Autor Wątek: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)  (Przeczytany 9695 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tommy9999pl

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 175
  • Dostał Piw: 21
  • Na forum od: 30.04.2012r.
    • Status GG
Witajcie Panowie. Po małej dyskusji ze Slavem na naszym fanpage-u facebookowym doszedłem do wniosku, że tak samo jak w przypadku pełnej wersji PES 14, tak teraz wyślę do nich listę poprawek i błedów pojawiających się w obecnym DEMIE PES 2015 (Next-geny oraz Current-geny). Jutro postaram się napisać mail do KONAMI czy jest możliwość wysłania do nich takowych sugestii i do kiedy możemy je wysłać.

Żeby wszystko miało ręce i nogi, proponuję żeby wasze komentarze wyglądały w ten sposób

Platforma: Xbox360/PS3   (czyli na jakiej platformie graliście i zauważyliście błąd)
Błąd: Bramkarze zbyt szybko poruszają się w rzutach karnych.  (Krótko w jednym zdaniu)
Opis: W tym miejscu opisujecie krótko ale szczegółowo pojawiający się problem, tak abym ja nie miał za dużo roboty przy tłumaczeniu a tekst był treściwy.
         Możecie też zawsze przetłumaczyć te zdania na angielski, wtedy będę mieć mniej roboty :))
===
Pod kreskami wrzucacie normalny komentarz jeżeli macie potrzebę komuś się wygadać :)))


NO TO DO DZIEŁA!!!

================================================
EDIT: Wczoraj przed snem wysłałem jeszcze mail do KONAMI z zapytaniem czy jest w ogóle taka możliwość wysłania naszych/moich błędów odnalezionych w PESie i do kiedy. Zapytałem również gdzie takowe błędy mogę raportować. Dodatkowo nadmienilem że ostatnim razem kiedy wysyłałem sugestie, rozmawiałem z Panem Alexem. Co ciekawe otrzymałem niedawno mail od dokłądnie tej osoby :)))
 
A brzmi on następująco:
Dziękujemy że się z nami skontaktowałeś.

Tom, naprawdę doceniam twoją długofalową pasję do serii PES! Wspalanie jest usłyszeć, że miałeś już możliwość sprawdzenia nowego DEMA PES oraz tego że masz duzo przemyśleń i opini na jego temat.

Oczywiście będziemy Ci bardzo wdzięczni za wszelkie opinie jakie do nas wyślesz. Prosimy prześlij je tutaj (czyli w podobny sposób jak wysłąłem mail + załącznik) a ja z przyjemnością przekażę je właściwym ludziom.

Gotowy produkt będzie inny niż demo i jestem pewien że znajdzie się miejsce dla każdego wsparcia od fanów.

Dziękuję bardzo za wsparcie.

Z poważaniem

Alex.


TAK WIĘC PANOWIE. TYLKO OGRYWAĆ DEMO, TESTOWAĆ I ZGŁASZAĆ BŁĘDY!!!

(Ja chcę do KONAMI ;((((   )  :d
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2014, 23:49:14 wysłana przez tommy9999pl »

Offline schaolin360

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 21.09.2013r.
  • Gram w: PES 2017 (X-One)
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2014, 10:39:12 »
Platforma: Xbox360
Błąd: Wpadający prawie każdy strzał z dystansu
Opis: Nie wiem czy to uznać jako błąd, ale dla mnie lekko irytujące jest, że prawie każdy strzał z dystansu 20-40 metrów to albo bramka, albo wielki problem dla bramkarza, lubię strzelać z daleko, ale moim zdaniem w tej wersji jest to zbyt łatwe (a gram na Super Star) i prawie w każdym meczu wpada bramka z dystansu.

Offline piotrinhosa

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.08.2013r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2014, 13:53:30 »
Platforma: PS4
Błąd: Wyłączanie powtórek
Opis: Według mnie powtórki i animacje np. pomiedzy faulem a rzutem wolnym powinno wylaczac sie szybciej i przy użyciu NA PEWNO innego przycisku np. X
--------
Zalezy jak dla kogo ale strzały z dystansu są dobrze wyważone, chyba ze grasz w demo WE 2015, tam rzeczywiście łatwiej wchodzą niż w demo PES 2015
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2014, 13:55:10 wysłana przez piotrinhosa »

Offline tommy9999pl

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 175
  • Dostał Piw: 21
  • Na forum od: 30.04.2012r.
    • Status GG
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 29, 2014, 23:49:35 »
Pierwszy post edytowany. AKUTALIZACJA!!!

Offline kamilradom1910

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 68
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 26.06.2014r.
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 30, 2014, 00:17:10 »
Platforma: X360

Błąd:

- Zwiększenie szybkości reakcji bramkarza po dobitce (w tej chwili wygląda to tak, że jak obroni strzał i się położy, to nie kwapi się żeby szybko wstać i rzucić się ponownie. Bardzo ociężały).

- zwiększenie zwinności ogólnej bramkarza, bo nadal jest niepewny i ciężki - jakby miał kij od szczotki na plecach.

-  zachowanie bramkarza w sytuacjach strzeleckich w polu karnym (stoi na 2-3m od linii bramkowej i źle się ustawia względem strzelca, wystarczy kopnąć w bok obok niego i zawsze gol, strzały po ziemi tzw. ''szczurki''100% skuteczności).

- parę razy bramkarz wypuścił piłkę po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska, na głowę napastnika tak jakby miał dziurawe ręce (wyglądało to tak jakby już złapał piłkę, a ta jednak przeszła przez jego dziurawe ręce)

- wolna reakcja obrońcy na polecenie odbioru piłki - znowu jakiś timing, który powoduje że jak za wcześnie naciśniemy klawisz, lub za późno to nie odbierze ?? Może być problem przy rozgrywce online jak będą lagi.

- triki i zwody tylko pod prawym analogiem - podobnie jak w grze Fifa

- jakiś dziwny odgłos kopanej piłki - jakby kopane pudełko

- poprawa fizyki siatki w bramce, w tej chwili jakieś takie sztywne - to już jako drobiazg :)

- bardzo blade kolory, szczególnie trawa
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2014, 01:25:59 wysłana przez kamilradom1910 »

Offline schaolin360

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 21.09.2013r.
  • Gram w: PES 2017 (X-One)
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 30, 2014, 01:04:09 »
Platforma: Xbox360
Błąd: Przedziwna animacja bramkarza
Opis: Może, to nie błąd w grze, ale wygląda co najmniej dziwnie, a mianowicie chodzi o zachowanie bramkarza podczas wypuszczenia piłki z rąk, gdy chcemy akcje zacząć bramkarzem (wygląda to tak jakby bramkarz na chwilę zasłabł i piłka wyleciała mu z rąk)...

======
Da się jakoś wyłączyć automatyczne wychodzenie bramkarza z bramki??
Wiem, że w starszych częściach to było możliwe, jeśli się nie da to również uważam, że powinna być taka możliwość, ja osobiście sam wolę decydować kiedy wychodzić bramkarzem, a kiedy nie! (zdarzyło mi się już w demo, że bramkarz wyszedł za daleko, przez co straciłem bramkę)

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 30, 2014, 06:56:52 »
Nie gram na żadnej platformie - PC, ale jest jeden irytujący od dawna błąd. Nie wiem czy to zostało poprawione - z tego co pamiętam po filmikach z 2015 to nie (a na 100% tak było w 2014).

Chodzi o to, że gdy gra się z CPU to w akcji sam na sam CPU praktycznie nigdy nie wychodzi bramkarzem, nie dość, że wygląda to nienaturalnie to strzelenie bramki jest łatwe jak '2+2'.
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline schaolin360

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 21.09.2013r.
  • Gram w: PES 2017 (X-One)
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 01, 2014, 20:09:27 »
Platforma: Xbox360
Błąd: Podawanie, wybijanie prawie zawsze piłki głową
Opis: Mnie denerwuje jeszcze jedna rzecz w PES, a mianowicie prawie za każdym razem (jakieś 90%) piłkarze górne piłki odgrywają głową, czasami chce się zagrać piłkę mocno nogą do wychodzącego napastnika, a nasz zawodnik poda leciutko (mimo paska podanie na maksa) piłkę główką i w tym czasie obrońcy zdążą wrócić, nieraz specjalnie czekam, aż piłka będzie trochę niżej i wtedy wciskam podanie, a zawodnik i tak się pochyli i uderzy głową, nie wiem czy jest na to jakiś sposób, czy to sprawa losowa...
P.s. dodam, że chodzi mi o podanie piłki dołem czyli na xbox przez przycisk "a", bo jeśli wdusi się "b" to piłkarz poda przeważnie nogą, ale górną piłkę.

