Ankieta

Czy podzielasz opinię Luísa Figo? (Strona nr. 5)

Tak
9 (56.3%)
Nie
4 (25%)
Nie mam zdania
3 (18.8%)

Głosów w sumie: 15

Autor Wątek: Los Galácticos 2006/07: Info  (Przeczytany 65867 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Los Galácticos 2006/07: To na co czekali kibice (?)
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 12, 2014, 15:55:02 »
Odkąd prowadzę tu manager/blog - karierę (a będzie już z 1.5 roku) nie pamiętam, żebym dodawał dwa odcinki pod rząd... Chyba ten dział się powoli kończy jak i Hydepark ze Sportem na czele, gdzie rozmawiało/kłóciło się codziennie...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2014, 15:56:38 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Los Galácticos 2006/07: To na co czekali kibice (?)
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 12, 2014, 16:00:40 »
Odkąd prowadzę tu manager/blog - karierę (a będzie już z 1.5 roku) nie pamiętam, żebym dodawał dwa odcinki pod rząd... Chyba ten dział się powoli kończy jak i Hydepark ze Sportem na czele, gdzie rozmawiało/kłóciło się codziennie...

Coś w tym jest bo ja też mam taką samą sytuacje w swojej karierze. Co do meczu to w końcu udowodniliście, że jesteście Królewskimi. Wysokie zwycięstwo da więcej swobody i będziecie bardziej pewni w kolejnych meczach.

PS: Czemu Porto gra w Hiszpanii?

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Los Galácticos 2006/07: To na co czekali kibice (?)
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 12, 2014, 18:58:33 »
Nie ma co się zrażać - ja też jak prowadziłem swoją Wisłę, ze dwa czy trzy razy dodałem post pod postem. Fakt, teraz frekwencja spadła, ale nawet Nederland (prowadząc jedną z najlepszych karier w historii Pesleague) dodawał czasami dwa odcinki kariery pod rząd.

Porto w Hiszpanii? Dziwnie te awanse musiały być w tym PESie...  :P Z Sociedad pokazaliście dobry futbol, ale pierwsza połowa do poprawy  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Los Galácticos 2006/07: To na co czekali kibice (?)
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 12, 2014, 19:11:19 »
PS: Czemu Porto gra w Hiszpanii?
Mam 2gą dywizję z 8 zespołów, więc musiałem wrzucić tam 4 zespoły spoza La Ligi, a że Portugalskie kluby są z tego samego półwyspu, to je dodałem
" border="0" border="0

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Los Galácticos 2006/07: To na co czekali kibice (?)
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 12, 2014, 21:05:13 »
Oj i mnie się zdarzyło dodawać post pod postem. Może chyba jednak zbyt pochopnie powiedziałeś o upadku MKPES. Bo póki ja tu będę to on nie upadnie ;) Choćbym nawet miał tutaj zostać tu sam i dodawać 15 odcinków pod rząd bez komentarza, a w dziale będzie tylko moja kariera to nadal będzie on istniał. To "statek" forum, ale ja tu jestem kapitanem i jeśli opuszczę pokład to jako ostatni  :'(
Co do twojej kariery to jest ona świetna i dobrze, że zdecydowałeś się na jej pisanie. Już w poprzedniej byłem stałym gościem i teraz będzie podobnie. Jednak dopiero się wgłębiam, więc potrzeba mi jeszcze kilku odcinków. O ile się nie mylę to początek macie lepszy niż w wtedy, gdy prowadziłeś ostatni projekt. Transfery dały Ci pole manewru do rotacji składem i nie zawodzą Cię twoi ulubieńcy(czyt. Totti) :P Z Porto nie było to jeszcze najlepiej, ale z Sociedad wyglądało już lepiej. Być może będzie to moment przełomowy.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Los Galácticos 2006/07: Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA/Trofeo Pichichi
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 13, 2014, 11:49:21 »

Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA 2006/2007
5 kolejka



Grupa A



Grupa B

Tyneside = Newcastle United F.C.          Merseyside Red = Liverpool F.C.          Neckar = VfB Stuttgart



Grupa C

Hauptstadt = Hertha Berlin           Rhone = Olympique Lyon           Merseyside Blue = Everton F.C.



