Autor Wątek: PES 2015 - Tryb myClub  (Przeczytany 565409 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2440 dnia: Kwiecień 23, 2015, 20:33:50 »
Tyle ze trzeba odroznic granie z rownymi sobie na okreslonym poziomie sily od gosci co graja z wyszukiwaniem bez ograniczen i im systwm dobiera rywali z 5 ligi i nizej, a nawet z 11.z calym szacunkiem dla wszystkich, ale jeszcze nigdy nikt z 4 ligi nizej mnie nie zaskoczył a zagralem 450 meczów. Ja losuje weslug sily ale tez weslug dywizji pierwszej i to dla mnie jedyna radosc grac z takimi przeciwnikami, nie gram czesto bo maks dwa razy w miesiącu przez pare dni wiec nie mam czasu na granie vs com vs sim itd a i tak skompletowalem dość niezly sklad, ale to nieważne. Nie wiem gdzie sa ci wszyscy gracze bo czasem cholernie ciezko wyszukac odpowiesniego przeciwnika na godnym poziomie(dyw.1) w pes 14 takiego problemu raczej nie bylo
Scherlock nie wiem, jak kto tam gra to jego sprawa, jak zaczynałem grę to grałem z oczywistych względów na lvl 1,2 z czasem przeszedłem na lvl 3 a od kilku miesięcy gram na lvl 4, wydawało mi że sensem gry w tym trybie jest budowa jak najlepszego i najsilniejszego składu i tego się trzymam... nie wierzę że po 450 meczach nie uzbierałeś 11 przynajmniej na lvl 3, tym bardziej że z tego co piszesz to gp na losowania brakować Ci nie powinno. Nie wiem...dla mnie to średnio przyjemne grać ogórami ovr 60-75, pomijam fakt jak ktoś ustawia dobór przeciwników, ja z wyszukiwaniem rywali nie mam żadnych problemów, trwa to średnio 10 sekund ;D. gram na PS4

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2441 dnia: Kwiecień 23, 2015, 20:36:43 »
Czy dzisiaj w nocy jest ta przerwa na serwerach? Bo włączając dzisiaj pesa nie widziałem żadnej informacji w zakładce info????

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2442 dnia: Kwiecień 23, 2015, 20:43:46 »
A ja dzis przekroczylem bariere 950 rating, w dodstku nazbieralem juz 30k, gdyby tak zawsze 3,5k gp za wygrsny mecz wpadalo to by bylo super. Pytanie czy zbierac gpsy na nastwpnego agenta lm czy losowac ogolnego ,wlasciwie to do wzglednie dobrej ekipy brakuje mi jedynie napastników skrzydłowych reszta jakos ujdzie
losuj z normalnych agentów na konkretne pozycje, ja wtopiłem w ostatniego agenta lm 25 k i potroiłem liczbę obrońców i środkowych pomocników, oczywiście bez żadnych koksów ;D agent lm to dobra opcja dla początkujących...

