Ankieta

Co osiągnie Barcelona w sezonie 2016/17?

Mistrzostwo Hiszpanii
2 (20%)
Puchar Króla
1 (10%)
Ligę Mistrzów
2 (20%)
Tryplet (LM,La Liga, CdR)
2 (20%)
Nic
3 (30%)

Głosów w sumie: 10

Autor Wątek: FC Barcelona by MichuVeB | Odcinek 114.  (Przeczytany 86324 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #80 Hit transferowy stał się faktem!
« Odpowiedź #240 dnia: Maj 06, 2015, 14:53:52 »
Lecisz z tymi postami jak wariat. Szkoda, że mało osób udziela się w tym dziale, bo naprawdę fajne opowiadanie tworzysz.


Bo ja wiem, czy tyle asyst w tylu meczach w wykonaniu Verrattiego to "znakomity" wyczyn... Szkoda, że nie zainwestowałeś w jakiegoś brazylijskiego/argentyńskiego młokosa. W fifie pełno takich z wysokim potencjałem.

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #80 Hit transferowy stał się faktem!
« Odpowiedź #241 dnia: Maj 06, 2015, 15:24:13 »
Lecisz z tymi postami jak wariat. Szkoda, że mało osób udziela się w tym dziale, bo naprawdę fajne opowiadanie tworzysz.


Bo ja wiem, czy tyle asyst w tylu meczach w wykonaniu Verrattiego to "znakomity" wyczyn... Szkoda, że nie zainwestowałeś w jakiegoś brazylijskiego/argentyńskiego młokosa. W fifie pełno takich z wysokim potencjałem.

Tak się nakręciłem na tą karierę, że już chcę rozgrywać mecze ligowe ;D A tu jeszcze trzeba trochę formalności (kadra, terminarz itp.)
Co do tego Verrattiego racja może jakiegoś znakomitego sezonu nie rozgrywał, ale miał najwięcej asyst spośród ligi Francuskiej. Wiem, że są inne młode ''perełki'' ale Verrattiego już chciałem w poprzednim sezonie ściągnąć :P

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #81 Transfery i kadra na sezon 2016/17
« Odpowiedź #242 dnia: Maj 07, 2015, 16:03:47 »
Spoiler for Hiden:
Post miał tak wyglądać, po prostu chciałem wam przedstawić obecną sytuacje z transferami i kadrą :) A już za niedługo zapowiedź Superpucharu Hiszpanii :)

Odcinek 81.


Podsumowanie transferów na sezon 2016/17

Ilkay Gundogan (FC Barcelona ---> Galatasaray SK) | 38.000.000 €
Gerard Deulofeu (FC Barcelona ---> Chelsea) | 8.000.000 €
Sergi Roberto (FC Barcelona ---> Southampton FC) | 4.000.000 €
Sandro Ramirez (FC Barcelona ---> Bolton FC) | Wypożyczenie
Munir (FC Barcelona ---> Malaga FC) | Wypożyczenie

Marc Bartra (West Ham United ---> FC Barcelona) | Z wypożyczenia
Douglas (FC Barcelona B ---> FC Barcelona) | Z wypożyczenia
Marco Verratti (Paris Saint-Germain ---> FC Barcelona) | 52.000.000 €

Kadra na sezon 2016/17

1. Ter Stegen | 24 lata | BR
13. Claudio Bravo | 33 lata | BR
25. Jordi Masip | 27 lat | BR

3. Gerard Pique  | 29 lat | ŚO
5. Thomas Vermaelen | 30 lat | ŚO, LO
15. Marc Bartra  | 25 lat | ŚO
16. Douglas  | 26 lat | PO
18. Jordi Alba | 27 lat | LO
20. Juanfran | 31 lat | PO
21. Adriano | 31 lat | LO, PO
22. Matija Nastasić | 23 lat | ŚO

