Autor Wątek: PES 2015: o licencjach i Gamescom.  (Przeczytany 16743 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« dnia: Sierpień 01, 2014, 09:36:13 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

 

 

Im bliżej targów w Kolonii tym więcej plotek i informacji pojawia się w internecie. Nim jednak nadejdzie pierwszy dzień targów - 13 sierpień - warto przedstawić kilka znaczących informacji, które już zdążyliśmy poznać.

12 sierpnia - dzień przed oficjalnym rozpoczęciem targów powinniśmy zobaczyć oficjalny gameplay trailer od KONAMI.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Dla fanów PES dobrą informacją jest to, że na GamesCom zostaną ogłoszone nowe licencje. Nie tak dawno informowaliśmy o drugich ligach z Francji, Anglii, Hiszpanii oraz Włoch. Chociaż KONAMI twierdzi, że nie straciło żadnej licencji to w internecie huczy od plotek, że ta ostatnia (włoska) została utracona, ale wszystkiego dowiemy się już w ciągu najbliższych 2 tygodni.

Dobrą wiadomością dla fanów gry z japońskiej stajni będzie informacja o lidze brazylijskiej, która w formie dwóch pierwszych lig (Serie A i Serie B) będzie ukazywać się wyłącznie w serii PES przez najbliższe 3 lata.

Plotki głoszą także o drugiej licencji, która została zabrana konkurencyjnej firmie i znajdzie się tylko w serii PES. Chodzi prawdopodobnie o ligę Szkocką, która znajduje się już w PES Managerze na platformy z systemem android.

2 liga angielska - według informacji pojawiających się w internecie - ma pojawić się w pełni licencjonowana (brak oficjalnego info).

Zła wiadomość dla fanów Bundesligi - Adam Bhatti potwierdził, że w PES nadal nie znajdzie się niemiecka liga. KONAMI ma dostęp tylko do Bayernu, Schalke oraz Bayeru. Ten sam osobnik na pytanie o ligę holenderską odpowiedział: wszystkie szczegóły na GamesCom. Nie martwiłbym się w tym momencie o licencje w PES.

Inną ważną rzeczą na temat Bundesligi jest fakt, że na wersji z numerkiem '15' kończy się kontrakt federacji z EA. Według informacji wyszukanych przez jednego z użytkowników, odbędzie się przetarg na prawa do Bundesligi w kolejnych latach.

Informacją (melodią przyszłości), którą można także traktować bardziej jako plotkę są komentarze, według których w PES 2016 zobaczymy ligę Meksykańską - oczywiście na wyłączność, zabraną pewnej kanadyjskiej firmie, która otwarcie określiła politykę stosowaną przez KONAMI jako "politykę terroru" ;)

 

Zapraszamy do śledzenia forum i włączenia się w dyskusję!
Zespół pesleague.pl


Offline walec26

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.05.2009r.
  • Yeah !
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 01, 2014, 14:10:13 »
Nie ma Bundesligi,ale za to będzie liga Meksykańska w 2016.Śmiechu warte.
ronaldo3.png" border="0

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 01, 2014, 15:04:24 »
Nie ma Bundesligi,ale za to będzie liga Meksykańska w 2016.Śmiechu warte.

Fakt, zapomniałem dopisać, że w 2015 roku EA kończy się kontrakt z Bundesligą i - z informacji jakie wyszukał jeden z użytkowników forum - wynika, że odbędzie się przetarg na prawa do Bundesligi :)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 02, 2014, 09:16:08 »
Fakt, zapomniałem dopisać, że w 2015 roku EA kończy się kontrakt z Bundesligą i - z informacji jakie wyszukał jeden z użytkowników forum - wynika, że odbędzie się przetarg na prawa do Bundesligi :)
Przecież Konami nie ma wielkich szans w takim przetargu.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 02, 2014, 09:46:32 »
Przecież Konami nie ma wielkich szans w takim przetargu.

