Autor Wątek: PES 2015 - Tryb myClub  (Przeczytany 561501 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 20, 2014, 23:17:39 »
a jak to jest, że ludzie grający na piratach mają po 4 graczy z 11 sezonu uefy?
skoro za kupno preorderu przysługuje jeden zawodnik :)

w ogóle odnawianie kontraktów takich zawodników jest dość kosztowne, więc jakieś dodatkowe gp też mają?

z tymi piratami to jest ładna farsa, dobrze aby konami szybko się ich pozbyło bo tylko serwery zapychają i nie dość, że nie zapłacili, to jeszcze mają handicap w postaci lepszych zawodników

Offline lolek01

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 18.09.2010r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 21, 2014, 01:17:56 »
a jak to jest, że ludzie grający na piratach mają po 4 graczy z 11 sezonu uefy?
skoro za kupno preorderu przysługuje jeden zawodnik :)

w ogóle odnawianie kontraktów takich zawodników jest dość kosztowne, więc jakieś dodatkowe gp też mają?

z tymi piratami to jest ładna farsa, dobrze aby konami szybko się ich pozbyło bo tylko serwery zapychają i nie dość, że nie zapłacili, to jeszcze mają handicap w postaci lepszych zawodników

Sam się nad tym zastanawiałem. Pobrałem nielegal w celach edukacyjnych, jak sprawdzę to dam znac. :police:

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 85
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 21, 2014, 02:23:00 »
Przyznam się bez bicia, że również posiadam pirata. Nie kupilbym nigdy kota w worku jakim jest wytwór japońców, bez wcześniejszego sprawdzenia go. Teraz wiem ze dobrze zrobilem i szczerze współczuję osobom które wydały kasę na ta grę. Czytam wasze komentarze na temat problemów z gra, instalacja, jej dzialaniem, grą online itd. Jest mi was bardzo szkoda. Jak już wspomniałem, mam pirata, ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy, żeby być na tyle chamski aby grać online. I nie wiem kto tu jest większym debilem. Ci idioci, którzy jak te pijawki grają online, zawalajac serwery tym, którzy gry kupili, czy Konami, które do takiej sytuacji dopuściło...

Offline shacoon

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.11.2014r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 21, 2014, 11:50:01 »
Przyznam się bez bicia, że również posiadam pirata. Nie kupilbym nigdy kota w worku jakim jest wytwór japońców, bez wcześniejszego sprawdzenia go. Teraz wiem ze dobrze zrobilem i szczerze współczuję osobom które wydały kasę na ta grę. Czytam wasze komentarze na temat problemów z gra, instalacja, jej dzialaniem, grą online itd. Jest mi was bardzo szkoda. Jak już wspomniałem, mam pirata, ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy, żeby być na tyle chamski aby grać online. I nie wiem kto tu jest większym debilem. Ci idioci, którzy jak te pijawki grają online, zawalajac serwery tym, którzy gry kupili, czy Konami, które do takiej sytuacji dopuściło...

ile trzeba miec tupetu żeby cos takiego napisać, chwalisz sie publicznie ze jesteś zwykłym złodziejem i ze dobrze Ci z tym? do testowania gry jest demo przez takich jak ty teraz osoby która zapłaciły za nia nie mogą normalnie pograć w gre . takim jak ty powinno sie blokowac dostep do forum

Offline lolek01

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 18.09.2010r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 21, 2014, 12:21:06 »
ile trzeba miec tupetu żeby cos takiego napisać, chwalisz sie publicznie ze jesteś zwykłym złodziejem i ze dobrze Ci z tym? do testowania gry jest demo przez takich jak ty teraz osoby która zapłaciły za nia nie mogą normalnie pograć w gre . takim jak ty powinno sie blokowac dostep do forum

Po pierwsze, to jaką masz pewność, że piraty psują online? To taka sama gra. Myslenie, że jak ktoś na piracie wejdzie w online to serwery przez to "wybuchają" można włożyć między baśnie andersena. Po drugie, to, że nie można grać online to wina tylko i wyłącznie Konami, bo dali dupy z przygotowaniem serwerów. Zresztą jak co roku. A po trzecie, to, że na piraatach można grać online, to też wina Konami. W poprzednich częściach nie można było grać na piratach, a w tej można bo Konami pokpiło sprawę z zabezpieczeniem tego. Można powiedzieć, że sami otworzyli drzwi piratom i jeszcze powiedzieli: Zapraszamy! Nie obwiniaj więc kogoś innego za błędy Konami.