4. Ivan Rakitić | 28 lat | ŚPO, ŚP
6. Marco Verratti | 23 lata | ŚP, ŚPD
8. Alen Halilović | 20 lat | ŚP, PS
12. Rafinha Alcantara | 23 lata | ŚPO, ŚP, PP, PS
14. Javier Mascherano | 32 lata | ŚPD, ŚO
30. Alex Song | 28 lat | ŚPD, ŚP

7. Adama Traore | 20 lat | PS, LS
9. Luis Suarez | 29 lat | ŚN, N
10. Lionel Messi | 29 lat | PS, ŚN
11. Neymar | 24 lat | LS
19. Artiz Aduriz | 35 lat | ŚN

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #82 Superpuchar Hiszpanii - Zapowiedz
« Odpowiedź #243 dnia: Maj 08, 2015, 14:47:31 »
Spoiler for Hiden:
Pierwszy mecz w lidze z Atletico był w 23 kolejce, ponieważ został przesunięty (FIFA) Nie wiem czemu tak.

Odcinek 82.

Wojna o władzę w królestwie, czyli FC Barcelona vs Atletico Madryt



Aktualny mistrz Hiszpanii FC Barcelona kontra zdobywca Pucharu Króla Atletico Madryt. Obie drużyny w poprzednim sezonie udowodniły, że są potęgą w Hiszpanii i zdobyły po jednym tytule, a Superpuchar Hiszpanii może być dla jednej z tych drużyn kolejnym pucharem do kolekcji.

W poprzednim sezonie Barcelona mierzyła się z Atletico trzy razy. Na Camp Nou w 23.Kolejce La Liga Barcelona zremisowała z Atletico 2:2. Kolejne starcie tych gigantów, było w Pucharze Króla w finale, gdzie Atletico pokazało wyższość nad Barcą wygrywając z nią 3:2 i ostatecznie zdobywając puchar. Katalończycy zaplanowali rewanż za Puchar Króla w 37.Kolejce La Liga. W tamtym meczu Barcelona przejechała się dosłownie nad ekipą Diego Simeone pokonując ich 4:0 na Vicente Calderon.

Jak będzie w Superpucharze Hiszpanii? Kto okaże się lepszy w tym dwumeczu? Bukmacherzy minimalnie większe szanse na zwycięstwo dają FC Barcelonie, ponieważ to ona zdobyła Ligę Hiszpańską i jest faworytem, ale tylko na papierze. Jak będzie w rzeczywistości dowiemy się po tym dwumeczu. Pierwszy mecz odbędzie się na Camp Nou, a rewanż zostanie rozegrany w Madrycie.

Przewidywane składy według Sportu:
FC Barcelona: Ter Stegen - Juanfran, Pique, Vermaelen, Alba - Mascherano (c), Verratti, Rakitić - Messi, Suarez, Neymar
Atletico Madrid: Moya - Gamez, Miranda, Godin, Siqueira - Arda Turan, Oscar, Gabi (c), Koke - Cerci, Mandżukić

Przewidywane składy według MARCA:
FC Barcelona: Ter Stegen - Juanfran, Pique, Vermaelen, Alba - Mascherano (c), Halilović, Rakitić - Messi, Suarez, Neymar
Atletico Madrid: Moya - Gamez, Miranda, Godin, Siqueira - Arda Turan, Oscar, Gabi (c), Koke - Torres, Mandżukić

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #83 Mamy to!
« Odpowiedź #244 dnia: Maj 09, 2015, 15:27:23 »
Spoiler for Hiden:
Mało komentarzy :( Czemu...?

Odcinek 83.



Blamaż na własne życzenie. Atletico bliżej pucharu.

