Autor Wątek: Boston United F.C. | Boston magazine #2  (Przeczytany 13028 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Boston United F.C. | Boston magazine #2
« dnia: Lipiec 14, 2014, 09:51:51 »

Boston United to profesjonalny klub piłkarski, którego początki sięgają lat 30. ubiegłego wieku. Znany jest on także pod przydomkiem "Pielgrzymi", nawiązującym do angielskich kolonizatorów i założycieli miasta o tej samej nazwie w amerykańskim stanie Massachusetts. Statek obecny w logo to Mayflower, flagowy okręt wspomnianych przed chwilą bostońskich ojców. W klubowej historii próżno doszukiwać się wielkich dokonań i spektakularnych sukcesów. Finał pucharu FA w 1985 roku to chyba jedyny warty wspomnienia fakt. Drużyna ze zmiennym powodzeniem błąkała się po niższych szczeblach angielskiego futbolu i notowała kolejne problemy finansowe (na przełomie 2006/2007 stała ona na skraju upadłości) - aż do dzisiaj. Dzień, w którym Gerald Grosvenor podpisem zapewnił sobie pełną pulę klubowych akcji jest z pewnością jak dotąd najszczęśliwszym dla kibiców Boston United. Najbogatszy Brytyjczyk (w Anglii najzamożniejszy jednak nie jest) spełnił tym samym marzenie swojego nieżyjącego już ojca, który z zamiłowaniem przyglądał się wojażom Pielgrzymów i marzył, by ujrzeć ich w jak najwyższej lidze. Westminsterski książę postanowił zainwestować środki w upadające Barnsley FC i na licencji bankruta wyciągnął klub na powierzchnię. Prawdziwy cud dla kibiców, jednak spore wyzwanie dla ich wybawiciela.

Mimo, iż Barnsley formalnie już nie istnieje, a jego miejsce zajmuje Boston United, to sam fakt tak logistycznie złożonej operacji generuje kilka poważnych problemów. Stadion szóstoligowej drużyny nie spełnia wymagań, jakie stawia się klubom Championship. Decyzją nowego zarządu niemal natychmiastowo ruszyła przebudowa nieprzystosowanego do ligowych warunków York Street. Do czasu ukończenia prac budowlanych Pielgrzymi będą rozgrywać mecze na wydzierżawionym od władz miasta Barnsley Oakwell Stadium. Szacuje się, że prace potrwają około dwóch lat, a infrastruktura będzie przystosowana do najlepszych europejskich standardów.

Kwestią z pewnością najważniejszą jest to, kto będzie występował w barwach Pielgrzymów. Zawodnicy Barnsley nie zostali pozostawieni na lodzie - wszystkim przedstawiono propozycje nowych kontraktów i od ich woli zależy, gdzie będą kontynuować swoją karierę. Dotychczasowi gracze United nie posiadają umiejętności na miarę Championship, tak więc zostaną przeniesieni do klubowych rezerw. Cały sztab w pocie czoła pracuje już nad potencjalnymi wzmocnieniami i wypożyczeniami. W równie gorączkowym tempie trwają poszukiwania odpowiedniego dla drużyny trenera, który pod opieką nowego prezesa będzie mógł wdrażać swoje pomysły i walczyć o coraz wyższe cele. Szkoleniowiec nie będzie miał łatwego zadania, ponieważ czasu na "złożenie" zgranej ekipy i aklimatyzacje wszystkich w nowym środowisku nie jest zbyt wiele. Pierwszy sezon na zapleczu Premier League pokaże, jak duże ambicje drzemią w tym odnowionym, przebudowanym zespole. 




