Autor Wątek: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania  (Przeczytany 410296 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RABBIT.PL

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: LÓDZ
  • Wiadomości: 179
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.12.2006r.
  • Ps4 od 2015
    • Status GG
  • Gram w: PS4 od 2015 PES2016
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #300 dnia: Grudzień 06, 2014, 09:59:11 »
Nie przejmuj się nie jesteś jedyny  któremu działa tak PES jeśli można tak to nazwać ze on dziala  ;D
albo jak trafi się na kogoś to opóźnienia tgz. standard
W sumie to powinienem sie przyzwyczaic bo od 2006stki troszkę czasu minęło  a to chyba najlepsza odsłona była jak dotąd a podobno kupiłem produkt kompletny ale przecież to konami i pes....hahaha  :P

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #301 dnia: Grudzień 06, 2014, 10:03:28 »
Cytuj
hej, mam ciagle problemy z polaczeniem. gram sobie w myclub polaczam sie i tu nagle crash pesa dzis chyba na 6 meczy zagralem 2.
  mial ktos moze taki i zna na to jakies rozwiazanie ?
 z gory dzieki ...

Raczej nie ma.... problemy ze sterownikami i tym jak gra została "napisana" xD

Jedna grze, możesz zainstalować nowsze sterowniki dla grafiki, chipset, dźwięku, karty sieciowej jak są. Może coś wskórasz ale nie licz na cuda :P
Jak nie będzie cudów, to podziękować konami.

Offline kapec999

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #302 dnia: Grudzień 06, 2014, 14:10:53 »
mam taki problem zaisnstalowalem pesa 15 i wszystko bylo ok moglem wlaczyc lecz po zamknieciu gry i ponownej probie otworzenia gra nie reaguje . co moze byc problemem ?

Offline kamill_87

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #303 dnia: Grudzień 08, 2014, 01:30:58 »
Witam. U mnie jest problem z brakiem dźwięku w grze. Ktoś miał taki przypadek na Win 8 ??

Offline grzeho16

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #304 dnia: Grudzień 08, 2014, 13:38:57 »
Witam. Mój problem polega na tym że gdy włączę jakiś mecz to nie jest pokazane jak gracze wychodzą z tunelu na boisko. Pokazuje tylko herby drużyn i od razu włącza się mecz, tak jakbym to wszystko przewinął. Nie pokazuje nawet wyjściowych jedenastek.

Offline pejejek94

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Ostrowiec Św.
  • Wiadomości: 133
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.10.2011r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #305 dnia: Grudzień 08, 2014, 16:30:14 »
Witam. Mój problem polega na tym że gdy włączę jakiś mecz to nie jest pokazane jak gracze wychodzą z tunelu na boisko. Pokazuje tylko herby drużyn i od razu włącza się mecz, tak jakbym to wszystko przewinął. Nie pokazuje nawet wyjściowych jedenastek.
Na PC nie ma animacji przedmeczowych.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #306 dnia: Grudzień 08, 2014, 16:33:15 »
Cytuj
Witam. Mój problem polega na tym że gdy włączę jakiś mecz to nie jest pokazane jak gracze wychodzą z tunelu na boisko. Pokazuje tylko herby drużyn i od razu włącza się mecz, tak jakbym to wszystko przewinął. Nie pokazuje nawet wyjściowych jedenastek.

Nie ma tego w PES 2015 na PCty, tylko PS4/XOne.

Cytuj
Witam. U mnie jest problem z brakiem dźwięku w grze. Ktoś miał taki przypadek na Win 8 ??

Wgraj najnowsze sterowniki, jakie są tylko dostępne oraz w settings ustaw dla zakładki Audio tryb Stereo, jeśli jest.

Cytuj
mam taki problem zainstalowalem pesa 15 i wszystko bylo ok moglem wlaczyc lecz po zamknieciu gry i ponownej probie otworzenia gra nie reaguje . co moze byc problemem ?

Uruchom Steam i samą grę jako Administrator. Wyłącz na czas gry antywirus.
Może coś zadziała.

