Autor Wątek: PES 2015 - Tryb myClub  (Przeczytany 564992 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2580 dnia: Maj 05, 2015, 09:01:15 »
już dawno to było wałkowane, za zalogowanie się na koncie myClub do 7 maja, dostaniesz 50.000 na transfery. Datek ten wpłynie 14 maja
Sprawdzona informacja ze do 7 maja? Czy 7 maja :)??

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2581 dnia: Maj 05, 2015, 09:29:43 »
Sprawdzona informacja ze do 7 maja? Czy 7 maja :)??
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Kubsulec

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location: Dobra
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.10.2012r.
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy...
  • Gram w: skoro tu jestem, to w co mogę grać?
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2582 dnia: Maj 05, 2015, 16:12:29 »
Na wstępie - witam, odświeżyłem swe prehistoryczne konto, bo miłość do PESa wróciła, w MyClub i inne grywam dość często.

A jaki masz rating kolego? Ktos kiedys napisal na angielskim forum ze te losowania wszystkie sa zbilansowane, a ktos nawet wysunal wniosek ze im wiecej meczow soe przegrywa tym lepsi zawodnicy wypadaja aby motywować do gry

Ja mam za soba ok. 600 free.agentow i nie wiem czy chociaz jedna czarna pilka mi wypadla

Coś w tym jest - moje rezultaty są... ekhem... fatalne, ale szczęście do piłek mam, choćby przedwczoraj, z pojedynczego darmowego agenta wypadł mi Nigel De Jong. Swoją drogą, pytanie do was - zalecacie grać nim, czy Verrattim? Od dłuższego czasu gram tym drugim, narzekać nie mogę, ale nie ma tego efektu "wow". Trener - Arudecchi, 4-3-3 z 2 AMF.

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2583 dnia: Maj 05, 2015, 16:32:07 »
Pamietam verattiego w pes 14, posiadal skill weighted pass jesli w tej edycji tez ja ma to bym sie nie zastanawiał, te podania sa zabójcze: )

Offline niebieski9

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: pl
  • Wiadomości: 54
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2015r.
  • Gram w: pes 2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2584 dnia: Maj 05, 2015, 16:44:24 »
czy może wie ktoś jak wykonać trik z podbiciem piłki tak jak tutaj koleś robi to Neymarem:   (od 1:45 się zaczyna). Niby trik ten wykonuje się wciskając prawy analog plus kierunek, ale coś nie tak chyba robię...

Offline halaparty

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: litzmannstadt
  • Wiadomości: 64
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2015r.
  • Gram w: pes 15
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2585 dnia: Maj 05, 2015, 20:52:40 »
to jest advanced sombrero wciskasz r3 i kierunek najlepiej po jakims podania mozna w dryblingu ale muszisz wycuc moment kiedy piłka jest delikatnie w powietrzu ja jestem szczeliwym posiadaczem neymara w my club i korzystam z sombrero bardzo czesto
a ten agent tym tygodniu to daje cały czas zołte kolejna kampania kupowania coinsów ruszyła

Offline masko

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2015
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 28.03.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2586 dnia: Maj 06, 2015, 02:41:31 »
Słuchajcie, mam chyba problem... nie mogę się zalogować do MyClub i nie wiem co robić. Gdy próbuję zmienić hasło, sonyentertainmentnetwork.com to wyskakuje komunikat, że "Adres e-mail jest nieprawidłowy. Spróbuj ponownie."
Skradziono mi konto? Mam PS4 od nie dawna a PESa jeszcze krócej i nie znam się na tym :/

Offline ony

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Maj 2015
  • location: Holandia
  • Wiadomości: 539
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.05.2015r.
  • Gram w: PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2587 dnia: Maj 06, 2015, 03:14:59 »
Cześć wszystkim, jestem nowy na forum ale myśle, że bez problemu odpowiecie mi na kilka pytań. Po kilku miesiącach powróciłem do Pes'a oczywiście 15stki ( od lutego ogrywałem fut'a ze względu na to ze mój net nie chciał współpracować z Pes'em, nie pytajcie czemu - nie wiem ) . Rozegrałem w myclub jakoś ponad 100 meczu, wiekszość niestety na minus, głupie przyzwyczajenia z fify robią swoje, ale powolutku zaczynam ogarniać, moje pytanie do Was, jak to jest z odbiorem piłki? zazwyczaj z tym mam problem w obronie i strasznie mnie to irytuje, zawodnicy z ovr 70 potrafią przepchać mi D Luiza np i nie mam pojęcia czemu, próbuje odbierac piłke ale zazwyczaj kończy się to źle, jakieś wskazówki? tak samo jest z driblingiem, biegnę długą ball'em gdzie równa się ze mną jakiś słaby piłkarzyk i wypycha mnie, może mi ktoś wytłumaczyć jak mam się blokować? jakiś przycisk, kombinacja?. Druga sprawa to GP - je można tylko i wyłącznie zdobywać podczas meczów w myclub? wiem że po zrobieniu treningów na złoto też coś wpada, ale są to znikome kwoty. Kolejna sprawa to coinsy, je także da się tylko zdobyć poprzeż polskie plny? wszystkie zadanie wykonałem, prócz TS'a na maksa, mam 95 na tą chwile, no i kilka razy dało mi za mecze, za mecz setny, za 40sty jakoś tak. Kolejna sprawa menadzerów, doczytałem się na forum, że z czasem można ich kupić za ptk GP podczas ukończenia wiekszej ilośći meczów - czyli pewnie po uzyskaniu lepszego expa,w tym ze mój exp od chyba 6 meczów stoi, czemu nie mam pojęcia. Na koniec chciałbym się zapytać o nasza kochana skrzyneczke z myclub, widziałem u pewnego typa, który nagrywa dość czesto filmy z myclub że on co chwile ma jakieś wiadomości od konami, a to jakieś GP a to jakieś jednorazowe losowania piłeczek, ocb? ja od momentu zaczęcią, nie miałem żadnej wiadomości z żadną niespodziąkną, nie licząc tego jak pierwszy raz uruchomiłem myclub. To chyba tyle, mam nadzieje, że znajdzie się ktoś kto odpowie mi na nurtujące mnie pytania. Pozdrawiam! :)

Offline niebieski9

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: pl
  • Wiadomości: 54
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2015r.
  • Gram w: pes 2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2588 dnia: Maj 06, 2015, 04:47:58 »
to jest advanced sombrero wciskasz r3 i kierunek najlepiej po jakims podania mozna w dryblingu ale muszisz wycuc moment kiedy piłka jest delikatnie w powietrzu ja jestem szczeliwym posiadaczem neymara w my club i korzystam z sombrero bardzo czesto
a ten agent tym tygodniu to daje cały czas zołte kolejna kampania kupowania coinsów ruszyła
a jeżeli chodzi o automatyczne zwody to lepiej mieć włączone czy wyłączony aby łatwiej wykonywało się triki?

Offline rybson82

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Malbork
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.08.2012r.
  • The Long Way To The Final
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2589 dnia: Maj 06, 2015, 09:41:50 »
Witam, ktoś poruszał juz wcześniej temat ale nie do końca zostało wyjaśnione jaki jest powód że nie mogę zagrać meczy, dodam mam kontrakty na min 10 meczy itd...
"please ensure that you have 18 squad members excluding players on loan"

gdzieś na forum zanazłem odp: "It's impossible to have that much players on loan" (za duzo graczny na kredyt?)

Proszę o pomoc gdzie co i jak powinienem sprawdzić.

Dzieki z góry
THE LONG WAY TO THE FINAL!

Offline bolomanolo

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Zawiercie
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.11.2014r.
  • Gram w: PS3----PES2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2590 dnia: Maj 06, 2015, 09:54:08 »
Cześć wszystkim, jestem nowy na forum ale myśle, że bez problemu odpowiecie mi na kilka pytań.
Witaj, myślę że przejrzenie poprzednich postów z tego tematu dużo by Ci wyjaśniło, ale niestety duzo tego jest do czytania ale i tez dużo jest do wyjasnienia aby ktos to teraz na raz napisał. na pewno inna jest tu rozgrywka niz w fifie w która grałem przez ostatnie lata. nie ma tu prostych sposobów na przepychanie , gra ciałem itp odbywa sie automatycznie, wazniejsze jest zgranie zespołu i dokładność podań oraz szybkość rozgrywania akcji. graj jak najwięcej a dojdziesz o co chodzi. pomoże też szkółka treningów z głównego menu gdzie zobaczysz o co chodzi w obronie.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2015, 09:56:30 wysłana przez bolomanolo »

Offline bolomanolo

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Zawiercie
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.11.2014r.
  • Gram w: PS3----PES2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2591 dnia: Maj 06, 2015, 09:59:20 »
Witam, ktoś poruszał juz wcześniej temat ale nie do końca zostało wyjaśnione jaki jest powód że nie mogę zagrać meczy, dodam mam kontrakty na min 10 meczy itd...
"please ensure that you have 18 squad members excluding players on loan"

gdzieś na forum zanazłem odp: "It's impossible to have that much players on loan" (za duzo graczny na kredyt?)

Proszę o pomoc gdzie co i jak powinienem sprawdzić.

Dzieki z góry
za dużo graczy z wypożyczenia, juz tak dawno tego nie robiłem ale chyba trzeba miec 18 graczy własnych w całym składzie.