a powiedziałbyś, że są w stanie wziąć Ligę Brazylijską na wyłączność? zwłaszcza, że to najsilniejsza liga Ameryki Południowej i - jednak - jedna z może 5 najsilniejszych poza Europą. Jeśli to okaże się prawdą, to nie powiedziałbym czy KONAMI już parę lat temu nie odpuściło tamtej generacji aby móc na next genach powalczyć. Skądś ta kasa musi być, a widać, że teraz się starają. Prawdobodobnie Liga Szkocka - będąca w PES Managerze, nie wiem na ile prawdziwa ta Irlandzka... ;) dla Twojej informacji - tylko gdybam - bo sam nie do końca wierzę, żeby w przypadku przetargu miało jakiekolwiek szanse z milionami EA... ale gdyby były zwykłe negocjacje... ::)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 02, 2014, 20:57:18 »
a powiedziałbyś, że są w stanie wziąć Ligę Brazylijską na wyłączność? zwłaszcza, że to najsilniejsza liga Ameryki Południowej i - jednak - jedna z może 5 najsilniejszych poza Europą. Jeśli to okaże się prawdą, to nie powiedziałbym czy KONAMI już parę lat temu nie odpuściło tamtej generacji aby móc na next genach powalczyć. Skądś ta kasa musi być, a widać, że teraz się starają. Prawdobodobnie Liga Szkocka - będąca w PES Managerze, nie wiem na ile prawdziwa ta Irlandzka... ;) dla Twojej informacji - tylko gdybam - bo sam nie do końca wierzę, żeby w przypadku przetargu miało jakiekolwiek szanse z milionami EA... ale gdyby były zwykłe negocjacje... ::)
Przetarg polega na przedstawieniu najlepsze oferty finansowej, dodatkowo liczy się też ilość sprzedanych egzemplarzy (jako promocja ligi) w jednym jak i drugim przypadku przewagę ma EA, Konami musiało by iść na całość.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 02, 2014, 21:20:15 »
Przetarg polega na przedstawieniu najlepsze oferty finansowej, dodatkowo liczy się też ilość sprzedanych egzemplarzy (jako promocja ligi) w jednym jak i drugim przypadku przewagę ma EA, Konami musiało by iść na całość.

wiem co to przetarg, czy to co napisałem: nie do końca wierzę, żeby w przypadku przetargu miało jakiekolwiek szanse z milionami EA nie znaczy dokładnie to samo co Ty napisałeś?;) oboje niezbyt wierzymy, że w przypadku przetargu KONAMI może zdziałać cokolwiek ;)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 02, 2014, 22:56:43 »
zwłaszcza, że to najsilniejsza liga Ameryki Południowej i - jednak - jedna z może 5 najsilniejszych poza Europą
Jeśli chodzi o brazylijską, jest to zdecydowanie najsilniejsza liga poza Europą, która mogłaby rywalizować o TOP5/6 w Europie. :)
Konami po prostu celuje w fanów z Ameryki - pomyślmy, co poczują brazylijscy sympatycy Fify, albo co mogą poczuć (ponieważ to niepotwierdzone info z ligą tego kraju) meksykańscy gracze? "Że co? W Fifie nie będzie naszej ligi? A w PES tak?" :D
Bundesliga i tak zostanie "dorobiona" przez fanów jako pierwsza w kolejności i wcale nie martwi mnie brak tej ligi, jest ona chyba w każdym patchu; natomiast ligi pozaeuropejskie rzadko są dodawane do patchów raczej i na pewno cieszy każda kolejna; szkoda tylko, że kosztem Fify, ale takie są te korporacje...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2014, 22:58:47 wysłana przez Miszczu11 »

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 03, 2014, 11:58:34 »
pomyślmy, co poczują brazylijscy sympatycy Fify, albo co mogą poczuć (ponieważ to niepotwierdzone info z ligą tego kraju) meksykańscy gracze? "Że co? W Fifie nie będzie naszej ligi? A w PES tak?" :D
Bundesliga i tak zostanie "dorobiona" przez fanów jako pierwsza w kolejności i wcale nie martwi mnie brak tej ligi, jest ona chyba w każdym patchu; natomiast ligi pozaeuropejskie rzadko są dodawane do patchów raczej i na pewno cieszy każda kolejna; szkoda tylko, że kosztem Fify, ale takie są te korporacje...


co poczują? poczytaj komentarze - nawet na przetłumacz sobie stronę przez chrome i wiele nie trzeba aby zrozumieć -
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
EA nie bez powodu spodziewa się minimum 60%-owego spadku sprzedaży w FIFY w Ameryce. Gdy było 350 komentarzy (teraz 630) to przeczytałem wszystkie przez tłumacz. Ludzie są oburzeni i już w niejednym komentarzem (nie tylko na tej stronie) przeczytałem, że tylko z powodu braku Brazylii w FIFIE: PES 2015 > FIFA 15 ;D

Co do Bundesligi, wielu graczy nie lubi się bawić z Patchami, niby to zwykła instalka a jednak ludzie będą narzekać bo zwykle im się nie chce i twierdzą, że niezbyt się znają... myślę, że to mimo wszystko jest jakiś duży procent ludzi (nie 50%, ale myślę, że z 10% na pewno a nawet więcej), zwłaszcza jeśli gra jest kupowana przez niezbyt ogarniającego rodzica dla dziecka... ;)

W PESEdit fikcyjne pozostały, FirePatchu są Japońska i Meksykańska, więcej patchów nie próbowałem :)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 03, 2014, 21:12:07 »
Spodziewałem się takich reakcji :D
A jeśli chodzi o ligę szkocką - w PES na pewno w niej nie zagram, jest według mnie tak cholernie nudna - szczególnie, że nie ma już Rangersów - że dla mnie z tej ligi mógłby być tylko Celtic w grze i wystarczyłoby. :D

