoiler for Hiden:
Bramkarze: Donis Escober (CD Olimpia), Luis Lopez (Real Espana), Noel Valladares (CD Olimpia)
Obrońcy: Brayan Beckeles (CD Olimpia), Victor Bernardez (San Jose Earthquakes), Osman Chavez (Qingdao Janoon), Maynor Figueroa (Hull City), Juan Carlos Garcia (Wigan Athletic), Emilio Izaguirre (Celtic FC), Juan Pablo Montes (CD Motagua)
Pomocnicy: Marvin Chavez (Colorado Rapids), Jorge Claros (CD Motagua), Eder Delgado (Real Espana), Roger Espinoza (Wigan Athletic), Oscar Boniek Garcia (Houston Dynamo), Luis Garrido (CD Olimpia), Mario Martinez (Real Espana), Andy Najar (RSC Anderlecht), Wilson Palacios (Stoke City)
Napastnicy: Jerry Bengtson (New England Revolution), Carlo Costly (Real Espana), Rony Martinez (Real Sociedad), Jerry Palacios (Alajuelense)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2015, 21:48:34 wysłana przez kmiron#10 »



Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Polska by kmiron #79
« Odpowiedź #245 dnia: Lipiec 20, 2015, 20:04:02 »
Co do Artura to zauważyłem, że lubi po prostu wskazać userom coś co brzmi dziwnie ewentualnie jest absurdem bądź błędem językowym. Można tez to odebrac jako dowalanie się  to fakt.

Kmiron masz zamiar do końca Mundialu dociągnąć karierę?? Bo fajnie się ją czyta mimo, że sympatią chyba mnie nie darzysz,ale nie o to tutaj chodzi  >:D >:D
   


Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron #79
« Odpowiedź #246 dnia: Lipiec 20, 2015, 21:46:47 »
Co do Artura to zauważyłem, że lubi po prostu wskazać userom coś co brzmi dziwnie ewentualnie jest absurdem bądź błędem językowym. Można tez to odebrac jako dowalanie się  to fakt.
Ale przecież tu nie chodzi o żaden z tych przypadków, podobnie nie chodziło kilka tygodni temu, kiedy zarzucał mi nadmierny realizm w karierze.

Cytuj
Kmiron masz zamiar do końca Mundialu dociągnąć karierę??
Do końca mundialu i tyle. Powinno wyjść około stu postów, jak dla mnie wystarczy. :P Kariera ma ponad rok, a od czasu gdy zaczynałem bazgrolić coś do notatnika minęło chyba kolejne pół.

Cytuj
Bo fajnie się ją czyta mimo, że sympatią chyba mnie nie darzysz,ale nie o to tutaj chodzi  >:D >:D
Dzięki. Nie tyle nie darzę, co miałem wobec Ciebie swego czasu dość uzasadnione podejrzenia, wszyscy chyba dobrze wiedzą jakie. Trzymam kciuki również za Twoje Euro, bo w tym miesiącu w wątku cisza. :)



Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Polska by kmiron #79
« Odpowiedź #247 dnia: Lipiec 20, 2015, 21:56:47 »
Cos tam dodałem w tym miesiącu, ale jest mniej bo zacząłem dosyć bardziej intensywniej szukać jakiegoś patcha pod finały.
   


Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Polska by kmiron #78
« Odpowiedź #248 dnia: Lipiec 20, 2015, 23:09:44 »
Artur - mam wrażenie, że po raz kolejny ostatnio przypieprzasz się do czegoś, co na to nie zasługuje. Czy mojsesh napisał gdzieś, że wydoroślał? Ja również uważam, że człowiek staje się dorosły, gdy zacznie sam na siebie zarabiać, ale czy ta teza została gdziekolwiek zaprzeczona? Po prostu w wieku nastoletnim trzy lata to szmat czasu.
Właśnie, masz wrażenie. Po ostatniej rozmowie wydaje Ci się, że teraz atakuje. Z jego wypowiedzi wyczułem, że 3 lata od swojej ostatniej kariery tak spoważniał, iż teraz byłoby trochę głupio znowu się w to bawić. Dlatego napisałem, że 17-18 lat, to jeszcze nie jest straszny wiek, schody zaczynają się później. Zresztą są tu ludzie tacy jak Rasivo, krzychu, espon, ja, być może Nederland, którzy są tą najstarszą grupą, uczą się, pracują, a mimo to nie przeszkadza im to w pisaniu i robieniu tego co lubią.