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2592 dnia: Maj 06, 2015, 10:00:50 »
Witam, ktoś poruszał juz wcześniej temat ale nie do końca zostało wyjaśnione jaki jest powód że nie mogę zagrać meczy, dodam mam kontrakty na min 10 meczy itd...
"please ensure that you have 18 squad members excluding players on loan"

gdzieś na forum zanazłem odp: "It's impossible to have that much players on loan" (za duzo graczny na kredyt?)

Proszę o pomoc gdzie co i jak powinienem sprawdzić.

Dzieki z góry

A ilu masz wypożyczonych zawodników? Najprawdopodobniej masz ich za dużo i dlatego nie możesz rozegrać meczu.  ja miałem ten sam problem. Zrobiłem reset team i straciłem kilku dobrych zawodników m.in. Reus'a którego otrzymałem jako dodatek do pesa

Offline rybson82

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Malbork
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.08.2012r.
  • The Long Way To The Final
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2593 dnia: Maj 06, 2015, 10:06:33 »
ok zrobione musiałem ąż 3 usunąć których wypożyczyłem
Dziękuje za pomoc ziom :)
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2015, 10:34:10 wysłana przez rybson82 »
THE LONG WAY TO THE FINAL!

Offline ony

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Maj 2015
  • location: Holandia
  • Wiadomości: 539
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.05.2015r.
  • Gram w: PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2594 dnia: Maj 06, 2015, 10:10:03 »
Witaj, myślę że przejrzenie poprzednich postów z tego tematu dużo by Ci wyjaśniło, ale niestety duzo tego jest do czytania ale i tez dużo jest do wyjasnienia aby ktos to teraz na raz napisał. na pewno inna jest tu rozgrywka niz w fifie w która grałem przez ostatnie lata. nie ma tu prostych sposobów na przepychanie , gra ciałem itp odbywa sie automatycznie, wazniejsze jest zgranie zespołu i dokładność podań oraz szybkość rozgrywania akcji. graj jak najwięcej a dojdziesz o co chodzi. pomoże też szkółka treningów z głównego menu gdzie zobaczysz o co chodzi w obronie.

jest tego mnóstwo, no i sporo tego przeczytałem, ale nigdzie konkretnie się nie doczytałem. Czy oby napewno automatycznie? bo mam wrażenie, że nie - dość czesto trace tak piłke nawet w sytuacji gdzie mój zawodnik wybiega na czystą pozycje, dogania mnie ktoś i wypycha. Jeśli chodzi o zgranie to u mnie TS na 95 bodajże. Czasami tez duży problem jest z tym, ze zawodnicy nie wychodzą na pozycje sami - przy podaniu na L1 ewentualnie na R2 wychodzą. Szkółka treningowa z głownego menu z obrony na złoto zrobiona, lecz całkiem inaczej to wygląda na meczach online :D.

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2595 dnia: Maj 06, 2015, 10:22:12 »
ony

gram od 5 miesięcy i jak do tej pory dostałem tylko jeden prezent od KONAMI w postaci 130000 GP. Był to zwrot za losowania jakie zrobiłem, bo podobno nie było Ibry wśród zawodników, których można było wylosować. Trenerzy odblokują Ci się po rozegraniu pewnej ilości meczy. Konami nie podaje ich dokładnej liczby. Mi odblokowali się gdzieś po 300 meczach. Z tym Bela'em pewnie biegłeś sprintem i dlatego tak łatwo przeciwnik odebrał Ci piłkę. Jeśli chodzi o odbiór to jest grupa zawodników, którym bardzo ciężko ją odebrać i też tutaj duże znaczenie ma obrońca którym próbujesz to zrobić. W polu karnym chyba najlepszy jest presing (kwadrat) ale trzeba liczyć się z tym, że czasami możesz sfaulować zawodnika i będzie rzut karny. Ogólnie najlepszym sposobem odbioru piłki są wślizgi, że trzeba je umiejętnie stosować

No miałem 8 jednego usunąłem to ter mi wyskoczył napis:
you cannot play the match as you do not have enough players. There are vanaciens in the starting lineup or the substitutes bench or you may have called up ineligible players. Please select from the main menu to reorganise tour team...

Uzupełniłem skład ponieważ usunąłem jednego z wypożyczonych i spowrotem napis jak poprzednio..

