Autor Wątek: Jagiellonia Białystok - YT  (Przeczytany 2958 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cena1508

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Grajewo
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013, FIFA 13, PES 2014, FIFA 14, PES 2015, PES 2016
Jagiellonia Białystok - YT
« dnia: Sierpień 30, 2014, 15:39:58 »
Witam Was wszystkich serdecznie. Chciałbym zacząć dzisiaj karierę na tym forum. Mam nadzieję że pójdzie mi dosyć dobrze. Karierę będę w połowie opisywał a w połowie będzie pojawiać się w formie wideo na Youtube. Na forum będę opisywał transfery i różne inne rzeczy a na Youtube wyląduje sam mecz z moim komentarzem sportowym. Tak zainteresowałem się komentarzem sportowym ale do gier i filmy będą pojawiać się na kanale Pasja Komentowania.  Trochę się rozpisałem a więc przejdźmy do rzeczy. Kariera grana w FIFA 14 na poziomie trudności Klasa Światowa.

Link do kanału(Na razie na nim nic nie ma bo dopiero zaczynam a plany mam ambitne)
Spoiler for Hiden:

Jagiellonia Białystok podpisuje kontrakt z nowym menadżerem.

Dnia dzisiejszego klub Jagiellonia Białystok ogłosił że nowym selekcjonerem klubu został Szymii NXT. Szymii od razu zabrał się za klub. Do klubu w tym okienku transferowym trafili Clinton N'jie, Mohamed Yattara a także Yordy Reyna. Wszyscy zawodnicy do klubu przybyli na cało sezonowe wyporzyczenie.

Spoiler for Hiden:
      

Klub w przygotowaniach przedsezonowych rozegrał trzy spotkania. Pierwszym rywalem zółto-czerwonych był klub Al-Faisaly i to klub z Białegostoku wygrał to spotkanie 1-0 po bramce Daniego Quintany w 31 minucie spotkania. Drugi spotkanie zakończyło się remisem 1-1 z klubem Heracles. Gola dla Jagiellończyków znowu strzelił Quintana tym razem w 9 minucie meczu, ale też jest zła wiadomość, ponieważ już w pierwszej minucie meczu groźnej kontuzji nabawił się Bekim Balaj. Trzecie spotkanie niestety Jagiellonia przegrała 0-1 z SC Cambuur.

Spoiler for Hiden:
      

Szymii ogłosił że w tym okienku transferowym więcej nikt nie dołączy do drużyny a także podał prawdopodobny podstawowy skład na ten sezon, chyba że kogoś wykluczy kontuzja:
Bramkarz: 1.Jakub Słowik
Prawa Obrona: 17.Alexis Norambuena
Lewa Obrona: 3.Jonatan Straus
Środkowi Obrońcy: 4.Michał Pazdan - 19.Ugo Ukah
Środkowi Defensywni Pomocnicy: 22.Rafał Grzyb - 5.Tomasz Bandrowski
Prawy Pomocnik: 21.Clinton N'jie
Lewy Pomocnik: 13.Yordy Reyna
Środkowy Pomocnik Ofensywny: 99.Dani Quintana
Napastnik: 25.Mohamed Yattara

Spoiler for Hiden:

Spoiler for Hiden:
To na dzisiaj tyle. Jutro pojawi się mecz 1 kolejki pomiędzy Jagiellonią Białystok vs Lechia Gdańsk.

Pozdrawiam.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Jagiellonia Białystok - YT
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2014, 15:50:25 »
Masz pierwszego suba, nie zawiedź mnie  :) Cieszę się, że wracasz i że zajmiesz się w dodatku polskim klubem. Będę śledził. Bo: raz - zrobiliście dobre transfery, dwa - Szymii to chyba ciekawy trener będzie.  ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline plumber.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.01.2014r.
    • twitter
Odp: Jagiellonia Białystok - YT
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2014, 21:05:03 »
Ciekawy pomysł. Już chyba taki się zdarzał, ale nigdy nie funkcjonował na dłuższą metę. Oby ten trwał jak najdłużej, bo z czasem będziesz  robił jeszcze lepsze filmiki. Suba daję również. Będę obserwował.

Offline cena1508

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Grajewo
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013, FIFA 13, PES 2014, FIFA 14, PES 2015, PES 2016
Odp: Jagiellonia Białystok - YT
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 31, 2014, 12:12:04 »
Odcinek 2:

Na przedmeczowej konferencji prasowej Szymii powiedział że Michał Probierz: "To jeden z najlepszych umysłów taktycznych piłki nożnej. Zespoły które prowadzi są zawsze świetnie zorganizowani i sięgają po najwyższe laury.
Szymii dodał również: "To są właśnie chwile, dla których się żyje. Wspaniale jest móc wyjść na boisko w meczu przeciwko świetnemu i tak wspaniale prowadzonemu zespołowi.
Przewidywane składy przez media na mecz:
Lechia Gdańsk:Bąk; Deleu; Bieniuk; Madera; Pazio; Bąk(c); Pietrowski; Kacprzycki; Buzała; Machaj; Grzelczak;
Jagiellonia Białystok:Słowik; Norambuena; Pazdan; Ukah; Popkhadze; Baran; Gajos; N'jie; Reyna; Plizga; Yattara;

Wreszcie przyszedł czas na mecz:

Oceny zawodników po meczu:
Jagiellonia Białystok: Słowik-8,2; Norambuena-5,8; Pazdan-7,0; Ukah-6,7; Straus-6,4; Bandrowski-5,9; Grzyb-6,3; N'jie-7,1; Quintana-6,5; Reyna-6,3; Yattara-7,3; Kupisz-5,0; Drażba-4,4; Dzalamidze-6,2;
Ruch Chorzów: Bąk-6,7; Deleu-6,8; Bienuk-5,9; Madera-7,2; Pazio-6,3; Matsui-6,4; Machaj-6,4; Bąk-6,8; Pietrowski-7,2; Buzała-6,2; Kugiel-6,1; Grzelczak-5,9; Kacprzycki-6,1;

Oceny zawodników SS:
Spoiler for Hiden:
 

Spoiler for Hiden:
Zanim skomentujesz mój głos przeczytaj opis filmu.

Spoiler for Hiden:
Mecze będą pojawiały się co 2 dni. I jakby ktoś mi mógł powiedzieć jak udostępnić film z YT żeby było można go tu odtworzyć to byłoby świetnie ;)

Pozdrawiam.


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Jagiellonia Białystok - YT
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 31, 2014, 15:26:41 »
Naprawdę to, że mimo przeciwności losu realizujesz swoją pasję jest godne podziwu  ;)
Długie ten mecze, więc ciężko będzie mi zawsze oglądać. Ale będę wpadał.

Cytuj
I jakby ktoś mi mógł powiedzieć jak udostępnić film z YT żeby było można go tu odtworzyć to byłoby świetnie ;)
Kopiujesz cały link z YT pomiędzy forumowy kod YouTube i tylko z "https" robisz "http", usuwając "s"  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline plumber.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.01.2014r.
    • twitter
Odp: Jagiellonia Białystok - YT
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 31, 2014, 18:45:41 »
Może spróbuje jakoś w skrócie kilkuminutowym pokazywać nam te skróty. Daj jakiś podkład i daj głośniej twój głos, jak będzie gol. Spróbuj. ;)

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Jagiellonia Białystok - YT
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 29, 2014, 18:38:41 »
Kariera nieaktywna od bardzo dawna. W celu jej kontynuacji wystarczy wiadomość PW!!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Jagiellonia Białystok - YT
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 29, 2014, 18:38:41 »