Autor Wątek: NIEOFICJALNE SPOLSZCZENIE PES 2015 v.2.0 (PC) by TOMMY9999PL  (Przeczytany 4601 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tommy9999pl

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 175
  • Dostał Piw: 21
  • Na forum od: 30.04.2012r.
    • Status GG
NIEOFICJALNE SPOLSZCZENIE PES 2015 v.2.0 (PC) by TOMMY9999PL
« dnia: Lipiec 20, 2015, 18:20:48 »
Z ogromną przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować wszystkim NIEOFICJALNE SPOLSZCZENIE PES 2015 v.2.0!!!
Jest to ostatnie wydanie poprawionego tłumaczenia dla PESa 15 wykonanego przez TOMMY9999pl!

Jakie zmiany?

-POLSKIE IKONY POZYCJI NA RADARZE, w TRYBACH KARIERY, TRYBIE myClub ORAZ W EDYTORZE!!!
-POLSKIE PRZETŁUMACZONE SKRÓTY W TRYBIE myCLUB  (FLX, CTR, POS na ELA)!!!
-POLSKIE NAPISY DOM-WYJAZD W MENU PRZEDMECZOWYM!!!

-Napis "Polski" przy wyborze języka. Napis "Polski" podmienia napis "English".
-Napis "Polski" przy przechodzeniu z ponad 18 języków w grze!
-Uzupełniono tłumaczenie o brakujące teksty, które w trybie myClub wyświetlane były jako "NoString".
-Poprawiono nielogiczne zdania w pomocy oraz poradach.
-Skorygowano literówki i podwójne kropki przy zakończonych zdaniach.
-Przetłumaczono resztę nagłówków przy podawaniu nazw zespołów, nazw zawodników i rozgrywek.
-Przetłumaczono wszystkie dodatkowe teksty pomocy, które zostały pominięte w poprzedniej wersji gry.
-Poprawiono wszystkie błędy zauważone przez Użytkowników PESnext.pl oraz PESleague.com :))
-Spolszczenie zaimplementowane do ostatniego Pakietu DLC 4.0 (WKRÓTCE!!!)  oraz w wersji .cpk   

SPOLSZCZENIE DOMYŚLNIE PODMIENIA JĘZYK ANGIELSKI (ENGLISH,  nie ENGLISH US!!!)

INSTALACJA (UWAGI):
-Jeśli ktoś posiada wcześniejszą wersję Spolszczenia, wystarczy podmienić plik w folderze Download z zainstalowaną grą.
-Jeśli ktoś nie korzysta z żadnego patcha (ze strojami, herbami itd.) powinno wystarczyć skopiowanie pliku DLC 4.0 z wgranym spolszczeniem.
-Jeśli ktoś pierwszy raz będzie dogrywać pliki do patcha, musi skorzystać z programów do edycji pliku DpFileList.



DOWNLOAD:

Spolszczenie w osobnym pliku wraz z instrukcją. (Do modów)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
lub
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Spolszczenie w zainstalowanym ostatnim pakiecie DLC 4.0 (Pobrać i podmienić z plikiem w folderze DOWNLOAD)
(....WKRÓTCE SIĘ POJAWI....)

Pamiętajcie!  Nie mam możliwości sprawdzić Spolszczenia w każdych warunkach i na każdym systemie.
Spolszczenie opracowywałem na Win7 64bit, a do edycji pliku DpFileList posłużył mi program "DpFileList UPDATE 1.2"

Nie zamykam tego wątku, więc jestem otwarty na opinie i dyskusje :)
Życzę miłej zabawy i zarwanych nocek na moim NIEOFICJALNYM SPOLSZCZENIU PES 2015 :))













« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2015, 23:52:32 wysłana przez tommy9999pl »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: NIEOFICJALNE SPOLSZCZENIE PES 2015 v.2.0 (PC) by TOMMY9999PL
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2015, 22:36:19 »
Gratulacje wytrwałości w tematyce spolszczeń PESa i dopieszczenie projektu. Leci browar za Pracę.

PS. Umieść zdjęcia w spoiler lub dodaj do tagu początkowego (po napisie img) po stacji height=300 czyli np.:

[img height=300] xxx [/img]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2015, 22:50:52 wysłana przez we'street »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: NIEOFICJALNE SPOLSZCZENIE PES 2015 v.2.0 (PC) by TOMMY9999PL
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2015, 22:36:19 »