Autor Wątek: Manchester United FC - new season  (Przeczytany 1675 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline plumber.

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.01.2014r.
    • twitter
Manchester United FC - new season
« dnia: Sierpień 14, 2014, 12:26:49 »
Witajcie. Wiadomość o przeniesieniu poprzedniego wątku do archiwum, nie oznaczała końca tej kariery. Po prostu, taki miałem plan, by rozbić tę karierę na dwa wątki, jeden poświęcony temu przed sezonem, a drugi już samemu sezonowi. Zrobiłem to też, bo zmieniłem w tym wątku parę rzeczy, co zresztą widać. Z czasem wszystko będzie wyglądało jeszcze lepiej, bo wiecie jak to jest.
Wprowadziłem coś takiego, z czym mamy do czynienia na niektórych stronach poświęconych sporcie i nie tylko. Chodzi mi o to, że w pierwszej części wiadomości będę pisał to, co najważniejsze, a reszta mniej lub bardziej ważnych spraw, będzie znajdowała się w spoilerze. I jeszcze te podpisy pod zdjęciem umieściłem po to, by czytelnik jeszcze przed przeczytaniem tekstu, wiedział, o czym on będzie.
Na koniec pragnę podziękować Maćkowi, którego swoją drogą już nie ma na tej stronie, oraz veeq., za pomoc.
Mam nadzieje, że ten nowy wątek wam nie przeszkadza.
Poprzednie wiadomości można przeczytać tutaj:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2014, 12:35:35 wysłana przez plumber. »

Offline plumber.

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.01.2014r.
    • twitter
Manchester United FC - new season
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2014, 12:27:35 »


#11, 15 August 2014, Friday, MUTV interview - Louis van Gaal
#vangaal, #interview, #rooney, #hummels, #premierleague


Przed jutrzejszym startem nowego sezonu Premier League, Louis van Gaal udzielił wywiadu MUTV  - oficjalnej telewizji Manchesteru United. Holenderski menadżer po raz kolejny przyznał, że nie może doczekać się nowego sezonu, gdyż jego piłkarze są do niego bardzo dobrze przygotowani.

Początek sezonu opuści Robin van Persie, który nie jest w stu procentach przygotowany do gry na najwyższym poziomie. Do dyspozycji trenera będzie za to Adnan Januzaj, który niedawno przejął po Ryanie Giggsie numer jedenaście. Według niektórych powinien być on zastrzeżony, ale sam Walijczyk przyznał, że nie ma to większego sensu. Najważniejszy jest brak informacji o kontuzjach obrońców, których w pierwszym zespole za dużo nie ma, a wiemy przecież, że Phil Jones czy Jonathan Evans są podatni na urazy.


Spoiler for pokaż dalszą część wiadomości:
Opaskę kapitańską jutro przejmie zatem Wayne Rooney, który niedawno został wybrany wicekapitanem. Ciekawe, kto poza nim zagra w ataku. Po ostatnich spotkaniach ciężko cokolwiek wywnioskować, gdyż Louis van Gaal bardzo często rotował zawodnikami na tej pozycji. Wystarczy przypomnieć, że w jednym ze spotkań rolę napastnika pełnił Juan Mata. Najprawdopodobniej obok Wazzy wystąpi Javier Hernandez.

Louis van Gaal na konferencji przyznał również, że jest zadowolony ze swoich pomocników i nie planuje już na tej pozycji żadnych wzmocnień: "Już przed przyjściem do klubu był tu Juan Mata, który jest znakomitym piłkarzem. Teraz doszli jeszcze Ander Herrera i Mateo Kovacić. Poza nimi mam do dyspozycji Marouane'a Fellaini, który dobrze grał na mundialu, a także Darrena Fletchera, którego waleczność mi imponuje".

Na temat obrońców powiedział jednak, że jest zadowolony z piłkarzy jakich ma do dyspozycji, ale w razie kontuzji któregoś ze środkowych defensorów jeszcze w tym miesiącu, postara się pozyskać do klubu jeszcze jednego piłkarza na tę pozycję. Najwięcej mówi się teraz o transferze Mangali, którym zainteresowanie ze strony innych zespołów nie jest tak wielkie, jak się tego spodziewano po mundialu.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2014, 12:38:09 wysłana przez plumber. »

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Manchester United FC - new season
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2014, 22:34:11 »
No to dobrze, bo trochę przestraszyłeś nas tym wątkiem w archiwum. No to lecimy dalej i czekamy na sezon. Na pewno szkoda absencji RvP, który jest kluczowym graczem, ale Luis o reszcie wypowiada się w superlatywach, więc powinno być dobrze

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Manchester United FC - new season
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 15, 2014, 01:39:28 »
Ja w zasadzie nie rozumiem po co rozbijałeś wszystko na dwa wątki, bo mogłeś spokojnie rozpocząć sezon już w tamtym - wszystko byłoby w jednym miejscu. Wystarczyło dać jakiś spis treści na początku i tyle, nic by się nie pomieszało. No ale skoro taka Twoja koncepcja to okej, pozostaje życzyć powodzenia, ciekaw jestem jak będą wyglądać kolejne posty robione według przytoczonego w pierwszym poście zamysłu.

Offline plumber.

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.01.2014r.
    • twitter
Odp: Manchester United FC - new season
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 18, 2014, 15:17:34 »
Tak się zastanawiam, czy nie odpuścić sobie tej kariery do końca września. Wtedy bym wrócił.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Manchester United FC - new season
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 18, 2014, 15:17:34 »