Autor Wątek: PES 2015 - Tryb myClub  (Przeczytany 561406 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3140 dnia: Lipiec 03, 2015, 21:17:48 »
Mam pytanie... Sądzicie ze zamawiając preorder z psn pesa16 będzie w nim język polski? Dodam że mieszkam w uk i zastanawiam się jak to będzie z tym wyglądało. Pytam się bo jeszcze z psn nie zamawialem wcześniej gry i nie wiem jak to wygląda.

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3141 dnia: Lipiec 03, 2015, 21:34:05 »
Mam pytanie... Sądzicie ze zamawiając preorder z psn pesa16 będzie w nim język polski? Dodam że mieszkam w uk i zastanawiam się jak to będzie z tym wyglądało. Pytam się bo jeszcze z psn nie zamawialem wcześniej gry i nie wiem jak to wygląda.
A w jakimś Pes jezyk polski był? bo nie bardzo kojarzę albo coś przegapiłem :P Chyba że 2016 postanowili spolszczyć ale nic mi o tym nie wiadomo Poza tym w preorder w psn nawet wiedźmin był z wyjściowym angielskim ;D

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3142 dnia: Lipiec 03, 2015, 22:02:22 »
A w jakimś Pes jezyk polski był? bo nie bardzo kojarzę albo coś przegapiłem :P Chyba że 2016 postanowili spolszczyć ale nic mi o tym nie wiadomo Poza tym w preorder w psn nawet wiedźmin był z wyjściowym angielskim ;D

Tak jak pisałem... Nie kupowałem nigdy pesa w pl wiec myślałem ze menu jest polskie. Zawsze kupowałem w uk pesa a nie w pl wiec nie orientowalem się jak to wygląda z wersją pl

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3143 dnia: Lipiec 03, 2015, 22:22:43 »
Po co ci polski jak na codzien masz anglika . no chyba że dlatego właśnie :)

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3144 dnia: Lipiec 04, 2015, 00:52:56 »
Poprostu tak się zapytałem bo może kupując w Polsce menu itp sprawy są po polsku. Pytam z ciekawości :)

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3145 dnia: Lipiec 04, 2015, 07:06:23 »
Ja też zamówiłem tą wersję pre-order w psn, ale chyba będzie lepiej kupić wersję anniversary że póki co mało informacji o jej dostępności
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2015, 07:09:40 wysłana przez mad_radzian »

Offline masko

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2015
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 28.03.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3146 dnia: Lipiec 04, 2015, 11:14:30 »
A w jakimś Pes jezyk polski był? bo nie bardzo kojarzę albo coś przegapiłem :P
Oczywiście :)

Offline halaparty

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: litzmannstadt
  • Wiadomości: 64
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2015r.
  • Gram w: pes 15
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3147 dnia: Lipiec 04, 2015, 16:43:20 »
pes 6 to były czasy

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3148 dnia: Lipiec 04, 2015, 18:41:32 »
pes 6 to były czasy

Jedna z najlepszych części, o ile nie najlepsza (nie próbuje tego rozwikłać). Dowodem na jego zajebistość jest fakt, że dalej, mimo prawie dziesięciu lat od premiery, fajnie się w to gra.  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3149 dnia: Lipiec 04, 2015, 19:15:52 »
Zainstalowałem PESa 2010 i przyjemnie się gra, jak w PES6.
Szybkie ruchy zawodników, szybkie podania oraz podobny gameplay, to co wyróżniało PES6.
Tylko brakuje w 2010 manualnych opcji podań i zmiany zawodnika prawą gałką.
Dlatego też PES 2013 jest jednym z najlepszych wydań do tej pory, mimo tych błędów które nawet w PES6 można dostrzec i narzekać.

PES 2015 jest za wolny. Granie na domyślnej prędkości to kalectwo, do tego koordynacja grajków jest za wolna.

