Ankieta

Następna kariera w FIFA 16...

Liga Mistrzów 2015/16
Kariera Milanem
Kariera Realem Madryt
Kariera innym klubem (napisz jakim

Autor Wątek: UEFA EURO 2016 | #69 Nagrody indywidualne przyznane || PODZIĘKOWANIA!!!  (Przeczytany 49077 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: UEFA EURO 2016 | #68 Hegemonia trwa w najlepsze - finał EURO 2016 za nami!
« Odpowiedź #200 dnia: Lipiec 31, 2015, 22:35:05 »
Brawa dla Hiszpanii choć nie ukrywam, że byłem za Austrią w finale. Austriacy dali się zaskoczyć bo dość szybko stracili pierwszego gola, a potem dobił ich Paco. Triumf Hiszpan jak najbardziej zasłużeni - byli najlepsi i pokazali, że w ostatnich latach mają patent na ME.
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: UEFA EURO 2016 | #68 Hegemonia trwa w najlepsze - finał EURO 2016 za nami!
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpień 01, 2015, 10:17:27 »
Świetne zwieńczenie świetnej kariery. Coś muszę jeszcze dodawać?  :angel:
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: UEFA EURO 2016 | #69 Nagrody indywidualne przyznane || PODZIĘKOWANIA!!!
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpień 12, 2015, 22:07:43 »




<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=336fe60aab1cdd1b6dc002b8f2d9b261&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=336fe60aab1cdd1b6dc002b8f2d9b261&amp;action=login">LOGOWANIE</a>



Spoiler for Hiden:
Podsumowanie marne, bo naprawdę przez ostatni miesiąc w ogóle czasu nie miałem by myśleć nad nowymi pomysłami. Dlatego też chcę przekazać informację wszystkim tym, którzy proszą mnie o wykonanie dla nich jakichś grafik - musicie mi naprawde uwierzyć, że nie mam ani weny, ani siły, ani ochoty, ani - przede wszystkim - czasu. Na forum jestem online zazwyczaj poprzez telefon i czasami nie wyłączam strony i tak trwam na liście online. To tyle jeżeli chodzi o jeden temat.

Teraz chciałbym podziękować i to naprawdę PODZIĘKOWAĆ wszystkim tym, którzy wypowiadali się w moim temacie pisząc, jak świetna jest ta kariera, ale także tym, którzy potrafili wychwycić wiele jej błędów, których nie byłem w stanie wyeliminować. Dziękuje za komentarze, za to że czytaliście, oglądaliście, głosowaliście na mnie w konkursach, co bardzo mi schlebia. Dziękuje nawet tym, którzy tej kariery nie czytali, ale prowadzili własne utrzymując dział przy życiu. Kariera był dla mnie nie lada wyzwaniem. Dokończyłem ją tylko dlatego, że od początku do końca miałem pomysł jak to wszystko zorganizować, podobnie jak z Mundialem 2014. Były momenty, w których traciłem zapał i chciałem zrobić sobie dłuższe przerwy, ale co wszedłem na kompa, to od razu ciąłem w Fifkę. Szkoda, że moje godziny w pracy trochę kradną mi tego czasu, ale nadszedł czas na odpoczynek. Z czwartku na piątek wyjeżdżam na zasłużony urlop. Po nim zacznę się powoli zastanawiać w co brnąć dalej, bo mimo iż w październiku zacznie się szkoła, a praca dalej będzie pracą (na szczęście z bardziej ludzkimi godzinami) to na pewno znajdę czas, by regularnie postować w nowej karierze. Co będzie? Najprawdopodobniej karierka klubem (nie wiem jakim. Może Milan, może Real albo jakies inne cudaki) lub Liga Mistrzów 15/16.

Ciężko się rozstawać z tą karierką, bo w sumie siadałem na kompa, by tylko coś tutaj rozkminić. Jeszcze raz dziękuje!

I przepraszam za błędy w tekstach oraz w filmikach. Nie wiem czemu po skonwertowaniu pliki video w dziwny sposób zamulają i nie trzymają stałych 60 klatek.

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #69 Nagrody indywidualne przyznane || PODZIĘKOWANIA!!!
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpień 13, 2015, 22:08:32 »
Wszystko już powiedziałem wcześniej a teraz tylko dodam, że kolejny majstersztyk z tym realnym komentarzem na filmiku  :police:
   


Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: UEFA EURO 2016 | #69 Nagrody indywidualne przyznane || PODZIĘKOWANIA!!!
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpień 30, 2015, 22:02:47 »
Przez całe wakacje czytałem jako gość i aż żałuję, że nie mogłem aktywnie komentować  :-[ Ale wielkie graty i mówiłem, że ta Austria coś ugra  ;D Co do przydatności twojego turnieju o czym wspominałem podtrzymuję wersję  :laugh:

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: UEFA EURO 2016 | #69 Nagrody indywidualne przyznane || PODZIĘKOWANIA!!!
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpień 30, 2015, 22:02:47 »