Autor Wątek: Wisła Kraków by hose444  (Przeczytany 82394 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #300 dnia: Wrzesień 28, 2014, 15:33:21 »
Graty utrzymania presji. Nie wiem jak to jest w tym PESie, bo możliwe, że awansowałeś bezpośrednio do CL.
Decyzja ze Smudą raczej niezrozumiała... Gdyby chciał odejść na emeryturę na pewno zrobiłby to po rozegraniu z polskim zespołem sezonu w CL . Wszak to on jako ostatni prowadził takowy do Ligi Mistrzów. Ale Ty tu ustalasz bieg historii
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #301 dnia: Wrzesień 28, 2014, 16:37:10 »
Spoiler for Hiden:
@Artur 7:
Cytuj
Nie wiem jak to jest w tym PESie, bo możliwe, że awansowałeś bezpośrednio do CL.
Wydaje mi się, że zagram w barażach, bo rok temu w tej karierze Legia trafiła od razu do fazy grupowej, a Śląsk grał baraże, czyli wnioskuję z tego, że też zagram o LM taki dwumecz. Zresztą, zobaczymy.

Cytuj
Decyzja ze Smudą raczej niezrozumiała...
Zawsze będą tacy, którym się ona nie spodoba. Ale ja to już wymyśliłem wcześniej, nawet Frania do szpitala wysłałem w trakcie sezonu  :) Mam już nowego coacha, niedługo go poznacie.

98# 18.05.2013


Wynik nie miał znaczenia – żegnaliśmy bowiem „Franza”


30.kolejka
Stadion Miejski im. Henryka Reymana w Krakowie
Wisła Kraków 1:3 Piast Gliwice
Boguski (15) – Kędziora (2,10,61)

Składy:
Wisła: Frąckowiak – Piotr Brożek, Głowacki (C), Bikana, Burliga – Boguski, Chrapek, Stjepanovic, Sosa (81.Garguła), Stilic (74.Szewczyk) – Paweł Brożek
Piast: Szumski – K.Król, Jan Polak, Horvath, Sorg – Podgórski (C), Hanzel, Matras, Jurado, Dytko (61.Nikiema) – Kędziora (74.Izvolt)


Gdy Franciszek Smuda rozpoczynał karierę trenerską, Marcelo Sosa bawił się jeszcze zabawkami, a Paweł Brożek dopiero zaczynał przygodę z futbolem jako dziecko. Kto by wtedy pomyślał, że kilkanaście lat później obaj osiągną pod wodzą „Franza” świetne formy, siejąc postrach w Ekstraklasie.

Dzisiaj obaj ci panowie, jak i cały zespół Wisły byli już na wakacjach. Podobnie jak Legia, „Biała Gwiazda” przegrała ostatni mecz sezonu. Piast walczył, bo miał o co – ostatecznie i tak to Śląsk zajął czwarte miejsce, a gliwiczanie nie trafili do „TOP 4”.

Najbardziej ekscytującym momentem meczu było oficjalne pożegnanie Franciszka Smudy. Podziękowania od kibiców, prezesa Jarosza, ludzi polskiej piłki i szpaler przygotowany przez piłkarzy. Było za co być wdzięcznym, bo niepodrabialny „Franio” dał Wiśle wiele w ciągu roku pracy, ale przede wszystkim – był ikoną Ekstraklasy, teraz będziemy musieli oglądać polską ligę bez niego. Lecz dość już rozczulania. Na podsumowanie sezonu w wykonaniu krakowskiego klubu też przyjdzie jeszcze czas.

Jutro Wiślacy rozjadą się na urlopy, a gdy wrócą z nich początkiem czerwca, czekać na nich będzie już nowy trener i nowy, jeszcze bardziej interesujący sezon.


Skrót meczu/Celebracja Wiślaków na koniec sezonu:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>  <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>


Wyniki 30.kolejki/Tabela Ekstraklasy 2012/2013:
Spoiler for Hiden:


" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #302 dnia: Wrzesień 28, 2014, 17:10:35 »
Szkoda, że w ostatnim meczu sezonu, jak i ostatnim meczu pod wodzą Sumdy, drużyna nie zdołała wygrać, co na pewno fajnie zamknęłoby sezon, który i tak był bardzo udany w Waszym wykonaniu, za co pełen szacunek. Mistrz był nie do zdobycia w tym sezonu. Legia była ponad całą Ekstraklasę (co mnie akurat cieszy :D).

