Ankieta

Następna kariera w FIFA 16...

Liga Mistrzów 2015/16
Kariera Milanem
Kariera Realem Madryt
Kariera innym klubem (napisz jakim

Autor Wątek: UEFA EURO 2016 | #69 Nagrody indywidualne przyznane || PODZIĘKOWANIA!!!  (Przeczytany 48990 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
W meczu Francuzów z Anglią świetnie pasują słowa : Nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić. Tak można spojrzeć na to spotkanie. Po okazjach, których nie wykorzystali Rooney, Sturridge czy Sterling, trójkolorowi dostali kolejny sygnał, że z formą Brytyjczyków coś jest nie tak, co w sumie wykorzystali przechodząc do kolejnej rudny. Tytuł co do tego meczu fenomenalny. Pogba , moim zdaniem największa młodzieżowa gwiazda, pokazuje wielu weteranom jak się gra we współczesny futbol.

W drugim spotkaniu wszystko mogło się wydarzyć. Mecz na poziomie naprawdę bardzo wyrównanym. Tak jak wspomniałeś w opisie, wielkie gratulacje należą się Austriackiemu golkiperowi za wyśmienitą postawę, kto wie może dzięki niemu to Czesi pozostali na lodzie, a Austria nadal gra w turnieju. Także na słowa uznania zasługują jego koledzy. Pomimo straconego gola w drugiej połowie potrafili dalej walczyć o swoje i w cztery minuty wyeliminowali Czechów.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Moim zdaniem najciekawszy mecz to mecz naszych orłów!  >:D

W tak dobrej karierze aż prosi się aby np umożliwić oglądanie jakiegoś meczu na żywo :P Z chęcią bym sobie obejrzał coś takiego na żywo :D Być może to już jest nie osiągalne ale to w sumie zależy od Ciebie Rasivo. Austria mnie zaskakuje jak u mnie w 2012 Rumunia w mojej karierze , czy będzie to czarny koń Euro?? Zobaczymy, brakuje mi też drabinki play-off abyś może po każdym meczu wrzucał do tematu ostatniego a nie pierwszego.
   


Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Czekam na mecz Polaków w 1/8 finału, choć łatwo nie będzie. W obecnych meczach tej fazy było ciekawie. Cieszę się z awansu Austrii, za to zawiodłem się na Anglikach. Szkoda, że nie grają dalej. A ty Rasivo trzymasz wysoki poziom graficzny i piśmienniczy. Aż miło się to wszystko czyta.

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: UEFA EURO 2016 | #51 Chcieliśmy sensacji? To ją mamy!
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 27, 2015, 01:08:25 »



Spoiler for Hiden:
@Bartekeuro mecz na żywo? Z miłą chęcią, ale niestety zdaje sobie sprawę z tego, że nie byłoby żadnego zainteresowania :D Poza tym, jeżeli streamowałbym taki mecz, nie miałbym czasu na robienie screenów, zapisywania powtórek itd. Chociaż z drugiej strony taki mecz by wystarczał, bo wkleiłbym zamiast skrótu, cały mecz :D

Ogólnie planuje na koniec Mistrzostw zrobić filmik podsumowujący EURO 2016. Będzie to zapewne filmik z najpiękniejszymi bramkami na turnieju (szkoda, że komputer nie potrafi pierdylnąć naprawdę pięknej bramy :-(...)
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2015, 01:11:23 wysłana przez Rasivo »

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #51 Chcieliśmy sensacji? To ją mamy!
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 27, 2015, 02:08:35 »
Zawsze możesz spróbować z jakimś jednym mecze czy ktoś będzie oglądać.
Słowacy sprawili mega sensację i teraz mają zapewne apetyty na medal. Ciekawy jestem jak to się wszystko dalej potoczy.
   


Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #51 Chcieliśmy sensacji? To ją mamy!
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 27, 2015, 23:02:40 »
No tego to bym się nie spodziewał. Holandia przeważała w spotkaniu, a przegrała ze Słowacją. Lubię niespodzianki więc cieszy mnie taki zaskakujący wynik. Jeszcze raz powtórzę. Styl graficzny jest znakomity. Chciałbym również tak ładnie przedstawiać swoje turnieje.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #51 Chcieliśmy sensacji? To ją mamy!
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 28, 2015, 00:06:48 »
Tak jak Rasivo napisałeś mamy sensację. Ogólnie uważam, że poziom gry reprezentacji Holandii znacznie spadł od 2010 roku. Tak tak wiadomo, że składy się zminieają, gracze robią się coraz starsi, ale jakby nie patrzeć jest to europejska potęga.  Spotkanie rozkręciło się dopiero po 20 minutach, nie wiem czy jest to spowodowane wyczekiwaniem rywala, czy też słabsza dyspozycją obu reprezentacji. Z pewnością na plus wyszli Słowacy, bo w sumie to oni pozostawili na lodzie Oranje. Jestem ciekaw kolejnych zmagań, a najbardziej czekam na pojedynek Biało-czerwonych.

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: UEFA EURO 2016 | #52 zapowiedź piętnastego dnia Mistrzostw
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 28, 2015, 02:48:45 »



Spoiler for Hiden:
Chłopaki, jutro wpadnę do Was. Dzięki za dotychczasowe komentarzu.