Pes 2014 też pobrałem z internetu i byłem mega szczęśliwy, że na tego gniota nie wydałem złotówki. Ale jak naprawili grę w patchu i dało sie grać sensownie to kupiłem oryginał bo uznałem, że warto. Pes 2015 kupiłem oryginał w preorderze bo dałem się omamić tymi szumnymi zapowiedziami i jestem dzisja mega wkurzony. Nie dlatego, że można grać online za darmo, tylko dlatego, że kupiłem grę, która na dziś jest dla mnie niegrywalna.

Offline shacoon

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.11.2014r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 21, 2014, 12:57:05 »
Po pierwsze, to jaką masz pewność, że piraty psują online? To taka sama gra. Myslenie, że jak ktoś na piracie wejdzie w online to serwery przez to "wybuchają" można włożyć między baśnie andersena. Po drugie, to, że nie można grać online to wina tylko i wyłącznie Konami, bo dali dupy z przygotowaniem serwerów. Zresztą jak co roku. A po trzecie, to, że na piraatach można grać online, to też wina Konami. W poprzednich częściach nie można było grać na piratach, a w tej można bo Konami pokpiło sprawę z zabezpieczeniem tego. Można powiedzieć, że sami otworzyli drzwi piratom i jeszcze powiedzieli: Zapraszamy! Nie obwiniaj więc kogoś innego za błędy Konami.

Pes 2014 też pobrałem z internetu i byłem mega szczęśliwy, że na tego gniota nie wydałem złotówki. Ale jak naprawili grę w patchu i dało sie grać sensownie to kupiłem oryginał bo uznałem, że warto. Pes 2015 kupiłem oryginał w preorderze bo dałem się omamić tymi szumnymi zapowiedziami i jestem dzisja mega wkurzony. Nie dlatego, że można grać online za darmo, tylko dlatego, że kupiłem grę, która na dziś jest dla mnie niegrywalna.

wchodzisz do sklepu patrzysz nie ma ochrony , myślisz sobie wyniosę parę rzeczy przecież sklep nie zadbał o to żeby chronić sklep wiec sami zapraszają złodziej  do swojego sklepu taki właśnie poziom myślenia reprezentujesz . i nie obwiniaj tych co kradną przez to ze sklep nie zadbał o to ze nie chroni sklepu.

 skoro Ci co kupili gre nie moga grac online to zdaje sie ze piraci tez nie moga tak?
 tylko dlaczego pierwszego dnia dało się grac czyli dzień po wydaniu gry a później jak pojawiły sie piraty na torrentach juz nie? może dlatego ze dużo piratów wjechało na serwery? a co powiesz na kwestie drużyn z którymi sie gra vs com w wersji my club? każda z tych drużyn ktora tam jest i jest sterowana przez komputer jest de facto odzwierciedleniem drużyny która istnieje , jak juz zostało tam napisane piraci dostają top 4 gwiazdy typu ronaldo , messi itd i teraz jest masa takich pirackich teamow co rozjebało praktycznie cały my club.. jak juz wczesniej napisalem do testowania gry jest demo a nie pirat, granie w pirackie wersje gier jest zwykłym złodziejstwem ale oczywiście mentalonsc cebulackiej polski zawsze znajdzie jakieś usprawiedliwienie na popełnianie przestępstw.

Offline ibraPSG

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.11.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 21, 2014, 12:57:17 »
Przecież jest milion innych gier gdzie jest więcej piratów i online chodzi płynnie (np. COD)

A że ktoś po 5 meczach ma już same gwiazdy to raczej jakiś Cheater!

Offline shacoon

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.11.2014r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 21, 2014, 13:48:10 »
Przecież jest milion innych gier gdzie jest więcej piratów i online chodzi płynnie (np. COD)

A że ktoś po 5 meczach ma już same gwiazdy to raczej jakiś Cheater!

COD nie chodzi na serwerach wystawionych przed dostawce tylko na serwerach prywatnych (tez pirackich) i tak jest w przypadku większości pirackich gier ze maja pirackie serwery tutaj pirackie wersje wjechały na serwery dostawcy i zrobił sie burdel którego konami nie jest w stanie na chwile obecna opanować wobec czego cierpią najbardziej Ci którzy wydali kasę. i żeby nie było, nie bronie tu konami bo konami dało dupy ale niech ci co kradną niech się tez czuja współwinni za zamieszanie.

i cytuje co już zostało napisane:

Te wszystkie pro składy z ronaldo itp itd wynikają z tego, że jak masz pirata z carckiem do online to dostajesz duużo benefitów, w tym 4 (!!!!) "paczki" w których trafiasz na pewno jednego z 11 sezonu....


