Autor Wątek: Chelsea F.C by vastray | #19  (Przeczytany 12125 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vastray.

  • Gość
Chelsea F.C by vastray | #19
« dnia: Sierpień 05, 2014, 13:48:18 »
Najpierw trochę od siebie. Gdy zaczynałem karierę Lokomotivem, myślałem że to będzie coś, jednak rzeczywistość okazała się inna. W głównym stopniu dlatego, że porwałem się "z motyką na słońce", ponieważ właściwie nic nie wiedziałem o tym klubie, lidze oraz realiach panujących w Rosji. Teraz rozpoczynam karierę jednym z moich ulubionych klubów na Wyspach - Chelsea FC, o której wiem trochę więcej i znam ten klub od 2008 roku. Właściwie to ta kariera jest moim "oficjalnym" debiutem na PL, bo raczej "kariery" 2 odcinkowej karierą nazwać nie można. Teraz jednak postaram się wytrwać z Chelsea dłużej, bo jak każdy powiada - ulubiony klub=długa kariera, tak jest w wielu przypadkach. Dobra, dość gadania, przejdźmy do rzeczy.

Gra: FIFA 14
Poziom trudności: Zawodowiec
Czas połowy: 4 minuty



#1, 15.08.2013
Nowy sezon, nowe wyzwania.


Wkraczamy w sezon 2013/14, nowy sezon to także nowe cele na krajowym podwórku ale także w europejskich pucharach. Wszyscy fani Chelsea wierzą że ten sezon będzie przełomowy - po zwycięstwie w Lidze Europejskiej czas na zwycięstwo w Champions League, pomóc w tym ma genialny taktyk, który wraca na "stare śmieci" Jose Mourinho. Portugalczyk wraca do Chelsea po 6 latach rozłąki z tym klubem. Poprzednie podejście Mou zakończyło się po czterech sezonach pracy w, których udało się wywalczyć między innymi dwa mistrzostwa Anglii i puchar kraju. Wiara kibiców Chelsea w Mourinho zaczyna przynosić efekty. W meczach sparingowych, przedsezonowych Chelsea wygrało wysztkie mecze oprócz spotkania z Realem Madryt - byłym klubem Mourinho. We wszystkich meczach gra odmienionego zespołu Portugalczyka zdecydowanie przynosi efekty i zwycięstwo w Champions League, Chelsea ostatni raz po ten tytuł sięgnęło w 2012 roku, Mourinho w 2010, ostatnie lata zatrzymywały portugalskiego trenera na etapie półfinałów. Jednak mimo tego nie warto zapominać o FA CUP i Premier League, po które Chelsea ostatnio sięgnęło kolejno w 2012 i 2010 roku. Nie tylko przyjście Mourinho jest wzmocnieniem Chelsea, do klubu przybył już kupiony z Bayeru Leverkusen, Andre Schürrle - 21 - letni niemiecki skrzydłowy zdobyty za 25 milionów euro. To nie koniec wzmocnień klubu, z Chelsea ugadany jest już Samuel Eto'o i jego transfer z Anży Machaczkała to kwestia czasu. W rosyjskim klubie nastąpiło jednak nieuniknione – cały misternie uknuty przez Sulejmana Kerimowa plan rozsypał się jak domek z kart. Nie było zapowiadanych sukcesów a Eto’o właśnie ze nimi zatęsknił. Wie, że Chelsea ma potencjał, żeby osiągnąć to co Barca i Inter, gdy tam grał.  No i Mourinho… Nie ulega wątpliwości, że to właśnie charyzmatyczny Portugalczyk będzie stanowić największą motywację dla zawodnika – obaj panowie mieli okazję  współpracować w Interze. A historia pokazuje, że Jose nie myli się często. Chelsea w najbliższym czasie najprawdopodobniej przeprowadzi jeszcze dwa głośne transfery, jednak oficjalnej wiadomości nie ma. To Chelsea - tam zawsze trzeba dużo wydawać.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2014, 16:51:16 wysłana przez vastray. »

Offline Maciek98

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2014
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.03.2014r.
Odp: Chelsea F.C by vastray | 15.08.2013
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2014, 17:06:58 »
Przede wszystkim witam nowego karierowicza! Zaczynasz karierę tuż przed sezonem 2013/2014, więc Chelsea może być ciekawym materiałem. Liczę, że pociągniesz jak najdłużej. Powodzenia ;)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - Wisła Kraków by Maciek98

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Chelsea F.C by vastray | 15.08.2013
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2014, 17:23:49 »
Witam w zespole karierowiczów, widzę, że od jakiegoś czasu ładnie komentujesz moją karierę, więc postanowiłem, że i ja zajrzę do Ciebie. ;) Dobrze, że zrezygnowałeś z Lokomotivu i wybrałeś swój ulubiony klub bo zawsze lepiej się właśnie takimi drużynami prowadzi (wiem po sobie  :)).
Cóż, Chelsea to potężny klub, ma teraz Mourinho, który zapewne od razu będzie celował w mistrzostwo Anglii i Champions League. Do tego Eto'o, Schurlle. Liczę, że osiągniesz wiele sukcesów, do tego długa droga, ale jak będziesz miał chęci, to czemu nie?  :D
Okej, a teraz sprawy techniczne. Unikaj powtórzeń, bo słowo "sezon" pojawia się trzy razy w dwóch pierwszych zdaniach tekstu. Jest ich dalej też trochę, więc pracuj nad tym. Pisz w Wordzie, to pozbędziesz się literówek.  :)
Powodzenie i wytrwałości.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Chelsea F.C by vastray | 15.08.2013
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2014, 22:02:57 »
Niekoniecznie zawsze ulubiony klub to najdłuższa kariera, ale może akurat tutaj się to sprawdzi :P Chelsea jak to Chelsea, przedstawiać jej nie trzeba czekam na dalsze odcinki. Powodzenia :)

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 06, 2014, 13:47:47 »
Liczę, że będziesz leciał w miarę szybko bez żmudnych podsumowań  :) Powtórzeń jest już mniej. Pracuj jednak nad nimi cały czas. Czytaj sobie tekst nawet parę razy przed wstawieniem, a potem - zobaczysz - będziesz je już na bieżąco korygował  :D
 
Cytuj
dna osyć słabsza
Taka literóweczka. Piszesz w Wordzie?

Chelsea musi dobrze wejść w sezon, oczywiście zwycięstwem, Hull (jak każdy zespół w Premier League) łatwo jednak skóry nie odda, na pewno będą zmotywowani na początek rozgrywek. Widzę też, że City z największych klubów angielskich ma na inaugurację najtrudniejszego rywala, jaki m jest niewątpliwie Newcastle.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 07, 2014, 16:08:17 »
Początek wygląda bardzo obiecująco. Cieszę się również, że zdecydowałeś się na Chelsea (jedna z moich ulubionych drużyn), jednak boli mnie trochę fakt, że tak szybko przystąpiłeś do sezonu. Według mnie powinieneś nieco zagłębić się w temacie presezonu, nie mówię żebyś szczegółowo opisywał cały okres przygotowawczy, ale kilka postów dotyczących przedsezonowych przygotowań dobrze by wyglądało.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 07, 2014, 17:01:23 »
Cytuj
Przez resztę meczu nic ciekawego się nie wydarzyło i sędzia zakończył mecz.
Brzmi jakby sędzia zakończył mecz przed regulaminowym czasem  ;D

Brawo Chelsea, że zachowaliście zimną krew i dobrze wchodzicie w sezon. Ironia losu, że przyczynia się do tego Mata, który w rzeczywistości był niechciany przez Jose, ale Ty idziesz własnym pomysłem i to mi się podoba. Może byś skróty zamieszczał?
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 08, 2014, 10:49:36 »
Nowa taktyka, nowe ustawienie, nowi zawodnicy, nowy sezon no i zwycięstwo na inaugurację. Jest dobrze i czekam na więcej w waszym wykonaniu. Na tle beniaminka wypadliście dobrze

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 08, 2014, 17:30:06 »
Dziwne to odejście Demby, jak dla mnie powinien jeszcze spróbować zawalczyć o pierwsze miejsce, ale taką podjął decyzję i trzeba ją uszanować. Z kolei w waszą stronę przybył Eto'o, co już samo w sobie dużo mówi. Doświadczony, ma umiejętności i potrafi dogadać się z Mourinho. Tylko, czy to wystarczy?
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 09, 2014, 14:30:34 »
Mógłbyś przy następnym poście meczowym w spojlerze umieścić całą kadrę Chelsea?   ;)

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 09, 2014, 19:12:52 »
Karierka całkiem nieźła, tylko coś mało transferów... Licze na to, że jeszcze kogoś kupisz, bo z tego co widzę, nie kupiłeś nikogo, poza Eto'o.

Offline Patric

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 24.02.2013r.
  • Gram w: PES 2013/PES 2015
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 09, 2014, 19:32:23 »
Ładny początek sezonu w wykonaniu Chelsea no i ten Mata. Mam nadzieję, że Mourinho nie pozbędzie się go, bo nie będzie widział dla niego miejsca w składzie, to przecież fantastyczny zawodnik. Kupiliście Eto'o, czyli tak jak w realnym świecie. Ciekawi mnie jednak sprzedaż Ba, fajny zmiennik, ale widać, że zależy mu na grze i chwała mu za to. Swansea to fajna ekipa i tam z Bonym mogą stworzyć naprawdę fajny duet.

Teraz czeka was spotkanie z AV i szczerzę mówiąc liczę na wasze kolejne zwycięstwo. Aston to ligowy średniak i nie możecie pozwolić sobie na chwile rozluźnienia, które w dalszej kampanii ligowej mogą kosztować was naprawdę bardzo wiele. Życzę powodzenia i czekam na mecz.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 09, 2014, 19:40:40 »
Z Aston Villą dacie radę. Wierzę w was, ale nawet nie muszę, bo macie Mourinho. On na pewno nie dopuści do głupiej straty punktów.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 11, 2014, 19:07:49 »
Cały Mourinho. "Franz" Smuda tam zmian nie robi a i tak wygrywa.  ;D No, chyba, że w mojej Wiśle. Szczerze to nie przeczytałem wszystkiego, bo ostatnio czas mnie goni (wiecie, lato), ale jak znajdę więcej time'a, to wnikliwie poczytam i powiem Ci, czy są jeszcze jakieś braki w tekście  ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 11, 2014, 19:11:20 »
Po dwóch kolejkach macie już sześć punktów i wszystko wskazuje na to, że ten sezon będzie udany. Torres szaleje i mnie bardzo zaskoczył tymi dwoma bramkami, wiadomo jak u niego z formą, a co lepsze, że Fernando wszedł z rezerwy i wpakował dwie bramki, a co by było gdyby grał od początku? Mógłbyć nawet hat-trick. Kariera jest jaka jest, troche poprawek się znajdzie, ale mało znaczących. Szkoda, że zrobiłeś tylko jeden transfer, mogłeś postarać się o Fabregasa, wiem, że to 2013/14 ale takie odbiegnięcie od rzeczywistości jest czasem fajne.

Blondyn78

  • Gość
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 12, 2014, 15:29:48 »
Kariera prowadzona z pomysłem.
Lecz osobiście ja skupiam się na karierach reprezentacyjnych, w owych jest o wiele trudniej zrobić fajną karierę.
Klub ma to do siebie, że można na kilkadziesiąt sposobów ją urozmaicać. Dodawać transfery, itp

Wszystkie klubowe kariery są prowadzone na podobnym dobrym poziomie, widać, że już po raz kolejny jest to robione.
W lidze co roku może się coś zmienić, natomiast w kadrach, jest system 2 i 4 letni.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 12, 2014, 16:01:57 »
@Blondyn78:
Cytuj
Lecz osobiście ja skupiam się na karierach reprezentacyjnych, w owych jest o wiele trudniej zrobić fajną karierę.
Z jednej strony tak, bo świat gry nie generuję Ci przeważnie wszystkiego, ale patrząc inaczej - klubem jest więcej roboty, bo mecz co tydzień a w kadrze nie. Ja lubię czytać i o klubach i reprezentacjach. Poza tym, zastanów się, by ruszyć u nas z jakąś własną karierą.

@vastray:
Dobre transfery oczywiście. Moses nie dawał jakości to do widzenia. Willian się sprawdzi, młody Holender ciekawy.

" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 12, 2014, 19:53:55 »
Poprzednie były moim zdaniem lepsze.
   


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 12, 2014, 19:55:06 »
Hulk do Chelsea jak najbardziej tak! Szczerze mówiąc zawsze widziałem go w tym właśnie klubie. Liczę, że uda Ci się go sprowadzić.
Widzę, że uczysz się ode mnie i nieraz dodasz dwa posty na dzień  :) Jak jest czas, to czemu nie  ;) Moim zdaniem jednak standardowa czcionka jest najlepsza. Ludzie "cudują" z innymi w karierach, a mi najbardziej odpowiada klasyczna. Tylko tytuł możesz dawać w innej, zresztą rób jak chcesz. Będę wpadał regularnie.  ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 13, 2014, 11:20:19 »
Ale kombinujesz z tymi czcionkami, przynajmniej ta już lepsza  ;)
United będzie trudnym rywalem dla "The Blues". Podopieczni Moyesa są w dobrych nastrojach po pokonaniu Swansea, co prawda nie zagra w tym spotkaniu van Persie, ale godnie powinni go wyręczyć (a raczej wynożyć  ;D) Ronney i zaskakująco dobry Kagawa. Dla piłkarzy Mourinho będzie to z kolei szansa dla tych nowych.
Bardzo się cieszę, że sprowadziłeś Hulka, świetny ruch, brawo  ;) Liczę, że już w Superpucharze Europy się pokaże z dobrej strony.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 13, 2014, 11:20:19 »