Autor Wątek: PES 2015 - Tryb myClub  (Przeczytany 564984 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chomikwasz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2013r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #780 dnia: Styczeń 24, 2015, 21:54:07 »
Na moje nie ma co losowac do 29 dopóki nie naprawia problemu z Free agentami

Offline pejejek94

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Ostrowiec Św.
  • Wiadomości: 133
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.10.2011r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #781 dnia: Styczeń 24, 2015, 22:20:14 »
6 losowań pod rząd za gp, i wylosowalo 5 typków 75-77 ovr, w tym jedna czarna piłka, a w niej KOKORIN ovr 80, co w tym najlepsze miałem go i sprzedałem nie dawno... ;/.
A juz myslalem ze bedzie jakis kozak..
Panowie nie ma co się napalać na kozaków z czarnych piłek, bo często jest tak że ledwie overal 80. Mi dziś się trafił z czarnej Eriksen ov. 82, lecz do mojej taktyki nie pasuje.

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #782 dnia: Styczeń 24, 2015, 22:31:23 »
Judasz Van Persie i Kroos.
Van Persie nie będzie grał dopóki nie przejdę na dwóch CF a Kroos na zmianę z Schweinsteigerem ale trochę wolny jest :/ liczę na tego Vidala i Sancheza podczas losowania i ciągle pupa blada :/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2015, 23:04:28 wysłana przez Gunner_Gesik »

Offline pejejek94

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Ostrowiec Św.
  • Wiadomości: 133
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.10.2011r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #783 dnia: Styczeń 25, 2015, 13:29:12 »
Panowie, jak można odnowić kondycję za monety myClub?

Offline ropuch

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2015
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.01.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #784 dnia: Styczeń 25, 2015, 15:27:36 »
Panowie, jak można odnowić kondycję za monety myClub?

normalnie w team menu gdzie masz graczy naciskasz trójkąt i tam masz za coinsy odnowienie staminy

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #785 dnia: Styczeń 25, 2015, 18:32:30 »
Przegięcie z tymi managerami :/ Czekam już prawie 1,5 miesiąca na jakiegoś w granicach 840 minimum. Jestem juz nawet w stanie zmienić taktyke na taką która mi nie odpowiada byle by wcisnąć do składu zawodników, bo co z tego ze mam Rvp,Cavani,Melo,Muslera itd skoro nawet na ławkę mi się nie zmieszczą ;/


Poprawiali coś ostatnio czy jak? Tylko ja od wczoraj mam co drugi wynik 5:4 6:5?:/ przed chwila 8:5 wszystko wpada :/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2015, 19:44:40 wysłana przez Gunner_Gesik »

Offline ropuch

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2015
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.01.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #786 dnia: Styczeń 25, 2015, 20:21:11 »
a ja mam takie pytanko do tych którzy wiedza o co chodzi z tym teamspirit ponieważ nie rozumiem czemu jak mam w pierwszym składzie słabych gości z początku gry i mam zwykłego menagera to spirit mam 69,a jak zrobiłem skład z nowym trenerem i mam tam samych powyżej 70 i jednego 90 ower to czemu spiryt mam tylko 62 oczywiście wszyscy zawodnicy pasują do taktyki trenera

z góry dzięki

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #787 dnia: Styczeń 25, 2015, 20:32:34 »
a ja mam takie pytanko do tych którzy wiedza o co chodzi z tym teamspirit ponieważ nie rozumiem czemu jak mam w pierwszym składzie słabych gości z początku gry i mam zwykłego menagera to spirit mam 69,a jak zrobiłem skład z nowym trenerem i mam tam samych powyżej 70 i jednego 90 ower to czemu spiryt mam tylko 62 oczywiście wszyscy zawodnicy pasują do taktyki trenera

z góry dzięki

Im więcej grasz danymi zawodnikami/taktyka/managerem tym większy team spirit.