Offline FUCK_CELTIC

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.02.2015r.
  • Gram w: PES 2015 (PC)
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3150 dnia: Lipiec 04, 2015, 19:36:47 »
Jedna z najlepszych części, o ile nie najlepsza (nie próbuje tego rozwikłać). Dowodem na jego zajebistość jest fakt, że dalej, mimo prawie dziesięciu lat od premiery, fajnie się w to gra.  :)
Taki strażnik regulaminu, a przeklina na forum. Niejednokrotnie widziałem jak zwracałeś uwagę innym za jakieś pierdoły, a sam używasz takich słów. Czyżby regulamin zezwalał na wulgaryzmy? A może po prostu są równi i równiejsi. Proponuję żebyś dla przykładu dał sobie bana.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3151 dnia: Lipiec 04, 2015, 19:46:06 »
Taki strażnik regulaminu, a przeklina na forum. Niejednokrotnie widziałem jak zwracałeś uwagę innym za jakieś pierdoły, a sam używasz takich słów. Czyżby regulamin zezwalał na wulgaryzmy? A może po prostu są równi i równiejsi. Proponuję żebyś dla przykładu dał sobie bana.
Słowo "zajebisty" nie jest uznawany ogółem za wulgaryzm, tak samo jak słowo "gówno". Tylko, że ich używanie jest niesmaczne, lecz kiedy piszę "zajebistość gry" to chyba nie jest to wcale takie niesmaczne? Gorzej jak ktoś rzuca "ku**ami" i "chu**mi", bo wtedy są to wulgaryzmy, a o wulgaryzmach mowa w Regulaminie (przytoczę, bo z pewnością go nie znasz):
Cytuj
1. Na forum oraz kanale IRC nie przeklinamy.

2. Jeśli już koniecznie musimy użyć wulgaryzmu to niezbędne jest jego "ocenzurowanie" (zamiana kilku liter w środku wyrazu np. na znaczki ***).

Nie ma żadnych równych i równiejszych, a te Twoje "pierdoły" wyraźnie potwierdzają, że nie znasz Regulaminu.


Cytat: we'steet
Zainstalowałem PESa 2010 i przyjemnie się gra, jak w PES6.
Dziesiątki nie pamiętam, ale dziewiątka też była niezła. Tam chyba zainstalowałem pierwszego moda z Ekstraklasą  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3152 dnia: Lipiec 05, 2015, 02:46:54 »
Jak można mówić że pes 15 jest za wolny? To co Ty chcesz grać w fife??? Fifa jest typową gra gdzie biegnie się na dzide do przodu a pes zawsze charakteryzował się  "równowaga"  szybkości/tempa gry.

Offline FUCK_CELTIC

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.02.2015r.
  • Gram w: PES 2015 (PC)
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3153 dnia: Lipiec 05, 2015, 10:05:01 »
Cytowanie przez ciebie regulaminu było kompletnie bez sensu, potwierdza tylko, że go nie przestrzegasz, ponieważ nie spełniłeś żadnego z dwóch przytoczonych przez siebie punktów:
1. Na forum oraz kanale IRC nie przeklinamy. - fakt jest taki, że przekląłeś
2. Jeśli już koniecznie musimy użyć wulgaryzmu to niezbędne jest jego "ocenzurowanie" (zamiana kilku liter w środku wyrazu np. na znaczki ***). - jakoś nie zauważyłem, żebyś ocenzurował swój wulgaryzm poprzez wstawienie gwiazdek
Nie ma żadnych równych i równiejszych, a te Twoje "pierdoły" wyraźnie potwierdzają, że nie znasz Regulaminu.
Skoro uważasz, że słowo "pierdoły" jest bardziej wulgarne niż "zajebistość" to gratuluję.
A poza tym to jesteś tak zadufany i przekonany o swojej nomen omen "zajebistości", że nawet nie zrozumiałeś sensu mojego posta i jak zwykle zaczynasz jakieś swoje przemądrzałe wywody, żeby tylko przekonać, że jak zwykle Wielki Pan Moderator ma rację zamiast obrócić wszystko w żart.
Wytłumaczę ci więc o co chodziło mi pisząc mojego posta. Oczywiście nie oczekiwałem, że się zbanujesz, chciałem ci tylko w dosadny sposób zwrócić uwagę, że nie musisz za każdym razem ochrzaniać na forum jeśli ktoś napiszę posta pod postem lub dokona innego drobnego przewinienia. Twoje uwagi bardziej zaburzają rozmowę na forum niż np. napisanie posta pod postem. Jeśli już koniecznie chcesz być takim strażnikiem regulaminu  :police: to można takie ostrzeżenia pisać na priv bądź obracać je w żart, a nie jakieś głupie straszenie banami czy "odpoczynkiem od forum". Naprawdę myślisz, że moje życie, bądź jakiegoś innego forumowicza, straci sens po twoim banie? ;D
Reasumując nie chodziło mi o to, że bulwersuję mnie słowo "zajebistość" ani nawet słowo "pierdoły", ale nie bulwersuję mnie także napisanie posta pod postem. Dużo bardziej bulwersują, albo raczej śmieszą, mnie twoje głupie uwagi.
Pozdrawiam i życzę miłej, słonecznej niedzieli :)