Offline lolek01

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 18.09.2010r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 21, 2014, 13:57:56 »
wchodzisz do sklepu patrzysz nie ma ochrony , myślisz sobie wyniosę parę rzeczy przecież sklep nie zadbał o to żeby chronić sklep wiec sami zapraszają złodziej  do swojego sklepu taki właśnie poziom myślenia reprezentujesz . i nie obwiniaj tych co kradną przez to ze sklep nie zadbał o to ze nie chroni sklepu.

 skoro Ci co kupili gre nie moga grac online to zdaje sie ze piraci tez nie moga tak?
 tylko dlaczego pierwszego dnia dało się grac czyli dzień po wydaniu gry a później jak pojawiły sie piraty na torrentach juz nie? może dlatego ze dużo piratów wjechało na serwery? a co powiesz na kwestie drużyn z którymi sie gra vs com w wersji my club? każda z tych drużyn ktora tam jest i jest sterowana przez komputer jest de facto odzwierciedleniem drużyny która istnieje , jak juz zostało tam napisane piraci dostają top 4 gwiazdy typu ronaldo , messi itd i teraz jest masa takich pirackich teamow co rozjebało praktycznie cały my club.. jak juz wczesniej napisalem do testowania gry jest demo a nie pirat, granie w pirackie wersje gier jest zwykłym złodziejstwem ale oczywiście mentalonsc cebulackiej polski zawsze znajdzie jakieś usprawiedliwienie na popełnianie przestępstw.

Jasne, jasne i to, że grać można tylko rano lub w nocy to też wina piratów. Problemy z online w 14, 13, 12 to też była wina piratów, chociaż na piratach nie dało sie grać online. Tak sobie tłumacz. Rację masz tylko jeśli chodzi o MyClub i bonusy jakie dostają piraci rozwala ten tryb. Do pozostałej częsci się nie odnosze bo to jak dyskusja nad wyższością jednych świąt na drugimi. Zwykła demagogia. A co do tego twojego przykładu, to wyobraź sobie, że jesteś właścicielem sklepu(Konami) w małym miasteczku i wiesz, że grasuje tam gang złodzieji(Piraci), a mimo to w nocy zostawiasz drzwi od swojego sklepu otwarte na oścież? Tak byś zrobił? Raczej nie, a Konami dokładnie tak postąpiło. Można mieć nadzieje, że jakoś te lewe konta polikwidują.

gac88
Stestowałem pirata. I sprawa wygląda tak. Wchodzisz w my club, przechodzisz ten tutorial początkowy i rozgrywasz pierwszzy mecz i w inboxie masz nagrody:

Agent: Uefa team of the year, 1 sztuka - Day 1 Pack (wylosowany Alaba)
Agent: Uefa team of the year, 1 sztuka - Digital Exclusive Pack (wylosowany Ozil)
Agent: Uefa team of the year, 2 sztuki - Pre-order Pack (wylosowani Reus i Neuer)

Agent: Mario Goetze, 1 sztuka - Digital Exclusive Pack (wylosowany Goetze)
Agent: Mario Goetze, 1 sztuka - Pre-order Pac (nie można wylosowac nikogo, bo wyskakuje info, że nie ma żaadnych zawodników dostępnych)

Do tego bonusy:
Punkty GP
20tyś - pre order pack
10tyś - digital exclusive pack
10tyś - day 1 pack

Stamina recovery
20 sztuk - pre order pack
10 sztuk - digital exclusive pack
10 sztuk - day 1 pack

Coż nie dość, że grają online na piracie, to w dodatku pirat z super bonusami. Największą żenadą jest to, że gracze, grając na piracie, otrzymują więcej niż gracze, którzy kupili oryginalną grę. Czegoś takiego nie widziałem. Jedna z największych wpadek Konami jak dla mnie. Dali ciała po całej lini.

Offline palstic1111

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Wro
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: PES2015 PC
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 21, 2014, 14:13:19 »
Przyznam się bez bicia, że również posiadam pirata. Nie kupilbym nigdy kota w worku jakim jest wytwór japońców, bez wcześniejszego sprawdzenia go. Teraz wiem ze dobrze zrobilem i szczerze współczuję osobom które wydały kasę na ta grę. Czytam wasze komentarze na temat problemów z gra, instalacja, jej dzialaniem, grą online itd. Jest mi was bardzo szkoda. Jak już wspomniałem, mam pirata, ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy, żeby być na tyle chamski aby grać online. I nie wiem kto tu jest większym debilem. Ci idioci, którzy jak te pijawki grają online, zawalajac serwery tym, którzy gry kupili, czy Konami, które do takiej sytuacji dopuściło...

po to zostało wydane demo żebyś sobie sprawdził tego kota w worku. To żadne tłumaczenie na zwykła kradzież własności intelektualnej.