Jak chcesz odpowiedzieć, to może na pw, bo po co zaśmiecać dobry wątek.
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Polska by kmiron #79
« Odpowiedź #249 dnia: Lipiec 20, 2015, 23:34:03 »
Zgodzę się z Arturem wiek 17-18 nie jest przeszkodom. Sam mam 18 lat i jakoś łącze szkołe, praktyki z karierą i forum ;)
Niektórzy są jeszcze starsi a dają radę ;) Jeśli masz jakąś pasję to za wszelką cenę będziesz do niej dążył. Ja lubię pisać i nie wyobrażam sobie nawet za te kolejne 3 lata że skończę z tym. Nie ma mowy ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2015, 23:45:50 wysłana przez MichuVeB »

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Polska by kmiron #79
« Odpowiedź #250 dnia: Lipiec 20, 2015, 23:49:49 »
Czuję się jak dziadek - w tym roku kończę 25 lat :P :P
   


Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron #79
« Odpowiedź #251 dnia: Lipiec 21, 2015, 01:34:38 »
Zgodzę się z Arturem wiek 17-18 nie jest przeszkodom. Sam mam 18 lat i jakoś łącze szkołe, praktyki z karierą i forum ;)
Niektórzy są jeszcze starsi a dają radę ;) Jeśli masz jakąś pasję to za wszelką cenę będziesz do niej dążył. Ja lubię pisać i nie wyobrażam sobie nawet za te kolejne 3 lata że skończę z tym. Nie ma mowy ;)
Ja mam 17 i o życiu gówno wiem. A kariery zaczynałem pisać świeżo po trzynastych urodzinach. Całe szczęście, że nikt wtedy nie wiedział, w jakim jestem wieku... :D

Czuję się jak dziadek - w tym roku kończę 25 lat :P :P
Dziadek!



Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Polska by kmiron #79
« Odpowiedź #252 dnia: Lipiec 21, 2015, 09:45:24 »
Każdy kończy wtedy, kiedy musi. Jeden jak ma 18 lat, drugi 30, a jeszcze inny siedzi na Forum (rzadko, ale się zdarza) w wieku 40 lat. Zrozumcie, że każda osoba to indywidualne problemy, sytuacje życiowe, zawodowe, edukacyjne. Nie można tutaj uogólniać.

Proponuję dać już kmironowi pisać. Tak nawiasem to jak na 17 lat (kmiron) masz bardzo dojrzałe teksty. Kolejny dowód na to, że co człowiek, to indywidualna sytuacja.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron #79
« Odpowiedź #253 dnia: Lipiec 24, 2015, 00:23:36 »
Spoiler for Hiden:
Tak nawiasem to jak na 17 lat (kmiron) masz bardzo dojrzałe teksty. Kolejny dowód na to, że co człowiek, to indywidualna sytuacja.
Dziękuję. :) Mówią mi tak od zawsze, nieważne ile mam lat - dlatego też długo na forach karierowych nie przyznawałem się do wieku. :P

#80 | 21.05.2014


Samotny Fornalik już w Chanii

Chciałoby się powiedzieć, że reprezentacja Polski wyleciała dziś na Kretę i rozpoczęła dziesięciodniowy obóz przygotowawczy przed mundialem w Brazylii. Byłoby to jednak spore nadużycie, gdyż piłkarzy uwzględnionych w szerokiej kadrze na MŚ do samolotu wsiadło... trzech. Reszta to gracze, którzy nie otrzymali od Waldemara Fornalika powołania, ale zgodzili się pomóc mu zwiększyć liczebność obozowiczów i pozwolić tym samym na przeprowadzanie normalnych treningów: między innymi Przemysław Tytoń, Marcin Kamiński, Łukasz Broź, Filip Starzyński, Michał Kucharczyk, Marek Saganowski i Dawid Kownacki. Selekcjoner postanowił zadbać o to, by każdy z jego zawodników zdążył odpowiednio wypocząć przed oby jak najdłuższymi zmaganiami w Kraju Kawy, więc jego wybrańcy będą dołączać do drużyny stopniowo. Dziś na lotnisku Okęcie stawili się tylko Marcin Komorowski, Marcin Wasilewski i Mateusz Klich, którzy sezon 2013/14 w klubach zakończyli już dłuższy czas temu. Pozostali biało-czerwoni do Grecji przybędą już w trakcie zgrupowania. Żeby było weselej - niemal każdy innego dnia:
24 maja: Łukasz Fabiański, Tomasz Kuszczak, Sebastian Boenisch, Eugen Polanski, Matthias Ostrzolek, Ludovic Obraniak, Maciej Rybus;
25 maja: Jakub Wawrzyniak, Artur Jędrzejczyk, Damien Perquis, Kacper Przybyłko oraz pięciu kadrowiczów z T-Mobile Ekstraklasy;
26 maja: Kamil Grosicki, Łukasz Piszczek, Artur Boruc, Adrian Mierzejewski;
27 maja: Waldemar Sobota.