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3154 dnia: Lipiec 05, 2015, 11:41:09 »
Wczoraj w finale turnieju przegrało 4-3 mimo ogromnej szansy na zwycięstwo. Do meczu podszedłem na luzie właściwie zakładając że przegram, przeciwnik skład toty a w dodatku miał niezły rating 960 mimo tego pierwsza połowa zdecydowanie dla mnie. Na początku drugiej miał przewagę zmarnowalem okazję na 2-1 za to on wykorzystał i zrobiło się gorąco. Bo bramce znów nadszedł mój czas zrobiłem dużo okazji po czym wyszedłem sam na sam, przeciwnik jakby zupełnie bezradny i zażenowany sytuacja skosil mnie równo z trawą w rezultacie czerwona kartka dla niego i karny dla mnie. Karny wykorzystany więc było 2-2 później udało mi się trafić na 3-2 I dalej już przewaga przeciwnika, jakimś dziwnym trafem miałem trudności z wyjściem z połowy, przeciwnik zrobił zmiany i strzelił mi dwie bramki robenem pozostało docenić fajny mecz i 5K za finał, w takich meczach można przegrywać.


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3155 dnia: Lipiec 05, 2015, 12:46:55 »
Cytat: FUCK CELTIK
Cytowanie przez ciebie regulaminu było kompletnie bez sensu, potwierdza tylko, że go nie przestrzegasz, ponieważ nie spełniłeś żadnego z dwóch przytoczonych przez siebie punktów
Zdaje mi się, że nie zrozumiałeś tego, co Ci napisałem. Więc tak:
Cytuj
1. Na forum oraz kanale IRC nie przeklinamy. - fakt jest taki, że przekląłeś
Fakt jest taki, że nie przekląłem, ponieważ tak jak Ci już pisałem słowo „zajebisty” nie jest uznawany za wulgaryzm. Głupie to, ale nie ja określam, które słowa są wulgarne.

Cytuj
2. Jeśli już koniecznie musimy użyć wulgaryzmu to niezbędne jest jego "ocenzurowanie" (zamiana kilku liter w środku wyrazu np. na znaczki ***). - jakoś nie zauważyłem, żebyś ocenzurował swój wulgaryzm poprzez wstawienie gwiazdek
Nie ocenzurowałem tego, co nie jest przyjęte za wulgaryzm, ale słowa „ch**” czy ku***a” już tak.

Cytuj
Skoro uważasz, że słowo "pierdoły" jest bardziej wulgarne niż "zajebistość" to gratuluję.
Po raz kolejny źle mnie zrozumiałeś. Nie chodziło mi o słowo „pierdoły”, ale o to, co zaliczasz do tego typu rzeczy – tak jak napisałeś właśnie, że upominam ludzi za „pierdoły”.

Cytuj
A poza tym to jesteś tak zadufany i przekonany o swojej nomen omen "zajebistości", że nawet nie zrozumiałeś sensu mojego posta i jak zwykle zaczynasz jakieś swoje przemądrzałe wywody, żeby tylko przekonać, że jak zwykle Wielki Pan Moderator ma rację zamiast obrócić wszystko w żart.
Swojej zajebistości? Dzięki, że mi tak schlebiasz. Bo ja pisałem o zajeb***ości (proszę, poczuj się jak władza) PESa 6, nie swojej. Tutaj potwierdza się, że kiepsko rozumiesz sens moich postów, chyba nawet ich nie czytałeś.

Cytuj
Wytłumaczę ci więc o co chodziło mi pisząc mojego posta. Oczywiście nie oczekiwałem, że się zbanujesz, chciałem ci tylko w dosadny sposób zwrócić uwagę, że nie musisz za każdym razem ochrzaniać na forum jeśli ktoś napiszę posta pod postem lub dokona innego drobnego przewinienia.
Mnie się wydaję, że muszę. Wnioskuje po postach np. w MyClub, że najwięcej piszą tam osoby w przedziale wiekowym 12-16 lat. Kij z tym zresztą, nie upominałbym, gdyby ludzie przestrzegali Regulaminu. Problem jest właśnie z tym wątkiem, w innych nie muszę co pięć sekund przytaczać danego punktu Regulaminu. Ciekawe czemu....? ::)

Cytuj
Twoje uwagi bardziej zaburzają rozmowę na forum niż np. posta pod postem.
Rozmowę na Forum zaburzają osoby, które nie przestrzegają Regulaminu i jeszcze kłócą się, żeby ich nie upominać.

Cytuj
Jeśli już koniecznie chcesz być takim strażnikiem regulaminu    to można takie ostrzeżenia pisać na priv bądź obracać je w żart,
Jasne obróćmy wszystko w żart i upominajmy tylko na PW, żeby użytkownicy mogli sobie spokojnie rozmawiać na swoich zasadach. Tylko, że rejestrując się wszyscy akceptują Regualmin, więc po prostu – mówię to setny raz, ale jeśli trzeba będzie to zrobię to po raz 101. – przestrzegajmy go.

Cytuj
Naprawdę myślisz, że moje życie, bądź jakiegoś innego forumowicza, straci sens po twoim banie?   
Nie, nawet bym o tym nie pomyślał. Sens życia? Pojechałeś po całości, nawet nie wiem, jak to skomentować.

Cytuj
ale nie bulwersuję mnie także napisanie posta pod postem. Dużo bardziej bulwersują, albo raczej śmieszą, mnie twoje głupie uwagi.
Niech Ci będzie - bulwersuje mnie pisanie posta pod postem. A śmieszy mnie to, jak bardzo chcesz mi wbić szpilkę tylko dlatego, że staram się dbać, by na Forum był porządek.

Cytuj
Pozdrawiam i życzę miłej, słonecznej niedzieli :)
Dziękuję i nawzajem.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline FUCK_CELTIC

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.02.2015r.
  • Gram w: PES 2015 (PC)
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3156 dnia: Lipiec 05, 2015, 15:09:02 »
Swojej zajebistości? Dzięki, że mi tak schlebiasz. Bo ja pisałem o zajeb***ości (proszę, poczuj się jak władza) PESa 6, nie swojej. Tutaj potwierdza się, że kiepsko rozumiesz sens moich postów, chyba nawet ich nie czytałeś.
Czy ja w którymkolwiek miejscu swojego posta napisałem o tym, że pisałeś o swojej zajebistości, czy tylko napisałem, że jesteś przekonany o swojej zajebistości. Zresztą użyłem przy tym zwrotu "nomen omen" co miało nawiązać do twojego pisania o zajebistości PESa. I kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem... ehh...

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3157 dnia: Lipiec 05, 2015, 16:43:35 »
Ja jako wiecznie gnebiony przez admina stróża regulaminu oddaje rację celticowi I koniec tematu pogadajmy lepiej o czym innym

Offline FUCK_CELTIC

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.02.2015r.
  • Gram w: PES 2015 (PC)
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3158 dnia: Lipiec 05, 2015, 16:57:39 »
Ja jako wiecznie gnebiony przez admina stróża regulaminu oddaje rację celticowi I koniec tematu pogadajmy lepiej o czym innym
No no tylko nie celticowi, bo się obrażę :P fuck_celticowi jak coś ;D

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3159 dnia: Lipiec 05, 2015, 17:58:24 »
Czy ja w którymkolwiek miejscu swojego posta napisałem o tym, że pisałeś o swojej zajebistości, czy tylko napisałem, że jesteś przekonany o swojej zajebistości. Zresztą użyłem przy tym zwrotu "nomen omen" co miało nawiązać do twojego pisania o zajebistości PESa. I kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem... ehh...

"Nomen omen" nawiązuje do tego, że napisałeś o zajebistości PESa? Wyraźnie napisałeś: "jesteś tak zadufany i przekonany o swojej nomen omen "zajebistości".

Naprawdę odniosłeś się tylko do tego fragmentu? To wystarczający dowód dla mnie by po prostu skończyć tę dyskusję.

Cytat: sherlock
Ja jako wiecznie gnebiony przez admina stróża regulaminu oddaje rację celticowi I koniec tematu pogadajmy lepiej o czym innym
Chciałbym powiedzieć coś w stylu "ależ strasznie gnębiony ten herlock scholmes", ale się powstrzymam (no dobra, nie). Ty chyba nawet nie wiesz co to znaczy być gnębionym. W sumie to dobrze, mam nadzieję, że zawsze tak będziesz miał.

I gwoli ścisłości: nie jestem adminem, tylko modem.

Rozmawiajcie już sobie na temat myClub, tylko - jako rzecze Strażnik Regulaminu piętnujący wszystkich w około - przestrzegajcie zasad.  :police:
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3159 dnia: Lipiec 05, 2015, 17:58:24 »