Offline osa717

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.05.2011r.
  • " Każdy klub ma swoich wielbicieli "
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #307 dnia: Grudzień 08, 2014, 19:47:35 »
Witam. Mój problem polega na tym, że czasem podczas meczu wyłącza mi się komputer. Nie mam pojęcia dlaczego, ale nawet jeśli się nie wyłącza to czasem wyskakuje taki komunikat, że sterownik ekranu AMD przestał działać ale odzyskał sprawność, lecz wtedy mecz jest już rozłączony. Przeczytałem, że trzeba zainstalować nowy sterownik, tak zrobiłem jednak błąd się powtarza. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam!
Visca el Barca!

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #308 dnia: Grudzień 08, 2014, 20:44:42 »
Cytuj
Witam. Mój problem polega na tym, że czasem podczas meczu wyłącza mi się komputer. Nie mam pojęcia dlaczego, ale nawet jeśli się nie wyłącza to czasem wyskakuje taki komunikat, że sterownik ekranu AMD przestał działać ale odzyskał sprawność, lecz wtedy mecz jest już rozłączony. Przeczytałem, że trzeba zainstalować nowy sterownik, tak zrobiłem jednak błąd się powtarza. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam!

Podaj więcej informacji o sprzęcie jaki posiadasz. Najlepiej zdjęcie z zakładki specyfikacji.
Może tak się dziać z wiele powodów, np. zasilacz pada, ram siada, dysk ma bad sektory, grafika siada.
Tak się dzieje tylko przy PESie czy w innych grach lub komputer gdy jest pod obciążeniem, też ?

Na początek użyj aplikacji ComboFix, niech zrobi swoje.
Jeśli nadal będzie się działo tak to wyjmij kości RAM ze slotów z płyty głównej i wsadź ponownie, po ówczesnym przedmuchaniu slotów, tak samo zrób z kartą graficzna jeśli to jest na PCI.

Jak nic nie pomoże to polecił bym serwis.

Offline sTeRyDeK178

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.05.2012r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #309 dnia: Grudzień 08, 2014, 23:41:25 »
Jest jakiś program do zmiany kamery? ponieważ ta oryginalna mi nie odpowiada ; /

Offline frogas12

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 862
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.02.2008r.
  • Glory Glory Man Utd!!!!! Forza LECH!!!!!
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #310 dnia: Grudzień 09, 2014, 10:52:10 »
czy idzie włączyć kontuzje w trakcie grania ML?
?

Offline osa717

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.05.2011r.
  • " Każdy klub ma swoich wielbicieli "
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #311 dnia: Grudzień 09, 2014, 20:01:44 »
Podaj więcej informacji o sprzęcie jaki posiadasz. Najlepiej zdjęcie z zakładki specyfikacji.
Może tak się dziać z wiele powodów, np. zasilacz pada, ram siada, dysk ma bad sektory, grafika siada.
Tak się dzieje tylko przy PESie czy w innych grach lub komputer gdy jest pod obciążeniem, też ?

Na początek użyj aplikacji ComboFix, niech zrobi swoje.
Jeśli nadal będzie się działo tak to wyjmij kości RAM ze slotów z płyty głównej i wsadź ponownie, po ówczesnym przedmuchaniu slotów, tak samo zrób z kartą graficzna jeśli to jest na PCI.

Jak nic nie pomoże to polecił bym serwis.

Szczerze mówiąc to podczas normalnego użytku tak się nie dzieje, a nie wiem jak z innymi grami bo nie gram w nic innego poza Pes'em. Spróbuje z tym combofixem i przeczyszczę te sloty. Dam znać czy pomogło, dzięki wielkie!
Visca el Barca!

Offline redz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.12.2013r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #312 dnia: Grudzień 09, 2014, 20:26:00 »
Witam. Mój problem polega na tym, że czasem podczas meczu wyłącza mi się komputer. Nie mam pojęcia dlaczego, ale nawet jeśli się nie wyłącza to czasem wyskakuje taki komunikat, że sterownik ekranu AMD przestał działać ale odzyskał sprawność, lecz wtedy mecz jest już rozłączony. Przeczytałem, że trzeba zainstalować nowy sterownik, tak zrobiłem jednak błąd się powtarza. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam!
Ja stawiam na padającą grafikę - miałem podobny problem - na początku miałem tak samo jak ty ,czyli wyskakiwał komunikat o sterowniku.Czasami zdarzało się to często, a czasami grałem parę godzin i nic. No ale w końcu grafika odmówiła całkowicie posłuszeństwa.Nie mówię,że u Ciebie będzie to samo,także na razie próbuj najprostszych rozwiązań.