(Arda Turan cieszący się po zdobytej bramce)

Superpuchar Hiszpanii
09.08.2016, Camp Nou, Barcelona; 20:45

13' Wynik spotkania szybko otworzył Neymar, który po podaniu Luisa Suareza umieścił piłkę w siatce Atletico Madryt.
20' Już parę minut później Neymar zrewanżował się Suarezowi i tym razem to Brazylijczyk obsłużył Urugwajczyka asystą. Suarez strzela i 2:0 dla FC Barcelony.
55' Atletico nie złożyło broni. Cerci ładnie zwiódł Vermaelena i natcyhmiast podał do Mandzukicia, który wykończył akcję po mistrzowsku zdobywając dla drużyny gola kontaktowego. FC Barcelona 2:1 Atletico Madrid.
61' Rażący w oczy błąd Juanfrana, który kosztował Barce utratę gola. Arda Turan strzela i mamy remis w spotkaniu.
66' Kolejna katastrofa w defensywie Barcelony. Pique traci piłkę, a Mario Mandzukić wykorzystuję znakomitą sytuacje i wyprowadza Atletico na prowadzenie.
90' Koniec meczu. FC Barcelona przegrywa u siebie w pierwszym meczu Superpucharowym z Atletico 2:3 i jest w bardzo trudnej sytuacji przed rewanżem.

FC BARCELONA 2:3 ATLETICO MADRID
13' Neymar 20' Suarez - 55' 66' Mandzukić 61' Turan
9,0 Mario Mandzukić

FC Barcelona: Ter Stegen - Juanfran, Pique, Vermaelen, Alba - Mascherano (c), Verratti (66' Halilović), Rakitić (81' Rafinha) - Messi, Suarez, Neymar (4-3-3)
Atletico Madrid: Moya - Gamez, Miranda, Godin, Siqueira - Arda Turan, Oscar (57' M.Suarez), Gabi (c), Koke - Cerci (63' Griezmann), Mandżukić (4-4-2)


Remuntada! Barcelona z pucharem.

(Neymar z Superpucharem Hiszpanii)

Superpuchar Hiszpanii
12.08.2016, Vicente Calderon, Madryt; 20:45

4' Już w czwartej minucie Neymar wyprowadził Barcelonę na prowadzenie, a asystę zaliczył Luis Suarez.
6' Chwilę później Atletico wyrównało. Griezmann fantastyczne dośrodkował piłkę na głowę Mario Mandzukicia, który pewnie z odległości 6 metra przymierzył strzelając głową.
20' Barcelona znów mogła się cieszyć z prowadzenia parę minut później. Neymar ośmieszył obronę Atletico fantastycznym dryblingiem i zza ''szesnastki'' uderzył trafiając w samo okienko. Atletico Madryt 1:2 FC Barcelona.
38' Rafinha wywalczył piłkę w środku pola i natychmiast zaadresował ją do Suarez, który stanął oko w oko z Moyą i pewnie strzelił nie dając żadnych szans bramkarzowi. W tym momencie Barcelona odrobiła straty z pierwszego meczu i prowadzi 3:1 z Atletico Madrid.
43' Jeszcze przed przerwą Neymar skompletował hat-tricka po pięknym podaniu Suareza.
88' Niewidoczny przez cały mecz Marco Verratti z rzutu rożnego dośrodkował piłkę wprost na nogę Jordiego Alby, który huknął z pierwszej piłki trafiając do siatki Atletico Madrid.
90+3' Koniec meczu. FC Barcelona po złym meczu na Camp Nou odrobiła starty w Madrycie i ostatecznie zdobyła Superpuchar Hiszpanii.

ATLETICO MADRID 1:5 FC BARCELONA
6' Mandzukić - 4' 20' 43' Neymar 38' Suarez 88' Alba
9,7 Neymar

Atletico Madrid: Moya - Gamez, Miranda, Godin, Siqueira - Arda Turan, Oscar, Gabi (c) (53' M.Suarez), Griezmann - Torres, Mandżukić (4-4-2)
FC Barcelona: Ter Stegen - Nastasić, Pique (53' Bartra), Vermaelen - Verratti, Mascherano (c) (81' Alba), Rafinha, Rakitić (68' Halilović) - Messi, Neymar - Suarez (3-4-2-1)

