Autor Wątek: Legia Warszawa by stanek1983  (Przeczytany 2803 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

stanek1983

  • Gość
Legia Warszawa by stanek1983
« dnia: Luty 16, 2015, 08:04:05 »
Spoiler for Hiden:
Witam. Wracam do kariery po kilku miesiącach nieobecności - tym razem w całkiem innej formie: po pierwsze - będę grał w FM-a 15, po drugie drużyną a zwłaszcza w lidze, którą mało znam czyli  ;D ;D T-Mobile Ekstraklasą ( wybrałem Legię, bo grając moim rodzimym klubem Chrobrym Głogów nikt by tego nie czytał). Kariera jest prowadzona na nowej bazie danych, gdzie Masłowski, Malarz i Taiwo są już w Legii, a np. Torres w Atletico. Choć przyznam się będę starał się ściągnąć do Legii, jak najwięcej piłkarzy dobrych - może uda mi się stworzyć potęgę, na miarę Ligi Mistrzów.  :P :P Tak więc zapraszam.



Mistrz Polski 2013/2014 ma na celu jedno: awans do elitarnej Ligi Mistrzów. Runda kwalifikacyjna będzie długa, ale wszyscy wierzą, ze może w końcu Polski klub pojawi się na arenach Europy.


Masłowski, Malarz i Taiwo - nowi na Łazienkowskiej

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Dyrektor do spraw sportowych póki co potwierdza trzy transfery: Michał Masłowski z Zawiszy Bydgoszcz,  Arkadiusz Malarz z PGE Bełchatów oraz Nigeryjczyk Tebu Taiwo z tureckiego Bursasporu zawitają na Łazienkowską. Fiaskiem zakończyło się odzyskanie Dominika Furmana z Touluse, Żewłakow zapowiada, że Legia będzie chciała pozbyć się Arkadiusza Piecha i pozyskać nowego napastnika.

Superpuchar Polski 2014 - pierwszy skalp Legii

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Tuż przed rozpoczęciem rozgrywki z litewskim Żalgirisem Wilno w II rundzie kwalifikacji o LM, Legia rozegrała mecz o Superpuchar Polski z Zawiszą, mecz przy obecności 30.000 kibiców był jednostronnym widowiskiem, a Legia szybko bo już w 2 minucie wyszła na prowadzenie dzięki pięknemu strzałowi Jakuba Koseckiego, a doskonałym podaniu Bartosza Bereszyńskiego. Prawy obrońca miał też swój współudział przy drugiej bramce w 16 minucie autorstwa Michała Żyro. Potem Legia kontrolowała grę a rywala dobiła już po przerwie. W 58 minucie Helio Pinto wykorzystał rzut wolny z 20 metrów i nie dał szans Sandomierskiemu. "Szybko, łatwo i przyjemnie" - tak skomentował mecz Miroslav Radovic.



STATYSTYKI Z MECZU:

Spoiler for Hiden:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
ZMIANY: Duda (68 za Radovica), Saganowski (68 za Orlando Sa), Kucharczyk (68 za Żyro).

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Przeciek z prasy.... Czyżby hit transferowy???

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

cdn......


« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2015, 19:10:54 wysłana przez stanek1983 »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Legia Warszawa by stanek1983 - Superpuchar Polski 2014
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2015, 09:25:24 »
O, Stanek coś skrobie w karierach  ;D Powodzenia! Wiem, że będzie prosto, łatwo i przyjemnie... i mi to odpowiada.
Dziwne, że masz Taiwo, skoro on nie podpisał kontraktu z Legią.

Grasz w 15? Dla mnie ten FM jest co najwyżej średni. Ale kto co woli  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline PrezesRady

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 300
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 24.08.2014r.
  • Gram w: PES 6
Odp: Legia Warszawa by stanek1983 - Superpuchar Polski 2014
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 16, 2015, 09:40:29 »
bo grając moim rodzimym klubem Chrobrym Głogów nikt by tego nie czytał

Nie wysuwaj zbyt pochopnych wniosków.  Ja bym czytał z przyjemnością. Ta gra ma sens tylko wtedy gdy zaczyna się od zera.


Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Legia Warszawa by stanek1983 - Superpuchar Polski 2014
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 16, 2015, 15:20:59 »
Teraz mnie trochę zaskoczyłeś... Ekstraklasa i Legia? Pierwszy wybór very nice, ale ten drugi nie budzi mojej satysfakcji :P Oczywiście będą zaglądał, bo to przecież tylko kariera i gra ;D
Tylko nie Teodorczyk... nie kombinuj...nie,nie,nie :D

stanek1983

  • Gość
Odp: Legia Warszawa by stanek1983 - II runda El.LM
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2015, 18:44:20 »
Słaby mecz na Łazienkowskiej.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

W ramach II rundy eliminacji do Ligi Mistrzów na stadion Legii zawitał mistrz Litwy Żalgiris Wilno. Poziom przeciwnika, wskazywał na to, że warszawiakom powinno pójść jeszcze łatwiej niż w meczu o Superpuchar z Zawiszą. Tak niestety nie było. Choć dominacja była po stronie mistrza Poslki, oddane 33 strzały w światło bramki, jednak przewaga i zdecydowana przewaga przed rewanżem nie zachwyca. Legia wygrała 2-0 jednak po dużych mękach i gdyby nie spryt Henninga Berga, który o dziwo zostawił na ławce najlepszego w ostatnim meczu Bereszyńskiego na ławce rezerwowej. Prowadzenie prostym strzałem z najbliższej odległości w 14 minucie dał doświadczony snajper Marek Saganowski. Do 60 minuty bezskuteczne ataki legionistów nie przynosiły efektów, zdenerwowany Berg zmienił bezproduktywnego Kucharczyka na Jakuba Koseckiego, a chwile później wprowadził Bereszyńskiego i ataki Legi nabrały prędkości. Bramka, która dała nadzieję na spokojny rewanż padła dopiero w 86 minucie i znów doskonałym dośrodkowaniem popisał się prawy obrońca - Bereszyński, a znakomitym strzałem Jakub Kosecki. Zaliczka 2-0 pozwala z optymizmem patrzeć na mecz rewanżowy za tydzień.

STATYSTYKI Z MECZU:

Spoiler for Hiden:

ZNAMY TERMINARZ T-MOBILE EKSTRAKLASY:

Na początek z Lechem u siebie, potem hit ze Śląskiem, gdyby jednak Legia awansowała do europejskich rozgrywek, T-Mobile zasugerowało małe korekty w terminarzu.

Spoiler for Hiden:

Piech w Cracovii, Taiwo na sprzedaż

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Fakt został dokonany, Arkadiusz Piech został na rok wypożyczony do Cracovii, a niespełniający kryteriów zaufania trenera świeżo co pozyskany Taiwo został wystawiony na listę transferową, póki co fiaskiem zakończyły się pierwsze negocjacje z Dynamem w sprawie Teodorczyka.[
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2015, 18:46:22 wysłana przez stanek1983 »

Offline Patric

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 24.02.2013r.
  • Gram w: PES 2013/PES 2015
Odp: Legia Warszawa by stanek1983
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 27, 2015, 17:07:16 »
Jak można trafić tylko dwie bramki przy 33. celnych strzałach ??? Niesamowite. Liczy się jednak wygrana. Liga zapowiada się ciekawie. Najpierw Lech, potem Śląsk. Najważniejsze batalie rozegrają się już na początku sezonu.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Legia Warszawa by stanek1983
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 27, 2015, 17:07:16 »