Offline gemini4all

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.01.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #788 dnia: Styczeń 26, 2015, 10:09:41 »
Wiecie co? Denerwuje mnie rozgrywka myclub... Dlaczego? Chociażby dlatego, że są losowania zawodników, na dobrego a tym bardziej ulubionego piłkarza szanse są zerowe. Tylko skąd tyle osób ma Zlatana i CR7 itd.? Nie wierzę w fart. Po w sumie 350 meczach mam team: Foster - Alaba - Barzagli - Garay - Clyne - Digard - Fernandinho - Fabregas - Munian - Falcao - Joaquin. Level 3, team spirit 91. A grają beznadziejnie... Jak muchy w smole. Wkurzony włączyłem sobie wczoraj mecz online dywizji Arsenalem - inny świat! Reakcja zawodników natychmiastowa, grają jak z nut, a przecież to nie jakaś mega drużyna, wygrałem wszystkie mecze (ciągle z Realem bo ludzie chyba nie znają innych drużyn) gdzie swoim składem po prostu się mecze nawet "z leszczami" (ustawienie to samo 4-2-1-3). O co chodzi? Kolejna sprawa to punkty GP - za moich wyżej wymienionych kopaczy trzeba płacić krocie na kontrakty! Grając tym składem nic nie "zarabiam" bo wszystko idzie zaraz na przedłużenie kontraktów! Muszę grać symulacje szmaciakami i ich sprzedawać inaczej nie ma na kontrakty ani losowania. Czy tak powinna wyglądać gra w myclub? Nie sądzę... Chyba faktycznie Konami liczy na dodatkową kasę z mycoins, bo nie wyobrażam sobie utrzymania kontraktów dream teamu ze zdobywanych GP...  Za wygrany mecz nieco ponad 2k GP - czyli po dziesięciu meczach których nie wygramy wszystkich mamy okolice 10-15k Alaba i Falcao biorą prawie po 3k. Czyli 1/3 nie wyobrażam sobie utrzymania 11 takich typów. Jest za mało kasy z meczów i turniejów. No to się wyzalilem, jednak serio zagrajcie sobie kilka meczy realna drużyną - różnica jest kolosalna. Tym samym uważam, że spieprzyli rozgrywkę myclub bo odechciewa się gry.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2015, 10:11:46 wysłana przez gemini4all »

Offline shacoon

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.11.2014r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #789 dnia: Styczeń 26, 2015, 12:04:06 »
Wiecie co? Denerwuje mnie rozgrywka myclub... Dlaczego? Chociażby dlatego, że są losowania zawodników, na dobrego a tym bardziej ulubionego piłkarza szanse są zerowe. Tylko skąd tyle osób ma Zlatana i CR7 itd.? Nie wierzę w fart. Po w sumie 350 meczach mam team: Foster - Alaba - Barzagli - Garay - Clyne - Digard - Fernandinho - Fabregas - Munian - Falcao - Joaquin. Level 3, team spirit 91. A grają beznadziejnie... Jak muchy w smole. Wkurzony włączyłem sobie wczoraj mecz online dywizji Arsenalem - inny świat! Reakcja zawodników natychmiastowa, grają jak z nut, a przecież to nie jakaś mega drużyna, wygrałem wszystkie mecze (ciągle z Realem bo ludzie chyba nie znają innych drużyn) gdzie swoim składem po prostu się mecze nawet "z leszczami" (ustawienie to samo 4-2-1-3). O co chodzi? Kolejna sprawa to punkty GP - za moich wyżej wymienionych kopaczy trzeba płacić krocie na kontrakty! Grając tym składem nic nie "zarabiam" bo wszystko idzie zaraz na przedłużenie kontraktów! Muszę grać symulacje szmaciakami i ich sprzedawać inaczej nie ma na kontrakty ani losowania. Czy tak powinna wyglądać gra w myclub? Nie sądzę... Chyba faktycznie Konami liczy na dodatkową kasę z mycoins, bo nie wyobrażam sobie utrzymania kontraktów dream teamu ze zdobywanych GP...  Za wygrany mecz nieco ponad 2k GP - czyli po dziesięciu meczach których nie wygramy wszystkich mamy okolice 10-15k Alaba i Falcao biorą prawie po 3k. Czyli 1/3 nie wyobrażam sobie utrzymania 11 takich typów. Jest za mało kasy z meczów i turniejów. No to się wyzalilem, jednak serio zagrajcie sobie kilka meczy realna drużyną - różnica jest kolosalna. Tym samym uważam, że spieprzyli rozgrywkę myclub bo odechciewa się gry.