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #83 Mamy to!
« Odpowiedź #245 dnia: Maj 11, 2015, 00:06:20 »
Nie ma się co dziwić, że jest mało komentarzy. Spójrz na resztę działu. Kariery i wszystko z tym związane jest martwe. Może to za duże słowo, bo ktoś jest, czyta, postuje itd. Ja już jednak dawno zmieniłem nastawienie wiedząc, że mało kto spogląda czyjeś wypociny. Rób to dla siebie. Wiem, że może to brzmieć niedorzecznie, ale cóż. Ja tak zrobiłem, i się udaje. Trzeba czekać na nowe pokolenie, bo nie wierzę, że od tak te pospolite niegdyś hobby wśród graczy tak po prostu popadło w letarg. ;D


Przeczytałem ostatnie dwa posty i pierwsze co muszę pochwalić, to relacje minuta po minucie. To znaczy,  zdaje sobie sprawę, że opisałeś tylko zdobyte bramki (no chyba że nie było innych akcji :D). Ogólnie to zdziwienie mną włada gdy widzę, że spośród siedmiu goli dla Barcelony w dwóch spotkaniach, Messi nie miał najmniejszego wpływu na zdobyte bramki. Na żadną. Dwójka Suarez-Neymar rozumie się u Ciebie znakomicie, to widać.


Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #83 Mamy to!
« Odpowiedź #246 dnia: Maj 11, 2015, 10:51:40 »
Ten dział już dawno upadł, są przebłyski i czasem naprawdę dużo ludu siedzi w tym dziale, ale to jet chwilowe.
Co do relacji meczu to jak jest dużo goli w meczu to pisze po prostu tylko bramki.  ;D

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #83 Mamy to!
« Odpowiedź #247 dnia: Maj 14, 2015, 09:26:06 »
O mamo , O mamo !!!!!!! Ależ piękny wynik na Vincente Calderon. Na pewno  szkoda tej porażki u siebie, bo kibice zawodnicy i działacze wiedzieli że będa musieli ostro powalczyć na wyjeździe, jednak po raz kolejny sprawdza się : Barca to więcej niż klub ! Wygrana 5:1 na wyjeździe i puchar jest w naszych rękach. Brawo.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #83 Mamy to!
« Odpowiedź #248 dnia: Maj 14, 2015, 21:52:03 »
Ten dział już dawno upadł
Gdyby dział upadł, pisałbyś sam do siebie w jedynym wątku. Prawda jest taka, że piszemy sami dla siebie, bo mało jest ludzi, którzy naprawdę szczerze interesują się tym, co dzieje się w twoim wątku, bo myślą tylko o swoim. Większość komentarzy, które się tu pojawia to zwykłe lanie wody, chociaż zawsze jest lepiej dodać nowy post pod kilkoma takimi, bo jest wtedy jakieś "życie". Ogólnie teraz zauważyłem przestój w dziale, ale z czasem powinno być lepiej.

Gratulacje Superpucharu
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #83 Mamy to!
« Odpowiedź #249 dnia: Maj 19, 2015, 11:25:33 »
Gdybym pisał sam dla siebie to po prostu bym grał i rozgrywał sezon na playu bez żadnego pisania na forum. Poczekam jeszcze trochę i znów będę leciał z odcinkami. Ja się nie poddaje :)

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Spoiler for Hiden:
Co myślicie o Andresie? Nie potrzebnie go sprzedawałem :( Może powrót byłby dobrym rozwiązaniem?

Odcinek 84.

PILNE: Carles Puyol podaje się do dymisji


Były kapitan FC Barcelony, a obecnie Dyrektor Sportowy Carles Puyol dzisiaj rano ogłosił, że podaje się do dymisji. Carles Puyol dotychczas był osobą, która głównie zajmowała się kwestiami transferowymi. Dziś około godziny 8 rano FC Barcelona wydała komunikat, że Carles Puyol oficjalnie postanowił zakończyć swoją przygodę z Dyrektorem Sportowym.

Nie wiadomo jednak dlaczego taką nagłą wiadomość wydała legenda Barcelony. Madrycki ''AS'' podaje, że w sztabie Barcelony jest szpieg i być może dlatego Carles Puyol postanowił podać się do dymisji.