Grupa D






2006/2007






          Trofeo Pichichi
         
                                    
      Juan Román Riquelme          Francesco Totti          Claudio López
        5                              4                            4
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2015, 17:33:34 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Los Galácticos 2006/07: Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA/Trofeo Pichichi
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 16, 2014, 20:52:05 »
Lubię tą karierę za oryginalność (ale nie tylko). Jedziesz na prostym schemacie, pozwalającym Ci cieszyć się grą i pisaniem i oto w tym chodzi. Od dłuższego czasu zastanawiam się, czy przypadkiem winą małej ilości karier nie jest zbyt surowy i trudny schemat pisania. Niby taki nie istnieje, każdy ma swój, lecz nie trudno jest zauważyć że wszystko musi być dopięte na ostatni guzik (komenciory zaraz wychwyacją i koleś traci chęci- nie daj Boże jakiś błąd). Być może to zniechęca autorów?  :-\ Przypomnijcie sobie kariery z dawnych lat, nikt nic nie wymagał, każdy cieszył się z dodawanych odcinków, cieszył się grą, nikt nie zważał na przepisy. Zupełnie inaczej niż DZIŚ. Może jakoś warto byłoby zwrócić na to uwagę... nie wiem ile to da, ale zawsze coś.  8)

Co do odcinka to krótki, ale wystarczający. Nie wiem z kim zagra Arsenal w kolejnej rundzie, ale chyba raczej wejdzie do LM. Nie wyobrażam sobie, aby nie zagrali w CL. Newcastle, Parma, Hertha? Czemu nie ;D
Teraz gdy widzę tablę to mogę powiedzieć, że macie start idealnie pasujący do... Realu :P Niby jeszcze nie to, ale pozycja gotowa do pożarcia, jedynie Barcelona będzie przeszkadzać ;)

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Los Galácticos 2006/07: Niespodziewana porażka
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 19, 2014, 17:05:50 »
Dzięki espon za obszerne komentarze i miłe słowa... ;)





Niespodziewana porażka

Jesúli śle całusy Andaluzyjskiej publiczności.

Po znakomitych - drugich 45-ciu minutach sobotniego pojedynku z Realem Sociedad, w których Królewscy zaaplikowali rywalom cztery bramki, kibice Blancos liczyli tym razem na fajerwerki przez pełne 90 minut spotkania z Sevillą. Niestety stało się inaczej i po raz pierwszy w tym sezonie Real musi znieść gorycz porażki poprzez brak skuteczności wołającej o pomstę do nieba.

Pnąca się w górę ligowej tabeli Sevilla rozpoczęła spotkanie na Ramón Sánchez Pizjuán w sposób wymarzony. W 13. minucie do dośrodkowania z rzutu wolnego wyskakuje najniższy na boisku – Saviola – i uderzeniem głową trafia w słupek. Tam znajdujący się w odpowiednim miejscu i czasie Jesúli pakuje futbolówkę z najbliższej odległości do pustej bramki. Real natychmiast rzucił się do odrabiania strat, lecz w pierwszej części gry nie stworzył sobie sytuacji, którą można by uznać za klarowną. Ta najlepsza miała miejsce w 40. minucie, gdy uderzenie Zidane'a z szesnastki minęło prawy słupek.

Z kolei po przerwie piłkarze Blancos przeprowadzili prawdziwe bombardowanie, bowiem aż 12 krotnie(!) uderzali na bramkę Palopa, mając przy tym trzy stuprocentowe okazje na strzelenie bramki. Dwie z nich zmarnował Robinho, który zastąpił w drugiej części Zidane'a. Młody Brazylijczyk stawał dwukrotnie oko w oko z Palopem i dwukrotnie przegrywał swoje pojedynki, marnując tym samym okazję na polepszenie roli zmiennika Francesco Tottiego. Na cztery minuty przez końcem regulaminowego czasu gry Real stanął przed najlepszą okazją na wyrównanie. Po faulu Reanto we własnym polu karnym sędzia wskazał na „11”. Do piłki podszedł Ronaldo. Brazylijczyk uderzył w środek co kapitalnie wyczuł Palop. Piłka zatańczyła jeszcze między nogami goalkeepera Sevilli, co wzbudziło spore kontrowersje, bowiem gracze Realu reklamowali, iż ta przekroczyła linię bramkową. Arbiter został jednak niewzruszony i gospodarze mogli cieszyć się z 3 pkt, choć z przebiegu spotkania niekoniecznie na nie zasłużyli.

Już w najbliższą sobotę Królewscy będą musieli poprawić swoją skuteczność, ponieważ dochodzi do jednego z najważniejszych dla madridismo pojedynków w sezonie – derbów Madrytu z Atlético.