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2443 dnia: Kwiecień 23, 2015, 20:55:12 »
Scherlock nie wiem, jak kto tam gra to jego sprawa, jak zaczynałem grę to grałem z oczywistych względów na lvl 1,2 z czasem przeszedłem na lvl 3 a od kilku miesięcy gram na lvl 4, wydawało mi że sensem gry w tym trybie jest budowa jak najlepszego i najsilniejszego składu i tego się trzymam... nie wierzę że po 450 meczach nie uzbierałeś 11 przynajmniej na lvl 3, tym bardziej że z tego co piszesz to gp na losowania brakować Ci nie powinno. Nie wiem...dla mnie to średnio przyjemne grać ogórami ovr 60-75, pomijam fakt jak ktoś ustawia dobór przeciwników, ja z wyszukiwaniem rywali nie mam żadnych problemów, trwa to średnio 10 sekund ;D. gram na PS4
A jak losujesz ,wedlug jakich kryteriow? Ja dzis losowalem południe moze dlatego malo chetnych bylo z wyzszych dywizji.
Co do mijego skladu, to moja najlepsza paka ktora uzywam teraz do turniejow ma team str na poziomie ok.1450 woec to moze nawet pod lv 4 podejdzie, ale na napadzie (gram trzema napastnikami) mam jedynie cavaniego(89) na srodku a na skrzydłach kruse(79) i mane (77) i mimo tego w turniejach daleko zachodze, kilka razy finalu zaszczycilem... Losowania robie , moze nie duzo, bo coinsow nie kupuje gram wylacznie vs people . chcialbym pykac na lvl 4 ale wtedy nic bym nie losowal bo prawie wszystko by szlo na kontrakty, a tak w jeden dzien przy tym przeliczniku jestem w stanie 30k zarobić a zbieranie jest dla mnie koniecznościa zeby moc grac na wyzszym poziomie str, przrciez największą frajda w grze sa turnieje w koncu po to sie gra aby rywalizować, ale sorry, z takim napadem jak wyzej mimo ze czesto kwalifikacje przechodze z 1 miejsca to zdarza sie ze czlowiek przegra z jakims Ronaldo, bo w tej grze jedbak indywidualności robia swoje i czesto jest tak w 5-minutowych gravh ze cisniesz a mimo to ktos ci wyjdzie z kontro i mecz rozstrzygnięty , a te moje partacze nie zawsze wykorzystuja nawet 100 proc. sytuacje(ktore ronaldo itp. By spokojnie wpakowali )

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2444 dnia: Kwiecień 23, 2015, 21:18:40 »
Wie ktoś co z tymi serwerami dzisiaj?

Offline biv84

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.11.2014r.
  • Gram w: pes 2016
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2445 dnia: Kwiecień 23, 2015, 21:29:46 »
Tak czytam te wasze posty i sie zastanawiam czy naprawde uwazacie graczy z dywizji 5 i nizej za cieniasow
Ostatnio dostalem sie wlasnie do 5 dywizji i cieszylem sie ze w koncu cos sie ruszylo a tu sie okazuje ze to zaden
wynik, pytanie do osob ktore sa w pierwszych trzech dywizjach jak dlugo gracie w PES ogolnie i czy jezdzicie na jakies turnieje, poza tym czy zmieniacie cos w personal data i czy po dzisiejszej aktualizacji wasi pilkarze ruszaja sie
jakby mieli po 90 lat? Chcialbym kiedys z ktoryms z was zagrac z ciekawosci jak wyglada wasza gra

Pozdro

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2446 dnia: Kwiecień 23, 2015, 22:06:14 »
A jak losujesz ,wedlug jakich kryteriow? Ja dzis losowalem południe moze dlatego malo chetnych bylo z wyzszych dywizji.
Co do mijego skladu, to moja najlepsza paka ktora uzywam teraz do turniejow ma team str na poziomie ok.1450 woec to moze nawet pod lv 4 podejdzie, ale na napadzie (gram trzema napastnikami) mam jedynie cavaniego(89) na srodku a na skrzydłach kruse(79) i mane (77) i mimo tego w turniejach daleko zachodze, kilka razy finalu zaszczycilem... Losowania robie , moze nie duzo, bo coinsow nie kupuje gram wylacznie vs people . chcialbym pykac na lvl 4 ale wtedy nic bym nie losowal bo prawie wszystko by szlo na kontrakty, a tak w jeden dzien przy tym przeliczniku jestem w stanie 30k zarobić a zbieranie jest dla mnie koniecznościa zeby moc grac na wyzszym poziomie str, przrciez największą frajda w grze sa turnieje w koncu po to sie gra aby rywalizować, ale sorry, z takim napadem jak wyzej mimo ze czesto kwalifikacje przechodze z 1 miejsca to zdarza sie ze czlowiek przegra z jakims Ronaldo, bo w tej grze jedbak indywidualności robia swoje i czesto jest tak w 5-minutowych gravh ze cisniesz a mimo to ktos ci wyjdzie z kontro i mecz rozstrzygnięty , a te moje partacze nie zawsze wykorzystuja nawet 100 proc. sytuacje(ktore ronaldo itp. By spokojnie wpakowali )
Dywizja-tylko najbliższe
Siła- tylko podobne
Wspomaganie podań-bez limitu
Ja gram w dwóch ustawieniach: 4-2-3-1 i 4-3-3 zarówno w jednym jak i drugim przypadku mam problem ze skrzydłami podobnie jak Ty, szczególnie jeśli chodzi o 4-3-3 ale jakoś daje radę ;) , co do indywidualności to racja, jak trafisz na leszcza z 11 UEFA to opykasz go bez problemu ale gdy pojawi się gracz o podobnych umiejętnościach to szanse na powodzenie marne, choć jak masz gorszy dzień to i leszcz może wygrać mecz ładując wszystko na  Ronaldo. Jeśli chodzi o losowania i kontrakty to grając na najwyższym lvl siły to nie mam problemu zarówno jeśli chodzi o kontrakty jak i losowania o ile z tym drugim nie przesadzę ;D, oczywiście nie robię 1000 losowań w miesiącu ale na 20-30 wystarczy, też gram stosunkowo nie wiele, około  5,10 godzin tygodniowo, zależy.  Osobiście rzadko gram w turniejach bo średni mnie to kręci więc może tu jest główna różnica.
 Co do tego roztrząsania się nad tym kto w której div gra to powiem tak...PES 2015 przetestowałem na 3 platformach, na kompie byłem w 1 div po 3 miesiącach nie zbyt intensywnej gry, na PES 3 zagrałem kilkanaście meczy u kumpla, gość w 3 div ja grałem na jego koncie z rywalami  od 4 do 1 około 20 meczy, żadnego nie przegrałem, z 6 remisów reszta do przodu, może za mało żeby oceniać całokształt ale daje do myślenia nie ujmując nikomu, na PS 4 dobijam do div 2 i przebić się wyżej nie mogę ;D gram od stycznia.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2015, 22:56:54 wysłana przez lexluthor »

Offline masko

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2015
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 28.03.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2447 dnia: Kwiecień 23, 2015, 22:22:07 »
A ja jestem w piątej i się tego nie wstydzę. Ba, jestem nawet z tego dumny :] (gram od 1,5 miesiąca).

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2448 dnia: Kwiecień 23, 2015, 22:28:35 »
A ja jestem w piątej i się tego nie wstydzę. Ba, jestem nawet z tego dumny :] (gram od 1,5 miesiąca).
To jak na 1,5 miesiąca gry to skład powala...coinsy czy gp zdobyczne vs com na losowania?

Offline masko

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2015
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 28.03.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2449 dnia: Kwiecień 23, 2015, 22:34:34 »
To jak na 1,5 miesiąca gry to skład powala...coinsy czy gp zdobyczne vs com na losowania?
Dużo symulek+mega fart :) Coinsów nie kupuję, jeszcze na głowę nie upadłem ... przy moich dochodach :)
W banerku nie ma jeszcze S. Ramosa o którym pisałem wczoraj :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2015, 22:37:28 wysłana przez masko »

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2450 dnia: Kwiecień 23, 2015, 22:51:15 »
Dużo symulek+mega fart :) Coinsów nie kupuję, jeszcze na głowę nie upadłem ... przy moich dochodach :)
W banerku nie ma jeszcze S. Ramosa o którym pisałem wczoraj :)
Spoko...ja na symulki za dużo czasu nie mam, poza tym mdli mnie na samą myśl o nich ;D Farta też nie posiadam a co do coinsów nawet jak bym na głowę upadł to groszem bym nie rzygnął  ;D ;D No nic, z takim składem pozostaje Ci tylko szturmować 1 div i ranking 1000...powodzenia ;) ;)

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2451 dnia: Kwiecień 23, 2015, 22:55:27 »
Sorry ze po raz kolejny ale wie ktoś czy będzie dzisiaj w nocy przerwa na serwerach?

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2452 dnia: Kwiecień 23, 2015, 23:24:05 »
Ale mialem mecz, passa 11 bez porazek z rzedu przeciwnik z div 1 gra wyrównana, kilka sytuacji ja kilka on, strzelil mi bramke jakos w 20 minucie po kontrze, mial dobra takse do takiejgry 4-5-1 managera nie pamiętam, nieważne, w 60 minucie strzelilem w koncu na 1-1 mimo ogroma sytuacji i strzałów, widzialem jednak ze to ten kiedy czlowiek sobie uświadamia ze czas konczyc, pozna pora, zmeczonie i jakos szczescie nie dopisuje, minuta 90+1 moj blyskotliwy skrzydłowy mane wychodzi ze skrzydła majac jedynie bramkarza przed soba, lobuje z wzglednie ostrego konta(r2 by nim nie weszlo) pilka leci z nadzieja , powiedziałbym ze i nawet reke bym se dal uciac ze w swiatlo bramki i... Bym kurna nie mial reki, pilka trafia w wewnetrzna strone słupka i wychodzi w pole, moj juz nie zdazyl dobiec zeby dobic i uraczylem sie remisem, dobra passa zwyciestw zakończona, rating zlecial o 4 punkciki i koniec grania do majowki
Zrobilem trzy losowania agenta FW wp s dly trzy zlote jeden ss jakis wiliam z cruzeiro(75), drugi emerson sheik(75, kto gral w pesa 14 to wieo kogo chodzi hehe

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2453 dnia: Kwiecień 24, 2015, 13:34:29 »
Tak czytam te wasze posty i sie zastanawiam czy naprawde uwazacie graczy z dywizji 5 i nizej za cieniasow
Ostatnio dostalem sie wlasnie do 5 dywizji i cieszylem sie ze w koncu cos sie ruszylo a tu sie okazuje ze to zaden
wynik, pytanie do osob ktore sa w pierwszych trzech dywizjach jak dlugo gracie w PES ogolnie i czy jezdzicie na jakies turnieje, poza tym czy zmieniacie cos w personal data i czy po dzisiejszej aktualizacji wasi pilkarze ruszaja sie
jakby mieli po 90 lat? Chcialbym kiedys z ktoryms z was zagrac z ciekawosci jak wyglada wasza gra

Pozdro

kolego nie przejmuj się tym co piszą inni, a w szczególności jedna osoba! jak doszedłeś do 5 dywizji to na pewno masz już jakieś umiejętności. Jeśli chodzi o ustawienia to ludzie grają naprawdę różnie. Wszystko zależy co jak komu pasuję i jaką ma taktykę. Jak chcesz spróbować swoje umiejętności to zapisz się na turniej eliminacyjny mistrzostw Polski REJESTRACJA lub LOGOWANIE.

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2454 dnia: Kwiecień 24, 2015, 18:10:24 »
Ktos moze uzywa trenera sardjevic? Dzis jest dostepny 740 managenent skills

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2455 dnia: Kwiecień 24, 2015, 19:23:14 »
Gra ktoś może  Davidem De Gea  w bramce? bo nie wiem czy pajacowanie to naturalna cecha w grze tego bramkarza czy ja coś źle robie, chodzi mi o to że gość hasa jak baran po całej 16 i wychodzi z bramki pomimo tego że nie jest o to proszony, robi się to już trochę uciążliwe bo trace ciągle jakieś głupie bramki po sytuacjach kiedy piłkę asekuruje obrońca a ten wpieprza się nie potrzebnie, to samo przy dośrodkowaniach, wychodzi do szmat lecących do nikogo i strąca piłkę pod nogi rywala więc już mnie to trochę wqrwia, niby czasami wyjmie piłkę nie do obrony ale te jego wyjścia do piłki to porażka >:( mam jeszcze Oblaka ale ten znowóż kiepskie ma te wykopy i podania do nieba, nie wiem co począć >:(
nie grałem nim nigdy, ale wczoraj typowi co ma go na bramce wpakowałem bramę z połowy z rzutu wolnego, dokładnie z linii połowy, więc chyba za dobry to on nie jest