cr7 mam z losowania za pre ordera ( toty) ale generalnie na obecnym poziomie nie jest mi potrzebny i nie pasuje mi do temau (team spirit) wiec nim nie gram po za tym nie stac by mnie bylo na kontrakty. a zlatana faktycznie trafilem po zdaje sie 10 lub 15 trafiania badziewnych pilkarzy ze special agent i nie kosztuje wiele bo tylko 3tys za kontrakt. co do reszty zgadzam sie i z pewnoscia konami chce wyjac wiecej kasy ze sklepu

Offline chomikwasz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2013r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #790 dnia: Styczeń 26, 2015, 12:04:40 »
Nie do końca się z Tobą zgodzę. Właśnie cały urok myClub polega na losowaniach i kontraktach. Gdyby nie losowania każdy sklad wygladalby niemal identycznie. Większość miała by tych samych zawodników a tak składy są zróżnicowane.
Gp bardzo dobrze że nie ma możliwości utrzymania dream teamu. Trzeba wybierać między zawodnikami których mamy i to daje kolejny smaczek temu trybowi. Nawet PSG nie ma samych top zawodników bo nie byłoby ich stać na ich utrzymanie. My też musimy wybierać czy lepsza defensywa czy może offensywa. Może jedna gwiazdę a reszta sredniaki.
Sam gram trzema ustawieniami. Top najmocniejszy skład na turnieje. Średni lv2 ale z offensywnym nastawieniem (Munina, Suarez, Sanchez, Hazard) lawka to leszcze 65 maks byle by się w lv2 zmieścić. I tzw Szrot czyli symulacje, rozegrać 10 meczy i sprzedać.
Dywizje online też są ciekawe, czym słabszy zespół tym więcej punktów można zarobić. Ogólnie każdy gra w to co lubi i mu pasuje.

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #791 dnia: Styczeń 26, 2015, 12:13:31 »
nie grałem jeszcze w 2015 online innych meczów, niż myClub więc porównania nie mam, ale mi poza kilkoma dniami na początku i kilkoma ostatnimi (po 22 stycznia) myClub działa całkiem spoko, mam skład średni, ale daje radę, w rankingu jestem w pierwszej setce, mam 918 pkt, ponad 70% meczów wygranych, 300k GP na koncie, 150 agentów do losowania. Jedyny mój problem to brak trenera z moja taktyką z większym OVL (dlatego nie losuję już od dłuższego czasu agentów bo po co), obecny ma taktykę taka jaka mi odpowiada i lepszego z tymi parametrami nie mogę dostać. Ten ma 600. Więc może masz złą taktykę do sposobu gry? ja gram 4-2-1-3 atak pozycyjny środkiem, krótkie podania, flexible  i takiego też mam trenera, praktycznie w czasie meczu gram na pamięć, gdyż z automatu wiem gdzie będzie mój zawodnik, i powiem Ci, że statystyki trenera robią różnicę, kupiłem ostatnio Almeydę 620, niby taktyka ta sama 4-2-1-3 (większa pojemność), ale... no właśnie - Almeyda ma taktykę na kontrataki, grane krótkimi podaniami skrzydłami i dla mnie to jest masakra, w ogóle gra mi się nie kleiła, moi skrzydłowi zamiast schodzić do środka, chowali się gdzieś za obrońacmi itp. ogólnie dramat. Sprawdź więc jaki system gry miał Arsenal i postaraj się złapać takiego trenera, nic innego Ci nie mogę poradzić.