Fajnie, że udało Ci się wytrwać tak długo, szacunek za rozegranie i opisanie całego sezonu. Bardzo mało jest obecnie tak długich karier, tym bardziej należą Ci się pokłony. Mam nadzieje, że będzie kontynuował przygodę z Wisłą, już z nowym trenerem. :)

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #303 dnia: Wrzesień 28, 2014, 21:53:35 »
Koniec sezonu, czas iść na piwo nie myśląc o kolejnym treningu ;p
Jest co świętowac, eliminacje LM więc kolejny cel na nowy sezon już jest.

Trzeba teraz dokonać kilku wzmocnień.
   


Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #304 dnia: Wrzesień 29, 2014, 19:08:30 »
Brawo za całokształt i powodzenia dalej! Obyś wytrzymał jeszcze kilka takich sezonów!
Po twoich "szpitalach Franza" od razu przeczuwałem, że chyba będziesz z nim coś kombinował no i proszę :P Szkoda tylko, że nie udało się wam pożegnać go triumfem, ale i tak wielkie graty! Na początku była przecież mowa o utrzymaniu, a tutaj wicemistrzostwo ;D
Jestem pewien, że nowy trener będzie potrafił wprowadzić was do CL i spróbować zabrać Legii mistrza. Powodzenia jeszcze raz w dalszej grze :)

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #305 dnia: Wrzesień 29, 2014, 19:33:04 »
Spoiler for Hiden:
@Daro.:
Cytuj
Fajnie, że udało Ci się wytrwać tak długo, szacunek za rozegranie i opisanie całego sezonu. Bardzo mało jest obecnie tak długich karier, tym bardziej należą Ci się pokłony. Mam nadzieje, że będzie kontynuował przygodę z Wisłą, już z nowym trenerem. :)
Dzięki. Będę  ;)

@espon:
Cytuj
Brawo za całokształt i powodzenia dalej! Obyś wytrzymał jeszcze kilka takich sezonów!
Taki mam plan  :)

99# 20.05.2013

Wiślackie podsumowanie sezonu 2012/2013


„Biała Gwiazda” zakończyła swoje występy na boisku w tym sezonie. Warto więc przeanalizować jak wyglądały rozgrywki 12/13 w wykonaniu byłych już podopiecznych Franciszka Smudy. Rozłożymy na czynniki pierwsze osiągnięcia i styl Wisły, wyróżnimy i zganimy poszczególnych zawodników oraz przypomnimy co działo się wokół klubu w ciągu minionych, intensywnych dziesięciu miesięcy.

Zaczynamy od wyniku sportowego. Jako, że krakowska drużyna przed rozpoczęciem rozgrywek była typowana do zajęcia co najwyżej piątego-szóstego miejsca – końcowa pozycja Wisły w tabeli Ekstraklasy jest szczególnym wyczynem. Ekipa spod Wawelu okazała się – po wielu ciężkich bojach – drugą siłą w lidze, choć długo Wiślacy stabilizowali zwycięską formę. Niemniej jednak wicemistrzostwo to sukces. Natomiast udział „Wisełki” w tegorocznym Pucharze Polski może przemilczymy, bo nasz ukochany klub odpadł tam już w pierwszej rundzie.

Drugi aspekt, który omówimy to sposób gry piłkarzy z zespołu ze stolicy Małopolski. Wisła prowadziła piłkę szczególnie w środku pola, dopiero w drugiej części sezonu uaktywniła się w możliwości zagrożenia bramce przeciwnika ze skrzydeł jak i stałych fragmentów. „Biała Gwiazda” działała na murawie szybko, nie bojąc się pressingu. Już dzisiaj można powiedzieć, że zadaniem nowego trenera będzie jeszcze większe przybliżenie się do oczekiwanego wzorca, czyli starej, dobrej i najlepszej krakowskiej piłki, gdzie to my dominujemy, a rywal się chowa.

