Autor Wątek: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa  (Przeczytany 8421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OnoMatoPeja

  • Gość
PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« dnia: Sierpień 23, 2014, 23:21:56 »
Jak temat sam za siebie mówi, kto jeszcze pogrywa w PES6, zwłaszcza online i w jakiej sieci serwerów ?
Wybór nie jest za wielki a niektóre sieci już mogą być nieaktywne.

Znalazłem:

- PESLAND SERVER
- Serwer PES6J
- PES6Club FIVESERVER

Chciałem do PES6Club ale coś nie działa rejestracja. Tak po za tym gdzie jest najwięcej graczy ogółem i ile z tego polaków ?
Tym bardziej ciekawi mnie aktualny OF takiej sieci, sam OF.

Offline Chałwa

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Łowicz
  • Wiadomości: 2368
  • Dostał Piw: 75
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Pomogłem? Postaw piwko, nie bądź żyła ;)
    • Status GG
  • Gram w: PES6, PES 2017, FIFA 17
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2014, 15:05:11 »
Na REJESTRACJA lub LOGOWANIE gra chyba najwięcej Polaków. Jeśli chcesz grać z ludźmi z zagranicy to albo nie graj na żadnym patchu, albo pobierz roster najnowszego Shollym'a.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2014, 15:10:33 »
chalwa jest kilku ludzi do grania, można by jeszcze raz spróbować z tą liga
" border="0" border="0

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 24, 2014, 16:03:47 »
Mnie bardziej interesuje samo granie (wbijam kiedy mam ochotę i czas, chęci i gram online z kimś). Nie mam czasu na ustawianie się z meczami :)

Co to ten Roster ? Pierwsze słyszę...

Na Evo-League coś nie mogę wbić do gry online. Konto założyłem na stronie. Login i hasło podaje dobrze, jak w FAQ. Po czym wywala błąd weryfikacji.
Zaś na PES6J tracę połączenie z serwerem w czasie logowania.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2014, 18:42:30 wysłana przez Mahadew »

Offline Chałwa

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Łowicz
  • Wiadomości: 2368
  • Dostał Piw: 75
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Pomogłem? Postaw piwko, nie bądź żyła ;)
    • Status GG
  • Gram w: PES6, PES 2017, FIFA 17
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 25, 2014, 13:14:05 »
chalwa jest kilku ludzi do grania, można by jeszcze raz spróbować z tą liga
Jak chcecie to grajcie. Już drugi raz próbowałem z ligą online tutaj i nie wypaliło, nie będę próbował więcej razy.
Co to ten Roster ? Pierwsze słyszę...
Roster to plik ze składami online, dzieki któremu będziesz mógł grać z innymi ludźmi. Musisz mieć taki sam roster jak osoba z którą grasz, żeby Was połączyło.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 25, 2014, 14:45:40 »
Cytuj
Roster to plik ze składami online

I wszystko jasne :)

Grasz coś w PES6 online gdzieś... ? Działa logowanie.. bo mi nie, jak pisałem wyżej...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2014, 15:49:30 wysłana przez by.production »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 25, 2014, 15:29:03 »
Jak chcecie to grajcie. Już drugi raz próbowałem z ligą online tutaj i nie wypaliło, nie będę próbował więcej razy.
Próbowałeś? Wrzuciłeś zapisy i wygenerowałeś kolejki, to tak wiele...? Poza tym przy pierwszym podejściu rozegraliście całą ligę. Nie to nie ja się was prosić nie będę
" border="0" border="0

Offline Chałwa

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Łowicz
  • Wiadomości: 2368
  • Dostał Piw: 75
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Pomogłem? Postaw piwko, nie bądź żyła ;)
    • Status GG
  • Gram w: PES6, PES 2017, FIFA 17
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 25, 2014, 16:41:11 »
Próbowałeś? Wrzuciłeś zapisy i wygenerowałeś kolejki, to tak wiele...? Poza tym przy pierwszym podejściu rozegraliście całą ligę. Nie to nie ja się was prosić nie będę
Sorry, ale o co Ci teraz chodzi? Miałem grać mecze za tych którzy się zapisali i później nic nie robili? :) Widocznie na tym forum żyją rozgrywki ligowe tylko dla nowszych Pesów i trzeba to uszanować :)

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 25, 2014, 17:00:34 »
Bo napisałeś w taki sposób, jakby organizacja tej ligi spoczywała tylko na Twoich barkach i była czymś wielkim. Ja mogę dać info z zapisami i wygenerować kolejki - żaden problem. Ale ludzi się nie będę prosił
" border="0" border="0

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 25, 2014, 17:26:46 »
Macie problem.

Zrobić temat na forum z ankietą czy otworzyć ligę dla PES6. Z wyjaśnieniem "czasu na grę" (nie każdy ma).
A w temacie pisać będą osoby zainteresowane (czyli, zgłaszając swoją akceptację). Reszta zbędnych postów zaś (osób nie uczestniczących - nabijaczy postów) będą kasowane by nie zaśmiecać tematu.

