Autor Wątek: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania  (Przeczytany 409948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Franek1994

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.05.2011r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #600 dnia: Luty 23, 2015, 18:04:15 »
Witam . Mam pytanie , czy da się coś zrobić aby klawiaturę podczas wybierania  strony ustawić po środku ?

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #601 dnia: Luty 24, 2015, 17:55:04 »
ja mam inny problem dodaje pliki z strojami ale nic nie działa :( plis o pomoc

Offline SoyerDawid

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.03.2011r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #602 dnia: Luty 24, 2015, 18:09:09 »
Witam
Mam problem z uruchomieniem Pesa.Otóz,grałem przeszło 2 miesiace bez problemów aż tu nagle skończyła mi się darmowa licencja na avasta,Postanowiłem usunąc antywirusa i zainstalowac inny. Wybór padł na darmowa wersje Eset NOD, Po zainstalowania tego antywirusa kilka gier przestało mi działac ! Prawdopodobnie usunął mi kilka plików..Pes włączał sie i dosłownie odrazu wyłaczał, Reinstalacja nie pomogła  ???Gdzie tkwi problem ? Posiadam win 8
PS.inne gry po reinstalacji działają

Offline GieKSa

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: KATOWICE
  • Wiadomości: 183
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.11.2011r.
  • CAŁE NASZE ŻYCIE TO GKS KATOWICE
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2015
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #603 dnia: Luty 24, 2015, 20:08:55 »
Witam wszystkich.Trochę mnie tu nie było i mam pytanie bo szukam i nie umiem znaleźć odpowiedzi na pytanie czy już ktoś rozwiązał problem z czarnymi paskami na górze i na dole ??  ??? . Czy idzie jakoś to rozwiązać bo to mega irytuje ...
GKS KATOWICE & GÓRNIK ZABRZE  & BANIK OSTRAWA & J.K.S Jarosław  / ARSENAL

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #604 dnia: Luty 24, 2015, 21:17:56 »
Cytuj
czarnymi paskami na górze i na dole

Nie nie idzie, jedynie zmiana monitora na który da rozdzielczość którą wspiera PES.

Cytuj
Witam
Mam problem z uruchomieniem Pesa.Otóz,grałem przeszło 2 miesiace bez problemów aż tu nagle skończyła mi się darmowa licencja na avasta,Postanowiłem usunąc antywirusa i zainstalowac inny. Wybór padł na darmowa wersje Eset NOD, Po zainstalowania tego antywirusa kilka gier przestało mi działac ! Prawdopodobnie usunął mi kilka plików..Pes włączał sie i dosłownie odrazu wyłaczał, Reinstalacja nie pomogła  ???Gdzie tkwi problem ? Posiadam win 8
PS.inne gry po reinstalacji działają

To nie problem wziąć nową darmową licencje.. ? Bo mi się zdaje że nie problem :)
Zainstalowałeś inny ale nie skonfigurowałeś. Musisz ustawić program pod siebie, czyli najprościej to aby jakiekolwiek akcje na PC były informowane komunikatem, dodaj gry do wyjątków, w tym zapora internetowa (różnie się zwie w różnych antywirusach).
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2015, 21:21:36 wysłana przez by.production »

Offline Fabek

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.10.2010r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #605 dnia: Luty 25, 2015, 09:48:22 »
mam 2 problemy:

1. jak nigdy w tej edycji mam problemy ze strzelaniem bramek (gram od pes3 i nigdy tego nie było) marnuję kilka kilkanaście sytuacji w meczu głównie 100% przez co przegrywam albo remisuję mecze w których mam bardzo dużą przewagę. gram na manual shot i powiem szczerze już nie wiem jak strzelać żeby było ok. niezależnie czy mierzony czy z całej pary albo bramkarz odbije albo out a słupki i poprzeczki obijam niemiłosiernie. może ktoś ma jakąś radę, tutorial etc bo szlag mnie powoli trafia.

2. pułapki offside'owe - niemal przy każdej pułapce zawodnicy nie wychodzą równo w linii tylko któryś patałach zostaje albo zaśpi przez co przeciwnicy wychodzą w 2-3 zawodników na 100% jak to się kończy nie muszę mówić. jak sobie z tym radzicie?

1. Grasz na klawiaturze?
2. Nie używaj pułapek ofsajdowych, one nie działają jak trzeba.

Offline SoyerDawid

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.03.2011r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #606 dnia: Luty 25, 2015, 16:35:49 »
Nie nie idzie, jedynie zmiana monitora na który da rozdzielczość którą wspiera PES.

To nie problem wziąć nową darmową licencje.. ? Bo mi się zdaje że nie problem :)
Zainstalowałeś inny ale nie skonfigurowałeś. Musisz ustawić program pod siebie, czyli najprościej to aby jakiekolwiek akcje na PC były informowane komunikatem, dodaj gry do wyjątków, w tym zapora internetowa (różnie się zwie w różnych antywirusach).
No dobrze ale teraz nie posiadam żadnego antywirusa a uruchomienie gdy  dalej jest  nie możliwe...Przyczyną musi być związana z antywirusem , który prawdopodobnie usunął mi jakieś pliki. Nie możliwością są np stare sterowniki , brak aktualnego directa etc bo jak wczesniej pisalem grałem i wszystko bylo dobrze do zainstalowania nowego antywirusa

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #607 dnia: Luty 25, 2015, 17:22:59 »
Ta gra ma to do siebie że możesz prze 3 miechy grać normalnie, a pewnego dnia uruchamiasz grę i tu takie rzeczy się dzieją, nie instalując żadnych rzeczy na dysku lub jakiś bibliotek dla jakiegoś oprogramowania.
Zazwyczaj błąd z uruchomieniem gry tyczy się z rzeczami związanymi gdy gra zaczyna komunikować się z serwerami.
To błąd producentów gry. Jednym działa innym nie.
Nie ma na to wyjaśnienia bo przyczyna może być wszędzie.

Najprostsze rozwiązanie a zarazem desperackie to format dysku i na nowo system postawić, zainstalować sterowniki i grę potem (bez reszty programów codziennego użytku - to potem). Jak gra zadziała, to problem znika a wina gdzieś była w systemie, ale jeśli po zainstalowaniu reszty oprogramowania nagle znowu to się dzieje, coś sprawia że pes znowu się sypie i tak w koło macieja, błędne koło bo przyczyna ponownie w systemie lub niekompetentni programiści Konami :)

Od takie wyjaśnienie. A w google jest masa poradników odnośnie "program przestał działać" ale to nie są złote rady, a jedynie sugestie.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE lub REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Dlatego też zawsze podaje te same czynności, bo są zazwyczaj przyczyną, ale nie koniecznie, proste rzeczy, podstawy użytkowania PCta.

Offline diab3l

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.11.2009r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #608 dnia: Luty 26, 2015, 23:41:31 »
1. Grasz na klawiaturze?
2. Nie używaj pułapek ofsajdowych, one nie działają jak trzeba.




nie, gram na ps4 - wersje PC olałem bo to bubel ale też grałem na padzie niemal od zawsze.

darek11

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #609 dnia: Luty 26, 2015, 23:44:32 »
Rozwiązałem problem z czarnymi pasami. Należy ustawić rozdzielczość na karcie graf. 1280x720 i skalowanie pełny ekran, następnie taką samą rozd. w settings i mamy pełny ekran na zwyklym monitorze. Pózniej można wrócić do poprzedniej rozd. pulpitu a w grze pozostanie pełny ekran, chyba że ktoś będzie grzebał w settings i kliknie ok to musi powtórzyć całą operację

Offline oscarosa

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location: Dzierżoniów
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2013r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #610 dnia: Luty 27, 2015, 19:30:41 »
Witam, kupiłem jakieś dwa tygodnie temu gre i przede wszystkim grałem w trybie myclub. Nagle od 2 dni nie mogę wejść w ten tryb bo wyskakuje mi najpierw że "Live Update Data" potem "Instalation Failed" i na końcu Unable to implement Live Update Data" po czym wraca mi do głównego menu. Proszę o pomoc w tej sprawie bo nie wiem o co mu chodzi skoro wcześniej nie było problemów.