Kolejną sprawą są indywidualne laurki i rózgi dla zawodników. Przedstawmy to tak: grupa najlepszych, solidnych przez cały rok, tych z wahaniami formy oraz tzw. „niewypały”.  „The Best” to wiadomo – Marcelo Sosa oraz Paweł Brożek. Król asyst i Król strzelców. To głównie dzięki nim Wisła zdobyła największą ilość goli w Ekstraklasie, jak również przy dużym ich udziale – nie wystąpiła w spotkaniu, w którym nie padła ani jedna bramka. Równi przez cały czas byli Głowacki, Stjepanovic, Chrapek i Boguski. Ze zmieniającą się dyspozycją zmagali się za to Stilic, Piccini i Frąckowiak. Warto wyróżnić też „szaraczków”, którzy ogólnie i przeważnie odwalali dobrą robotę, takich jak Burliga, Piotr Brożek czy Bikana. Nie popisali się Guerrier, Mastriani i Straus. Oni na pewno odejdą, a niewiadomymi wciąż są Uryga, Czekaj, Sarki oraz Lucas Diaz.

Ostatnim elementem naszego podsumowania będą sprawy, które bezpośrednio nie są związane z kopaniem futbolówki. Wiadomo – z klubem pożegnał się „Franz”, a w październiku minionego roku na nowego prezesa wybrano Jakuba Jarosza. Latem pracę z klubem zaś zakończy na własne życzenie Andrzej Czyżniewski. Z ważnych spraw trzeba też podkreślić przenosiny Wisły na codzienne zajęcia do Myślenic, gdzie od pół roku stoi już okazała baza treningowa.

Zakończymy ten tekst, pochwalając samych siebie. Przez cały rok byliśmy z Wami na każdym meczu Wisły, pisaliśmy o najgorętszych sprawach klubu i przedstawialiśmy rozmowy z zawodnikami, trenerami oraz prezesem. Bądźcie koniecznie z nami dalej, bo w następnym sezonie znów będziemy zapowiadać, referować, relacjonować i przepytywać – naturalnie wszystko i wszystkich związanych z Wisłą Kraków.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2014, 19:36:25 wysłana przez hose444 »
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #306 dnia: Wrzesień 29, 2014, 21:32:49 »
Czas na chwilę przerwy, ale nie za długo. Tak aby zacząć nowy sezon z nowymi pomysłami, nowymi celami i transferami.
   


Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #307 dnia: Wrzesień 30, 2014, 16:53:16 »
Wynik z tego sezonu był bardzo dobry. Teraz czeka was okno, a tutaj zbrojenia do walki o Ligę Mistrzów. Najpierw powinniśmy poznać jednak następcę Smudy, kompletnie nie mam pojęcia kto to będzie.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #308 dnia: Październik 01, 2014, 14:06:00 »
Najpierw powinniśmy poznać jednak następcę Smudy, kompletnie nie mam pojęcia kto to będzie.

Strzelam: Nawałka.  :D

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #309 dnia: Październik 01, 2014, 14:22:23 »
Strzelam: Nawałka.  :D

Pudło. Nawałka zajęty, w świecie tej kariery jest selekcjonerem reprezentacji Polski  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #310 dnia: Październik 01, 2014, 19:28:47 »
Spoiler for Hiden:
No i wybił setny odcinek  :)

100# 01.06.2013

Piłkarski (trzeci) świat - sezon 2012/2013



Tabela:

Klasyfikacja strzelców/asystentów:
 

Indywidualne wyróżnienia/"11" sezonu
Spoiler for Hiden:





Tabela:

Klasyfikacja strzelców/asystentów:
Spoiler for Hiden:
 




"Drabinka" turniejowa po finale:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #311 dnia: Październik 02, 2014, 19:37:33 »
Tutaj w sumie nie ma co komentować ;p Podsumowanie zrobione czekam osobiscie na transfery ;p
   


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #312 dnia: Październik 02, 2014, 19:57:00 »
Spoiler for Hiden:
Jeśli ktoś mi znajdzie w rozmiarze 180x180 inne logo Pucharu Brazylii to stawiam piwo  ;)

101# 01.06.2013

Piłkarski świat - sezon 2012/2013



Finał:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:



Finał:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:



Play-off:
Spoiler for Hiden:



Tabela:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:


"Drabinka" turniejowa po finale:
Spoiler for Hiden:
Tabela:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:


"Drabinka" turniejowa po finale:
Spoiler for Hiden:



Tabela:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:


"Drabinka" turniejowa po finale:
Spoiler for Hiden:



Tabela:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:


"Drabinka" turniejowa po finale:
Spoiler for Hiden:



Tabela:
Spoiler for Hiden:


"Drabinka" turniejowa po finale:
Spoiler for Hiden:



Tabela:
Spoiler for Hiden:


"Drabinka" turniejowa po finale:
Spoiler for Hiden:



Tabela:
Spoiler for Hiden:


"Drabinka" turniejowa:
Spoiler for Hiden:
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2014, 19:01:04 wysłana przez hose444 »
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #313 dnia: Październik 02, 2014, 19:58:42 »
Teraz dałeś czadu ;p Tyle podsumowań dałeś. Na jakiej zasadzie te ligi 'grają' ? Symulacje?
   


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #314 dnia: Październik 02, 2014, 20:03:08 »
Teraz dałeś czadu ;p Tyle podsumowań dałeś. Na jakiej zasadzie te ligi 'grają' ? Symulacje?

Bo ja wiem. Grają, to wstawiam  ;D Jeszcze szersze podsumowanie było za połowę sezonu, bo były jeszcze grupy LM i LE  :) Co pół roku tak dowalam, żeby czytelnik mógł się wczuć w klimat tej kariery całkowicie  ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #315 dnia: Październik 03, 2014, 08:19:02 »
No to największą sensacją jest mistrzostwo Totków. Myślę, że tylko jakiś szaleniec na nich mógłby postawić u buka na wygranie przez nich ligi. :)

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #316 dnia: Październik 03, 2014, 10:45:19 »
Tottenham wtf?  :o

Fajne podsumowanie, ale zabrakło mi najlepszych "11" sezonu  :'(

Spoiler for Hiden:
   lub      lub   

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #317 dnia: Październik 03, 2014, 19:01:39 »
Krzychu leci piwo!  ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera września
« Odpowiedź #318 dnia: Październik 04, 2014, 10:55:18 »
102# 04.06.2013

Kazimierz Moskal nowym trenerem Wisły Kraków!


Piłkarze „Białej Gwiazdy” już za trzy dni wracają z urlopów do codziennych treningów, a my poznaliśmy właśnie ich nowego opiekuna. Szkoleniowcem Wiślaków od dzisiaj oficjalnie będzie Kazimierz Moskal.

„Kazik” nie jest w Krakowie postacią anonimową. Na Reymonta przez lata był zawodnikiem, nieco później asystentem, a nawet zajmował się pierwszym zespołem. Przejął drużynę jesienią 2011 roku, a opuścił – 1 marca 2012. Wtedy stery w klubie spod Wawelu powierzono Michałowi Probierzowi, ale właściciel „Wisełki” – Bogusław Cupiał – stwierdził potem, że to była zbyt pochopna decyzja i żałował, że nie zatrzymał Moskala na stanowisku trenera.

Następca Smudy po opuszczeniu Wisły ponad rok pracował w Termalicy Bruk-Bet Niecieczy. W poprzednim sezonie zajął z tym zespołem siódme miejsce w I lidze, a „Słonie” uważanie były za drużynę poukładaną i jak na swoje możliwości – solidną.

46-letni Moskal podpisał dwuletni kontrakt, a prezes Jakub Jarosz zapewnił na konferencji prasowej, że nowy trener może liczyć na poparcie i kredyt zaufania ze strony zarządu jak i samego Cupiała. Sam zainteresowany nie ukrywał faktu, że jest wniebowzięty, iż znów może pracować w swoim ukochanym klubie. Obiecał też, że zrobi wszystko, by osiągnąć kolejne trofea z Wisłą i przywrócić stary, krakowski styl – bo kto jak kto, ale on akurat dobrze wie, o co w nim chodziło.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć nowemu trenerowi oraz „Białej Gwieździe” samych udanych meczy. Niech będzie ich jak najwięcej!
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera września
« Odpowiedź #319 dnia: Październik 04, 2014, 13:15:59 »
Nie spodziewałem się Moskala jako nowego trenera Wisły. Jednak nie dziwi mnie ten wybór z tego względu, że Kazik przeżył z Białą Gwiazdą dużo chwil w swej karierze piłkarskiej i trenerskiej. Dobra decyzja włodarzy twej ekipy. :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera września
« Odpowiedź #319 dnia: Październik 04, 2014, 13:15:59 »