Offline palstic1111

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Wro
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: PES2015 PC
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 21, 2014, 14:20:28 »

Aktywacji dokonujesz w PS store w zakładce  "zrealizuj kod"

można dajesz reset team w team menagement czy jakos tak. ale pewnie juz drugi raz nie dostaniesz zawodnika z bonusu  przedpremierowego

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 21, 2014, 14:47:18 »

Coż nie dość, że grają online na piracie, to w dodatku pirat z super bonusami. Największą żenadą jest to, że gracze, grając na piracie, otrzymują więcej niż gracze, którzy kupili oryginalną grę. Czegoś takiego nie widziałem. Jedna z największych wpadek Konami jak dla mnie. Dali ciała po całej lini.

heh to coś mi się wydaję, że gdyby z tych 13000 graczy w rankingu konami wywaliła piratów to zostałoby może jakieś 5000(o ile nie mniej...), większość meczów jakie gram myclub to przeciwnicy są naszpikowani gwiazdami, ale zazwyczaj to jacyś niedzielni gracze, więc te dodatki i tak dużo im nie pomagają, w każdym razie cała ta sprawa z 4 z "11"jest dość deprymująca, loteria miała sprawić, że gracze będą mieli różne ciekawe składy, a tutaj każdy prawie ma Neuera, Ibrahime, C.Ronaldo i Goetzego :]

Offline shacoon

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.11.2014r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 21, 2014, 14:51:40 »
można dajesz reset team w team menagement czy jakos tak. ale pewnie juz drugi raz nie dostaniesz zawodnika z bonusu  przedpremierowego

czytałem na forum steam ze ktos zrobił reset i juz nie dostał tych dodatków i bonusowych gp (coins) wiec chyba nie warto

stanek1983

  • Gość
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 21, 2014, 15:34:10 »
chcę kupić piłkarza za GP i mam tyle punktów, gdy daje buy wyskakuje mi komunikat:


REJESTRACJA lub LOGOWANIE

jestem zalogowany online, o co kaman>?

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 85
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 21, 2014, 15:53:01 »
ile trzeba miec tupetu żeby cos takiego napisać, chwalisz sie publicznie ze jesteś zwykłym złodziejem i ze dobrze Ci z tym? do testowania gry jest demo przez takich jak ty teraz osoby która zapłaciły za nia nie mogą normalnie pograć w gre . takim jak ty powinno sie blokowac dostep do forum
O, widzę że jakiś chłopczyk kupił gniota (bo tak na ta chwile wyglada nowy PES) i z wielką frustracją próbuje zgonić winę na wszystko i wszystkich, byle nie na KONAMI. Kolego, gdzieś mam to, czy będziesz mnie nazywal zlodziejem czy nie. Nie wiem czy potrafisz czytac, ale napisalem wyraznie, ze nie mam zamiaru nigdy na piracie grac online. Wiec pretensje miej sobie do innych. Śmieszą mnie ci wszyscy obrońcy oryginałów, przeciwnicy piratów. Mam ochotę pograć sobie online? Wiem, że gra będzie dobra? Ok, kupiłem Coda 4 (też można grac online na piratach, ja jednak tego nie robiłem), Diablo 3 RoS czy Fife, 2014, 2015. Nienawidzę Fify jesli chodzi o grę przeciwko komputerowi. Ale jeśli chodzi o grę online, to niestety Konami jest daleeeeko w tyle. I wyznaję taka zasadę. Gra online- only Fifa, gra offline (ML, BL), bądz gra ze znajomymi only PES. I wiesz co? To nie ja jestem tym piratem, przez ktorego nie mozesz grac online. I czy ja kupię grę czy pobiorę, to już nie Twoja sprawa

Offline shacoon

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.11.2014r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 21, 2014, 16:49:41 »
O, widzę że jakiś chłopczyk kupił gniota (bo tak na ta chwile wyglada nowy PES) i z wielką frustracją próbuje zgonić winę na wszystko i wszystkich, byle nie na KONAMI. Kolego, gdzieś mam to, czy będziesz mnie nazywal zlodziejem czy nie. Nie wiem czy potrafisz czytac, ale napisalem wyraznie, ze nie mam zamiaru nigdy na piracie grac online. Wiec pretensje miej sobie do innych. Śmieszą mnie ci wszyscy obrońcy oryginałów, przeciwnicy piratów. Mam ochotę pograć sobie online? Wiem, że gra będzie dobra? Ok, kupiłem Coda 4 (też można grac online na piratach, ja jednak tego nie robiłem), Diablo 3 RoS czy Fife, 2014, 2015. Nienawidzę Fify jesli chodzi o grę przeciwko komputerowi. Ale jeśli chodzi o grę online, to niestety Konami jest daleeeeko w tyle. I wyznaję taka zasadę. Gra online- only Fifa, gra offline (ML, BL), bądz gra ze znajomymi only PES. I wiesz co? To nie ja jestem tym piratem, przez ktorego nie mozesz grac online. I czy ja kupię grę czy pobiorę, to już nie Twoja sprawa