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba można mieć ich 3 maksymalnie. Popatrz w "help" być może tam jest info na ten temat. Jak masz free agentów polosuj jakiś zawodników i zastąp ich tymi których masz wypożyczonych


REGULAMIN SIĘ KŁANIA!
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2015, 14:25:41 wysłana przez hose444 »

Offline ony

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Maj 2015
  • location: Holandia
  • Wiadomości: 539
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.05.2015r.
  • Gram w: PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2596 dnia: Maj 06, 2015, 11:10:22 »
ony

gram od 5 miesięcy i jak do tej pory dostałem tylko jeden prezent od KONAMI w postaci 130000 GP. Był to zwrot za losowania jakie zrobiłem, bo podobno nie było Ibry wśród zawodników, których można było wylosować. Trenerzy odblokują Ci się po rozegraniu pewnej ilości meczy. Konami nie podaje ich dokładnej liczby. Mi odblokowali się gdzieś po 300 meczach. Z tym Bela'em pewnie biegłeś sprintem i dlatego tak łatwo przeciwnik odebrał Ci piłkę. Jeśli chodzi o odbiór to jest grupa zawodników, którym bardzo ciężko ją odebrać i też tutaj duże znaczenie ma obrońca którym próbujesz to zrobić. W polu karnym chyba najlepszy jest presing (kwadrat) ale trzeba liczyć się z tym, że czasami możesz sfaulować zawodnika i będzie rzut karny. Ogólnie najlepszym sposobem odbioru piłki są wślizgi, że trzeba je umiejętnie stosować

staram się grać na L2 czyli tym driblingiem blisko nogi, ale fakt faktem jak mam czystą pozycje lepiej mieć sprint, chociaz i tak potrafią mnie dogonić zawodnicy 2 razy słabsi :D. bardziej uzywałem X przy odbiorze wciskając Kwadrat zazwyczaj kończy się to ominieciem napastnika ... :o a co z tym expem? jak to działa? Przed chwilą próbowałem rozegrać jakiś tam turniej vs com - bodajże dostaje się tam darmowego agenta na tych playerów z UEFA, ale niestety Barcelona na Top playerze jest magiczna, przegrałem 4-3 po bramkach z takich kontów ze to tragedia, odwrócony suarez - strzał i gol, troche to bezsensu.

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2597 dnia: Maj 06, 2015, 12:06:37 »
staram się grać na L2 czyli tym driblingiem blisko nogi, ale fakt faktem jak mam czystą pozycje lepiej mieć sprint, chociaz i tak potrafią mnie dogonić zawodnicy 2 razy słabsi :D. bardziej uzywałem X przy odbiorze wciskając Kwadrat zazwyczaj kończy się to ominieciem napastnika ... :o a co z tym expem? jak to działa? Przed chwilą próbowałem rozegrać jakiś tam turniej vs com - bodajże dostaje się tam darmowego agenta na tych playerów z UEFA, ale niestety Barcelona na Top playerze jest magiczna, przegrałem 4-3 po bramkach z takich kontów ze to tragedia, odwrócony suarez - strzał i gol, troche to bezsensu.

Kolego nie ma jakiegos zlotego srodka jesli chodzi o obronę. W pewnych sytuacjach lepiej uzyc x, w pewnych kwadrata wszystko zalezy od sytacji. Ja mam exp na poziomie 39 i nim bym nie przyzywal. Zeby osiagnac max exp trzeba grac i wygrac wszystkie rozgrywki, zrobic wszystkie dryblingi, edytowac stadiony, zawodnika itd. Jak chcesz sobie je podwyższyc pozaczynaj turnieje to wtedy cos wpadnie. Na początku tez meczylem sie w tych turniejach vs com. Teraz wygrywam je drugim skladem ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2015, 12:14:06 wysłana przez mad_radzian »

Offline ony

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Maj 2015
  • location: Holandia
  • Wiadomości: 539
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.05.2015r.
  • Gram w: PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2598 dnia: Maj 06, 2015, 12:14:05 »
czyli exp nie rośnie przy rozgrywaniu meczy online, o to właśnie mi chodziło, myślałem że ten exp ma powiązanie z odblokowaniem trenerów itp. Gram teraz inzagin, ale kończy mi się w nim Total Costs i wolałbym coś zmienić, jednak coinsów aż tylu nie posiadam.

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2599 dnia: Maj 06, 2015, 12:46:33 »
czyli exp nie rośnie przy rozgrywaniu meczy online, o to właśnie mi chodziło, myślałem że ten exp ma powiązanie z odblokowaniem trenerów itp. Gram teraz inzagin, ale kończy mi się w nim Total Costs i wolałbym coś zmienić, jednak coinsów aż tylu nie posiadam.
Bo ma wplyw naunblock... Ja mam 500 meczy online 34lvp exgp i ancelotti i gaurdiola.sa zablokowani wyniki tez nam niezle bo 970rating , musialbym miec chyba 35 lv exgp

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2599 dnia: Maj 06, 2015, 12:46:33 »