Aktualny Prezydent Barcelony Joan Laporta od razu wypowiedział się na temat dymisji Puyola - ''Wszyscy jesteśmy zszokowani tą decyzją Carlesa. Jeszcze parę tygodni temu zapytałem się go czy jest mu dobrze w nowej roli jaką sprawuje, odpowiedział że jest wszystko wporządku. Nie rozumiem tego, ale muszę to uszanować.''

Nazwisko nowego Dyrektora Sportowego jest jeszcze nieznane. Joan Laporta potwierdził że do miesiąca znajdzie odpowiedniego człowieka na to stanowisku, a na razie zastępczym Dyrektorem Sportowym zostanie Jordi Mestre.


Andres Iniesta trafi z powrotem na Camp Nou?


Andres Iniesta w 2014 roku trafił do Manchesteru City za 20 milionów euro. Zdaniem Luisa Enrique i sztabu Iniesta nie był potrzebny w poprzednich dwóch sezonach i dlatego został sprzedany. Jednak jest duża więź Iniesty z Barceloną, która nie pozwala o sobie zapomnieć. W ostatnich wywiadach dla Daily Mail, Andres Iniesta powiedział, że jego domem zawsze jest i będzie FC Barcelona. Co ciekawe zaznaczył, że przed końcem kariery chce jeszcze trafić na Camp Nou by tam zakończyć swoją przygodę piłkarską.

Luis Enrique zawsze miło wspomina Andresa i ubolewa nad tym, że go niepotrzebnie sprzedał. Iniesta nie imponuje statystykami w Premier League, ale ma to coś czego nie ma żaden obecny pomocnik Barcelony. Manchester City zaznaczył że nie będzie robił żadnych problemów ze sprzedażą ''bladej twarzy'', lecz jest jeden haczyk. Zawodnik najwcześniej może opuścić Etihad Stadium dopiero w styczniu 2017 roku, czyli wtedy kiedy zaczyna się zimowe okienko transferowe. Cule z pewnością znów ujrzeliby Iniestę na Camp Nou bez dwóch zdań. Czy dojdzie do wielkiego powrotu? Byłoby świetnie.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Puyol to powinien trenerem być, a nie w dyrektory się pchać - pewnie brakowało mu w tych gabinetach murawy, emocji, kibiców. Jak ma wrócić, to jako menedżer.

Nie wiem, jak mogłeś sprzedać Iniestę - kupuj go z powrotem, przecież to legenda i nie wypada, żeby kończył karierę w $ity. Nawet jakby miał być rezerwowym.

Jeszcze muszę parę rzeczy wypomnieć, zboczenie zawodowe :):

Cytuj
Carles Puyol dzisiaj rano ogłosił, że podaje się do dymisji. Carles Puyol dotychczas był osobą, która głównie zajmowała się kwestiami transferowymi. Dziś około godziny 8 rano FC Barcelona wydała komunikat, że Carles Puyol oficjalnie postanowił zakończyć swoją przygodę z Dyrektorem Sportowym.
Mogłeś dwa razy użyć zamiast "Carles Puyol" - "Tarzan" albo po prostu "Puyol", bo rażą te powtórzenia. Ostatniego zdania nie rozumiem: "zakończyć swoją przygodę z Dyrektorem Sportowym", trochę w języku Kalego.

Cytuj
taką nagłą wiadomość wydała legenda Barcelony
To kobieta? Wiem o co chodzi, ale lepiej by było "wydał człowiek, który jest istną legendą Barcelony" cy coś w tym stylu.

Cytuj
Dyrektora Sportowego jest jeszcze nieznane. Joan Laporta potwierdził że do miesiąca znajdzie odpowiedniego człowieka na to stanowisku, a na razie zastępczym Dyrektorem Sportowym zostanie Jordi Mestre.
::)

" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Spoiler for Hiden:
Mam trochę problemów z nagłówkiem... Dlatego po prostu go zabrakło w tym odcinku.