Spoiler for Spis treści i informacje wstępne:
Witam :)
Z racji, że "standardowe" kariery zaczęły mi się nudzić i stwierdziłem, iż każda kolejna, którą tworzę, jest po prostu kalką poprzedniej (tylko w innej otoczce), postanowiłem zrobić coś troszkę innego. Na Boston United trafiłem dość przypadkowo - przeglądałem sobie drużyny w FMie aż w końcu zszedłem na najniższy dostępny szczebel i zainteresowało mnie... logo. Tak, właśnie logo, które w mojej opinii jest bardzo ładne, stało się jednym z powodów. Tak jak się domyślacie historyjka z ojcem bogatego inwestora nie jest prawdziwa i ma na celu dodać więcej szeroko rozumianej "autentyczności". Jeśli chodzi o realizm... cóż, sama obecność Bostonu w Championship to czysta fantazja, ale transfery będą dostosowane do postępów drużyny i jej prestiżu w danym momencie. Nie zrażajcie się tym, że pan ze zdjęcia jest przy hajsie - nie mam zamiaru robić z Pielgrzymów drugiego Manchesteru City i to w dwa sezony. Chciałem po prostu, aby właścicielem był Anglik a nie inny Rosjanin albo Arab, a ciężko doszukać się jakiejś szerszej listy bogaczy urodzonych na Wyspach. Proszę jednak o powstrzymywanie się od komentarzy typu "to nie jest realne, tak nie mogłoby być", ponieważ będzie to moja historia i tzw. moje klocki  :D Nie będzie specjalnie długich artykułów i ogromnych wstawek nt. historii klubu, ponieważ nie ma w niej nic ciekawego (to tak jakbym miał opisywać dzieje polskiego klubu, który dość często był bliski bankructwa i nosa za trzecią ligę nie wychylił). Bardziej skupię się na pisaniu własnego opowiadania, które mnie i wam będzie dawać jakiegoś rodzaju frajdę, a nie męczyć oczy. Tak więc zapraszam do świata innego, odmiennego, a przede wszystkim wirtualnego (o czym zdecydowanie należy pamiętać), ale wciąż dotyczącego tego, co najbardziej kochamy w piłce nożnej.
Wstęp może nie jest jakiś gigantyczny, ale właśnie taki był cel, aby zachować proporcje formy i treści :)

Jeśli chodzi o sprawy techniczne, to kariera będzie oparta na PESie 2013 i Smoke Patchu (albo pesedicie, wyjdzie w praniu). Boston United dodałem w miejsce Barnsley, zresztą macie to opisane wyżej. Drużyn w Championship jest mniej niż normalnie, bo takie są już uroki PESa i różnych patchów, nie będę się z tego powodu zarzynał, czy wymyślał kolejnych historii o tym jak FA ogranicza ligę (jak w Wolves). Myślę, że każdy wie jak jest z tą naszą kopanką i nie będzie z tym problemu ;) Paseczek przy górnym bannerze będzie się kolejno aktywował wraz z postępem w karierze, ponieważ muszę jeszcze dodać posty dotyczące trenera oraz transferów/kadry.

Jeśli ktoś będzie chciał uzyskać szybki dostęp do jakiegoś odcinka to poniżej wszystko będzie zamieszczone.

Spis treści:

#2 REJESTRACJA lub LOGOWANIE
#3 REJESTRACJA lub LOGOWANIE
#4 REJESTRACJA lub LOGOWANIE
#5 1. kolejka Sky Bet Championship  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
#6 2. kolejka Sky Bet Championship  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
#7 3. kolejka Sky Bet Championship  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2014, 17:11:33 wysłana przez IDareKI »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Boston United F.C. | New era in Boston
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 14, 2014, 10:22:24 »
Wszystkie Twoje kariery mają wysoki poziom, tym razem jednak liczę, że poprowadzisz tą długo.
Boston, klub o którym nic a nic nie wiem. Z tego co wyczytałem, to szykuje się mała rewolucja za zmianą właściciela oraz nowy stadion dla tej ekipy z Championship. Ciekawe, jak sobie tam poradzą.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Boston United F.C. | New era in Boston
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2014, 19:07:04 »
Mała rewolucja ? Tu się szykuje remont kapitalny. :D Kompletnie nikomu znana ekipa trafia na zaplecze Premier League, bogaty inwestor, nowy stadion, sztab, piłkarze. Mam nadzieję że Bostonowi się powiedzie i rewolucje przyniosą oczekiwany efekt. ;) Fajnie że jest taka fantazyjna kariera, brakuje takich na forum.