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 03, 2014, 21:49:29 »
A jeśli chodzi o ligę szkocką - w PES na pewno w niej nie zagram, jest według mnie tak cholernie nudna - szczególnie, że nie ma już Rangersów - że dla mnie z tej ligi mógłby być tylko Celtic w grze i wystarczyłoby. :D

każda liga jest ważna, nawet jeśli nie grasz tą ligą to w ML jak grasz to się przyda jak będą jakiekolwiek rotacje w europejskich pucharach ;)

a poza tym myślę, że Motherwell czy Aberdeen fajne byłyby do zagrania :) jak chcesz zwalczyć nudę to bierzesz najsłabszy zespół i radź sobie, nie trzeba grać Celticiem :)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 03, 2014, 21:56:26 »
Nie o to mi konkretnie chodziło, że tylko Celtic - po prostu wszystkie zespoły ze Szkocji są dla mnie takie jakieś... nudne. Sama liga szkocka jest cieniem siebie, rok temu Celtic ledwo wygrał z azerskim Szachtiorem Karaganda... czy teraz czeka ich ciężka przeprawa z Legią. :D
Ale masz rację, przyda się kolejna liga. Liczę, że na jej bazie patchmakerzy (przynajmniej jakaś mała część) wpadnie na pomysł, by zamienić ją w ligę szwajcarską, austriacką czy duńską :D

Offline Nafciarz

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 54
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.06.2011r.
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 03, 2014, 22:30:46 »
Kolega wyżej podsunął bardzo dobry pomysł , sam chętnie pograłbym ligą szwajcarska ( bardzo wysoki rozwój w ciągu ostatnich lat ) :) a wiadomo może o licencjach na Premier League ? bo tak dziwnie by było mieć drugą ligę z licencjami a pierwszą bez ;p

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 03, 2014, 23:40:24 »
Jeśli chodzi o brazylijską, jest to zdecydowanie najsilniejsza liga poza Europą, która mogłaby rywalizować o TOP5/6 w Europie. :)
Oj nie powiedziałbym... Liga Brazylijska to taka liga Belgijska, a może i gorzej. Jak pojawi się niej talent, to zaraz trafia do Europy. Dobra liga dla południowoamerykańskich gwiazd, które w Europie już nie błyszczą - Ronaldo, Ronaldinho, Adriano, Deco, Kaka, Robinho
" border="0" border="0

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 04, 2014, 00:06:24 »
Nie zgodzę się z Tobą Arturze. Liga belgijska to nic przy brazylijskiej. A w brazylijskiej jest naprawdę wiele talentów. Popatrz nawet, że Neymar dość długo występował tam, a jego Santos jakoś nie błyszczał w lidze. Tak naprawdę z tymi talentami to jest tak, że słyszy się o nich wtedy, kiedy jest zainteresowanie ze strony europejskich klubów.
No i Belgia a Brazylia... taki Anderlecht, czy kto tam teraz mistrzem Belgii jest, mógłby wygrać Klubowe MŚ? :D

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 04, 2014, 01:12:17 »
Może z porównaniem do ligi belgijskiej przesadziłem. Poza "top 5" w europie są ligi, które są mocniejsze od brazylijskiej: Portugalska, Ukraińska, Rosyjska, Turecka, Holenderska.
Sam Nyemar w Santosie nie mógł wiele zdziałać. Gdy grał jeszcze Ganso i niezły prawoskrzydłowy, którego nazwiska zapomniałem, wygrywali Copa Libertadores.
A pojedynczym zwycięstwem raz na kilka lat w finale KMŚ bym się nie sugerował. Rozszerzyli by ten turniej o europejskie zespoły choćby z "2 ligi" i wtedy byśmy zobaczyli jak to wygląda.   
" border="0" border="0

Offline PS4

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Katowice
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.06.2014r.
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 09, 2014, 21:26:26 »
Czy  to prawda że Pes stracił licencje na copa libertadores?

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 09, 2014, 22:42:35 »
Czy  to prawda że Pes stracił licencje na copa libertadores?


Krążyły takie plotki, że FIFA uzyskała - ale nie na wyłączność więc CL powinno być w obu grach. Wszystkiego dowiemy się na GamesCom.
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 10, 2014, 06:50:46 »
Co nam po  obcych ligach takich jak brazylijska, szkocka czy belgijska? Mnie martwi i wkur.... od lat jedno!!!! brak polskiej T-mobile oraz 1 ligi a nawet i 3 . Z tego byłbym zadowolony i powiem wam że bardziej niż z bundesligi.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 10, 2014, 09:27:29 »
Co nam po  obcych ligach takich jak brazylijska, szkocka czy belgijska? Mnie martwi i wkur.... od lat jedno!!!! brak polskiej T-mobile oraz 1 ligi a nawet i 3 . Z tego byłbym zadowolony i powiem wam że bardziej niż z bundesligi.


powiedz to KONAMI. Powiedz mi co Japońska firma ma do 3 ligi Polskiej? a tym bardziej "z niej". Kto poza niewieloma Polakami by tym grał? zrób sobie patcha, proste ;)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015: o licencjach i Gamescom.
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 10, 2014, 09:27:29 »