Obóz potrwa do 31 maja. Jego zwieńczeniem będzie zaplanowany na 30 maja sparing z Macedonią w Heraklionie. Sześciu graczy, którzy mają za sobą najbardziej intensywny sezon, dołączy do zespołu dopiero 1 czerwca, gdy ten powróci już do Warszawy. Są to Wojciech Szczęsny, Kamil Glik, Łukasz Szukała, Przemysław Kaźmierczak, Grzegorz Krychowiak i Robert Lewandowski.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2015, 00:26:34 wysłana przez kmiron#10 »



Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Polska by kmiron #80
« Odpowiedź #254 dnia: Lipiec 24, 2015, 18:05:21 »
Cuda, dziwy z tym wylotem na Kretę.  :P

Co do powołania szerokiej kadry: jest taka, jaką ją widzi Smutny. Nie będę się czepiał, ale ocenię, jak to może wyglądać. Z bramkarzy pewnie odstrzeli Kuszczaka. W obronie musi odpaść jakiś stoper, bo jest ich za dużo. Najbardziej odpowiadał by mi tu od wylotu Perquis, ewentualnie Szukała. Żyry też bym nie brał, bo to przereklamowany koleś jest. Strasznie wygląda atak. Tylko Lewy a potem długo, długo nic. Robak? solidny wyrobnik, nic więcej ponad poziom ligowy. Przybyłko? Melodia przyszłości.

Oby się Robert nie posypał przez Mundialem.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Polska by kmiron #79
« Odpowiedź #255 dnia: Sierpień 02, 2015, 00:50:31 »
Zajrzałem tu na forum z sentymentu, jak świetnie jest zobaczyć karierę na bardzo wysokim poziomie od weterana. Trzymasz poziom, niezmiennie :)

Dziękuję. :) Mówią mi tak od zawsze, nieważne ile mam lat - dlatego też długo na forach karierowych nie przyznawałem się do wieku. :P

Dla mnie Twój wiek nie był tajemnicą, bo pamiętam, że kiedyś przeprowadziłem małe śledztwo i znalazłem Cię na fb :police:

Offline Blues Fan

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 09.01.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Polska by kmiron #79
« Odpowiedź #256 dnia: Sierpień 02, 2015, 14:37:37 »
Ja mam 17 i o życiu gówno wiem. A kariery zaczynałem pisać świeżo po trzynastych urodzinach. Całe szczęście, że nikt wtedy nie wiedział, w jakim jestem wieku... :D
Dziadek!
Też wtedy zaczynałem i już na początku było dobrze. Pewnie gdybym teraz zaczął to bym przyćmił wszystkie inne kariery a szkoda mi innych twórców  ;)
" border="" border="0

To Blues Fan, tego nie ogarniesz ... - Hose444

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Polska by kmiron #80
« Odpowiedź #257 dnia: Sierpień 02, 2015, 14:52:15 »
Jak masz coś sensownego do dodania, to pisz. Jak nie, to nie rób tego, bo jest to kolejne trolowanie tematów z Twojej strony. Jeżeli nie rozumiesz blokada przemówi.
" border="0" border="0

Offline Blues Fan

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 09.01.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Polska by kmiron #80
« Odpowiedź #258 dnia: Sierpień 02, 2015, 14:54:34 »
Czy na tym forum jest brak wolności słowa ? Bany za promowanie forum swoimi karierami ?
" border="" border="0

To Blues Fan, tego nie ogarniesz ... - Hose444

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Polska by kmiron #80
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpień 02, 2015, 15:03:13 »
Nikt nikomu nie broni się wypowiadać. Ale Ty z kolei robisz sobie żarty, które zaczynają się robić nudne i nie wnoszą nic do tematu. Jak chcesz, to kontynuuj = ban.
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Polska by kmiron #80
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpień 02, 2015, 15:03:13 »