Odcinek 85.



Udana inauguracja sezonu


(Messi i wszystko jasne)


1.Kolejka La Liga
15.08.2016, Camp Nou, Barcelona; 21:00

Na inaugurację La Liga FC Barcelona u siebie podejmowała beniaminka Real Valladolid, który po rocznej przerwie wrócił do najwyższej klasy rozgrywek Hiszpańskich. Aktualni mistrzowie Hiszpanii cierpieli, ale zdołali wygrać po bramkach Messiego i Suareza. Na początku spotkania to jednak goście stworzyli znakomitą sytuacje do objęcia prowadzenia. Alfaro kapitalnie zagrał piłkę do Nuhiu, który oddał celny i silny strzał na bramkę Bravo, lecz ten popisał się fantastyczną interwencją. Chwilę później minimalnie pomylił się Omar Ramos, który źle uderzył w piłkę i akcja została zmarnowana. FC Barcelona obudziła się dopiero w 33 minucie, gdzie nieprzepisowo powstrzymany w polu karnym został Neymar, a sędzia wskazał na ''wapno''. Messi pewnie wykonał ''jedenastkę'' i otworzył wynik spotkania. Parę minut później bliski podwyższenia wyniku był Ivan Rakitić, który próbował zaskoczyć bramkarza Realu strzałem z dystansu. W ostatniej minucie kończącej się pierwszej połowy, Luis Suarez podwyższył wynik na 2:0, a asystą popisał się Lionel Messi. Druga połowa zaczęła się podobnie jak pierwsza, od groźnej akcji Jeffrena, który w ostateczności został powstrzymany przez Juanfrana. W 65 minucie meczu niepilnowany w polu karnym Timor zdołał uderzyć tak precyzyjnie by piłka wpadła do siatki Claudio Bravo. Fatalnie przy tym golu zachował się Thomas Vermaelen, który po prostu zlekceważył niepilnowanego zawodnika. W 67 minucie spotkania wszelkie wątpliwości dotyczące zwycięstwa rozwiał Lionel Messi. Gerard Pique popisał się fantastyczną długą asystą, a Messi w swoim stylu przelobował bramkarza ustalając wynik spotkania na 3:1. W późniejszej fazie spotkania swoją szanse miał także Neymar, który zmarnował 100% sytuację. Real Valladolid także mógł zdobyć bramkę, ale zabrakło skuteczności.


33'(k.) 67' Messi 45' Suarez - 65' Timor
9,1 Lionel Messi

FC Barcelona: Bravo - Juanfran, Pique, Vermaelen (67' Bartra), Alba - Verratti (90' Rafinha), Mascherano (c), Rakitić - Messi, Suarez, Neymar
Real Valladolid: Javi Varas - Chica, Herrero, Rueda (c), Pena - Timor (75' Sastre), Valiente - Jeffren, Alfaro, Omar Ramos (75' Bergdich) - Nuhiu (82' Carreno)


Maszyna nadal funkcjonuje


(Neymar celebrujący swój dublet z najlepszym piłkarzem na Świecie)


2.Kolejka La Liga
23.08.2016, Estadio Ciudad de Valencia, Walencja; 19:00

W 2.Kolejce La Liga Barcelona zmierzyła się na wyjeździe z Levante i pewnie ich pokonała 3:1. Luis Enrique wyciągnał najwyraźniej wnioski z ostatniego spotkania i nie wystawił w wyjściowej jedenastce Thomasa Vermaelena, a wstawił Matije Nastasicia. Już w 3 minucie meczu Verratti zaadresował piłkę do Luisa Suarez, ale Urugwajczykowi zabrakło koncentracji i przestrzelił wysoko nad bramką. W 20 minucie spotkania ponownie Marco Verratti w bajeczny sposób posłał piłkę do przodu, a Neymar wykończył akcję perfekcyjnie otwierając wynik spotkania. Kilkanaście minut później Levante miało swoją pierwszą akcję w tym meczu, ale na posterunku stał Claudio Bravo, który obronił silny strzał Moralesa. W końcówce pierwszej połowy Lionel Messi miał szanse by dać Barcelonie dwu bramkową przewagę, jednak bramkarz Levante, Jesus okazał się lepszy w starciu jeden na jeden. Po wznowieniu drugiej połowy Barcelona prowadziła już 2:0. Najlepszy asystent poprzedniego sezonu Ivan Rakitić z prawej flanki zaadresował piłkę do Luisa Suareza, któremu wystarczyło dołożyć nogę by zdobyć bramkę. Parę minut później Roger (zmiana za Victora w 45 minucie) próbował szybko odpowiedzieć, ale jego strzał przeszedł wysoko nad bramką. W 64 minucie spotkania Neymar strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu po znakomitym podaniu Suareza. W 76 minucie meczu bliski strzelenia gola był Matija Nastasić, który po stałym fragmencie gry próbował strzelić głową, lecz zabrakło centymetrów, a piłka wylądowała by w siatce Jesusa. W 83 minucie gry jedyną bramkę dla ''Nietoperzów'' strzelił Mate. Ostatecznie FC Barcelona wygrała z Levante 3:1. W kolejnym spotkaniu Blaugrana zmierzy się z Realem Sociedad na Camp Nou.


83' Mate - 20' 64' Neymar 50' Suarez
9,0 Neymar

Levante UD: Jesus - Ivan, El Adoua, Vyntra (c), Tono - Camarasa, Mate - El Zhar, Garcia, Morales - Victor (45' Roger)
FC Barcelona: Bravo - Juanfran, Pique (83' Bartra), Nastasić, Alba (59' Adriano) - Verratti, Mascherano (c), Rakitić (67' Halilović) - Messi, Suarez, Neymar

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Panowie... No i panie bo może jakieś tu są. Powiem krótko... Jest lipa. Jest lipa bo laptop mi umarł, śmiercią nienaturalną. Za dużo piwa wypił i umarł (czyt. zalałem go) No i wiadomo co się stało... Pacjent po 2 h reanimacji definitywnie umarł, żadne suszarki itp nie pomogły. A co najważniejsze pacjent (czyt. laptop) miał zawartości w postaci mojej kariery (chyba z 5 meczy było napisanych). Jak się już domyślacie... Wszystko przepadło i narodziło się nowe pytanie co z karierą? Pomóżcie. Bo ta zniewaga krwi wymaga... Jak to tak można piwa wypić i umrzeć, ale trzymajmy się tematu - Co z karierą? Oczywiście na razie będzie wstrzymana, bo musze zakupić laptopa, a co będzie później to nie wiem, więc doradzcie coś.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Co Ci można doradzić? Jeśli chcesz ją dalej prowadzić to wstrzymaj ją i wrócisz jak będziesz miał lapka.

Możesz pisać z telefonu, wątki typu jakieś informację , newsy możesz też wymysleć jakąś sensacyjną wiadomość która wstrzyma na jakiś czas ligę.
   


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Proponuję, abyś mimo wszystko jakoś kontynuował tę karierę, bo nieźle Ci szło jak dotychczas.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Jeżeli stracił save - a na to wygląda - będzie to raczej niemożliwe. Ale i tak wielkie zaskoczenie, że doprowadził karierę do tego momentu. Może teraz coś nowego
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
O ile wiem, to kariera ta prowadzona była na konsoli. Czyli jakaś nadzieja jest.  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
No tak. To jeżeli nadal prowadzi Ci się to dobrze i świeżo, pomiń 5 meczy i jedź dalej. Jeżeli nie, to coś nowego - decyzja należy tylko do Ciebie
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
A wiec dalej bede ja pisal  :) tylko te 5 spotkan bede musial podac tylko wyniki bo szczegolow nie pamietam  :-\ i na razie z tel bede dzialal... ze tez mi sie taki pech trafil...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer