Autor Wątek: UEFA World League- zapisy  (Przeczytany 2445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
UEFA World League- zapisy
« dnia: Grudzień 22, 2014, 15:30:15 »
Witam! Na początek kilka słów. Zabawa ta ma na celu uświadomienie mnie czy nadaję się do prowadzenia managera, aby w przyszłości porwać się być może na coś więcej. Turniej ten jest moim wymysłem i ma nam dać świetną zabawę. Jak niektórzy się orientują aktualnie prowadzę karierę i łączenie tych dwóch funkcji może czemuś zaszkodzić. Nie wątpię, ale jednak tak nie będzie, gdyż do kariery mam napisane kilka postów do przodu, więc nie zahamuje to jej rozwoju, a po za tym nie będzie to długi menadżer. Wątek z zapisami będzie tutaj, lecz już główny być może znajdzie się w dziale karier, aby był bardziej widoczny. To na tyle. Zapraszam do zapoznania się z krótkim regulaminem. Nie bójcie się, że będzie on skomplikowany. Nic z tego. Menadżer będzie łatwy i przyjemny. Nie przestraszcie się też nieaktualnych składów, gdyż jest to edycja PESA 2013.

UEFA WORLD LEAGUE

UEFA WORLD LEAGUE(Liga Światowa)- odpowiednik siatkarskich rozgrywek. Turniej ten jest nowym pomysłem obecnego prezesa UEFA. Nie biorą udziału jednak reprezentacje, lecz zespoły z najważniejszych lig europejskich, które zgodziły się wziąć udział. Terminem rozgrywek jest przełom lipca-sierpnia 2013 roku, a zawody odbywają się na stadionach w Hiszpanii, w Madrycie(stadion Realu i Ateltico) i Barcelonie(stadion Barcelony) oraz w Walencji(stadion Valencii). Jeśli obecna edycja zostanie uznana za pozytywną to będzie szansa, aby zawody odbywały się co dwa lata.

Regulamin:
1. Mecze symulowane będą w PESIE 2013. Poziom trudności opiewać będzie na klasę światową. Forma zespołów losowa, a długość połowy 5min.
2. Format rozgrywek będzie opierał się na rozgrywkach grupowych. Udział bierze 10 drużyn, które metodą losowania przydzielone zostaną na dwie grupy. Mecze rozgrywane będą systemem "każdy z każdym". Punkty przydzielane są na zasadzie obowiązujących reguł. Po fazie grupowej nastąpi faza pucharowa, w której każdy weźmie udział. Dwa pierwsze zespoły z każdej grupy wezmą udział w półfinale(1a-2b;2a-1b), a następnie odbędzie się finał i mecz o trzeciej miejsce. Zespoły z miejsc 3-5 w grupie A analogicznie zagrają z zespołami z grupy B o konkretne miejsca.
3. Menadżer zespołu ingeruje tylko w taktykę i wyjściową jedenastkę. Nie są możliwe zmiany z przyczyn technicznych.
4. Składy wysyłacie do mnie na PW w formie przedstawionego składu za pomocą strony footballuser.com czy innej tego typu. Użytkownicy z pesleague na skrzynkę na PL, użytkownicy sportsgames na skrzynkę SG.
5. Niedosłanie składu skutkuje walkowerem dla drużyny. W przypadku dwukrotnego braku wysłania jedenastki użytkownik kończy z nami zabawę.
6. O kolejności w tabeli decyduje kolejno: zdobyte punkty, bilans bramek, zdobyte bramki. W przypadku równej ilości oczek decyduje bilans bramek, a jeśli to nie da odpowiedzi to liczą się bramki zdobyte.
7. Gramy składami dostępnymi w grze. Nie zdziwcie się, jeżeli na boisku w Monaco grać będzie jeszcze Falcao. Mam nadzieję, że nie robi to problemu, a nawet fajnie będzie pograć Fabregasem w Barcelonie.
8. Kwestia kar jest następująca:
- dwie żółte kartki to pauza jednego meczu
- czerwona kartka w meczu zdobyta w przeróżny sposób zawiesza zawodnika na dwa spotkania
- w przypadku kontuzji pauzuje tyle meczy, ile wymaga tego rehabilitacja.
9. Zespoły które wezmą udział i ich kadry dostępne będą już wątku głównym. Teraz podajcie jedynie numerki. Na pewno będą to silne kluby. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.
10. Na dole dostępny będzie wzór zapisu. Podajecie numer zespołu i określicie czy będziecie dostępni tutaj na forum o godzinie 21, abym mógł przeprowadzić losowanie LIVE na shoutboxie.
11. Nagrodami są: za pierwsze miejsce 6 piw, za drugie miejsce 4 piwa, a za trzecie miejsce 2 piwa. Pozostali otrzymają po jedynym browarku. Oczywiście wirtualnym. Dodatkowo dla całego podium userbary.

[b]Numer:[/b] od 1 do 10
[b]Czy będę na losowaniu o 21:[/b] TAK/NIE lub NIE WIEM
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2014, 21:33:07 wysłana przez espon »

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: UEFA World League- zapisy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2014, 17:21:27 »
Numer: 5
Czy będę na losowaniu o 21: Nie wiem.

Offline Raffael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2011r.
Odp: UEFA World League- zapisy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2014, 17:40:43 »
Numer: 3
Czy będę na losowaniu o 21: myślę, że tak

Offline Fiero

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 04.07.2014r.
Odp: UEFA World League- zapisy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2014, 17:47:27 »
Numer: 9.
Czy będę na losowaniu o 21? Może być ciężko, najwyżej jutro sprawdzę, kogo trafiłem :D.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: UEFA World League- zapisy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 22, 2014, 19:50:03 »
Numer 4. (Fajnie by było gdybym swój ukochany klub wylosował :D)
Czy będę na losowaniu o 21? Raczej nie, ale zobacze.

Offline veeq.

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 20.02.2014r.
  • HM¡
Odp: UEFA World League- zapisy
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2014, 21:17:35 »
Numer: 7
Czy będę na losowaniu o 21: Byłem  ;)

Offline chavez.

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.12.2014r.
Odp: UEFA World League- zapisy
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 22, 2014, 21:24:41 »
Numer: 6
Czy będę na losowaniu o 21: byłem :)

Offline Patric

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 24.02.2013r.
  • Gram w: PES 2013/PES 2015
Odp: UEFA World League- zapisy
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 22, 2014, 22:21:44 »
Numer: 2
Czy będę na losowaniu o 21: byłem... w pracy :D

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: UEFA World League- zapisy
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 23, 2014, 12:32:11 »
A się skuszę :)
Numer:10

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: UEFA World League- zapisy
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 23, 2014, 12:32:11 »