Na stronie głównej zamieścić info o ankiecie tu na forum.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 25, 2014, 21:10:10 »
A myślisz, że jak było robione? To, że potem połowa osób się nie pojawia, a kolejki są już podane, to inna sprawa. Nie będę wpisywać połowy wo, bo ich dość już nadawałem w lidze 2014.
" border="0" border="0

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 25, 2014, 22:39:41 »
Co mnie to obchodzi jak było robione, można robić wiele na wiele sposobów.
Ludzie lubią pograć ze swoimi rodakami, bez wypełniania tabelek i motania między grą a przeglądarką. Wbija do gry, X serwer i gra.

To że Konami ma upośledzone online i nie może zrobić trybu społecznościowej ligi online (tabela itp. itd. - all w jednym miejscu) dla graczy, to tylko świadczy o ich podejściu do całej gry.

Cytuj
To, że potem połowa osób się nie pojawia

Sam sobie zadałeś odpowiedz na całą ta waszą kłótnie. To oczywiste że nie można liczyć że all co się zgłoszą będą grać. "To jak z burzą, mija z upływem czasu" xD

Ale jako Admin / Opiekun - odbiegasz od kontekstu tematu xD

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 25, 2014, 22:54:33 »
Co mnie to obchodzi jak było robione
Najpierw nas pouczasz jak robić, a potem piszesz, że Cię to nie obchodzi? Poza tym Opiekunem na serwisie nie jestem od parady, więc wiesz.
Nikt nikomu nie każe wypełniać tabelek, ani nikt się z nikim nie kłóci. Gdy ktoś się zapisuje do ligi, wyraża swoją gotowość do ogrywania meczy, więc nie wiem w czym odbiegam od tematu.
" border="0" border="0

Offline Lokowany

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2012
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 19
  • Na forum od: 11.06.2012r.
  • Hex Edit,
    • Status GG
  • Gram w: PES 18, PES 6, WE8
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 25, 2014, 23:25:42 »
Ja tam jestem za ligą w 6 . Zaje***scie mi sie grało Podbeskidziem dobry poziom i dobra gra . Tabele i pary z palcem w **** mozna wygenerować . Tylko trzeba znaleźć ludzi do gry i mieć chęci a nie wchodzisz na gg piszesz a na drugi dzień masz walkower bo koleś cię zgłosił że się nie odzywasz  ;)

Offline Kubul

  • Opiekun Ligi PC
  • ***
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 694
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 08.06.2010r.
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 26, 2014, 08:46:40 »
Może jeszcze ja coś dopisze :P Według mnie można byłoby spróbować zorganizować ligę. Tylko trzeba byłoby zrobić to "cicho" , tak żeby mało ludzi wiedziało. Zróbmy ligę dla 6 osób. Niech to będą osoby "pewne" np. Artur, Chalwa, Mahadew, Pawlodar, ja, UefaEuro i jeszcze kilku. Jak otworzymy zapisy to zapiszą się osoby, co mają 10 postów i wchodzą na forum raz na miesiąc. A tak zagramy sobie ligę w 6-8 osób. Można byłoby nawet zrobić 4 rundy zamiast dwóch, aby było więcej meczy. Co wy na to? :)


Jak ktoś byłby chętny pograć sparingi to piszcie do mnie :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2014, 08:48:19 wysłana przez Kubul »

Offline Lokowany

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2012
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 19
  • Na forum od: 11.06.2012r.
  • Hex Edit,
    • Status GG
  • Gram w: PES 18, PES 6, WE8
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 26, 2014, 09:52:40 »
Lekko mi pasuje :D

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 26, 2014, 15:49:29 »
Cytuj
więc nie wiem w czym odbiegam od tematu

Jaja sobie robisz... ? Temat jest "kto gra" a nie "czy robimy ligę" dla 10 graczy, z terminem nieprzymusowym.
Zwłaszcza kto gra na ogólnodostępnych serwerach co podałem w pierwszym poście. Nie w jakiś tam ligach.

Więc odbiegasz od tematu, bo zaczynasz na temat ligi tutaj pisać.

Cytuj
Najpierw nas pouczasz jak robić, a potem piszesz, że Cię to nie obchodzi?

Bo to mnie "interere" a dałem przykład co można być zrobić (nie wiedząc co robiliście przed, takie to trudne do wydedukowania ?) aby was pogodzić.

Cytuj
Tylko trzeba znaleźć ludzi do gry i mieć chęci a nie wchodzisz na gg piszesz a na drugi dzień masz walkower bo koleś cię zgłosił że się nie odzywasz

To jest własnie problem ustalania terminów meczy. Ktoś się deklaruje że zagra, bo z chęcią by pograł. Ale naglę (jak w życiu) nie ma czasu bo to i to i tamto... Taka prawda. I tutaj nie mowa o graczach podstawówki, średnich szkół ale i starszych, pracujących (a jest ich masa).