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #52 zapowiedź piętnastego dnia Mistrzostw
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 28, 2015, 14:28:46 »
Najciekawiej zapowiada się spotkanie Walii ze Szwecją. Gareth Bale vs. Zlatan Ibrahimovic. To może być bardzo wyrównany pojedynek z dużą ilością goli. Niemcy powinni spokojnie ograć Belgów, choć jak wiadomo Czerwone Diabły są nieobliczalne. Tymczasem w meczu Turcji i Grecji może zakoczyć się bez goli i porrzebne mogą być rzut karne. Czekam z niecierpliwością na pierwszy z pojedynków 15 dnia.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2015, 17:35:45 wysłana przez seba_maliszewski »

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #53 Grali lepiej, ale w ostateczności odpadli
« Odpowiedź #130 dnia: Maj 28, 2015, 23:59:40 »
Byłem pewien, że ten pojedynek będzie wyrównany. Co prawda to Walijczycy oddali więcej strzałów, ale to Szwecja po dogrywce wygrała to spotkanie. Cieszę się z takiego obrotu spraw gdyż według mnie to właśnie Skandynawowie byli minimalnym faworytem. Szkoda tylko, że Ibrakadabra nie był kluczową postacią Trzech Koron.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #53 Grali lepiej, ale w ostateczności odpadli
« Odpowiedź #131 dnia: Maj 29, 2015, 12:32:01 »
Turniej zmierza ku końcowi, a najlepsze drużyny już myślą o taktykach na 1/4 finału. Przed nami również najważniejszy mecz dla Polaków. Może ten meczyk dasz live ? :P
   


Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #53 Grali lepiej, ale w ostateczności odpadli
« Odpowiedź #132 dnia: Maj 29, 2015, 22:59:57 »
No to żółtki się trochę posypały. JA osobiście się ciesze z awansu Szwedów. Walia oczywiście na Euro wyszła na ogromny plus, pokazali się z bardzo solidnej strony i szczerze mówią tak też było w tym meczu, ale paczka Ibry nie dała się położyć na łopatki i to oni w ostateczności awansowali, co teraz się liczy.

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: UEFA EURO 2016 | #54 Ten sam wynik, kolejne rozczarowania
« Odpowiedź #134 dnia: Maj 31, 2015, 11:10:21 »
Turniej "outsiderów"... to stwierdzenie nadal się sprawdza i po porażce Holendrów nabrało jeszcze większego entuzjazmu. Szkoda Walii, bo zasługiwała na więcej, ale jak na tą chwilę to zasłużyli na brawa. Niemcy faworytami i z każdym spotkaniem to dokumentują, a taki mecz z Belgią postawił ich w jasnej sytuacji, że mogą coś ugrać.
Krychowiak w podsumowaniu wymarzył sobie półfinał i kto by go nie chciał, ale z Chorwacją będzie ciężko. To może być mecz na jeden błąd

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #54 Ten sam wynik, kolejne rozczarowania
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 31, 2015, 12:03:50 »
Spotkanie na bardzo wysokim poziomie się rozpoczęło. Jedni jak i drudzy atakowali rywali, strzał za strzałem, interwencja za interwencją, ale to Manuel Neuer jako pierwszy musiał sięgnąć po piłkę z siatki. Sielanka długo nie trwała, bo tylko cztery minuty i Bastian doprowadza do wyrównania. Druga połowa również na bardzo dobrym poziomie, ale Belgowie nie zdołali pociągnać do końca i w 76 minucie Gundogan wyprowadza Niemcy na prowadzenie. Dzięki tej bramce wygrali i teraz się cieszą z awansu. Mistrzostwa się zaostrzają, pozostaje coraz mnie ekip i robi się naprawdę bardzo ciekawie.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #54 Ten sam wynik, kolejne rozczarowania
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwiec 01, 2015, 11:09:49 »
Brawa dla Niemców za awans. Udało im się odrobić straty i wygrać to spotkanie. Liczę, że to ta drużyna zdobędzie tytuł Mistrza Europy. No chyba, że zrobi to Polska  :P

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #54 Ten sam wynik, kolejne rozczarowania
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwiec 01, 2015, 13:03:02 »
W fazie play-off obecnie większych sensacji nie ma. Zobaczymy jak nasi się spiszą bo awans dalej naszych uznam już za niespodziankę.
   


Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #55 Setny gol Mistrzostw, znamy szóstego ćwierćfinalistę
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwiec 03, 2015, 00:41:14 »
Grecy jako pierwsi groźnie atakowali, ale całe to przedstawienie uciszyła bramka Tore. Bramka Turka natchnęła jego kolegów i szybko podwyższyli wynik spotkania, co jesty bardzo ważne w fazie pucharowej. Praktycznie kwadrans przed końcem meczu Grecy zdołali strzelić bramkę kontaktową, co z pewnością wprowadziło lekki chaos u Turków. Na ich szczeście wynik meczu został ustalony w 86 minucie .

Co cieszy fanów futbolu ? A właśnie bardzo ciekawe widowisko i dużo bramek, to wszystko było w tym spotkaniu. Ogólnie dziś bym był za Turkami, czemu ? Sam do końca nie wiem, ale po prostu po Euro 2004 Grecy zaczęli mi się wydawać strasznie staromodnie. Być może dlatego, ale w sumie sam nie wiem, to nie godzina na takie przemyślenia :P

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: UEFA EURO 2016 | #55 Setny gol Mistrzostw, znamy szóstego ćwierćfinalistę
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwiec 03, 2015, 00:41:14 »