Autor Wątek: Málaga Club de Fútbol #2 |Nowy trener zaprezentowany!|  (Przeczytany 1895 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arturooo

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2014r.
Málaga Club de Fútbol #2 |Nowy trener zaprezentowany!|
« dnia: Lipiec 24, 2014, 22:49:12 »

Odcinek #1
29 maja 2014r:




Po wręcz fantastycznych rozgrywkach 2012/2013, w których to Malaga doszła między innymi do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, wszyscy wiedzieli, że w ubiegłym sezonie będzie bardzo ciężko wyrównać to osiągnięcie, tym bardziej, że dostali zakaz gry w europejskich pucharach, a także odeszło kilku kluczowych zawodników. Najgłośniejszym transferem był chyba Isco, który do Realu Madryt. Zespół Malagi stracił także swojego trenera - Manuela Pellegriniego, który objął posadę trenera w Manchesterze City. Jego miejsce zajął Bernd Schuster.
Za całkowicie nieudany start można uznać rozgrywki o Puchar Hiszpanii, czyli przysłowiowy Copa del Rey. Tam już w 1/16 trafili na zespół Osasuny. Po emocjonującym pojedynku na La Rosaleda nie poznaliśmy zwycięzcy, a w spotkaniu padło aż 6 bramek. Malaga zremisowała 3:3 i wiedziała, że w rewanżu awans da tylko zwycięstwo. Niestety trafienie Eliseu w Pampelunie nie dało awansu, ponieważ trafienie odpowiedzieli też gospodarze i dosyć niespodziewanie podopieczni trenera Schustera odpadli już na samym początku, swojej przygody z tymi rozgrywkami w sezonie 2013/2014.
Rozgrywki Primera Division „Los Boquerones” zakończyli na 11 miejscu. Jest to duży słabszy wynik, patrząc na poprzednie dwa lata. Na swoim koncie zgromadzili 45 czek, co przełożyło się na 12 zwycięstw, 9 remisów i aż 17 porażek. Podopieczni niemieckiego trenera mieli duże problemy strzeleckie, ponieważ w całym sezonie zdobyli zaledwie 39 goli, przy 46 straconych. Najskuteczniejszymi zawodnikami zostali Santa Cruz oraz Camacho, którzy zgromadzili kolejno sześć i pięć trafień.
Mistrza Hiszpanii zgarnęło niespodziewanie, lecz zasłużenie Atletico, które do ostatniej kolejki toczyło bój o ten tytuł z Barceloną. Remis 1:1 w 37 serii spotkań, na Camp Nou dał upragniony tytuł podopiecznym trenera Diego Simeone. Na najniższym stopniu podium uplasował się zdobywca Copa del Rey - Real Madryt. Skoro mowa, o Pucharze Hiszpanii, to w finale podopieczni Carlo Ancelottiego pokonali FC Barcelonę 2:1. Bramki dla Królewskich zaliczyli Angel di Maria oraz Gareth Bale. Dla Barcy, trafienie zanotował Marc Bartra.
Z Primera Division spadły zespoły Osasuny Pampeluny, Realu Valladolid oraz Betisu Sewilla.
Spoiler for Hiden:
Kadra Malagi w sezonie 2013/2014:
Bramkarze:
1. Carlos Kameni
33. Aarón Escandell
13. Willy Caballero

Obrońcy:
2. Jesus Gamez
3. Weligton
4. Flavio Ferreira
5. Vitorino Antunes
15. Marcos Angeleri
18. Eliseu
21. Sergio Sanchez

Pomocnicy:
6. Ignacio Camacho
11. Pablo Perez
12. Fernando Tissone
14. Pedro Morales
16. Ezequiel Rescaldani
17. Duda
23. Nordin Amrabat
24. Samuel
30. Sergi Darder

Napastnicy:
26. Juanmi Jimenez
20. Jose Casado
19. Bartłomiej Pawłowski
8. Francisco Portillo
9. Roque Santa Cruz
7. Mounir El Hamdaoui

Spoiler for Hiden:
Pisząc podsumowanie opierałem się w dużej mierze na artykułach ze strony malagacf.pl . Nie śledziłem bowiem tego klubu w minionych rozgrywkach, a nie chciałem popełnić żadnego błędu na samym początku.
Dziękuje IDarekI za pomoc w wyborze zespołu :) !
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2014, 20:49:36 wysłana przez arturooo »

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Málaga Club de Fútbol #1 |Podsumowanie sezonu 2013/2014|
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2014, 23:19:15 »
Następna kariera, fajnie. Malaga jest, przynajmniej dla mnie, klubem, który powinien zajmować zdecydowanie wyższe miejsca w lidze w ostatnich sezonach. To dobra drużyna. Śledzę ligę hiszpańską na bieżąco i będę ją śledził również u ciebie, jeżeli przyłożysz się do tej kariery.