<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

6 kolejka Primera División/Tabela Primera División:
Spoiler for Hiden:



" border="0" border="0

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Los Galácticos 2006/07: Niespodziewana porażka
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 19, 2014, 21:02:15 »
To był gol!!! Niech sobie goal-line zmontują, bo Cię z remisu ograbili :P Ale szczerze to sami się pozbyliście nawet zwycięstwa. Być może piórka obrosły po ostatnim meczu i pewność siebie zawładnęła koncentrację. Szkoda, bo ta strata nie powinna się przydarzyć tym bardziej, że w drugiej części znowu byliście lepsi. Zabrakło tylko najważniejszego, aby umieścić tą gałę w siatce. ;)

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Los Galácticos 2006/07: Losowanie LM - Real z Milanem i Arsenalem w grupie!
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 20, 2014, 21:15:28 »
Losowanie Ligi Mistrzów - Real z Milanem i Arsenalem w grupie!

O godzinie 11:00 w Szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie fazy grupowej 15-tej edycji Ligi Mistrzów UEFA. Już na początku czekać nas będą wspaniałe emocje! Obrońca trofeum - włoski Milan trafił do grupy śmierci z 9-cio krotnym zdobywcom Pucharu Europy - Realem Madryt oraz Arsenalem Londyn! Równie wspaniale zapowiada się "Angielska" grupa śmierci z Manchesterem United, Liverpoolem i Chelsea na czele.


Grupa A
Real Madryt
Arsenal F.C.
A.C. Milan   
  Hertha Berlin



Grupa B
FC Barcelona
PSV               
              Newcastle United F.C.
  Inter Mediolan



Grupa C
                Manchester United F.C.
  Liverpool F.C.
Chelsea F.C.
Parma F.C.   



Grupa D
          Bayern Monachium
Juventus F.C.
AS Roma       
Valencia CF   
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Los Galácticos 2006/07: Losowanie LM - Real z Milanem i Arsenalem w grupie!
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 20, 2014, 22:43:46 »
Macie dosyć trudną grupę, ale myślę, że spokojnie z pierwszego miejsca wyjdziecie.

PS: Fajnie wygląda to gdy w grupie są drużyny z tych samych lig. Grupa C zdecydowanie grupą śmierci :D

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Los Galácticos 2006/07: Losowanie LM - Real z Milanem i Arsenalem w grupie!
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 21, 2014, 11:46:48 »
Ach te grupy... coś pięknego :P Zapowiada się niezwykle ciekawa edycja. Już w fazie grupowej możemy pożegnać któregoś z gigantów, a na 100% obstawiam, że z grupy wyjdzie np: ktoś pokroju Parmy czy PSV ;) Nie zdziwię się, jak wam w gr.A Hertha namiesza ;D No ciekawie, ciekawie

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Los Galácticos 2006/07: Losowanie LM - Real z Milanem i Arsenalem w grupie!
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 21, 2014, 14:00:05 »
Jak to cztery grupy  ???
Wszystkie za to potężne, Real będzie miał trudne zadanie, a już ta angielska grupa... mega. Będzie się działo.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Los Galácticos 2006/07: Losowanie LM - Real z Milanem i Arsenalem w grupie!
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 21, 2014, 16:25:05 »
Jak to cztery grupy  ???
No Master Liga w 2005 roku (4 ligi) nie była tak rozbudowana jak teraz - kilkanaście lig :)
" border="0" border="0

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Los Galácticos 2006/07: Liga już się oddala...?
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 20, 2015, 22:34:39 »
Liga już się oddala...?

Za nami derby Madrytu, które na pewno nie przejdą do historii... Mimo dwóch goli, które obejrzeliśmy tego słonecznego popołudnia na Bernabéu nie działo się dosłownie nic, a część kibiców opuszczała stadion już przed końcem meczu.

Nadzieje i oczekiwania na El Derbi Madrileño były duże, ale boisko szybko je zweryfikowało. Przez 90 minut gry obejrzeliśmy zaledwie 4 próby strzałów na bramkę. Już pierwsza ze strony Królewskich zakończyła się od razu powodzeniem. W 20. minucie Raúl zagrał na 6 metr do wchodzącego Zidane'a i niepilnowany Francuz umieścił futbolówkę tuż przy prawym słupku. O poziomie dzisiejszych derbów świadczy fakt, iż na kolejne uderzenie musieliśmy czekać aż 50 minut(!), gdy swojego szczęścia w 70 minucie spróbował wprowadzony na boisko Portillo. Gdy wydawało się, że mecz bez historii przejdzie do... historii swoje 3 grosze postanowili wtrącić jeszcze gracze Atléti, gdy w 83. minucie nieupilnowany przez Lúcio Kežman wyszedł na czystą pozycję i precyzyjnym strzałem od słupka pokonał Casillasa zapewniając gościom 1 pkt.   