...a to sorry jak nie będziesz grał na piracie online to ok to nie jesteś złodziejem ..lol. śmieszą mnie takie głupie tłumaczenia ..generalnie jeśli to Twoja sprawa nie moja to po jaka cholerę publicznie piszesz ze grasz na piratach ?  dlaczego nie ściągnąłeś demo?

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 85
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 21, 2014, 18:41:51 »
...a to sorry jak nie będziesz grał na piracie online to ok to nie jesteś złodziejem ..lol. śmieszą mnie takie głupie tłumaczenia ..generalnie jeśli to Twoja sprawa nie moja to po jaka cholerę publicznie piszesz ze grasz na piratach ?  dlaczego nie ściągnąłeś demo?
Bo nie. Bo mam ochotę sobie pograc w rozwinięte tryby i tyle. Uważam, ze ta gra jest warta co najwyżej 50 zł. Pokaz mi ofertę za ta kwotę to chętnie kupie. Nie ma? Więc pobrałem, i od czasu do czasu sobie zagram Offline. A tobie nie wadze, więc kij ci do tego

Offline ibraPSG

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.11.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 21, 2014, 20:42:01 »
COD nie chodzi na serwerach wystawionych przed dostawce tylko na serwerach prywatnych (tez pirackich) i tak jest w przypadku większości pirackich gier ze maja pirackie serwery tutaj pirackie wersje wjechały na serwery dostawcy i zrobił sie burdel którego konami nie jest w stanie na chwile obecna opanować wobec czego cierpią najbardziej Ci którzy wydali kasę. i żeby nie było, nie bronie tu konami bo konami dało dupy ale niech ci co kradną niech się tez czuja współwinni za zamieszanie.

i cytuje co już zostało napisane:

Te wszystkie pro składy z ronaldo itp itd wynikają z tego, że jak masz pirata z carckiem do online to dostajesz duużo benefitów, w tym 4 (!!!!) "paczki" w których trafiasz na pewno jednego z 11 sezonu....

To takie rzeczy chyba tylko na PC, bo na xbox nie zauważyłem żeby ktoś miał chociaż 2 czy 3 gwiazdy w zespole ( a zagrałem ok 50 meczy) i w 2 czy 3 drużynach był Getze, a w jednej Ozil, poza nimi nie wiedziałem nikogo Topowego w innych drużynach

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 22, 2014, 00:54:44 »
rozumiem ze wszyscy którzy się tu wypowiedzieli maja wszystko oryginalne na kompie? Windowsa wszystkie programy programiki mp3 każda grę film itd?
proszę was dajcie se na luz placki z konami prędzej czy później usuną pirackie konta a potem wyjdzie nowa witamina i tak będzie w kolko
możecie się tylko powkur... tak ja na cala grę ze nie ma tego brakuje tamtego itd i tylko tyle możecie a konami i tak zawsze robi po swojemu...
z jednej strony jestem dumny z tych co złamali ta grę nie wiem czy dla własnej satysfakcji czy upokarzając konami jeszcze bardziej ze na takie gówno jak wydali na PC można nawet grac na piracie bo to co wydali na PC to jest środkowy palec w stronę fanów od konami w dodatku tak dziurawa ze w 1 dzień już działała online na piracie a pierwsza wersja piracka była na ps3 i xboxa:D
z drogiej strony serwery nie wytrzymują chyba naporu tylu graczy
ale nigdzie nie jest napisane ze to własnie jest przez to konami ani słowa nie powiedziała coś o pirackich wersjach które przeciążają serwery wiec wstrzymajcie się ze zwalaniem winy na kogoś innego.

Offline Bartas89

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 181
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.10.2009r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 22, 2014, 11:19:09 »
A ktoś wie czy naprawili juz wyszukiwanie przeciwników? Mieli sie tym podobno zająć w weekend. Bo jak nie mogłem grać tak dalej nie mogę  >:(

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 22, 2014, 11:19:09 »