Offline Warmlotek1

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 15.01.2010r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #313 dnia: Grudzień 10, 2014, 02:56:18 »
Zainstalowalem gre ( no steam) wgrałem patcha Yamasi SweetFX i Tuga vico gra śmiagała.

Jako że chcialem przejśc na patch matiasa, odinstalowalem gre i zainstalowalem ponownie ( bez wgrywania na ten czas żadnego z patchy)

Na początku mialem problem bo gra nie chciała w ogóle zapisywać ustawień ani nie mogłem wejśc w edita.

Doszedłem dlaczego. Powód był iż miałem zaznaczone pokazuj pliki i foldery ukryte.
Odznaczyłem problem zniknął.
Mogę edytować etc...

jednak wchodząc w plik settings cokolwiek zmienie, nie zapamiętuje żadnych zmian w grze.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2014, 13:42:06 wysłana przez Warmlotek1 »

Offline Ariczi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2014
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 54
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.05.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #314 dnia: Grudzień 10, 2014, 11:51:36 »
Taki przypadek z komunikatem, że sterownik AMD przestał działać miałem przy grze watch dogs,
co się okazało to po prostu grafika nie wyrabiała nawet na najniższych detalach i rozdzielczości, przy innych grach nie było problemu.
Po wymianie grafiki na mocniejszą bez problemów wszystko śmiga :) Pozdrawiam

Offline humo

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 52
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.10.2012r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #315 dnia: Grudzień 11, 2014, 07:51:48 »
Witam.
Ja mam pytanie od nośnie strzałów (przy ustawieniach basic)

Jak kierujecie strzałkami (analogiem) podczas strzału jeden na jeden , teraz jest trudne to , ja strzelałem wcześniej samą strzałką w bok teraz trochę się staram strzałkami pod ukosem (bok + przód) ale i tak nie jest to łatwe jak narazie chyba jeszcze takiej wprawy nie nabrałem (około 120 meczy rozegranych ) bo 70% 1v1 to pudło już nie mówię o strzałach z głowy tutaj używam już tylko strzałki do przodu :)

Zależy mi na opinii kilku raczy także komentujcie :)

Offline smak:)

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: tylko pes15:)
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #316 dnia: Grudzień 11, 2014, 13:26:36 »
witajcie panowie  mam taki problem zauwazylem ze    rozlacza   mi  gre online podczas gdy zaczynam wykopywac pilke bramkarzem jak jest kamera za plecami wtedy w tym momencie rozlacza  albo gdy wykonuje rzut rozny to dzieje sie to samo  a podczas grania online jest dobrze choc  niektorzy twierdza ze im ze mna muli gra  niewiem co na to poradzic  net jest ok od paru lat ten sam  12 mb multimedia polska  ,kabel  ping 15-20    a sprzet czy ktos potrafi mi tu pomoc?  dodam ze  mam system  win7 64 bit

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #317 dnia: Grudzień 11, 2014, 15:30:47 »
Popraw zdjęcie bo nie działa, inny nie polski hosting ze zdjęciami.

Wyłącz antywirusa na czas gry oraz zaporę systemową Windows w tym windows defender.

Offline olimpia12

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.12.2014r.
  • Gram w: PES 15
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #318 dnia: Grudzień 11, 2014, 17:58:10 »
Gdy wejdę w Settings to przy VRAM mam napisane na czerwonym tle unable. Da się to naprawić jakoś?

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #319 dnia: Grudzień 11, 2014, 19:00:36 »
Gdy wejdę w Settings to przy VRAM mam napisane na czerwonym tle unable. Da się to naprawić jakoś?

Jaka karta? Stawiam, że jakaś zintegrowana

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #319 dnia: Grudzień 11, 2014, 19:00:36 »