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Boston United F.C. | New era in Boston
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2014, 20:11:48 »
Mnie się pomysł bardzo podoba, trochę świeżości w Championship, w dodatku zaintrygowała mnie nazwa. W pierwszej chwili pomyślałem o amerykańskim Bostonie, ale jednak Anglia. Mimo iż z piłką mam coraz mniejszy kontakt, szczególnie z taką "ligową", tym bardziej gdy Sportklub nie wykupił praw m.in. własnie do Championship, ale liczę, że jakieś nazwisko będzie mi chociaż znane :D

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Boston United F.C. | New era in Boston
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2014, 01:28:09 »
Darek... Jesteś moim mentorem, chcę żebyś o tym wiedział ;) Pomysł na tą karierę jest wręcz kapitalny... Jeżeli pociągniesz to długo, to Twoja kariera może zawitać w hall of fame wiele wiele razy... Dobra skończę już z tymi pochwałami itd bo jeszcze nam tu na laurach spoczniesz. Mogę Cię zapewnić, że będę wpadał regularnie i czytał dokładnie każdy post od początku do końca co najmniej jeden raz. Powodzenia i wytrwałości życzę :D

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Boston United F.C. | New era in Boston
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 15, 2014, 14:08:15 »
Kariera dobrze się zapowiada, należy tylko czekać na kolejne odcinki. Boston United będzie święcił sukcesy? Przekonamy się. Wszystko zależy od Ciebie.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Boston United F.C. | New era in Boston
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 15, 2014, 22:06:19 »

Gorączkowe poszukiwania trenera bostońskich Pielgrzymów w końcu dobiegły końca. Po tym jak Dennis Greene zrezygnował z pełnionej przez siebie funkcji nowy zarząd klubu miał twardy orzech do zgryzienia. Z jednej strony nikt ustępującego menedżera do pozostania nie namawiał, gdyż ma on zdecydowanie zbyt małe doświadczenie na taki skok i prowadzenie klubu w Championship. Patrząc jednak na United jest to drużyna, która "wyrosła" wręcz znikąd i jedynym silnym argumentem jest jej nowy prezes. Wielką niewiadomą pozostaje skład personalny zespołu, jego pozycja w lidze oraz najbliższa przyszłość. Należało więc znaleźć trenera lubiącego wyzwania, który nie będzie obawiał się postawić wszystkiego na jedną kartę. Na szczęście operacja zakończyła się pełnym sukcesem.

Pieczę nad zespołem obejmie 33-letni Karl Robinson, dotychczasowy szkoleniowiec The Dons. Urodził się on w Liverpoolu i należał do młodzieżówek Evertonu, Swindon Town i Blackpool, jednak nie było mu dane grać w najlepszych światowych klubach. Barwy zmieniał dość często, tułał się po niższych ligach, aż w roku 2007 zakończył karierę piłkarza. Trenerskie szlify pobierał w akademii Liverpoolu i jako trener w Blackburn. Następnie został asystentem Paula Ince w MK Dons. W wieku 29. lat został najmłodszym jak dotąd zdobywcą licencji UEFA Pro. Od 2010 roku objął stanowisko po Ince i jako 30-latek został najmłodszym trenerem jaki kiedykolwiek prowadził zespół w jednej z The Football League. Mimo młodego jak na menedżera wieku jest uważany za świetnego łowcę młodych talentów i negocjatora. W końcu nie tak łatwo wyciągnąć na wypożyczenie do trzecioligowej drużyny młodego i obiecującego gracza Chelsea jakim jest Patrick Bamford. Marzeniem Robinsona jest prowadzenie klubu z Premier League, a najlepszą opcją według niego byłby Liverpool. Miejmy nadzieje, że Boston oczaruje Robinsona na tyle, iż jego nowym pragnieniem stanie się wprowadzenie Pielgrzymów na salony europejskiego futbolu.