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #792 dnia: Styczeń 26, 2015, 15:03:43 »
Ibrahimovic ma 3800 a nie 3000 kontraktu,wiem bo sam go mam. U mnie najmniejszy kontrakt ma manager 2250,ciężko jest skład utrzymać z gwiazdami ale jakoś daje rade. Nie mogę sobie pozwolić na losowania za gp bo musze zbierać na kontrakty,Ibra,Robben,Bale i juz 10000 tys nie ma a gdzie reszta.
Poza tym uważam ze jedno co zepsuli w myclub to to że po wygraniu dywizji powinno się dostawać np 5000 tys za spadek 2500 na przykład. Poza tym powinno być więcej managerów z większym overallem a nie czeka się na jakiegoś mega managera ponad miesiąc aby miał 800 a jak już ma to nie ta taktyka co pasuje. Co to ma być? Z jednej strony co chwilę lidzi namawiają na losowania graczy jak nie great finishers to africa players itd itp a co z tego jak ludzie nie mają gdzie ich upchnac do składu bo mają managerów max 790. A managerowie typu 300-500 to codziennie po 10 nowych jest,kto nimi gra???  Zero wyobraźni.

Offline bolomanolo

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Zawiercie
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.11.2014r.
  • Gram w: PS3----PES2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #793 dnia: Styczeń 26, 2015, 15:49:28 »
nie grałem jeszcze w 2015 online innych meczów, niż myClub więc porównania nie mam, ale mi poza kilkoma dniami na początku i kilkoma ostatnimi (po 22 stycznia) myClub działa całkiem spoko, mam skład średni, ale daje radę, w rankingu jestem w pierwszej setce, mam 918 pkt, ponad 70% meczów wygranych, 300k GP na koncie, 150 agentów do losowania. Jedyny mój problem to brak trenera z moja taktyką z większym OVL (dlatego nie losuję już od dłuższego czasu agentów bo po co), obecny ma taktykę taka jaka mi odpowiada i lepszego z tymi parametrami nie mogę dostać. Ten ma 600. Więc może masz złą taktykę do sposobu gry? ja gram 4-2-1-3 atak pozycyjny środkiem, krótkie podania, flexible  i takiego też mam trenera, praktycznie w czasie meczu gram na pamięć, gdyż z automatu wiem gdzie będzie mój zawodnik, i powiem Ci, że statystyki trenera robią różnicę, kupiłem ostatnio Almeydę 620, niby taktyka ta sama 4-2-1-3 (większa pojemność), ale... no właśnie - Almeyda ma taktykę na kontrataki, grane krótkimi podaniami skrzydłami i dla mnie to jest masakra, w ogóle gra mi się nie kleiła, moi skrzydłowi zamiast schodzić do środka, chowali się gdzieś za obrońacmi itp. ogólnie dramat. Sprawdź więc jaki system gry miał Arsenal i postaraj się złapać takiego trenera, nic innego Ci nie mogę poradzić.

cześć, czy w tej w 4213 jest 2 xDM i jeden AM, plus CF i skrzydłowi?? ostatnio próbuję 4123 ale w ogóle mi nie leży, cały czas gram 4222.  na co najbardziej zwracać uwagę przy wyborze managera.  flexible to znaczy elastyczny , czyli jak to tutaj rozumieć w tej grze??

Offline tomaloo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.12.2010r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #794 dnia: Styczeń 26, 2015, 16:28:53 »
Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z drugim składem? Można dodać sobie drugi skład , tylko co on daje? Myślałem, że mogę sobie zrobić jeden skład z leszczami do turniejów z COM ( jak mi brakuje GP ) a mocnym grać z ludźmi w dywizje: REJESTRACJA lub LOGOWANIE . Ale to nie chce tak działać.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2016, 15:17:58 wysłana przez tomaloo »

Offline chomikwasz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2013r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #795 dnia: Styczeń 26, 2015, 16:42:19 »
W menu drużyny naciśnij trójkąt i tam jest switch team albo coś w tym stylu

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #796 dnia: Styczeń 26, 2015, 17:14:44 »
cześć, czy w tej w 4213 jest 2 xDM i jeden AM, plus CF i skrzydłowi?? ostatnio próbuję 4123 ale w ogóle mi nie leży, cały czas gram 4222.  na co najbardziej zwracać uwagę przy wyborze managera.  flexible to znaczy elastyczny , czyli jak to tutaj rozumieć w tej grze??
tak
LB CB CB RB DM DM AM RWF CF LWF

flexible - zmieniają pozycję, nie są przywiązani do swojej, u mnie to jest najbardziej widoczne gdzie Robben grający na LWF często zmienia się z Mandzukicem CF, no i w ogóle jak gram w ataku się fajnie mieszają
pewnie też znaczeni ma to, że moi skrzydłowi Robben i Bale mają index profilic winger, co oznacza, że schodza do środka wychodząc na pozycję, nienawidzę grać skrzydłami, a uwielbiam 3 napastnikami, w poprzednich wersjach grałem SS CF SS blisko siebiei klepa przez środek plus na środku pomocy AM co daj taki romb, niestety w tej wersji jest ten trener i nie ma taktyki z dwoma SS wiec gram skrzydłowymi, dzięki Bogu w taktyce atak pozycyjny gra środkiem i indexach tych profilic winger zbiegają do środka i tam robią kocioł

co do drugiego składu, ja nim gram symulki leszczami, 10 meczów i do zwolnienia, łapię darmowe GP,robię oczywiście coś innego, np. oglądam film, co mniej więcej 20 min wchodzę i daję kolejny mecz
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2015, 17:23:04 wysłana przez smiechen »

Offline Kozjan

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2015
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 26.01.2015r.
  • Gram w: PES 2015 / PES 2016 myClub
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #797 dnia: Styczeń 26, 2015, 21:08:30 »
Witam,

Jestem początkującym graczem PESa, (wcześniej tylko FIFA) i już na początku strasznie mnie zniechęcił tryb myclub. Wychodzi na to, że ten tryb jest tylko dla wyjadaczy, ponieważ co z tego, że z losowań/free agentów udało mi się zdobyć kilka gwiazd, jak teraz nie jestem w stanie ich "utrzymać".

Obecnie jestem w 8 dywizji i przegrywam praktycznie mecz za meczem. Dostaje jakieś śmieszne 600-700 GP za mecz i przy np. 7 porażkach z rzędu nie jestem już w stanie "opłacić" najlepszych graczy. 

Obecnie moja sytuacja wygląda tak, że mam 2160 GP i zostali mi zawodnicy którzy mają po jakieś 1-3 kontrakty + przeciętniaki z kontraktami na 5-6 meczy. Grać jakieś turnieje z com się nie opłaca bo zyskam tylko ok 1000 a granie online jeszcze szybciej mnie wykończy. Wychodzi na to, że jedyne wyjście to zakupić coinsy albo posprzedawać zawodników ale to będzie spory krok w tył.

Jakoś Konami nie przekonało mnie tym trybem.

-----------------

Z innej beczki, prosiłbym znawców o odpowiedzi na moje poniższe pytania

- Co oznacza Great Team Spirit - czy to jest 99 czy 100?

- Czy jest możliwe osiągnięcie TS na 99 lub 100 przy menagerze 720.
Pytam ponieważ mam TS98 ale już od jakiś 20 meczy i kompletnie nie chce pójść w górę. Wcześniej po paru meczach od razu podnosił się do góry a teraz stoi w miejscu...

- Czy za wykonanie wszystkich 15 zadań dostaję się jakiś bonus czy tylko dodatkowe 50 monet za wykonanie (kolejnego) zadania?


Offline Oltajmerz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 26.05.2012r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #798 dnia: Styczeń 26, 2015, 21:12:37 »
robię oczywiście coś innego, np. oglądam film, co mniej więcej 20 min wchodzę i daję kolejny mecz
jak to robisz, nie rozłącza Cię jak oglądasz film?

