Autor Wątek: [PS3] Update statystyk i aktualizacja transferów (problem)  (Przeczytany 11676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isao

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2014
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: PES2013, PES2015
[PS3] Update statystyk i aktualizacja transferów (problem)
« dnia: Październik 28, 2014, 19:49:28 »
Witam.

Pierwszy post na forum i mam nadzieję, że w dobrym dziale w końcu problem dotyczy wersji konsolowej  :P
Oraz mam nadzieję, że ewentualnie ktoś będzie w stanie wspomóc dobrą radą lub też nieco nakierować w dobrym kierunku.
Postaram się również w miarę dość zwięźle i zrozumiale opisać mój drobny problem :)

Od dłuższego czasu korzystam z patcha GTM z pesworld.co.uk z wiadomych przyczyn nie był on od dość dawna uaktualniany przez twórców przez co postanowiłem zrobić to sam już jakiś czas temu, co też poczyniłem posiłkując się tutorialem paula ( REJESTRACJA lub LOGOWANIE) oraz bazą na pesstatsdatabase.com było to kilka miesięcy temu. Obecnie natrafiłem na patch wersji pc z qpes.org, który był dość niedawno bardzo ładnie uaktualniony.

Pomyślałem sobie dlaczego by nie przerzucić po prostu samych danych z edit'a wersji PC (transfery, statystyki, bo głównie o to się rozchodzi) do wersji konsolowej.
Ostatnim razem zrobiłem to ręcznie PES Editorem, jednak skoro jest dostępny naprawdę aktualny patch to dlaczego by nie skorzystać z niego i teoretycznie ułatwić sobie zadanie.

Wgrałem edit.bin z qps'a do PES_2013_Editor_v2.0 i wyeksportowałem dane zawodników jak i drużyn bez emblematów (są zbędne).
Następnie skorzystałem ze swojej spreparowanej wersji edit'a z wersji GTM i importowałem zarówno drużyny jak i zawodników.
Wszystko poszło gładko i sprawnie wszystkie statsy etc zostały uaktualnione, save ładnie działa na konsoli wszystko niby ślicznie, jednak okazało się, że lista transferów nie zadziałała (tzn. Drogba dalej w galacie, Di Maria w Realu etc.) żaden transfer z qps'a nie zadziałał mimo iż wszystko inne jest w porządku.
Zauważyłem, że qps był robiony pod inną wersję data pack'a aniżeli wersja GTM. Stąd zapewne owy problem.

Moje zapytanie brzmi więc następująco:

Czy istnieje jakiś sposób aby zaaplikować za pomocą PES Editor'a listę transferową (drużyny i zawodników) z edit.bin'a qps'a pod data pack 4.00 ver 1.00 do wersji z data pack'iem 6.00 ver 1.04 ew przerobić aby działała na nowszej wersji data pack'a?
Jakoś nie widzi mi się znowu ręcznie klepać tych transferów, a chciałbym ostatni raz uaktualnić sobie starą poczciwą 13 przed przesiadką na 15stkę. :)


Mam nadzieję, że jakoś w miarę zwięźle to opisałem i znajdzie się ktoś to rozwieje moje wątpliwości. Trochę tekstu wyszło, ale cóż. Starałem się w miarę zwięźle i prosto opisać problem.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

[PS3] Update statystyk i aktualizacja transferów (problem)
« dnia: Październik 28, 2014, 19:49:28 »