PS. Jak spojrzałem na logo, to od razu przypomniały mi się czasy kiedy sam robiłem w takim właśnie stylu logosy. Fajne czasy.  :)

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Málaga Club de Fútbol #1 |Podsumowanie sezonu 2013/2014|
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2014, 00:34:05 »
Nie ma za co :)

Cieszę się, że wybrałeś Malagę. Wydawało się, że przejęcie klubu przez szejka zapewni im szybki rozwój, ale jak się to potoczyło dalej wszyscy doskonale wiemy. Fajnie byłoby zobaczyć jak ten zespół pod Twoimi skrzydłami wraca do europejskich pucharów i walczy o miejsce w czołówce. Powodzenia i dużo wytrwałości, to na pewno Ci się przyda.

Spoiler for Hiden:
Przejrzyj jeszcze swój tekst, wyłapiesz kilka błędów. Każdemu się zdarza, ważne żeby to zauważać i likwidować.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Málaga Club de Fútbol #1 |Podsumowanie sezonu 2013/2014|
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2014, 10:50:43 »
A ja przyczepię się do fotki - jest fatalna. Słaba jakość, odstrasza! Poprawisz to i będzie naprawdę nieźle. Pozdrawiam i powodzenia oraz wytrwałości, Malaga całkiem przyjemny wybór ;)

Offline arturooo

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2014r.
Odp: Málaga Club de Fútbol #1 |Nowy trener zaprezentowany!|
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 26, 2014, 20:48:02 »

Odcinek #2
31 maja 2014r:



Frank Rijkaard nowym trenerem!

Dzisiaj, wczesnym rankiem na oficjalnej stronie klubu pojawiła się informacja o nowym szkoleniowcu. Malagę w sezonie 2014/2015 prowadzić będzie Frank Rijkaard. Wiadomość zapewne zszokowała, ale mogą być oni uradowani, ponieważ Holender w swoich najlepszych latach, zdobył z FC Barceloną tytuł mistrzowski, a także Champions League. Teraz ma na nowo zbudować stabilny skład, który znów powalczyć o europejskie puchary dla klubu. Wkrótce oficjalna prezentacja nowego trenera, a poniżej krótkie przedstawienie.
Franklin Edmundo Rijkaard znany wszystkim, jako po prostu Frank Rijkard urodził się 30 września 1962 roku w Amsterdamie. Były piłkarz m.in. Ajaxu czy Milanu. Uznawany za najlepszego defensywnego pomocnika na świecie w historii. W swojej karierze zawodnika zdobył trzy razy Puchar Mistrzów. Jako selekcjoner reprezentacji Holandii, doszedł z nią do półfinału EURO 2000. Przez pięć lat był trenerem FC Barcelony, a ostatnio trenował w Arabii Saudyjskiej.

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Málaga Club de Fútbol #2 |Nowy trener zaprezentowany!|
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2014, 21:23:27 »
Bardzo ciekawy klub sobie wybrałeś. Mimo, że za ligą hiszpańską nie przepadam, to raczej będę wpadał. Mam nadzieję, że będę wpadał. Na początku pochwalić mogę niestety tylko pomysł :/
Zdjęcia rozciągnięte, literówki, błędy składniowe itd itd...
Mógłbyś jeszcze nieco czcionkę powiększyć ;)
Życzę Ci progresu, wytrwałości i przede wszystkim powodzenia :D
Chyba wystarczy, jak będziesz czytał każdy post powoli i z uwagą zanim go wstawisz ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Málaga Club de Fútbol #2 |Nowy trener zaprezentowany!|
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2014, 21:23:27 »