Pozdrawiam

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #611 dnia: Luty 27, 2015, 19:48:21 »
Czytaj FAQ (chyba wiesz co to znaczy, ten skrót). Tam pisze co trzeba zrobić, za każdym razem prawdopodobnie, usuń folder " mount " z moich dokumentów w folderze konami.

Gdybyś wpisał w google np. "Unable to implement Live Update Data" znalazł byś wiele rozwiązań i tematów... zamiast dołączać do grona XXX pytających o to... xD

Offline KOLEJORZ 1922

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.12.2008r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #612 dnia: Luty 27, 2015, 21:15:46 »
Mam pytanko: można grać na 2-óch: pad z funkcją xinput + drugi gracz na klawiaturze?
Jest jakiś sposób?
FC Barcelona & Lech Poznań   F A N

Offline halaparty

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: litzmannstadt
  • Wiadomości: 64
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2015r.
  • Gram w: pes 15
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #613 dnia: Luty 27, 2015, 22:59:21 »
witam mam problem z sombrero kompletnie nie wiem o co tu chodzi a mianowicie jak gram online i robie heel flicka (r3) to mi nisko podbija piłke chyba ze akurat zawodnik ma skilla sombrero to się udaje więc zresetowałem ustawienia pada w settings i było dorze odpaliłem trening i r3 działa podbiją piłke wysoko a odpale mecz online i spowrotem pojawia sie problem nie wiem czy to przez input laga czy z padem coś jest nie tak irytuje mnie bo sombero sie czesto przydaje pod polem karnym

Offline oscarosa

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location: Dzierżoniów
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2013r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #614 dnia: Luty 27, 2015, 23:08:10 »
by.production

Mimo że byłem tym xxx pytającym o to samo to dzięki za odpowiedź bo pomogło :D pozdro

Wystarczy że postawisz PIWO (po lewej stronie ikonka)
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2015, 09:15:16 wysłana przez by.production »

Offline Fabek

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.10.2010r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #615 dnia: Luty 28, 2015, 14:04:40 »
Mam pytanko: można grać na 2-óch: pad z funkcją xinput + drugi gracz na klawiaturze?
Jest jakiś sposób?
Normalnie?
ustawiasz w settings pad jako 2gie urządzenie.

Offline sykotube.

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 132
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.09.2012r.
  • Tylko Arsenal!
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #616 dnia: Luty 28, 2015, 16:56:12 »
Witam, mam kilka pytań:
- jaką włączyć opcje w grze by na początku spotkania zobaczyć jak drużyny wychodzą z tunelu i żeby był przedstawiany skład i wgl, bo ja mam tak, że włączam mecz pokazuje herby i tyle, co zrobić?
- jak robić "triki" za pomocą klawiatury?
- jak odbierać najlepiej piłkę za pomocą klawiatury?

Z góry Dzięki.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #617 dnia: Luty 28, 2015, 17:47:57 »
Polecam pada, na klawiaturze połamiesz ręce, to gra z konsoli a nie robiona pod pecety od pierwszego wydania.
Klawiatura się tylko ograniczasz.

Powodzenia w robieniu sztuczek, jeśli ogarniesz cały config sterowania xD
Listę trików masz w "Command List" z menu pauzy.

Nie ma wyjścia z tunelu i pokazywania składu w wydaniu na PC, only konsole.

Piłkę odbierasz, tak samo jak padem. Tylko "przyciski masz inne" xD
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2015, 17:49:28 wysłana przez by.production »

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #618 dnia: Luty 28, 2015, 23:57:34 »
Przecież można pobrać programik, dzięki któremu jest na pc ten cały tunel i przedstawianie składów.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #619 dnia: Marzec 01, 2015, 00:19:50 »
Domyślnie gra nie posiada tego na PC.
Programem można, tylko nie pytał o alternatywę, a bez tunelu da się żyć xD

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #619 dnia: Marzec 01, 2015, 00:19:50 »