Już niedługo dowiemy się o wynikach rozmów z byłymi już graczami upadłego Barnsley, a w drugiej kolejności można spodziewać się pierwszych ruchów na rynku transferowym. Intensywny, dwumiesięczny okres pozwoli Pielgrzymom dozbroić się i od samego początku podyktować twarde warunki rywalom w Championship. Profil nowego szkoleniowca wskazuje, że z pewnością nacisk zostanie położony na wypożyczenia obiecujących graczy z młodzieżówek i rezerw angielskich gigantów oraz poszukiwanie młodych talentów na niższych krajowych szczeblach. Wciąż wielką niewiadomą pozostaje kwestia, czy sięgnie on po zawodników ze swojej byłej ekipy. Wydaje się to wątpliwe, ponieważ już swoim odejściem rozgniewał kibiców, którym przecież obiecał wejście do ligi w jakiej teraz będzie pracował.




Spoiler for Hiden:
Dziękuję za dotychczasowe komentarze i miłe słowa :) Postaram się, by to opowiadanie zawitało na dłużej w dziale karier.

Razer -  REJESTRACJA lub LOGOWANIE :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2014, 17:54:43 wysłana przez IDareKI »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Boston United F.C. | Bostońska Robinsonada
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 16, 2014, 09:53:01 »
Ten trener to mimo wszystko wielka niewiadoma. Prawdziwy test czeka go właśnie tutaj, w Boston United. Na pewno jest ambitny, ma dużo zapału, zobaczymy, czy rzeczywiście zna się też na trenerce.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United F.C. | Bostońska Robinsonada
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 16, 2014, 10:59:33 »
Ale miałem mindf*cka... Boston United. No to Boston - miasto w USA, drużyna Boston Red Sox w baseballu oraz popularny uniwersytet MiT. No mówię okej, ale patrzę na banner i widzę Championship. Co jest grane? Dopiero ak przeczytałem pierwszy post to wszystko mi się wyjaśniło. Skubaniec. Wybrał taki klub by człowiek z rana musiał uruchomić szare komórki, a niech cię... :P

Co do historyjki z właścicielem, to podobnie robiłem kiedyś z Lewes czy Welling. Czego to się nie wymyśli na potrzeby kariery prawda? Podoba mi się pomysł z kontraktami dla piłkarzy Barnsley. Szacun dla włodarzy 'Pielgrzymów'.

Robinson to utalentowany trener młodego pokolenia. Gdzieś kiedyś wyczytałem, że prowadził indywidualne treningi z Andre Wisdomem czy Jonathanem Flanaganem i poniekąd to on wpłynął na ich rozwój i obecne umiejętności. Lubi treningi z młodzieżą i miejmy nadzieję, że Boston United będzie miało też dobrych negocjatorów i ścągną kilku młodych z klubów BPL do siebie na wypożyczenie.

Powodzenia!

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Boston United F.C. | Bostońska Robinsonada
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 16, 2014, 16:18:06 »
@IDareKI - Masz rację, przesadziłem... Cofam to, co powiedziałem ;)

Co do wyboru trenera, kiedyś obił mi się o uszy, ale praktycznie nic o nim nie wiem. Kiedy Gus przejmował Twoje Wilki, to znałem go tylko jako byłego piłkarza, polubiłem go dzięki Twojej karierze, a teraz? A teraz prowadzi Czarne Cio... yyy znaczy Koty... Chyba wiesz jaki mam do nich stosunek, albo przynajmniej się domyślasz ;)

Jeżeli zamierzacie wypożyczać młodych grajków z BPL to wyciągnij paru chłopaków z Newcastle :P Pierdziu nigdy nie daje im szans, a warto, by się ogrywali. Polecam przede wszystkim Adama Armstronga, gość jest genialny, dziewiątka angielskiej U-19 ;)