Remis oznacza, iż Real traci już 7 punktów do liderującej Barcelony, która na razie nie ma problemów z wygrywaniem kolejnych ligowych spotkań. Tym razem Duma Katalonii odprawiła z kwitkiem Celtę 0-4.


<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

7 kolejka Primera División/Tabela Primera División:
Spoiler for Hiden:



" border="0" border="0

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Los Galácticos 2006/07: Liga już się oddala...?
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 21, 2015, 09:02:36 »
Trochę szkoda kolejnych straconych punktów - dopiero siódma kolejka, a Barcelona już "Królewskim" odskoczyła w tabeli. Ale Derby do łatwych nie należą. Tak jak PES, w którego grasz  :)

Dobrze, że wracasz. Liczę na kolejne klimatyczne odcinki. Wierzę, że dorównasz poziomem do swojej legendarnej kariery z zeszłego roku.   ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Los Galácticos 2006/07: Liga już się oddala...?
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 21, 2015, 12:19:25 »
Dobrze, że wracasz Artur, w końcu dział potrzebuje takich powrotów  :) Mimo że osobiście jestem za Katalończykami to trzymam kciuki żebyś osiągnął jak najwięcej. Swoimi karierami bardzo ładnie pokazujesz, że takie cofnięcie się w czasie może być fundamentem na bardzo fajne opowiadanie - sam nabieram czasem ochoty na napisanie futbolowej historii "od nowa". To jest właśnie najfajniejsze w tym wszystkim, bo inspirujesz innych robiąc to co dobrze Ci wychodzi.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Los Galácticos 2006/07: Galaktyczne 45 minut
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 26, 2015, 20:22:39 »
Dzięki chłopaki za miłe słowa :)





Galaktyczne 45 minut

Po kolejnym potknięciu w derbowym meczu z Atlético podrażnieni Królewscy podejmowali przedostatni w tabeli Racing. Goście z Santander o sile zespołu z Madrytu przekonali się już po 45 minutach, gdy ich bramkarz wyciągał piłkę z siatki aż czterokrotnie.

Real dał szybki sygnał, iż tego dnia liczyć będzie się tylko jedna drużyna. W 3 minucie Roberto Carlos urwał się z lewego skrzydła i znalazł w polu karnym Tottiego, który z kilku metrów nie pozostawił złudzeń goalkeeperowi gości. Na podwyższenie wyniku musieliśmy czekać kwadrans, gdy w podbramkowym zamieszaniu najprzytomniejszy okazał się Ronaldo, nie dając mocnym strzałem szans Nanniemu. To jednak był początek emocji. W 36. minucie całe Bernabéu mogło oklaskiwać cudowne uderzenie Zidane'a z rzutu wolnego, po którym piłka wylądowała od poprzeczki w siatce po raz trzeci. Racing nawiązał jeszcze kontakt 3 minuty później. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry na bramkę zamienił Brazylijczyk Anderson, który wygrał powietrzny pojedynek ze swoim rodakiem Lúcio. Odpowiedź Królewskich była natychmiastowa. 60 sekund później Totti przedarł się przed polem karnym i technicznym uderzeniem zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. W doliczonym czasie gry ujrzeliśmy jeszcze jednego – szóstego gola w pierwszej części gry. Równie fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego co Zidane popisał się James Morrison, umieszczając piłkę niemal w okienku bramki Casillasa.

Po przerwie tylu emocji, a dokładniej bramek już nie ujrzeliśmy. Jeszcze jedno trafienie w 84. minucie dołożył rezerwowy Portillo, przeprowadzając indywidualną akcję między dwoma zawodnikami Racingu.


<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

8 kolejka Primera División/Tabela Primera División 2006/07:
Spoiler for Hiden:



" border="0" border="0

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Los Galácticos 2006/07: Galaktyczne 45 minut
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 27, 2015, 11:07:32 »
Pirlo w poprzedniej kolejce na długo wypadł ?

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Los Galácticos 2006/07: Galaktyczne 45 minut
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 27, 2015, 13:32:20 »
Powrót króla  :o No nie wierzyłem jak zobaczyłem :P Dobrze, że jesteś... i weź tu teraz zagłosuj w konkursach jak taki poziom się zrobił. Artur wkroczyłeś na teren bitwy, więc witamy ponownie :)
Barca znowu odjeżdża, ale wszystko jest do zrobienia. Ważne, abyście prze resztę spotkań prezentowali się tak jak teraz. Barcę można jeszcze złapać, a kluczowe będą Grand Derbi

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Los Galácticos 2006/07: Galaktyczne 45 minut
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 27, 2015, 13:32:20 »