Zamykam, kłucie się gdzie indziej. W temacie ku temu zrobionemu (ankieta na 30 dni).

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 26, 2014, 16:43:00 »
Jaja sobie robisz... ? Temat jest "kto gra" a nie "czy robimy ligę" dla 10 graczy, z terminem nieprzymusowym.
Zwłaszcza kto gra na ogólnodostępnych serwerach co podałem w pierwszym poście. Nie w jakiś tam ligach.

Więc odbiegasz od tematu, bo zaczynasz na temat ligi tutaj pisać.
Jest to dział dyskusji i nie muszę zakładać nowego wątku na swoje pytanie, ponieważ Pan by.production pierwotnie pytał o co innego. Zadałeś swoje pytanie i dowiedziałeś się czego miałeś się dowiedzieć. Nie musiałeś włączać się do naszej rozmowy.
Cytuj
Bo to mnie "interere" a dałem przykład co można być zrobić (nie wiedząc co robiliście przed, takie to trudne do wydedukowania ?) aby was pogodzić.
Tak jak napisałem - nie jestem Opiekunem od parady na tym serwisie i mam 2 sezony ligowe za sobą. Więc mogłeś to wcześniej wydedukować, zanim dałeś swoje rady odnośnie prowadzenia ligi.
I nikogo nie musiałeś godzić, ponieważ nikt się nie pokłócił.
Cytuj
To jest własnie problem ustalania terminów meczy. Ktoś się deklaruje że zagra, bo z chęcią by pograł. Ale naglę (jak w życiu) nie ma czasu bo to i to i tamto... Taka prawda. I tutaj nie mowa o graczach podstawówki, średnich szkół ale i starszych, pracujących (a jest ich masa).
Znam z tego serwisu graczy po 30-tce, którzy pracują i mają rodziny, a potrafią znaleźć czas na rozegranie 1 meczu raz na kilka dni. Niekiedy coś komuś może wypaść, ale po to jest forum, żeby uprzedzić i poprosić o przedłużenie terminów - tak działa liga.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2014, 16:46:54 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 26, 2014, 16:48:09 »
Cytuj
Nie musiałeś włączać się do naszej rozmowy.

Jako moderator mam pilnować porządku. Własnie to robię jak w przypadku działu PES 2015 itd.

Cytuj
1 meczu raz na kilka dni

O tym pisałem ? Czemu 1 na kilka a nie 1 na 15 dni.

Ta wasza liga to wygląda jak terminarz z przymusem. Kończy się sezon ligowy, ci co nie rozegrali meczów dają walkowera. Tyle. Jest 1 rok na rozegranie meczy w lidze, to masa czasu.

Cytuj
Niekiedy coś komuś może wypaść, ale po to jest forum, żeby uprzedzić i poprosić o przedłużenie terminów - tak działa liga.

Nie wnikam jak tam macie. Ale jak gracz nie ma czasu i wie o tym to informuje. Jeśli nie informuje zostaje usunięty z tabeli ligowej lub all dostają od niego walkowera w postaci punktów.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2014, 16:53:47 wysłana przez by.production »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 26, 2014, 17:10:26 »
Jako moderator mam pilnować porządku. Własnie to robię jak w przypadku działu PES 2015 itd.
Świetnie, że dbasz o swoje "obowiązki", ale w tym wypadku nie musiałeś interweniować, ponieważ Regulamin nie zabrania zadawania pytań pokrewnych do głównego tematu wątku. Tym bardziej nie musisz interweniować, gdy chodzi o "przełożonych" ;)
Cytuj
O tym pisałem ? Czemu 1 na kilka a nie 1 na 15 dni.
Ta wasza liga to wygląda jak terminarz z przymusem. Kończy się sezon ligowy, ci co nie rozegrali meczów dają walkowera. Tyle. Jest 1 rok na rozegranie meczy w lidze, to masa czasu.
Liga na tym serwie ma już 10 lat. Ewoluowała do takiego położenia w jakim jest teraz i wpływ na to miały właśnie opinie graczy... Wejdź na irca i zapytaj graczy, co sądzą o terminie 1 kolejki na 15 dni...
Cytuj
Jeśli nie informuje zostaje usunięty z tabeli ligowej lub all dostają od niego walkowera w postaci punktów.
A znasz jakieś inny sposób na rozwiązanie takiej sytuacji? Taki jeden gracz, który nie daje znaku życia, spowalnia całą ligę i psuje zabawę 19 pozostałym, więc w tym wypadku dobro większości uczestników jest najważniejsze.
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES6 Online - Kto i gdzie jeszcze pogrywa
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 26, 2014, 17:10:26 »