Offline gemini4all

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.01.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #799 dnia: Styczeń 26, 2015, 22:07:59 »
Witam,

Jestem początkującym graczem PESa, (wcześniej tylko FIFA) i już na początku strasznie mnie zniechęcił tryb myclub. Wychodzi na to, że ten tryb jest tylko dla wyjadaczy, ponieważ co z tego, że z losowań/free agentów udało mi się zdobyć kilka gwiazd, jak teraz nie jestem w stanie ich "utrzymać".

Obecnie jestem w 8 dywizji i przegrywam praktycznie mecz za meczem. Dostaje jakieś śmieszne 600-700 GP za mecz i przy np. 7 porażkach z rzędu nie jestem już w stanie "opłacić" najlepszych graczy. 

Obecnie moja sytuacja wygląda tak, że mam 2160 GP i zostali mi zawodnicy którzy mają po jakieś 1-3 kontrakty + przeciętniaki z kontraktami na 5-6 meczy. Grać jakieś turnieje z com się nie opłaca bo zyskam tylko ok 1000 a granie online jeszcze szybciej mnie wykończy. Wychodzi na to, że jedyne wyjście to zakupić coinsy albo posprzedawać zawodników ale to będzie spory krok w tył.

Jakoś Konami nie przekonało mnie tym trybem.

-----------------

Z innej beczki, prosiłbym znawców o odpowiedzi na moje poniższe pytania

- Co oznacza Great Team Spirit - czy to jest 99 czy 100?

- Czy jest możliwe osiągnięcie TS na 99 lub 100 przy menagerze 720.
Pytam ponieważ mam TS98 ale już od jakiś 20 meczy i kompletnie nie chce pójść w górę. Wcześniej po paru meczach od razu podnosił się do góry a teraz stoi w miejscu...

- Czy za wykonanie wszystkich 15 zadań dostaję się jakiś bonus czy tylko dodatkowe 50 monet za wykonanie (kolejnego) zadania?

Właśnie to jest problem i dla mnie, nawet wygrywając mecz za meczem nie wystarczy na kontrakty dla "dobrych" (czyt. pow 80 ovr). Pozostaje albo kupowanie coinsów albo rozgrywanie "szmaciakami" meczów SIM, a po 10 meczach ich sprzedanie i losowanie kolejnych z free agentów. Można zagrać turniej z COM ale jak raz wygrasz to kolejną główną nagrodą jest 1k GP... Znudził mi się ten tryb bo cały dzień nic innego nie robię tylko puszczam symulacje - tylko po to żeby nazbierać 50k GP na kontrakty i ze 2-3 losowania Top Agenta, a potem od nowa to samo bo zamiast czarnej piłki są "szmaciaki" - za to jak już wypadnie czarna piłka to jest to koleś 80ovr, który do niczego mi się nie przyda. Granie turniejów online też nie ma większego sensu bo każdy ma (nie wiem skąd) "drużynę gwiazd" a w fazie play-off (raz dotarłem) "drużynę jeszcze większych gwiazd". Wolę już chyba grać w dywizje, tam szanse są przynajmniej wyrównane - jedyny minus to, że co drugi mecz jest z Realem...

Jeśli chodzi o TS to pograj jeszcze kolejne 20 meczy i może wskoczy na 99 lub 100. Menadżer moim zdaniem nie ma nic do tego, ewentualnie prześledź w "my squad" kto ma najmniejsze dopasowanie do taktyki menadżera i go zmień na lepiej pasującego piłkarza. Jak będzie na maks nie liczyłbym na nic więcej niż 50 coinsów.

BTW. Nie wiem czy wiecie jak w myclub wejdziecie w opcję nazwaną "records" (jest tam statystyka rozegranych meczów dywizji, symulacji i vs COM) to zacznie nabijać EXP co każde 50 meczów oraz dostajemy 50 coinsów. Jednak ostatnią nagrodę dostałem po przekroczeniu 250 meczów - teraz ponad 300 (dywizje i symulacje) i już za przekroczenie 300 nic nie dostałem. Wszedłem tam przypadkowo po rozegraniu ponad 150 meczów i się mile zaskoczyłem :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2015, 22:17:12 wysłana przez gemini4all »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #799 dnia: Styczeń 26, 2015, 22:07:59 »