Offline piotrl1997

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Newcastle - NUFC 4 LIFE
  • Wiadomości: 211
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2008r.
Odp: Boston United F.C. | Bostońska Robinsonada
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 16, 2014, 18:19:55 »
No świetny pomysł na tą kariere i po tytule też sądziłem że szykuję nam się tu MLS i sprowadzanie emerytowanych gwiazd futbolu, i tu mnie zaskoczyłeś. Championship to dobra liga i będzie ciężko miejmy nadzieję że Robinson stanie na wysokości zadania i może awansujecie. Opisujesz to świetnie brak słów, zgadzam się z Razerem, będę tu wpadał i POWODZENIA!

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Boston United F.C. | Bostońska Robinsonada
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 17, 2014, 15:09:08 »
Byłoby super gdyby to opowiadanie było aż tak dobre jak to Wolverhampton. Coś czułem, że ta poprzednia kariera może nie wypalić, ehh niestety miałem rację. Powodzenia :D

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Boston United F.C. | Bostońska Robinsonada
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 18, 2014, 18:34:24 »

Niezwykle intensywne okienko transferowe "zakończyło" się dla Bostonu pomyślnie. Skład Pielgrzymów liczy teraz 22. zawodników, w tym czterech graczy wypożyczonych oraz sześciu piłkarzy występujących do niedawna w barwach Barnsley. Na wszystkie operacje przeznaczono łącznie około 9,4 miliona euro. Karl Robinson oraz Gerald Grosvenor wyrazili pełne zadowolenie z pozytywnie zakończonych transakcji i z przyszłością zapatrują się w przyszłość. Należy mieć na uwadze, że United to wciąż drużyna posiadająca czystą kartę i każdy udany transfer dla klubu praktycznie bez renomy jest powodem do zadowolenia. Przyjrzyjmy się zatem głębi bostońskiego składu.

1. Jason Steele | 24 lata | Poprzedni klub: Middlesbrough FC  | Cena: 1,3 mln € | BR
13. Jed Steer | 21 lat | Poprzedni klub: Aston Villa | Cena: 1 mln € | BR

2. George Friend | 26 lat | Poprzedni klub: Middlesbrough FC | Opłata: 1,3 mln € | LO, ŚO
3. Tim Ream | 26 lat | Poprzedni klub: Bolton Wanderers | Opłata: 1,5 mln € | ŚO, LO, DP
5. Lewin Nyatanga | 26 lat | Poprzedni klub: Barnsley FC | Cena: - | ŚO, LO
6. Lee Hodson | 22 lata | Poprzedni klub: MK Dons | Opłata: 400 tys. € | PO, PP
12. Jack Hunt | 23 lata | Poprzedni klub: Crystal Palace (roczne wypożyczenie) | Opłata: 300 tys. € | PO, PP
15. Craig Dawson | 24 lata | Poprzedni klub: WBA | Opłata: 1,5 mln € | ŚO
16. Sebastián Coates | 23 lata | Poprzedni klub: Liverpool FC (roczne wypożyczenie) | Opłata: 250 tys. € | ŚO
22. Cedric Evina | 22 lata | Poprzedni klub: Charlton Athletic | Opłata: 250 tys. € | LO, LP

4. Emmanuel Frimpong | 22 lata | Poprzedni klub: Barnsley FC | Opłata: - | DP, ŚP
7. Chris Eagles | 28 lat | Poprzedni klub: Bolton Wanderers | Opłata: - | PP, ŚP, PN
8. Cristian Battocchio | 22 lata | Poprzedni klub: Watford FC (roczne wypożyczenie) | Opłata: - | ŚP, OP, LN
11. Brek Shea | 24 lata | Poprzedni klub: Stoke City | Opłata: 1,5 mln € | LP, LO, LP
17. Paul Digby | 19 lat | Poprzedni klub: Barnsley FC | Opłata: - | ŚP
18. Keith Treacy | 25 lat | Poprzedni klub: Burnley FC | Opłata: - | LP, ŚP, PP
19. Tomasz Cywka | 26 lat | Poprzedni klub: Barnsley FC | Opłata: - | LP, ŚP, PP
21. Jacob Mellis | 23 lata | Poprzedni klub: Barnsley FC | Opłata: - | ŚP, PP, LP

9. Sylvan Ebanks-Blake | 28 lat | Poprzedni klub: Ipswich Town | Opłata: - | ŚN
10. Apostolos Vellios | 22 lata | Poprzedni klub: Everton FC | Opłata: - | ŚN
14. Dale Jennings | 21 lat | Poprzedni klub: Barnsley FC | Opłata: - | ŚN, LN, PN
20. Samed Yesil | 20 lat | Poprzedni klub: Liverpool FC (roczne wypożyczenie) | Opłata: 100 tys. € | ŚN

Pozycje:
BR - bramkarz, ŚO - środkowy obrońca, PO - prawy obrońca, LO - lewy obrońca
DP - defensywny pomocnik, ŚP - środkowy pomocnik, OP - ofensywny pomocnik,
LP - lewy pomocnik, PP - prawy pomocnik
N - napastnik, LN - lewy napastnik, PN - prawy napastnik

Szkoleniowiec United wykorzystał dobre kontakty z zespołem Liverpoolu i za stosunkowo niską opłatą wypożyczono urugwajskiego obrońcę oraz niemieckiego napastnika. Coates i Yesil spędzą pod skrzydłami Robinsona pełny sezon, a potem najpewniej powrócą do macierzystego klubu. Jack Hunt jest dobrze znany kibicom upadłego Barnsley, ponieważ w barwach The Tykes grał przez około cztery miesiące. Gracz Crystal Palace tym razem zostanie udostępniony na dłużej. Z byłego już klubu angielskiego trenera, MK Dons, udało się wykupić prawego obrońcę Lee Hodsona, który otwarcie deklarował chęć podążenia tą samą drogą. Nowym kapitanem został Tim Ream, a zastępować będą go kolejno Friend, Dawson oraz Ebanks-Blake.

Średni wiek całego zespołu wynosi 23,5 roku. Robinson ma do dyspozycji stosunkowo młody skład, z którego będzie musiał wykrzesać jak najwięcej. Boston United nie rozegra sparingów - wszelkie negocjacje transferowe zakończyły się dopiero na tydzień przed rozpoczęciem ligowych zmagań. Pierwsze miesiące będą upływać pod znakiem pracy nad zgraniem drużyny i taktyką. Prawdopodobnie nie ujrzymy już kolejnych nowych twarzy wśród Pielgrzymów, chyba że zajdzie taka potrzeba i wymagać będzie tego sytuacja.



Spoiler for Odnośnie transferów:

@Razer - ależ nie musisz cofać, ogromna dawka motywacji z Twojej strony, dzięki! :)

@Krzychu - o to chodziło, bardzo dobrze :D powodzenie jak najbardziej się przyda!

@piotrl Tobie także dziękuję :)

@przybyl. ja też mam taką nadzieję. Fakt, sam miałem przeczucia, że taka kariera może być ciężka do poprowadzenia no i dobrze myślałem. Trudno, być może kiedyś starczy mi weny na opowiadania tego typu :P

No, to tak jak mówiłem, zaczynamy bez żadnych szaleństw. Skompletowałem taki skład, aby nie wściekać się co drugi mecz, że dostaje 0:5 (choć pewnie i tak dostane :D). Myślę, że nie przesadziłem z żadną transakcją i są one "realne" chociaż w jakiś sposób. Informacje na temat statusu zawodnika (klub albo jego brak) brałem z transfermarkt. Jeśli ktoś ma wątpliwości to "opłata: -" jest oznaczeniem wolnego transferu lub braku opłaty za wypożyczenie. Narodowość piłkarza podawałem według zadeklarowanej, zrezygnowałem z tej, którą niektórzy nabyli poprzez miejsce urodzenia.

Nie opisywałem jakoś szeroko każdego transferu, wydaje mi się, że nie ma takiej potrzeby. Jeśli wyhaczycie jakiś błąd to musicie wybaczyć - upały robią swoje :P

PS: Tak, wiem że w Barnsley występował inny Steele (żeby ktoś nie pomyślał, że zostawiłem go, ale powaliłem imiona). Było to zamierzone działanie by zastąpić Luke'a Jasonem.
PS2: Myślę, że teraz już zacznę rozgrywać ligę, bo po co się rozdrabniać. Dojdzie chyba tylko post na wstęp do ligi, będzie okazja żeby zarzucić chociaż częścią terminarza. Może będę wrzucał podsumowania kolejki po meczyku, a jeśli nie to podsumowania miesiąca. Zobaczymy. Będzie krótko i zwięźle, żadnych elaboratów nt. analizy (nie potrafię po prostu opracowywać relacji z meczu, którego nie oglądałem a znam jedynie wynik, chyba, że będzie to coś w stylu "mecz był nudny cośtam cośtam"). Mam nadzieję, że jak na ten moment się podoba. Czekam jeszcze na stroje od Lizaczka i ruszam.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2014, 18:00:44 wysłana przez IDareKI »

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Boston United F.C. | Nowi Pielgrzymi
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 18, 2014, 18:48:24 »
Cytuj
Jack Hunt jest dobrze znany kibicom upadłego Barnsley, ponieważ w barwach The Tykes grał przez około cztery miesiące. Gracz Crystal Palace tym razem zostanie udostępniony na dłużej.
Coś takie zagmatwane to wszystko...

Co do transferów, to bardzo ciekawe. Coates i Yesil mogą okazać się kluczowi w zespole. Szkoda tylko, że zostali wypożyczeni. Cywka również jest ciekawym graczem... Pamiętam dwie jego piękne bramki, jedna to rajd przez ponad pół boiska przeciwko Derby, a druga to taki screamer z wolnego. Nie pamiętam już z kim wtedy grali, ale gol świetny. Ebanks-Blake łączy nieco tą karierę z Wilkami, co jest fajne. W sumie Frimpong też tam był, o ile dobrze pamiętam. No właśnie Frimmy... Masz Frimponga ;D ;D ;D

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Boston United F.C. | Nowi Pielgrzymi
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 19, 2014, 01:13:48 »
Jakoś średnio znam większość graczy United, więc nie wiele mogę powiedzieć. Tyle, że dzięki transferom udało się sprowadzić bardziej znane w Anglii nazwiska.

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Boston United F.C. | Nowi Pielgrzymi
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 19, 2014, 10:08:33 »
Skład Bostonu prezentuje się imponująco. Okienko transferowe wykorzystaliście bardzo dobrze, więc teraz tylko czekać na wyniki spotkań.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Boston United F.C. | Na ostatniej prostej
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 22, 2014, 17:58:26 »

Przygotowania do nowego sezonu weszły w decydującą fazę. Już niedługo piłkarze wybiegną na boisko, by oficjalnie zainaugurować rozpoczęcie rozgrywek na zapleczu Premier League. Nikt nie ma wątpliwości, że zacięta walka będzie trwać aż do samego końca. Stawka jest wysoka, ponieważ nagrodą za wysiłek i poświęcenie jest awans na najwyższy szczebel angielskich rozgrywek. Zdecydowanie trudnym zadaniem jest typowanie trójki zespołów, które dostąpią tego zaszczytu. Norwich, Fulham i Cardiff jako spadkowicze mają sporo do udowodnienia, tak więc z pewnością reszta stawki musi bacznie obserwować poczynania tych ekip. Poza tym realną siłą będą drużyny, którym w zeszłym sezonie powinęła się noga na etapie baraży - Brighton & Hove Albion, Wigan Athletic i pokonany przez QPR finalista Derby County. Czarny koń? Tutaj pole do popisu ma Boston United, bo jako nowa siła wśród starych "wyjadaczy" nie miała jeszcze okazji zaprezentować się w akcji.

Pielgrzymi rozpoczną ligowe zmagania od domowego spotkania z Blackburn Rovers. The Riversiders mają lata świetności już za sobą, ale wciąż aspirują do awansu - w zeszłym sezonie zabrakło im trzech punktów, by znaleźć się w rozgrywkach barażowych. W drugiej kolejce na Oakwell Stadium zawita Bolton. Czterokrotny zdobywca Pucharu Anglii nie przędzie ostatnimi czasy zbyt dobrze i tuła się w okolicach środka tabeli. Następnie podopiecznych Karla Robinsona czekają trzy mecze wyjazdowe, w których zmierzą się z Charlton Athletic, Norwich City oraz Wigan Athletic. Tak prezentuje się rozkład jazdy na sierpień i wrzesień:

Sierpień: 

1. kolejka Sky Bet Championship | Boston United vs Blackburn Rovers

Wrzesień:

2. kolejka Sky Bet Championship | Boston United vs Bolton Wanderers
3. kolejka Sky Bet Championship | Charlton Athletic vs Boston United
4. kolejka Sky Bet Championship | Norwich City vs Boston United
5. kolejka Sky Bet Championship | Wigan Athletic vs Boston United

W dniu dzisiejszym został także ogłoszony ostatni już transfer. Do Bostonu trafił 23-letni Nathan Delfouneso, który do niedawna reprezentował barwy Aston Villi. Jest on wychowankiem tamtejszej akademii, jednak nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w podstawowym składzie The Lions. Był pięciokrotnie wypożyczany, a w lipcu tego roku ostatecznie zakończył swoją przygodę na Villa Park. United pozyskali zawodnika na zasadzie wolnego transferu. Informacje dotyczące klubu, kadry, terminarza na najbliższe spotkania i transferów są od teraz dostępne na interaktywnym panelu.



Spoiler for Hiden:

Cytuj
Coś takie zagmatwane to wszystko...

Dlaczego? Hunt grał w Barnsley na wypożyczeniu przez cztery miesiące, a że Boston wszedł w miejsce Barnsley to powiedzmy, iż "powraca" gdzie był, ale tym razem na rok.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2014, 18:03:48 wysłana przez IDareKI »

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Boston United F.C. | Na ostatniej prostej
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 22, 2014, 21:24:33 »
Cytuj
Hunt grał w Barnsley na wypożyczeniu przez cztery miesiące, a że Boston wszedł w miejsce Barnsley to powiedzmy, iż "powraca" gdzie był, ale tym razem na rok.
Ok, doszło :D
=
Delfouneso to bardzo interesujący grajek i fajnie, że udało Wam się go podpisać ;)
Co do terminarza - nothing special. Norwich będzie miało szczególną motywację, ale to dopiero za kilka tygodni. Póki co bardzo ciężko oszacować Wasze szanse z Blackburn, czy z jakimkolwiek innym przeciwnikiem. Kompletnie nie znam Waszej drużyny, nie rozegraliście żadnego meczu, jestem strasznie ciekawy, jak to wszystko się zaprezentuje.

Super jest ten patent z odnośnikami na banerze ;)

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Boston United F.C. | Na ostatniej prostej
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 23, 2014, 09:58:01 »
Super jest ten patent z odnośnikami na banerze ;)
Pentoza też takie stosował  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Boston United F.C. | Na ostatniej prostej
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 23, 2014, 10:25:50 »
Pentoza też takie stosował  :)

Jak i wielu innych użytkowników. Nikt nie napisał, że tylko ja i przecież nie jest to mój "patent". Razer tylko ocenił, iż jest fajny  ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2014, 10:29:23 wysłana przez IDareKI »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Boston United F.C. | Na ostatniej prostej
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 23, 2014, 10:25:50 »