Ankieta

Na jakim grać poziomie?

Regular
1 (16.7%)
Profesional
5 (83.3%)

Głosów w sumie: 6

Głosowanie skończone: Listopad 29, 2014, 14:21:11

Autor Wątek: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508  (Przeczytany 6916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cena1508

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Grajewo
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013, FIFA 13, PES 2014, FIFA 14, PES 2015, PES 2016
Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« dnia: Listopad 23, 2014, 23:36:45 »
Witam. Już po raz kolejny zaczynam opisywanie kariery i mam nadzieje teraz pociągnąć ją co najmniej do wersji PES 16 ;) Tym razem ruszam z trybem "Become A Legend".
Gra:
Czas Połowy: 7 minut
Poziom: Regular
Neymar Da Silva gracz drużyny FC Barcelona w wywiadzie dla magazynu "MARCA" poinformował że jego młodszy brat Nilmar Da Silva wkrótce też będzie grał w lidze Hiszpańskiej. Przejdzie On do któregoś z klubów na zasadzie wolnego transferu. Ale jaki to klub? Tego Neymar nie ujawnił. Pozostaje czekać.
Imię i Nazwisko:Nilmar Da Silva
Znany jako:Nilmar
Urodzony:15 czerwiec 1994 w Mogi das Cruzes
Wzrost:180cm
Waga:82Kg
Pozycja: Napastnik

Nilmar:Bardzo się cieszę że będę mógł występować w tej samej lidze co mój brat. Zapytacie się w jakim klubie zagram? Poczekajcie aż klub sam to ujawni. Ja chciałbym dorównać poziomem gry do poziomu brata i moim marzeniem jest zadebiutowanie w Reprezentacji Brazylii, ale wiem że przede mną długa i bardzo trudna droga, ale mam nadzieje że kiedyś osiągnę swój cel.

PS:
Spoiler for Hiden:
Wiem że ta kariera jest nie realna, ale to jest wirtualny świat i np. Ronaldo może grać w Barcelonie a Messi w Realu.

PS2:
Spoiler for Hiden:
Twarz dla Nilmara podkradnę dla Neymara :D

PS3:
Spoiler for Hiden:
Będę się starał żeby epizody były codziennie bo mam wielki zapał do tej kariery ;)

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2014, 00:11:34 »
Witamy w świecie karier. Pamiętaj aby udzielać się w innych karierach bo pisanie dla samego siebie dosyć szybko się znudzi.

Powodzenia.
   


Offline Maelecjus

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.07.2011r.
  • Gram w: PES 06
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2014, 17:29:03 »
Nie wiem czy wiesz, ale na świecie jest już jeden Nilmar. I też to jest Nilmar da silva :P Grał on np. w Villarreal, a teraz gra w Al-Rajjan.

Offline cena1508

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Grajewo
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013, FIFA 13, PES 2014, FIFA 14, PES 2015, PES 2016
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2014, 18:21:36 »
Spoiler for Hiden:
Jednak nie udało się podkraść twarzy dla Neymara i musiałem sam stworzyć jakąś twarz dla Nilmara :P

SD Eibar ogłosiło że do ich klubu na zasadzie wolnego transferu dołączy napastnik Nilmar. Jak wiemy Nilmar jest młodszym bratem zawodnika grającego dla FC Barcelony Neymara.Klub oczywiści opublikował film prezentujący Nilmara. Nilmar będzie grał z 26 nr na koszulce.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>
Nilmar: Tak jak mówiłem wcześniej bardzo się ciesze że będę mógł grać w tej samej lidze co mój brat i jak na razie mam nadzieję że będę stanowił o sile zespołu SD Eibar.

Nilmar przyszedł do zespołu 3 dni przed ostatnim meczem przed sezonowym tego zespołu z drużyną Millonarios. Trener SD Eibar zadecydował że Nilmar wystąpi od pierwszej minuty w tym spotkaniu i tak też się stało.


Spotkanie było rozgrywane w deszczu, ale dla piłkarzy to nie stanowiło żadnego problemu. W 6 minucie Nilmar przejął piłkę na połowie przeciwnika, uciekł na skrzydło i dorzucił dla Arruabarreny który skierował głową piłkę do siatki.
W dziesiątej minucie Nilmar posłał długie górne podanie do swojego kolegi z przodu, ale nic z tej akcji nie wyszło.
Kolejna akcja miała miejsce w 23 minucie kiedy to Nilmar dostał podanie pod polem karnym przeciwników. Napastnik SD Eibar próbował zaskoczyć bramkarza strzałem z dystansu, ale jednak próba okazała się nie udana.
W 31 minucie Nilmar Da Silva strzelił swojego pierwszego gola w barwach klubu SD Eibar, napastnik otrzymał podanie po którym wyszedł sam na sam z bramkarzem Millonarios i strzelił obok niego swoją słabszą nogą.
6 minut później Millonarios próbowali wyjść z akcją, a Nilmar próbował przejąć piłkę wślizgiem, ale niestety nietrafił w piłkę tylko w nogi przeciwnika. Mimo iż był to mecz towarzyski to sędzia bez zastanawiania się pokazał czerwoną kartkę i był to koniec spotkania dla Nilmara.
Końcowy wynik spotkania to 3-2 dla SD Eibar.
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Statystyki Spotkania:

Oceny Piłkarzy:

Spoiler for Hiden:
Nie wiem czy wiesz, ale na świecie jest już jeden Nilmar. I też to jest Nilmar da silva :P Grał on np. w Villarreal, a teraz gra w Al-Rajjan.
O tym to nie wiedziałem, mój Nilmar "brat Neymara" został wymyślony gdy siedziałem w zakładce "Create a Player" i patrzyłem na nazwiska mówione przez komentatora i tak zobaczyłem najpierw Da Silva potem Nilmar i tak jakoś wpadło ;)

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2014, 18:22:37 »
Nie wiem czy wiesz, ale na świecie jest już jeden Nilmar. I też to jest Nilmar da silva :P Grał on np. w Villarreal, a teraz gra w Al-Rajjan.
W Sport Club Internacional ;-)

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 24, 2014, 19:38:22 »
Trochę strachu się najedliście pod koniec spotkania. Mecz towarzyski nie oddaje jednak wszystkiego. Czekam na pierwsze mecze o punkty.
   


Offline Marvauane

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Radzyń Podlaski
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 18.11.2014r.
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 24, 2014, 23:37:42 »
Precyzyjna bramka Nilmara, jednak przez tą czerwoną kartkę musi trochę przystopować z agresją. Zobaczymy co pokaże w następnym meczu.  ;)

Offline cena1508

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Grajewo
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013, FIFA 13, PES 2014, FIFA 14, PES 2015, PES 2016
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 25, 2014, 13:54:52 »
Przykro mi bardzo ale dzisiaj epizodu nie będzie, ponieważ z rana miałem egzamin na prawo jazdy a teraz nie mam jak wrzucić skrótu ze spotkania. Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam. ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2014, 16:05:19 wysłana przez cena1508 »

Offline PrezesRady

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 300
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 24.08.2014r.
  • Gram w: PES 6
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 25, 2014, 15:31:47 »
Bardzo fajny pomysł z taką karierą, bo to zawsze jakieś urozmaicenie.  Co debiutu pierwsze koty za płoty. Już nie jednokrotnie piłkarze błyszczeli w pierwszych meczach by potem gasnąć.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 25, 2014, 19:24:08 »
Pamiętaj aby udzielać się w innych karierach bo pisanie dla samego siebie dosyć szybko się znudzi.
Nie musisz tak pisać każdemu, kto zaczyna karierę. Jak będzie chciał się udzielać, to się będzie udzielał. Nie ma przymusu.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline cena1508

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Grajewo
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013, FIFA 13, PES 2014, FIFA 14, PES 2015, PES 2016
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 25, 2014, 19:50:06 »
Nie musisz tak pisać każdemu, kto zaczyna karierę. Jak będzie chciał się udzielać, to się będzie udzielał. Nie ma przymusu.

Miło Cię hose widzieć w swojej karierze, szkoda że nie w formie komentarza do kariery ale cóż, a co do Twojej wypowiedzi to nie komentuje tych karier tylko dla tego żeby te osoby do mnie wchodziły i mi komentowały bo nie taki mam cel działania :P Komentuje kariery które mi się podobają, a chyba nie jest zabronione komentowanie tylu karier ;)
Oczywiście moja wypowiedź nie ma na celu wywołania żadnej spiny jakby co ;)
Spoiler for Hiden:
Bo sam powinieneś wiedzieć jakich ludzi można spotkać w internecie :P

Jutro kolejny Epizod kariery Nilmara ;) Pozdrawiam.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 25, 2014, 20:38:24 »
Oczywiście moja wypowiedź nie ma na celu wywołania żadnej spiny jakby co ;)
Nie ma takiej możliwości, skoro przytoczona przez Ciebie moja wypowiedź była skierowana do bartekuro, a nie do Ciebie.   :P
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline cena1508

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Grajewo
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013, FIFA 13, PES 2014, FIFA 14, PES 2015, PES 2016
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 25, 2014, 21:33:40 »
Nie ma takiej możliwości, skoro przytoczona przez Ciebie moja wypowiedź była skierowana do bartekuro, a nie do Ciebie.   :P

Aha, to po prostu Cię za bardzo nie zrozumiałem, ponieważ nie śledzę każdego komentarza użytkownika bartekuro ;)
I tak w ogóle sorry za zamieszanie :P Pozdrawiam.

Offline cena1508

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Grajewo
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013, FIFA 13, PES 2014, FIFA 14, PES 2015, PES 2016
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 26, 2014, 11:04:47 »


Pierwsza kolejka Ligi BBVA zaczynała się od spotkania SD Eibar vs Sevilla. W tym spotkaniu swoją szansę na oficjalny debiut w barwach SD Eibar mógł otrzymać Nilmar, ale na początku spotkania usiadł na ławce rezerwowych.
Gdy Nilmar siedział na ławce rezerwowych to jego klub w 24 minucie wyszedł na prowadzenie. Capa podał świetną piłkę ze skraju pola karnego do Angela a ten wykorzystał swoją sytuacje i podanie zamienił na gola.
Sevilla próbowała atakować i strzelić gola wyrównującego ale do przerwy im się to nie udało.
W drugiej połowie to Sevilla przeważała a Eibar się skutecznie broniło.
W końcu w 63 minucie na boisku zadebiutował Nilmar zmieniając Angela.
Ale już parę minut później bo w 67 minucie Bacca wykorzystał swoją sytuacje i doprowadził do wyrównania.
Po stracie gola Eibar jakby się obudziło i zaczęło atakować z Nilmarem na czele.
W 82 minucie Nilmar posłał świetną górną piłkę za obrońców do swojego partnera z drużyny, ale ten nie wykorzystał sytuacji i nadal mieliśmy 1-1.
W 87 minucie Nilmar jeszcze próbował zaskoczyć bramkarza strzałem zza pola karnego ale nic z tego nie wyszło i spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Skrót meczu:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Statystyki:

Oceny zawodników:

Tabela:

Nilmar po spotkaniu:
Bardzo się cieszę że dzisiaj zadebiutowałem w barwach klubu SD Eibar. Szkoda że z ławki rezerwowych, ale najważniejsze jest to że trener postawił później na mnie i dał mi szanse gry. Co prawda nie wykorzystałem parę sytuacji i zremisowaliśmy, ale mogłoby być gorzej i mogliśmy przegrać to spotkanie, chociaż że to my pierwsi wyszliśmy na prowadzenie.Ja mogę jedynie zapewnić że będę podnosił swoje umiejętności i rezultaty zobaczycie już w przyszłych meczach.

Gaizka Garitano:(Trener SD Eibar)
Moja drużyna rozegrała dzisiaj dobre zawody. To my pierwsi wyszliśmy na prowadzenie, ale niestety nie udało się go utrzymać do końca spotkania.Nilmar miał swoje okazje których jednak nie wykorzystał, ale nie mam mu tego za złe, ponieważ dopiero co do nas dołączył i wiemy że musi się zaadaptować w drużynie. Kolejne spotkanie rozgrywamy z Realem Madryt w drugiej kolejce Ligi BBVA i dam szanse dla Nilmara żeby zagrał od pierwszej minuty na boisku i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 26, 2014, 14:35:47 »
Remis brałbym w ciemno z takim rywalem. Liga jest długa i bardzo wymagająca. Ważne aby starczyło sił na cały sezon.
   


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 26, 2014, 14:45:08 »
Heh, te statystyki - takie same mam przeważnie. 30-40% posiadania piłki, 70-80% dokładności podań, a i tak więcej strzałów i korzystny wynik. Remis z Sevillą jest OK.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline cena1508

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Grajewo
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013, FIFA 13, PES 2014, FIFA 14, PES 2015, PES 2016
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 27, 2014, 12:47:51 »

UEFA ogłosiła wyniki konkursu na 3 najlepszych zawodników Ligi Mistrzów sezonu 13/14.
Pierwsze miejsce zajął Leo Messi z klubu FC Barcelona. Leo zdobył 36 głosów.
Drugie miejsce zajął Cristiano Ronaldo z klubu Real Madrid. Cris zdobył 10 głosów.
Trzecie miejsce zajął Zlatan Ibrahimović z klubu PSG. Ibra zdobył 7 głosów.



Garitano tak jak mówił w wywiadzie że wystawi Nilmara od pierwszej minuty w meczu z Realem Madrid tak też zrobił i młody napastnik wyszedł w pierwszym składzie na ten mecz.
W czwartej minucie Nilmar próbował długiego podania na skrzydło do Lary, ale nic z tego nie wyszło.
Co się odwlecze to nie uciecze. W 14 minucie Nilmar próbuje długiego górnego podania na skrzydło do Lary które tym razem doszło, Lara przyjął piłkę i podał do Garcii który wykorzystał sytuacje i pokonał Ikera Casillasa. Mamy 1-0 dla SD Eibar.
Kolejną akcje mieliśmy w 32 minucie kiedy to Nilmar otrzymał podanie na skrzydło i po chwili dośrodkował w pole karne, ale Garcia minął się z piłką i niestety nic z tej akcji nie wyszło.
W 38 minucie Cristiano Ronaldo założył siatkę dla zawodnika drużyny przeciwnej i i próbował oddać strzał, ale piłka odbiła się od obrońcy i mamy rzut rożny. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, do piłki wyskoczył najwyżej Benzema który skierował piłkę w stronę bramki, ale ta minęła spłupek.
Do przerwy mamy nie spodziewany wynik 1-0 dla SD Eibar.
W drugiej pierwszą groźną sytuacje zobaczyliśmy dopiero w 56 minucie spotkania. Nilmar otrzymał prostopadłe podanie od kolegi i wyszedł sam na sam z Casillasem, który nic nie miał do powiedzenia i Nilmar podwyższył wynik spotkania na 2-0. Chyba szykuje się nam sensacja.
W 63 minucie Nilmar ponownie wyszedł sam na sam z Casillasem i udało mu sie przenieść piłkę nad wychodzącym z bramki bramkarzem, ale ta jednak minimalnie minęła słupek bramki przeciwników.
Następna ciekawa akcja to 80 minuta spotkania i Nilmar przy piłce. Nilmar tak jak w pierwszej połowie rzucił długą górną piłkę na skrzydło tak teraz rzucił górną piłkę za obrońców w pole karne. Do piłki dopadł Lara. Gdy do niego wyszedł Varane ten oddał precyzyjny strzał i piłka po raz trzeci zatrzepotała w siatce rywali. Mamy 3-0 i Real już jest bez szans na chociażby zremisowanie tego spotkania.
Chwilę po tej asyście Nilmar został zmieniony a mecz zakończył się niespodziewaną wygraną 3-0 dla zespołu SD Eibar.

Skrót spotkania:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Statystyki:

Oceny zawodników:

Tabela:

Nilmar po spotkaniu:
Udało nam się wygrać ze zwycięzcą poprzedniej edycji Ligi Mistrzów trzy do zera co bardzo cieszy. Myślę że zagrałem dobre spotkanie strzelając gola i mając wkład w dwie pozostałe bramki. Udało nam się sprawić niespodziankę, ale w dużej mierze pomogli nam kibice którzy tak licznie przyszli na nasz stadion zobaczyć to niesamowite widowisko. Jestem wdzięczny dla trenera że postawił na mnie od pierwszej minuty i chyba go nie zawiodłem, ale także rozumiem że mnie ściągnął z boiska w 82 minucie, bo nie jestem jeszcze gotowy na pełne 90 minut. Gdy schodziłem trener Garitano powiedział do mnie "wykonałeś dobrą robotę, dziękuje". To dało mi do myślenia i stwierdziłem że mogę stanowić o sile tego zespołu i teraz na treningach będę się jeszcze bardzie starał.

Spoiler for Hiden:
Zagłosujcie w ankiecie na jakim poziomie grać, bo po spotkaniu z Realem to już sam nie wiem, wcześniej jak grałem na Profesional to było mi za ciężko niby, ale teraz grając na Regular to chyba jest za łatwo. Wy zdecydujcie ;)

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 27, 2014, 23:24:05 »
3-0  z Realem? Wynik idzie w świat.  Teraz oczekiwania muszą wzrosnąć po pokonaniu jednego z najlepszych klubów na świecie.
   


Offline SiłaNiebieska

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 29, 2014, 10:11:07 »
Moim zdaniem głosowanie jest tutaj zbędne. Sam musisz ocenić na którym poziomie lepiej Ci się gra. Jak wstawiasz loga drużyn to staraj się bez tła dużo lepiej to wygląda :) . Fajny pomysł masz na tą karierę trzeba go teraz tylko dobrze zrealizować.

Offline cena1508

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Grajewo
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013, FIFA 13, PES 2014, FIFA 14, PES 2015, PES 2016
Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 29, 2014, 14:55:06 »
Kolejny Epizod będzie dopiero w poniedziałek ponieważ wyjechałem z domu i mam ograniczony dostęp do internetu.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Nilmar - W pogoni za bratem / by cena1508
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 29, 2014, 14:55:06 »