Offline Misiek1948KSG

  • Junior
  • *
  • Join Date: Mar 2015
  • location: Zabrze
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.03.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2456 dnia: Kwiecień 24, 2015, 21:40:58 »
a co sadzicie o trenerze mihajloviciu? jak mozecie to napiszcie cos o trenerach ktorymi graliscie od 700 w góre

Offline Hala_Madrid

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 259
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.12.2014r.
  • Gram w: Pes 2016 platforma PC (wind7)
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2457 dnia: Kwiecień 24, 2015, 23:45:31 »
Witam, gracie jutro tunrniej miesiąca? Mam na myśli ten prestizowy chellenge który sie zaczyna od 22.30 (do 23 w zaleznosci od dywizji) dzisiaj udało mi się awansować do 3 dywizji i chcę sie jutro sprawdzić:

- ktoś z was grał?
- podczas turnieju można dokupić kontrakty?
- można podbić staminę?
- jakie mieliście wyniki i generalnie jakie odczucia co do tego mega turnieju?

ppowodzenia i pozdrawiam!!
Raport cheaterów PES 2016 : REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2458 dnia: Kwiecień 25, 2015, 10:47:55 »
Witam, gracie jutro tunrniej miesiąca? Mam na myśli ten prestizowy chellenge który sie zaczyna od 22.30 (do 23 w zaleznosci od dywizji) dzisiaj udało mi się awansować do 3 dywizji i chcę sie jutro sprawdzić:

- ktoś z was grał?
- podczas turnieju można dokupić kontrakty?
- można podbić staminę?
- jakie mieliście wyniki i generalnie jakie odczucia co do tego mega turnieju?

ppowodzenia i pozdrawiam!!
Ja nie gralem , bo nigdy nie moge trafić w niego kiedy faktycznie gram (kiedy nige sobie pozwolic na granie) no ale gram zwykle turnieje jesli sa wiec podejrzewamze zasady sa podobne, kontrakty mozna przedłużać, mozesz wychodzic z turnieju do glownego okienka i wchodzic z powrotem jedbak trzeba niec na uwadze czas :) jak wyzej, stamine takze mozna podbic. Tez.z checia bym sie sprawdzil :)


Ja korzystam z trenera bangard (blanc) 870 management skills , dosc dobrze sie nim gra bo ma trzech srodkowych pomocnow ktorzy daja super wsparcie w defensywie, zauwazylem ze latwo mi sie gra przeciwko ancellottiemu i w zasadzie przeciwko kazdemu kto gra ultra ofensywnie, gorzej jak ktos sie ustawia ba kontry i ma dwoch defensywnych pomocników takie mecze czesto sluza mi wtopa, z reguly sie w bich mecze mimo przewagi bo kontry w nifh bywaja zabójcze. Bangard gra wolno, atakiem pozycyjnym, wlasciwie w kazdym meczu mam 60procent posiadania pilki, ostatnio rozbilem goscia kyory mial 15meczow bez porazki i 940 ratingu 6-1, pewnie ogarnal go niezly szok, zd w taki sposob ktos mu przerwał passe. Ogolnie trener jest super do dywizji ale na turnieje gdzie mecze sa piecio minutowe gra sie trudno, jesli przeciwnik strzeli bramkepierwszy i ma troche umiejetnosci to w zasadzie jest za malo czasu aby odrobic strate Bo gra jest zbyt mozolna :)

Offline Misiek1948KSG

  • Junior
  • *
  • Join Date: Mar 2015
  • location: Zabrze
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.03.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2459 dnia: Kwiecień 25, 2015, 10:49:03 »
5 losowan agenta pomocnika i 5 zółtych :(

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2459 dnia: Kwiecień 25, 2015, 10:49:03 »