Dział Ogólny > PES 2015

PES 2015 - Tryb myClub

(1/652) > >>

OnoMatoPeja:
myClub jest nowym trybem gry, w którym celem gracza jest budowa drużyny online i rywalizacja sportowa z innymi użytkownikami oraz z komputerem.


Zbuduj od podstaw własny klub piłkarski, sprowadzając do niego właściwych menadżerów i zawodników. Rywalizuj z przeciwnikami sterowanymi przez innych graczy oraz komputer, by sprawdzić jak mocny posiadasz zespół.

Więcej >> REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Płotek:
Orientuje sie ktos czemu wylosowani zawodnicy nie sa dostepni? na liscie sa na czarno reszta na niebiesko. Jak nowych graczy wsadzic do skladu?

Kr4t3r:
Cześć,

Plotek, będąc w squad menagment musisz wybrać jakiegoś z graczy Substitutes/Reserves, a następnie wejść w Player Menu (na PS3 KWADRATem). Zawodnik którego wybrałeś do "wyrzucenia", ze składu w tym miejscu zostanie zastąpiony nowym graczem, który powinien być na końcu listy.
W razie czego pisz priv, pzdr.

Płotek:
REJESTRACJA lub LOGOWANIECześć,

Plotek, będąc w squad menagment musisz wybrać jakiegoś z graczy Substitutes/Reserves, a następnie wejść w Player Menu (na PS3 KWADRATem). Zawodnik którego wybrałeś do "wyrzucenia", ze składu w tym miejscu zostanie zastąpiony nowym graczem, który powinien być na końcu listy.
W razie czego pisz priv, pzdr.

--- Koniec cytatu ---

Ok dzięki, ogolnie motam się w tym trybie mało czytelny jak dla mnie. Już pomijam to że losują się same kozaki.. Reus/Goetze/Januzaj.. a losowałem 3x..

Raul:
Jak aktywuje się to "MyClub Bonus Items DLC"? Wszedłem w PS Store, wpisałem kod, pokazało mi, że mam voucher do wykorzystanie w PES2015 i tyle. W transakcjach PS pisze, że mam zakupiony bonus, ale w grze nic się nie dodało. Wchodząc w tryb MyClub, zakładkę "Club House" a następnie w "Inbox", wyskakuje komunikat, że nie mam żadnych prezentów...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej