Ankieta

.

.
.

Autor Wątek: Tottenham Spurs by Lysy10KKS #6  (Przeczytany 6782 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lysy10KKS

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Pleszew
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.06.2013r.
  • Dumny Po Zwycięstwie, Wierny Po Porażce
  • Gram w: PES 2015
Tottenham Spurs by Lysy10KKS #6
« dnia: Luty 17, 2015, 23:19:21 »
|#1 Początek przygody|

Tottenham z ambitnymi planami. Będzie rewolucja?
Obecnemu trenerowi Spurs nie można odmówić ambicji. Co wyjdzie z jego planów?

Pojawiają się opinie, że Premier League traci na sile. Patrząc przez pryzmat europejskich pucharów to można odnieść takie wrażenie. Więcej zwolenników ma jednak opinia, że to inne topowe ligi zyskały siłę, która sprawia, że w Europie co roku mają miejsce wspaniałe sportowe wydarzenia. Zajmijmy się jednak jednym z klubów Premier League, a konkretnie zespołem Tottenham Hotspur. Jest to dwukrotny Mistrz Anglii. Drużyna dowodzona przez Mauricio Pochettino zajęła w poprzednim sezonie szóste miejsce. Dla niektórych uzyskanie kwalifikacji do europejskich pucharów byłoby wystarczające. Jednak obecny trener ma ambitniejsze plany. Przede wszystkim chcemy w obecnym sezonie zagwarantować sobie grę w Lidze Mistrzów. To plan minimum. Wiem jak trudne to jest zadanie, ale jesteśmy przygotowani na wielkie zmiany, by osiągnąć ten cel.- wypowiedź Pochettino po powrocie ze zgrupowania. Te słowa mogą zwiastować ogromne zmiany kadrowe w klubie. Jednak czy drużyna z północnego Londynu jest gotowa na taką rewolucję? Pan Mauricio ma nasze pełne poparcie. Chcemy dla naszej drużyny jak najlepiej. Można spodziewać się pewnych ruchów transferowych, ale nie będzie szaleństw podczas jednego okienka. Zmiany będę stopniowe, a ruchy przemyślane. - słowa Daniela Levy-ego, prezesa Tottenhamu. Eksperci przewidują, że w pierwszym sezonie ciężko będzie zawodnikom Spurs osiągnąć miejsce gwarantujące miejsce w Lidze Mistrzów. Jest przecież bajecznie bogaty Manchester City czy Chelsea, która z The Special One jest wielkim faworytem do tytułu obok The Citizens. W walkę o Ligę Mistrzów, a nawet tytuł może się włączyć Arsenal czy Manchester United, który ma mocarstwowe plany po nieudanym sezonie. Do elity chciałby pewnie wrócić Liverpool, ale walki nie odpuście także Everton czy Southampton. Te wszystkie drużyny na pewno nie oddadzą łatwo miejsca w czołówce, które pozwoliłoby walczyć w elitarnej Lidze Mistrzów. Sam Tottenham nie stoi oczywiście na straconej pozycji, jednak piłkarze Pochettino muszą być gotowi na długą, wyczerpującą walkę o upragniony cel. Na papierze drużyna Kogutów nie wygląda źle. Jeśli dokonają oni przemyślanych ruchów na rynku transferowym, a przede wszystkim nie osłabią się to możemy być świadkami ich wspaniałej walki z innymi, równie świetnymi drużynami.

Spoiler for Hiden:
Witam po mojej bardzo długiej nieobecności. Trochę się zmieniło od mojej ostatniej kariery. Sam wiele razy czekałem na to, by powrócić. Zawsze stwierdzałem, że to nie ma sensu, ale teraz postanowiłem spróbować. Pierwszy post dość krótki, ale nie chciałem się jakoś mocno rozpisywać, bo wiadomo jak z tym jest. Co do częstotliwości to nie chce na pewno często wstawiać odcinków jak to miało miejsce w przeszłości. Zawsze starałem się jak najszybciej je umieszczać co powodowało, że się wypalałem. Teraz na spokojnie będę chciał pisać, by nie przesadzić. Wiem też, że od strony graficznej moje kariery nie powalają. Pierwszy post taki jakiś bez szały, ale jestem tego świadomy. Jeśli chodzi o komentowanie Waszych projektów to będę starał się wpadać jak najczęściej. Wiem jak bardzo ważne są miłe słowa i sam komentarz. Dlatego też w miarę możliwości będę zostawiał po sobie jakiś ślad w Waszych karierach. To by było na tyle. Myślę, że jeszcze 2-3 odcinki z kadrą, transferami i wystartuje z meczami, bo to jest najważniejsze. :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2015, 21:53:24 wysłana przez Lysy10KKS »

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#1 Początek przygody|
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2015, 10:55:03 »
Lysy zaczne od tego, że fajnie znów Cię widzieć! Dział potrzebował kogoś takiego jak Ty, zawsze twoje kariery miały coś takiego innego niż u innych karierowiczów, oczywiście coś innego pozytywnego. Przechodząc do kariery to brakowało mi właśnie kariery Tottenhamem, lubię oglądać Kogutów, mają ciekawy styl i liczę, że w Twojej karierze także będą go mieć :D Powodzenia i wytrwałości!

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#1 Początek przygody|
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 18, 2015, 16:11:13 »
No to wyciśnij wreszcie coś z tych kogutów ! ;D
   


Offline Lysy10KKS

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Pleszew
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.06.2013r.
  • Dumny Po Zwycięstwie, Wierny Po Porażce
  • Gram w: PES 2015
Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#2 Okno transferowe w pełni|
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 18, 2015, 20:45:47 »
|#2 Okno transferowe w pełni|

Są wzmocnienia, lecz poszukiwania napastnika wciąż trwają.

Soldado jest jednym z dwóch napastników w klubie. Jednak jego przyszłość nadal jest niejasna.

Mamy okres gdzie każda drużyna zbroi się przed sezonem. Drużyna Spurs nie chciała długo czekać i wzięła się ostro do działania na rynku transferowym. Przejdźmy do kwestii zawodników, którzy postanowili opuścić drużynę Kogutów. Pierwszym, który odszedł był Ryan Mason. Wychowanek Tottenhamu nie widział szans na grę w pierwszym składzie, a nie chciał spędzać kolejnego sezonu na wypożyczeniu. Dlatego też został wytransferowany do Nottingham Forest za 725tys. euro. Klub z White Hart Lane opuścił także Benoit Assou-Ekotto. Mówiło się, że Kameruńczyk zostanie wypożyczony do QPR, ale zdecydował się na transfer definitywny do Southampton za kwotę 2,4 miliona euro. Kilka dni przed startem sezonu ukazała się informacja, że barw klubu z północnego Londynu bronić nie będzie już Emmanuel Adebayor. Togijczyk zdecydował się na odejście do Stoke za 8 milionów euro. To spowodowało, że w drużynie zaczęto poszukiwać napastnika, który wzmocniłby rywalizacje na tej pozycji. Obecnie pozostało dwóch zawodników, Harry Kane oraz Roberto Soldado. Za pewniaka do gry uważany jest Hiszpan, ale żeby nie poczuł się on pewnie to włodarze klubu chcą dołożyć wszelkich starań, by sprowadzić na White Hart Lane trzeciego napastnika. Jednym z kandydatów do gry w Tottenhamie jest Paulo Dybala, młody Argentyńczyk zaczyna stawać się gwiazdą Serie A, więc jego cena jest adekwatna do umiejętności. Działacze Palermo chcą za swojego gracza co najmniej 15 milionów. Patrząc na wydatki, których już dokonały władze londyńskiego klubu można się spodziewać, że transfer może nie dojść do skutku. Innym kandydatem jest Simone Zaza. Włoch robi furorę w Serie A, a jego drużyna, która w zeszłym sezonie była beniaminkiem sprawiała wiele niespodzianek. Cena za tego zawodnika jest nieco niższa, bo władze chcą za Zazę 12 milionów, ale to nie sprawia, że to właśnie jego ściągną do siebie działacze Tottenhamu. Teraz przyszedł czas na zawodników, którzy zdecydowali się na dołączenie do Kogutów. Pierwszym, który wytransferowano do drużyny był Michel Vorm. Zapłacono za niego Swansea 10 milionów euro. Ma on być zmiennikiem niekwestionowanego numeru jeden w bramce, Francuza Hugo Llorisa. Kolejnym wzmocnieniem z myślą był przyszłości był DeAndre Yedlin. Młody Amerykanin miał początkowo miał dołączyć do drużyny dopiero w Styczniu, ale doszło do porozumienia i zawodnik pojawił się w Londynie już teraz. Transferem z myślą o przyszłości było ściągnięcie ze Sportingu Erica Dier'a. Środkowy obrońca ma być alternatywą dla podstawowych defensorów i nie możemy spodziewać się dużej ilości występów tego zawodnika w pierwszym sezonie. Ściągnięty do gry w pierwszym składzie został za to Federico Fazio z Sevilli. Argentyńczyk kosztował 10 milionów i ma tworzyć duet defensorów z Janem Vertonghenem. Tottenham ściągnął do siebie także lewego obrońcę Bena Daviesa ze Swansea, który ma być zastępcą Danny'ego Rose'a. Przejdźmy do wzmocnień z linii pomocy, bo tutaj działacze z Londynu dokonali trzech ciekawych ruchów. Pierwszym z nich jest Benjamin Stambouli ściągnięty z Montpellier. Francuz ma tworzyć parę środkowych pomocników z Paulinho, choć rywalizacja o miejsce w pierwszym składzie będzie duża. Za wielki sukces można uznać sprowadzenie do klubu lewoskrzydłowego Villareal Moi Gomeza za 14 milionów euro. Młody Hiszpan zapowiada, że chce wygrać rywalizacje z Nacerem Chadlim na lewej stronie i swoją grą pomóc drużynie w walce o najwyższe cele. Obecnie ostatnim ruchem transferowym jest zakontraktowanie Bruno Fernandesa z Udinese. Młody pomocnik chętnie podejmie walkę o miejsce w pierwszym składzie na pozycji ofensywnego pomocnika, choć wiadomo, że jest to obecnie ten fragment boiska, gdzie rządzi Christian Eriksen, dlatego też może być ciężko Portugalczykowi już w pierwszym sezonie wypełnić ambitne cele.

Christian Eriksen kapitanem: "Jestem gotowy by być liderem."
Duńczyk ma potencjał i umiejętności, by poprowadzić Spurs do sukcesów.

Trudno nie zgodzić się ze słowami młodego Duńczyka. W drużynie nie widać drugiego zawodnika z takimi umiejętnościami. To w nim eksperci widzą siłę napędową Kogutów. Nawet jeśli do drużyny nie dołączy napastnik to nie będzie problem jeśli chodzi o siłę w ataku. Harry Kane czy Roberto Soldado to zawodnicy o wysokich umiejętnościach jednak grając na kilku frontach liczba dwóch snajperów może stać się uciążliwa. Potencjał ofensywny jest naprawdę ogromny. Na skrzydłach Tottenham posiada świetnych zawodników i zapewne ktoś taki jak Townsend czy pozyskany Gomez pomoże Eriksenowi i wszyscy wspólnie poprowadzą drużynę z Londynu do zwycięstw. Po tych kilku ruchach transferowych drużyna została wyważona. Solidna defensywa i być może jedna z lepszych ofensyw w Anglii może gwarantować wspaniałe widowiska z udziałem Kogutów. Należy jednak czekać aż ta maszyna ruszy, a zgranie wśród zawodników będzie odgrywało znaczącą rolę. Wszyscy zgodnie wybraliśmy kapitana. Został nim Christian. Wielokrotnie pokazywał swoje zdolności i wierzymy, że poradzi sobie w tej roli najlepiej. Liczę na to, że ligę zaczniemy z wysokiego pułapu, a w meczu z West Hamem zgarniemy całą pulę- wypowiedź Mauricio Pochettino tydzień przed startem ligi. Poniżej zamieszczamy listę spotkań Tottenhamu, które drużyna rozegra w Sierpniu.

Sierpień 2014:
West Ham United - Tottenham Hotspur (Sobota, 16.08.14r.) Boleyn Ground, Londyn
Tottenham Hotspur - Liverpool (Środa, 20.08.14r.) White Hart Lane, Londyn
Tottenham Hotspur - Queens Park Rangers (Niedziela, 24.08.14r.) White Hart Lane, Londyn

Spoiler for Hiden:
Myślę, że na tym zakończę posty przed sezonem. Chciałem to rozbić na więcej, ale stwierdziłem, że mogę to umieścić w jednej wiadomości. Nad transferami ciągle pracuje. Cały czas poszukuje napastnika i nie ukrywam, że może to być jeden z tych znajdujących się w pierwszym "artykule". Nie spodziewam się, by ktoś jeszcze odszedł chyba, że coś się wydarzy. Najchętniej pozbyłbym się Lennona, ponieważ mam po 2 skrzydłowych, a jego nie ma w mojej wizji Kogutów. Jednak mimo wystawienia na listę nikt się po niego nie zgłosił. Myślę, że po meczu z West Hamem wszystkie moje działanie na rynku transferowym oficjalnie zakończę. Kadra naprawdę mi się podoba i mimo, iż na początku planowałem czystkę to po przeanalizowaniu sytuacji myślę, że z takim składem mogę ugrać sporo. Także to wszystko i czekajcie na następne odcinki. Do innych postaram się wpaść w zależności od czasu. Dołączam ankietę dotyczącą napastnika, którego chcielibyście zobaczyć w barwach Kogutów. Prócz dwóch podanych w poście pojawią się inni, ale będę czekał również na Wasze propozycje. To wszystko, pozdrawiam! ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2015, 16:18:45 wysłana przez Lysy10KKS »

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#2 Okno transferowe w pełni|
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 19, 2015, 13:14:19 »
A ja bym się pokusił o sprowadzenie Christiana Benteke, nie wiem, ale widzę u niego niezły potencjał na prawdziwego napadziora, może u Ciebie by się jeszcze bardziej rozwinął? A z tych wyżej wymienionych to zdecydowanie Paulo Dybala, młody jest i wielka kariera jeszcze przed nim, Tottenham to idealny klub dla niego.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#2 Okno transferowe w pełni|
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 19, 2015, 15:49:33 »
Czytam, czytam i gubię się w czasie. Jaki sezon będziesz grać? 14/15? czy 15/16? Bo z pierwszego postu wywnioskować idzie, że 15/16. Transfery przedstawiłeś z lata przed sezonem 14/15, ale na koniec postu dałeś terminarz, że zaczyna się sezon 15/16.  Yyy.... no dobra jeśli jesteśmy przed rozpoczętą kampanią ligową 15/16 to to czemu w opisie skupiłeś się na transferach z lata 2014 ? Po co?

Nie ogarniam.
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2015, 15:52:56 wysłana przez thekrzychu »

Offline Lysy10KKS

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Pleszew
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.06.2013r.
  • Dumny Po Zwycięstwie, Wierny Po Porażce
  • Gram w: PES 2015
Odp: Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#2 Okno transferowe w pełni|
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 19, 2015, 16:18:16 »
Czytam, czytam i gubię się w czasie. Jaki sezon będziesz grać? 14/15? czy 15/16?

Dzięki za wiadomość. Będę grać sezon 14/15, a ten terminarz już poprawiony. Błąd może z powodu, że rzeczywiście mamy 2015 rok, ale w grze (Fifa 15) mam 2014, a mimo tego popełniłem ten błąd. Dzięki za poruszenie tego tematu.  ;)

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#2 Okno transferowe w pełni|
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 19, 2015, 16:28:18 »
Dzięki za wiadomość. Będę grać sezon 14/15, a ten terminarz już poprawiony. Błąd może z powodu, że rzeczywiście mamy 2015 rok, ale w grze (Fifa 15) mam 2014, a mimo tego popełniłem ten błąd. Dzięki za poruszenie tego tematu.  ;)

No to już czaje. W takim razie masz tez błąd w pierwszym poście:

Cytuj
Drużyna dowodzona przez Mauricio Pochettino zajęła w poprzednim sezonie szóste miejsce

Drużyna Tottenhamu w sezonie 13/14 była dowodzona najpierw przez Andre Villas-Boasa, a potem przez Tima Sherwooda, a nie Pochettino.  8) Tym zdaniem i terminarzem właśnie mnie zmyliłeś :D

Co do napastnika to patrząc na to, że menedżerem jest Pochettino to myślę, że Argentyńczyk chciałby kogoś z tej piątki : Jay Rodriguez (Southampton), Mattia Destro (Roma), Emmanuel Emenike (Fenerbahce), Jurgen Locadia (PSV).
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2015, 16:36:01 wysłana przez thekrzychu »

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#2 Okno transferowe w pełni|
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 19, 2015, 22:01:08 »
Postaraj się o Lewego, a co! Od tego są kariery, jak nie Lewy to może Milik.
   


Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#2 Okno transferowe w pełni|
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 19, 2015, 22:23:06 »
Postaraj się o Lewego, a co! Od tego są kariery, jak nie Lewy to może Milik.

Nie no daj spokój z Lewym, ale z Milikiem to dobry pomysł ;D

Offline Lysy10KKS

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Pleszew
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.06.2013r.
  • Dumny Po Zwycięstwie, Wierny Po Porażce
  • Gram w: PES 2015
Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#3 Premier League czas zacząć|
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 20, 2015, 17:48:12 »
|#3 Premier League czas zacząć|



Sobota, 16.08.14r. | Boleyn Ground, Londyn | Godz. 16:00 | 1. Kolejka BPL | Sędzia: Michael Oliver

Soldado daje zwycięstwo, ciężka przeprawa Spurs

Soldado miał powody do radości. Jako jedyny znalazł drogę do bramki Młotów.

Sobotnie popołudnie było dniem, gdzie swoje miejsce miała inauguracja nowego sezonu angielskiej Premier League. Swoje pierwsze trzy punkty zainkasował Tottenham, który skromnie pokonał na wyjeździe drużynę Młotów. Drużyna Mauricio Pochettino nie miała jednak łatwego zadania, gdyż West Ham stawiał twarde warunki. Jedynym strzelcem bramki był Roberto Soldado, a asystował mu Andros Townsend. Pierwszy atak przeprowadziła ekipa gospodarzy, gdy świetnym podaniem popisał się Enner Valencia, ale z okazji nie skorzystał Amalfitano, który został powstrzymany przez Hugo Llorisa. Przez większość czasu drużyny starały się przejąć środek pola co było powodem małej ilości sytuacji podbramkowych. W drużynie Spurs bardzo aktywny był Nacer Chadli, który często pokazywał swoje umiejętności techniczne co nie ułatwiało zadania defensorom Młotów. To on przeprowadził jedną z ciekawszych akcji pierwszej połowy, gdy zwodem oszukał obrońców i zszedł do środka momentalnie oddając strzał. Pośpiech mógł się udać, jednak po jego strzale piłka trafiła w słupek. Na początku drugiej połowy okazji by objąć prowadzenie nie wykorzystał West Ham. W tej sytuacji popisał się Chiriches, który przeszkodził w jakimś stopniu Valencii, choć ten mimo przeszkód oddał strzał, po którym piłka wylądowała w bocznej siatce. Ta sytuacja zemściła się kilka minut później, gdy prostopadłym podaniem popisał się Townsend, a Soldado bez problemu pokonał bramkarza West Hamu, Adriana. Po bramce zawodnicy Młotów ruszyli do ataku, a na boisku pojawił się Andy Carroll. Ofensywne akcje były jednak chaotyczne, a większość polegała na dogrywaniu piłki w pole karne, gdzie sporą część przejmował Hugo Lloris. Dobre zawody rozegrał debiutujący Benjamin Stambouli, który świetnie radził sobie z Songiem i przerywał większość akcji gospodarzy. Blado wypadł natomiast nowy kapitan Kogutów Christian Eriksen. Usprawiedliwieniem może być fakt, że w ostatnim czasie Duńczyk zmagał się z kontuzją, której zawodnik nabawił po powrocie z przygotowań. Należy liczyć na to, że nowy kapitan wróci do formy. Cel jakim było zdobycie trzech punktów został zrealizowany, jednak już teraz trzeba myśleć o spotkaniu z Liverpoolem na White Hart Lane. Mimo gry na własnym boisku może to być trudniejsze zadanie.

West Ham United 0:1 Tottenham Hotspur
54' Soldado (Townsend)
Zawodnik meczu: Benjamin Stambouli 7.2


Składy:
West Ham United: Adrian - Jenkinson,Tomkins,Reid,Cresswell - Song,Amalfitano,Nolan (69'Downing),Noble (75' Morrison),Jarvis - Valencia (58' Carroll)
Tottenham: Lloris - Walker,Chiriches,Vertonghen,Rose - Paulinho,Stambouli (83' Fernandes),Townsend (76' Lamela),Chadli,Eriksen - Soldado (69' Kane)

Spoiler for Hiden:
Postaraj się o Lewego, a co! Od tego są kariery, jak nie Lewy to może Milik.

Lewy odpada na pewno. Milik jest na wypożyczeniu, więc nie ma możliwości, by go ściągnąć. Ankieta pokazała kogo byście widzieli. Myślę jednak nad kandydatami od Krzycha, bo są to dość ciekawi zawodnicy. Bardziej będę chciał sprowadzać młodych zawodników, a do końca okienka prócz napastnika będę chciał sprowadzić jeszcze jednego zawodnika, ale o tym dopiero jak uda się go ściągnąć.
 
Drużyna Tottenhamu w sezonie 13/14 była dowodzona najpierw przez Andre Villas-Boasa, a potem przez Tima Sherwooda, a nie Pochettino.  8) Tym zdaniem i terminarzem właśnie mnie zmyliłeś :D
Dzięki za wychwycenie, przynajmniej wiem, że ktoś to czyta. Zmienię to zdanie tak, by było dobrze :D

Sposób w jaki przedstawiam mecz nie różni się jakoś bardzo od tego z poprzednich karier.Chodzi oczywiście o układ postu. Stwierdziłem jednak, że zmienię sposób samego opisu akcji jaka miała miejsce w meczu. Poprzednio były one dłuższe, ale za dużo szczegółów uwzględniałem. Równie dobrze mógłbym nagrać mecz i Wam udostępnić. Teraz starałem się napisać to co najważniejsze. Liga się zaczęła, więc teraz wytrwać, bo z tym bywało u mnie różnie. Dodatkowo ankieta dotycząca tego, jaką formacje miałbym wzmocnić. Latem może będzie mało czasu do wzmocnień i funduszy też braknie, ale może coś by się udało zrobić w tej kwestii. Pozdrawiam :D

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#3 Premier League czas zacząć|
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 21, 2015, 13:26:31 »
Najważniejsze to dobrze zacząć sezon. Wygrana i to jeszcze w meczu wyjazdowym daje spore nadzieje, że będziecie walczyć o najwyższe cele. Przydało by się wzmocnić skład i walczyć o najlepszą trójkę.
   


Offline Patric

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 24.02.2013r.
  • Gram w: PES 2013/PES 2015
Odp: Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#3 Premier League czas zacząć|
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 21, 2015, 14:05:13 »
Sam planowałem rozpocząć karierę Tottkami, ale jak zauważyłem, że Ty zacząłeś, odpuściłem. Może to i lepiej, chętnie zobaczę, jaką masz wizję tego klubu. Co do napastnika, może warto spróbować ściągnąć Lacazette z Lyonu. Francuzi lubią Anglię, a w zespole Spurs kilku już tam jest. Pierwszy mecz udało Wam się wygrać z niewygodnym WHU. To ważne, aby dobrze zacząć sezon. Wy szukacie napastnika, a Soldado pokazuje, że nie jest to konieczne. Ale czy tak będzie, okaże się w następnym spotkaniu z bardzo wymagającym Liverpoolem.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#3 Premier League czas zacząć|
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 21, 2015, 19:49:53 »
Jeszcze tego nie mówiłem, ale bardzo dobrze, że wracasz. Kilka tygodni temu przeglądałem archiwum i napotkałem się tam na twój Arsenal. Wszedłem, odświeżyłem pamięć i pomyślałem "gdzie on się podział?" No i proszę... zaszczyciłeś nas swoją obecnością ;D
Pierwszy mecz nie był dla was łatwy... z resztą nie było wyboru "Młoty" musiały wam postawić trudne warunki, w końcu tego ich uczę :P Tak na poważnie to Soldado udowodnił na razie, że nie potrzebnie rozglądasz się za napadziorem. Za bardzo nie znam "Kogutów" i nie wiem kogo tam potrzeba, ale w ankiecie obstawiam środek pola.
Widzę też, że Carroll zameldował się na boisku. Hoho, a ja z nim w konflikt popadam :D Inauguracja na plus, ale to dopiero początek. Powodzenia. ;)

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#3 Premier League czas zacząć|
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 23, 2015, 22:42:47 »
Tottenham w tym starciu w West Hamem był faworytem, choć graliście na wyjezdzie to zdołaliście wygrać po ciężkim boju. W każdym aspekcie przeważaliście, lecz z 7 strzałów tylko 1 trafił do siatki, to wygląda troszkę słabo, ale liga się dopiero rozpoczęła i mam nadzieję, że z meczu na mecz będziecie grali lepiej.

Offline Lysy10KKS

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Pleszew
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.06.2013r.
  • Dumny Po Zwycięstwie, Wierny Po Porażce
  • Gram w: PES 2015
Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#4 Sierpień za nami cz.1|
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 25, 2015, 21:59:58 »
|#4 Sierpień za nami cz.1|


Środa, 20.08.14r. | White Hart Lane, Londyn | Godz. 19:45 | 2.Kolejka BPL | Sędzia: Mike Dean

Przywitanie White Hart Lane nieudane, porażka z The Reds
Świetna dyspozycja kapitana nie wystarczyła. Liverpool zgarnął trzy punkty.

Już przed spotkaniem można było spodziewać się ciężkiego meczu i nie zmieniał tego fakt gry na własnym obiekcie. Tak naprawdę Liverpool przeważał tylko do zdobycia bramki, czyli przez pierwszy kwadrans. Nie popisała się prawa strona defensywy, która dopuściła do wejścia w pole karne Moreno, który ze spokojem obsłużył podaniem Lallanę, a ten wyprowadził The Reds na prowadzenie. To spowodowało, że Spurs ruszyli do ataku, ale nic nie przynosiło skutku. Kolejny raz aktywny był Chadli, ale po raz kolejny zawiodła skuteczność. Bezbarwny występ zaliczył Soldado, który nie wyszedł na drugą połowę. Wejście Kane'a nie zmieniło jednak nic. Nadal próbowano obejść defensywę na wszelkie sposoby. Czy to skrzydłami, czy środkiem nie było łatwo. Często zawodnicy z rozpaczy oddawali strzały z daleka, które poprawiały tylko statystyki Mignolet'owi. Pochettino sam stwierdził, że gra pięcioma obrońcami okazała się kluczem do sukcesu, a szybko strzelona bramka ułatwiła realizacje założeń. Nawet nieprofesjonalne zachowanie strzelca bramki, który musiał opuścić boisko wcześniej nie przeszkodziło w odniesieniu zwycięstwa graczy Liverpool'u. Po tym spotkaniu Tottenham miał na swoim koncie jedno zwycięstwo oraz jedną porażkę. Ta klęska zmusiła graczy do podwójnej koncentracji przed spotkaniem z QPR, które trzeba było wygrać, by zadowolić zawsze wymagających kibiców.

Tottenham 0:1 Liverpool
15' Lallana (Moreno)
61' Lallana
Zawodnik meczu: Christian Eriksen 8.2

Składy:
Tottenham: Lloris - Walker,Chiriches,Vertonghen,Rose - Paulinho,Stambouli (73' Bentaleb),Lamela(66' Townsend),Eriksen,Chadli - Soldado(45' Kane)
Liverpool: Mignolet - Johnson,Skrtel,Toure,Sakho,Moreno - Lallana,Gerrard(73' Henderson) - Sterling(63' Leiva),Sturridge,Coutinho



Niedziela, 24.08.14r. | White Hart Lane, Londyn | Godz. 16:00 | 3.Kolejka BPL | Sędzia: Michael Oliver

Świetny Kane, pierwsze zwycięstwo na White Hart Lane!

Harry Kane zagrał od pierwszych minut i odwdzięczył się za szansę dwoma trafieniami

W spotkaniu z Queens Park Rangers popis dał zdobywca bramek Harry Kane. Anglik nie zdobył jednak nagrody dla zawodnika meczu, bo ta trafiła w ręce Roba Green'a. Golkiper gości przy trafieniach gospodarzy nie miał nic do powiedzenia, ale uchronił on swoich kolegów przed blamażem. W tym meczy było widać, że gracze Spurs chcą się zrehabilitować, a z takim rywalem była to idealna okazje, by wynagrodzić porażkę z Liverpool'em kibicom. Przez pierwszą połowę gracze Chrisa Ramsey'a nie oddali nawet strzału na bramkę rywala. Przeważali w posiadaniu, ale jednak to nie wystarczyło. Przy pierwszym trafieniu bardzo dobrze zachował Christian Eriksen, który uwolnił się spod opieki dwóch defensorów i podał do Kane'a, który ze spokojem umieścił piłkę w bramce. Świetne zawody do czasu zejścia z boiska rozgrywał Moussa Dembele, który przerywał każde ataki gości i po jednym z przejęć w drugiej połowie zaliczył asystę przy drugim trafieniu Harry'ego Kane'a. Po podwyższeniu prowadzenia zawodnikom Pochettino grało się jeszcze lepiej, ale nie dopuścili oni do tego, by się zdekoncentrować i starali się grać do końca, by wygrać większą różnicą bramek. Hugo Lloris nie miał zbyt dużo roboty w przeciwieństwie do bramkarza rywali, który miał pełne ręce roboty. Na boisku nie pojawił się Roberto Soldado i pojawiły się spekulacje jakoby Hiszpan miał jeszcze w tym okienku opuścić Londyn. Podobnie sprawa ma się z Aaronem Lennonem, który w tym sezonie na boisku się jeszcze nie pojawił i może to oznaczać koniec jego przygody z Tottenhamem. Meczem z QPR zawodnicy Mauricio Pochettino zakończyli sierpień mając na koncie sześć punktów zdobytych w trzech meczach co można uznać za wynik zadowalający.

Tottenham 2:0 Queens Park Rangers
19' Kane (Eriksen), 61' Eriksen (Dembele)
15' Vertonghen
Zawodnik meczu: Rob Green 8.7

Składy:
Tottenham: Lloris - Walker,Chiriches,Vertonghen,Davies - Dembele( 76' Fernandes),Stambouli,Gomez(84' Lamela),Eriksen,Chadli(58' Townsend) - Kane
QPR: Green - Isla,Ferdinand(65' Dunne),Caulker,Yun - Phillips,Sandro,Barton(58''Faurlin),Hoilett - Zarate,Austin


Spoiler for Hiden:
Witam, postanowiłem jednak umieścić w jednym poście dwa mecze i nie wiem czy nie zmienię tego na stałe, bo jest to jednak dobry sposób jeśli chodzi o czas jaki mogę przeznaczyć na kariery. Sam będę teraz pracował nas samym schematem jak ukazywać te spotkania, ale zobaczymy. Może będzie tak jak teraz, ale to się jeszcze zobaczy. W następnym poście nieco informacji o transferach, bo trochę ruchu było i kilka zmian. Udało mi się ściągnąć tych co chciałem, choć pomogło mi w tym kilka niespodziewanych odejść. O tym być może jutro, gdyż chce już okienko transferowe mieć za sobą. Pozdrawiam :)

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#4 Sierpień za nami cz.1|
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 26, 2015, 12:10:32 »
Liverpool 2 celne strzały i 1 gol, znam to ze swojej kariery. Rywale oddają 1 celny strzał i wygrywają 1-0.  ;D

Ważna wygrana u siebie, podnieśliście się po porażce z LFC. Sam jestem ciekaw tych nowinek transferowych.
   


Offline Lysy10KKS

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Pleszew
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.06.2013r.
  • Dumny Po Zwycięstwie, Wierny Po Porażce
  • Gram w: PES 2015
Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#5 Sierpień za nami cz.2|
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 26, 2015, 17:39:24 »
|#5 Sierpień za nami cz.2|

Żegnamy Soldado, witamy zastępców.

Jurgen Locadia to jeden z obiecujących zawodników w zespole Spurs

Ostatnie dni okienka były naprawdę gorące w północnej części Londynu. Odejścia niektórych zawodników wymusiły na zarządzie decyzje o sprowadzeniu następnych zawodników. Jako pierwszy Tottenham opuścił Aaron Lennon, który odszedł do Borussii Dortmund za 6,5 miliona euro. Powrót do byłego klubu, a konkretnie Valencii wybrał Roberto Soldado, a zawodnik kosztował ich 10 milionów euro. Niespodziewanym odejściem można nazwać transfer Younesa Kaboul'a, który za 7,5 miliona euro przeniósł się do Sunderlandu. Te ruchy spowodowały, że w Londynie pojawiły się nowe twarze. Od dawna w drużynie Kogutów wyczekiwany był Paulo Dybala, który w końcu zawitał do Anglii, a kosztował on 17 milionów euro, które trafiło do Palermo. Dwójka napastników nie była jednak wystarczająca, więc dodatkowo sprowadzono Jurgena Locadię z PSV za 8 milionów. Gdy wszyscy spodziewali się, że to były już ostateczne działania na rynku w ostatnim dniu okienka transferowego na White Hart Lane zawitał Ricardo Kishna. Skrzydłowy, który może występować na obu skrzydłach kosztował Anglików 7 milionów euro i choć rywalizacja na tych pozycjach jest duża to ten transfer może okazać się bardzo dobrym ruchem działaczy z Londynu.

Ostateczna kadra na sezon 2014/2015

Bramkarze:
1. Hugo Lloris | ur. 26.12.86r. |
13. Michel Vorm | ur. 20.10.83r. |
24. Brad Friedel | ur. 18.05.71r. |
48. Luke McGee | ur. 02.09.95r. |

Obrońca
2. Kyle Walker | ur. 28.05.90r. |
12. DeAndre Yedlin | ur. 09.07.93r. |
6.Vlad Chiriches | ur. 14.11.89r. |
5. Jan Vertonghen | ur. 24.04.87r. |
21. Federico Fazio | ur. 17.03.87r. |
15. Eric Dier | ur. 15.01.94r. |
3. Danny Rose | ur. 02.07.90r. |
33. Ben Davies | ur. 24.04.93r. |

Pomocnicy:
25. Benjamin Stambouli | ur. 13.08.90r. |
29. Etienne Capoue |ur. 11.07.88r. |
17. Andros Townsend | ur. 16.07.91r. |
11. Eric Lamela | ur. 04.03.92r. |
8. Paulinho | ur. 25.07.88r. |
42. Nabil Bentaleb | ur. 24.11.94r. |
19. Moussa Dembele | ur. 16.07.87r. |
22. Nacer Chadli | ur. 02.08.89r. |
14. Moi Gomez | ur. 23.07.94r. |
7. Ricardo Kishna | ur. 04.01.95r. |
10. Christian Eriksen | ur. 14.02.92r. |
16. Bruno Fernandes | ur. 08.09.94r. |

Napastnicy:
18. Harry Kane | ur. 28.07.93.r |
20. Paulo Dybala | ur. 15.11.93r. |
9. Jurgen Locadia | ur. 07.11.93r. |


Koniec Sierpnia, czas na Wrzesień.

Nacer Chadli był jednym z najlepszych graczy Spurs w pierwszych trzech spotkaniach nowego sezonu

Minął pierwszy miesiąc, w którym gracze rywalizują w jednej z najlepszych lig świata. Na inauguracje gracze Spurs pokonali na wyjeździe drużynę West Hamu 0:1 po bramce Roberto Soldado, które w Londynie już nie ma. Następnie przyszedł mecz z Liverpoolem, który zakończył się zwycięstwem The Reds. Było to nieudane przywitanie z kibicami na White Hart Lane. Na koniec rywalizacji w sierpniu do północnej części Londynu przyjechała drużyna Queens Park Rangers. Faworyt był jeden i to ekipa Mauricio Pochettino pewnie wygrała 2:0, a obie bramki strzelił Harry Kane. Obecnie drużyna Tottenhamu zajmuje szóste miejsce w lidze, a tabelę umieszczamy poniżej. Teraz przyszedł czas na wybór najlepszego gracza miesiąca w drużynie Kogutów. Pierwszym kandydatem jest Nacer Chadli. Belg w dwóch pierwszych spotkaniach był wiodącą postacią i mimo słabszej dyspozycji w ostatnim meczu nie zmienia to faktu, że zaliczył jeden z najlepszych startów wśród wszystkich zawodników. Duża aktywność tego zawodnika nie miała jednak przełożenia na bramki i asysty, gdyż w obu rubrykach widnieje liczba "0". Drugim kandydatem jest Benjamin Stambouli, który szybko zaaklimatyzował się w drużynie z Londynu i w każdym meczu, w którym grał prezentował się wyśmienicie. Pewny punkt drużyny i być może zagości w pierwszym składzie na bardzo długo. Ostatnim kandydatem jest Christian Eriksen. Kapitan Spurs z każdym kolejnym meczem rozkręcał się coraz bardziej. Świetny występ z The Reds nie przełożył się na wynik, ale był on motorem napędowym wraz z Nacerem Chadlim. Ma duże szanse na zdobycie tej nagrody. Od dziś będzie można głosować na zawodnika, który Waszym zdaniem zasługuje na tytuł najlepszego gracza sierpnia.

Tabela:
Spoiler for Hiden:

Grupa B Ligi Europy:
Tottenham Hotspur
Lokomotiv Moskwa
SV Zulte Waregem
FC Red Bull Salzburg

Rozkład jazdy na Wrzesień 2014:
Cheltenham Town - Tottenham Wtorek, 02.09.14r. Whaddon Road, Cheltenham | Capital One Cup 
Sunderland - Tottenham Niedziela, 14.09.14r. Stadium of Light, Sunderland | 4.Kolejka BPL
Tottenham - Zulte Waregem Czwartek, 18.09.14r. White Hart Lane, Londyn | 1.Kolejka fazy grupowej LE
Tottenham - WBA Wtorek, 23.09.14r. White Hart Lane, Londyn | 5.Kolejka BPL
Arsenal - Tottenham Sobota, 27.09.14r. Emirates Stadium, Londyn | 6.Kolejka BPL

Spoiler for Hiden:
Udało się skończyć okres okienka tak więc teraz powinno być już dobrze. Raczej przeniosę się na opisywanie kilku spotkań w jednym poście, ale będę starał się, by było to w miarę ładnie ukazane. Będę się starał, a teraz możecie głosować na najlepszego gracza miesiąca. Pozdrawiam :)

Offline Patric

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 24.02.2013r.
  • Gram w: PES 2013/PES 2015
Odp: Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#5 Sierpień za nami cz.2|
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 27, 2015, 16:37:22 »
Jak tak patrzę na waszą kadrę, to myślę, że w przyszłości będziecie mieć mocny zespół. Naprawdę wiele młodych zawodników, a Wasi napastnicy to już w ogóle. Każdy niewiele ponad 20 lat i już na poziomie. Sezon też rozpoczęliście nieźle. Jesteście bliżej góry, aniżeli dołu tabeli, więc powinno to cieszyć. Najtrudniejsze mecze, które pokażą waszą formę dopiero przed wami. Pierwszy pod koniec miesiąca z Arsenalem.

Offline PrezesRady

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 300
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 24.08.2014r.
  • Gram w: PES 6
Odp: Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#5 Sierpień za nami cz.2|
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 28, 2015, 14:56:03 »
Początek w wykonaniu Tottenhamu przyzwoity. Porażka z Liverpoolem wstydu nie przynosi, najważniejsze żeby nie gubić punktów ze słabszymi zespołami. Grupa w LE jak najbardziej do wyjścia

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Tottenham Spurs by Lysy10KKS |#5 Sierpień za nami cz.2|
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 28, 2015, 14:56:03 »