Autor Wątek: Chelsea F.C by vastray | #19  (Przeczytany 12121 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 13, 2014, 14:23:44 »
Hulk to wyśmienity zawodnik, trochę ( tak bynajmniej mi się wydaje) przez ten Zenit zgasł gdzieś i nie mógł się przebić do najwyższej półki, ale teraz to się zmienia. Otrzymuje szansę od Londyńskiej Chelsea, gdzie poziom jest najlepszy i będzie musiał się sporo napocić aby być czołowym zawodnikiem pierwszego zespołu, tym bardziej że do zespołu trafia przed najbardziej fascynującym meczem Premier League, z Manchesterem United !

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 14, 2014, 09:49:38 »
Bardzo zgrabnie i ciekawie opisany mecz, wybrałeś formę relacji - OK.
No szkoda, bo nie byliście dużo gorsi. Manchester jednak strzelił swa gole, a wy ruszyliście do ataku solidnie. Niestety stać was już było tylko na jedną bramkę. Mimo wszystko źle nie zagraliście, więc musicie szybko wziąść się się w garść oraz czekać na szansę rewanżu.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Patric

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 24.02.2013r.
  • Gram w: PES 2013/PES 2015
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 14, 2014, 10:05:33 »
Dość nietypowy opis spotkania, ale nie powiem, całkiem ciekawy. Jedyne nad czym mógłbyś popracować do przedstawienie składu, według mojego mniemania jest tam za duża przerwa między wynikiem, a opisem meczu, jednak nie mówię, że jest źle. Wszystko według własnych upodobań :D

To spotkanie z United było takie sobie, w pierwszej części daliście się zdominować co Czerwone Diabły dostrzętnie wykorzystały strzelając pierwszą bramkę. Po przerwie wyszliście zmotywowani i kiedy wydawało się, że to wy zdobędziecie bramkę przeciwnik zadał Wam cios, gwóźdź do trumny. Taki jest futbol. Cieszy jedynie to, że Wasz nowy nabytek Eto'o trafił, choć pewnie nie jest to jego wymarzony debiut.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 14, 2014, 13:56:54 »
Fajny opis spotkania.
Man Utd wygrywa  ;D
Ogółem to ciężko mi się tutaj wypowiedzieć bo kibicuję MAN UTD  ;p a ty prowadzisz rywalem karierkę. Łatwiej będzie mi komentować kolejne spotkania . ;p
   


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 14, 2014, 17:15:21 »
To będzie naprawdę meczycho. Żoze kontra Pep  :) Liczę, że to wy zgarniecie trofeum, bo z całym moim szacunkiem do Guardioli (który blednie, gdy widzę, że on naprawdę potrafi wpoić zespołom tylko jeden styl gry) niezbyt przepadam za Bayernem. Także powodzenia.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 14, 2014, 22:40:37 »
Będzie ciekawie i osobiście podobnie jak Hose jestem za Chelsea, pomimo tego, że darzę sympatią Pepa (nie lubię Bayernu :P)

Offline The Stig

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2009r.
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 15, 2014, 12:49:22 »
Lubię czytać kariery Chelsea bo mam widok na to jaki koncept przyszłości (czy w Twoim przypadku przeszłości :P) mają fani "The Blues" wobec swojego klubu.

Ogólnie karierka prezentuje wysoki poziom, lecz transfer Hulka pasuje mi jak... chleb do rosołu.

Aż mi się przypomniał Mata, jak zacząłem czytać Twoją karierkę - nadal uważam go za dezertera, ale cieszę się, że zostawiłeś go na swoim miejscu w klubie. Fernando "scores" wraz z Schurrle ratują tyłek Jose w meczu z Villą, ale w meczu z United temu drugiemu już szczęście tak bardzo nie sprzyjało.

Jasne jest, że początki będą trudne w lidze, jak i w pucharach bo Fifa ma tak, że jakim zespołem byś nie zaczął i na jakim poziomie to pierwsze 2-3 miesiące to mix formy zespołu. Później stabilizacja formy i... zobaczymy jak Twoja Chelsea będzie sobie radziła :)

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 15, 2014, 20:15:28 »
Ciekawe widowisko stworzyli ubiegłoroczni triumfatorzy Ligi Mistrzów oraz jej młodszej siostry.
Pierwszy taki puchar w gablocie Chelsea, teraz pora na ten mimo wszystko cenniejszy - Champions League. Abramowicz z pewnością po to ściągnął do Londynu Mourinho, żeby ten powtórzył wyczyn di Matteo. Zapachniało już sezonem i pora na ostre granie w Europie  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 15, 2014, 23:29:11 »
Szczerze? liczyłem na więcej bramek i na bardziej otwarty footbal. 1 bramka zadecydowała o pucharze. Ciekawi mnie jak potoczą się kolejne mecze.
   


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 16, 2014, 10:15:15 »
Ribery zasłużył sobie na tytuł, jaki otrzymał.
Co do losowania: wasza grupa jest piekielnie trudna, w zasadzie najtrudniejsza z wszystkich. Milan to jakby nie było wciąż wielka marka, Zenit jest budowany po trofea, a Atletico - coś mi się wydaje, że w tym sezonie będą bardzo pozytywną niespodzianką  :)
Ciekawie będzie też w grupach B, C i E.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Chelsea F.C by vastray
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 16, 2014, 13:39:00 »
Na pewno grupa w której sie znaleźliście jest bardzo trudna dla was. Obstawiam, że o wyjście będzie walczyć każda drużyna w tym zestawie.

Offline The Stig

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2009r.
Odp: Chelsea F.C by vastray | Przed 2. rundą Capital One Cup
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 16, 2014, 15:57:49 »
Grupa Ligi Mistrzów bardzo trudna, choć mam pewne przeczucia, że pierwsze miejsce nie będzie dla Ciebie wielkim wyzwaniem.

Co do spotkania z Bournemouth to raczej nie spodziewam się potknięcia nawet rezerwowego składu z drużyną z tak głębokiego zaplecza Premier League. Liczę u Ciebie na występ Ake - bardzo go lubię i nawet realne jest to, że w obecnym sezonie (tym prawdziwym) będzie zmiennikiem Filipe Luisa :)

Offline Patric

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 24.02.2013r.
  • Gram w: PES 2013/PES 2015
Odp: Chelsea F.C by vastray | Przed 2. rundą Capital One Cup
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 16, 2014, 17:10:50 »
Oj bardzo trudną grupę wam wylosowano. Nie lekceważyłbym tutaj żadnej ekipy. Co do spotkania w Capital One Cup z Bournemouth AFC każdy inny rezultat niż wygrana będzie uznany za porażkę. Na pewno Chelsea wyjdzie w mocno okrojonym składzie i jest to świetna okazja do wypoczynku gwiazd i sprawdzenia młodych, którzy w przyszłości będą stanowić o sile tego zespołu. Czekamy więc na ten mecz.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Chelsea F.C by vastray | Przed 2. rundą Capital One Cup
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 17, 2014, 13:34:01 »
Dwa razy podałeś nazwisko Hilario w kadrze na mecz z Bournemouth ;) Co do grupy LM to trafiliście bardzo trudnych rywali. Jeżeli nie wyjdziecie to wcale nie będę zdziwiony, ale życzę Wam czego innego ;) Jeżeli mogę coś doradzić to spróbuj przekręcić to zdjęcie ze składem do poziomu w jakimś programie graficznym. Nie będzie tak strasznie rozciągało posta ;)

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Chelsea F.C by vastray | Przed 2. rundą Capital One Cup
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 17, 2014, 19:11:28 »
Co mam powiedzieć? Najzwyczajniej w Świecie musicie wygrać i tyle, inny wynik nie wchodzi w grę.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Chelsea F.C by vastray | 2.runda Capital One Cup
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 17, 2014, 20:04:22 »
Dobrze, że Lukaku strzelił te bramki, bo zyska trochę sympatii w oczach Mourinho. Chelsea wygrywa zdecydowanie, ale taki wynik był jedyny dopuszczalny  :)
Teraz przerwa, potem mecz w LM z Zenitem. I już okazja, by Hulk się wyładował na byłym pracodawcy.  ;D
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Chelsea F.C by vastray | 2.runda Capital One Cup
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 17, 2014, 21:16:40 »
Cóż.. Capital One Cup to takie rozgrywki w których dostają szansę rezerwowi zawodnicy. U was było również tak samo, Mourinho wystawił rezerwowy skład, który poradził sobie ze słabszym rywalem. Kolejny mecz to potyczka z Zenitem w Lidze Mistrzów, dobrze byłoby rozpocząć przygodę w nowej edycji Champions League.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Chelsea F.C by vastray | #16
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 19, 2014, 14:09:33 »
Zwycięstwo, które takie proste nie było, ale jest i macie pierwsze trzy punkty w Lidze Mistrzów. Cieszę się, że oba gole zdobył Hulk, który tymi bramkami dał prztyczka w nos swojemu byłemu klubowi.
Sprawy techniczne: nie dawaj kropki w tytule raczej i jakbyś mógł to niewypośrodkowuj tekstu. Moim zdaniem tak było by ładniej.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Patric

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 24.02.2013r.
  • Gram w: PES 2013/PES 2015
Odp: Chelsea F.C by vastray | #16
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 19, 2014, 16:14:17 »
Oj te dwie bramki Hulka musiały boleć kibiców, zarząd i kogo tam jeszcze z Zenicie. Przecież jeszcze nie tak dawno to dla nich zdobywał cenne bramki, a teraz wiemy jak było. Cieszy zwycięstwo na inaugurację Champions League. Zenit pomimo iż odstaje od tych najlepszych to chłopcem do bicia nie jest. Jeśli uda się zdobyć w drugiej kolejce komplet punktów, to będzie można rzecz, że jesteście już jedną nogą w kolejnej fazie, ale.. wiadomo, dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe.

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Chelsea F.C by vastray | #16
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 20, 2014, 12:03:50 »
Dopiero kibice Zenitu mieli niesmak gdy Hulk załadował dwie bramki swojemu byłemu klubowi, ale przeszłość dla niego jak widać się nie liczy.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Chelsea F.C by vastray | #16
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 20, 2014, 12:03:50 »