Offline macphisto666

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location: Dąbrowa Górnicza
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.09.2012r.
  • PS4 nick - macphisto666
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 02, 2014, 17:12:49 »
Platforma : PS3.
1. Błąd : Kolizje piłkarzy.
Opis : Często we walce o piłkę (przynajmniej z COM) mój zawodnik po zderzeniu się z przeciwnikiem stoi jak osłupiały albo zbiera się z murawy jak by był pijany. COM zawsze jakoś to lepiej wychodzi.
2. Błąd : Bramkarz.
Opis : Po udanej interwencji ciężko mu wstać do dobitki. Zero asekuracji piłki po rykoszetach, niecelnych strzałach gdzie aż prosi się o to. I dlaczego zawsze musi rzucać się na piłkę, gdy przeciwnik za daleko wypuści sobie piłkę bądź źle poda, a w obrębie 15-20 m nie ma żadnego zagrożenia pod bramką? Strasznie spowalnia grę (za czym się rzuci, za czym wstanie). Powinien być jakiś przycisk, który o tym decyduję. Bo jak chcesz grać na czas to fajna sprawa :).
I jeszcze mogli by dodać tak jak było w PES2011. Dodawać lub odejmować piłkarzy do muru, z lewej bądź z prawej strony. A tu mój pomysł ustawianie muru do słupka z pierwszej osoby (oczami bramkarza).
3. Błąd : Piłkarze i piłki duchy.
Opis : Czasami piłkarze przenikają się przez siebie,najczęściej przy kiwkach oraz dużo jest piłek duchów i na replay'ach to nie są założone kanały.
4. Błąd : Sędziowanie.
Opis : Jest niezłe ale irytujące jest to, że jak pierw wybijesz piłkę a przeciwnik później się z tobą zderzy to jest automatycznie faul. A na replay'ach ewidentnie widać, że pierwsza była piłka. No i jak piłkarz po kolizji, bądź niezauważonym faul'u długo leży sędzia nie przerywa gry.
5. Błąd : Reakcja atakującego przy możliwości dobitki lub rykoszetach.
Opis : W polu karnym bądź, przed nim, gdy strzał jest zablokowany a piłka jest blisko mojego zawodnika, nie reaguję na nią. Normalnie to byłby start do niej (dwa kroki i strzał), a tak piłkarz śpi.
6. Błąd : Noty po zakończonym meczu.
Opis : To, że zawodnik nie strzelił gola w danym meczu, ale solidnie zagrał w obronie to nie znaczy że musi dostać ocenę 5.5. Lub zawodnik wchodzi na boisko z ławki ma asystę i gola, drużyna dzięki niemu wygrywa ocena 6.5 może 7. Albo drużyna słabsza gra z wymagającym zawodnikiem i remisuję bądź wygrywa jedną bramką, oceny dla całej drużyny od 5,5 do 6,5.
7. Błąd : Pokazywanie wyniku.
Opis : fajnie by było gdy po strzelonej bramce, gdy przed wznowieniem gry ze środka pokazywany jest wynik, również pokazywani byli strzelcy bramek.
8. Błąd : Siatka.
Opis : Fizyka jej jest trochę sztuczna.
9. Błąd : Karne.
Opis : Sztuczne, mało intuicyjne. Co do oddawania strzałów to pasek siły za bardzo wrażliwy. I czy jest pełny, 3/4, 1/2 paska piłka podobnie leci. A bramkarz dziwnie się rzuca jak by był ociężały. I raz leci daleko w stronę słupka, a za drugim razem wisi w powietrzu.
10. Błąd : Out of control (chyba tak ta funkcja się nazywa).
Opis : Przy rzutach wolnych, kornerach, outach przejście ww. tryb (izometryczny) za czym wybiorę czasami piłkarza, którego chcę to troszkę mija czasu (ten kursor nad piłkarzami miota się). Fajny tryb, ale do ulepszenia.
11. Błąd : Więcej opcji zagrań przy kornerach.
Opis : np.: w końcówce meczu gdy się przegrywa mecz, pod jakimś przyciskiem lub kombinacją można by było zawołać bramkarza w pole karne przeciwnika. Jakieś zagrania z 2 lub 3 ćwiczone na treningach do wyboru podczas wykonywania kornera. A nie tylko L1 lub tryb izometryczny.
12. Błąd : Obrona.
Opis : Obrona gra bezmyślnie. Np.: Dwóch stoperów trzyma jednego napastnika i gdy jest prostopadła piłka startują do niej z opóźnieniem, jak by nie wiedzieli tam w ogóle przeciwnika. Robią za dużo miejsca na prostopadłe piłki.
13. Błąd : Pasek siły (strzału i podania).
Opis : Jest bardzo wrażliwy.
14. Błąd : Komunikacja bramkarza z obroną.
Opis : Jest jej brak. Obrońca ściga się z napastnikiem o piłkę. Obrońca jest pierwszy i sytuacja wydaje się opanowana, a tu nagle zjawia się bramkarz na przed polu i wybija piłkę, a może być nawet kolizja. A kiedy trzeba bramkarz nie wychodzi i nawet trójkąt nie pomaga.
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2014, 17:42:31 wysłana przez macphisto666 »

Offline piotrinhosa

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.08.2013r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 02, 2014, 19:41:33 »
Platforma: PS4
Błąd: Animacja bramkarza
Opis: Zdarza sie, ze po mocnym strzale na krotki slupek bramkarz odbija sie od slupka i nagle leży ok. 2m od niego! Konieczna poprawa tej "fantastycznej" animacji

Offline tommy9999pl

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 175
  • Dostał Piw: 21
  • Na forum od: 30.04.2012r.
    • Status GG
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 03, 2014, 03:29:35 »
Bardzo trafne uwagi!  Oczywiście przetłumaczę wszystkie błędy dla Alexa, ale nie będę powielać tych samych tekstów. W dokumencie w pewnym momencie pokaże spis najpopularniejszych błędów odnalezionych przez graczy i pod nim wrzuce je przetłumaczone.

Co do bramkarzy, silnika kolizji i czułości. Są to 3 najważniejsze funkcje w grze, które przy pełnej wersji na pewno zostaną poprawione tak samo jak były poprawiane poprzednie pesy. Gameplay-e raz zwalniały, raz przyspieszały, ale zawsze te zmiany były przy pełnej wersji. Wyszukujcie dalej trudnych i irytujących błędów.  Dokument wstępnie planuję wysłać 15-20 Września.


Ode mnie:
Platforma: Xbox360
Błąd: Przenikające się animacje podczas wręczania kartek piłkarzowi
Opis: Bardzo często zdarza się że zawodnik, który nie ma nic do czynienia w danej akcji spaceruje po boisku i "przelatuje" wręcz przez piłkarza który właśnie otrzymuje kartonik od sędziego.

Offline macphisto666

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location: Dąbrowa Górnicza
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.09.2012r.
  • PS4 nick - macphisto666
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 03, 2014, 08:58:34 »
Platforma : PS3
Błąd : Spalone.
Opis : Nie wiem jak przy grze gracz vs. gracz, ale przy gracz vs. com spalone większości nie obowiązują dla COM. Przykład: napastnik (COM) stoi w polu karnym na 3 metrowym spalonym ale skrzydlowy jeszcze nie podaje piłki do niego. Gdy to robi napastnik wciąż jest na spalonym. Dostaje piłkę i strzela, gol. Obrona nawet nie reaguje, biegają jak mrówki, a bramkarz zamiast biec do piłki ucieka na długi słupek. Ewidentny błąd gry. Wszystko sprawdzane, klatka po klatce na replay'u. W normalnym meczu podobne sytuacje się zdarzają, ale to są wyjątki. A w PES jest notoryczne, że COM nie obowiązuja spalone. A sędzia gwiżdże na naszą niekorzyść, gdy stoje równo w lini nawet czubek buta nie wystaje. Niedopracowane.

Offline Fabek

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.10.2010r.
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 03, 2014, 12:36:43 »
Platforma: PC
Sugestia: Nie wiem, czy było to w wersji demo, bo nie grałem. Ale dobrą rzeczą było w starszych Pesach możliwość szybkiej zmiany, bez konieczności wchodzenia w Game Plan.

Offline tommy9999pl

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 175
  • Dostał Piw: 21
  • Na forum od: 30.04.2012r.
    • Status GG
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 03, 2014, 23:53:43 »
Platforma: PC
Sugestia: Nie wiem, czy było to w wersji demo, bo nie grałem. Ale dobrą rzeczą było w starszych Pesach możliwość szybkiej zmiany, bez konieczności wchodzenia w Game Plan.

Zmiany czego? Taktyki, zawodnióków?

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 03, 2014, 23:59:18 »
Zmiany czego? Taktyki, zawodnióków?

Przypuszczam, że chodzi o zmianę zawodników :) to byłoby bardzo dobre, np. pod "select" gdy ma się piłkę aby pauzowało grę i dawało listę zawodników od razu. W PES 6 było to w menu, także bardzo dobra sugestia :)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline tommy9999pl

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 175
  • Dostał Piw: 21
  • Na forum od: 30.04.2012r.
    • Status GG
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 04, 2014, 00:06:06 »
Fakt, ogólnie PES ma jeden problem. Jest zbyt mało intuicyjny. Ludzie pytają innych o zwykłą kontrolę bramkarza w grze, czy dodanie zawodników do muru. Mój brat często mnie pyta jak ustawić taktykę z kontry bo ciężko się w tych ustawieniach One-touch połapać. Często też zdarzało mi się że przy grze ze znajomymi że w PESie grało się na standardowych ustawieniach bo nikt nie miał siły bawić się w tych wszystkich suwakach ( W karierce jednak się przydaje).  KONAMI ciągle coś zapowiada, ale my tego nie doświadczamy przy pierwszym meczu. Zamiast na siłe nas wcisnąć w trening i pokazać faktyczne zmiany, potem pojawia się w sieci hejt młodzieżowy "bo to nie tak działa" (wide Strzały Zaawansowane).   EA w tym aspekcje znowu BEZKONKURENCYJNA.

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 04, 2014, 12:57:25 »
  EA w tym aspekcje znowu BEZKONKURENCYJNA.

Ciekawe w czym, bo na pewno nie w kwestii gameplayowej. PES jest dużo lepszy od schematycznej fify.

Offline schaolin360

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 21.09.2013r.
  • Gram w: PES 2017 (X-One)
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 04, 2014, 17:51:44 »
Jak dla mnie to mogli by jeszcze "rozszerzyć" highlights, bo jest pokazane tylko 5 czy 6 akcji, a jak się zagra fajne spotkanie gdzie np. padnie wynik 3:3 plus jeszcze kilka ciekawych akcji, to nie zobaczymy ich sobie w skrócie (czasem nawet wszystkich bramek nie pokażą), a ja osobiście lubię po dobrym meczu z kumplem sobie obejrzeć ;)

Offline topek

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 01.02.2010r.
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 05, 2014, 18:47:19 »
Platforma : PS3
Błędy: Zbyt łatwe podania na dobieg i strzały /spowolnienie przełączania drugiego gracza/
Opis:
Wszystko fajnie, ale podania dołem jak i górą z trójkątem prawie wszystkie przechodzą i wychodzi się sam na sam ...co do strzałów to faktycznie za dobrze celują w bramę...mam nadzieję, że to troszkę poprawią.
No i druga kwestia kiedy chce przełączyć zawodnika L1 + R żeby wychodził na pozycję jest po prostu spowolnione a powinna być reakcja natychmiastowa jak np w pes 13. ( plus do tego często włącza się nie ten co chce ...a w 13 zawsze było ok)
Ogólnie czasem dziwne zachowanie bramkarzy, ale to mi jakoś nie przeszkadza zbytnio ;)

EDIT
ach zapomniałbym

Błąd - komputer nie atakuje zawodnika

wystarczy rozgrywać w obronie piłkę i w końcu stanąć w miejscu jakimś obrońcą z piłką...można stać i stać nikt z drużyny przeciwnej nie ruszył nawet po długim czasie

Edit:

filmik ukazujacy "za latwy" strzal


EDIT

a to już mistrzostwo świata xD

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2014, 22:27:19 wysłana przez topek »

Offline tommy9999pl

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 175
  • Dostał Piw: 21
  • Na forum od: 30.04.2012r.
    • Status GG
Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 05, 2014, 19:16:48 »
PANOWIE I PANIE, DO 12.10.14 CZEKAM NA WASZE UWAGI. Koło 15 wysyłam je do KONAMI!!!  SPRĘŻAMY SIĘ!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 DEMO : Uwagi i błędy pojawiające się w grze (dla KONAMI!)
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 05, 2014, 19:16:48 »