Autor Wątek: Athletic Club by ebistal  (Przeczytany 6526 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Athletic Club by ebistal
« dnia: Marzec 01, 2015, 16:35:02 »
Witajcie, rozpoczynam nowy projekt i wierzę w to że uda mi się w końcu ustabilizować w świecie karier, bo jak dotąd nie potrafiłem utrzymać jakieś karierki przez dłuższy okres, a kończyła się ona zaledwie po paru odcinkach. Liczę na to, że wasze komentarze poniosą mnie i zmotywują do działania. Oczywiście wybrałem ciężki styl prowadzenia kariery, bo jest to w formie strony internetowej. Portsmouth mi nie wyszło z powodu nudnych rozgrywek, dlatego postanowiłem wybrać coś bardziej na porządnym poziomie. Początkowo myślałem o Sevilli, Juventusie, Valencii, Torino czy też Schalke. Ostatecznie padło na Athletic Club, czy jak kto woli Athletic Bilbao. Moją karierę oczywiście prowadzić będę w Fifie 15 ( bez żadnych aktualizacji ) oraz pomijam pierwsze okienko transferowe, aby sezon rozpoczął się z realistycznymi składami z początku sezonu. To tyle ode mnie, liczę na podpowiedzi, śledzenie i komentowanie mojej kariery. Tutaj znajdziecie odnośniki do poszczególnych postów :)

  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2015, 23:47:01 wysłana przez ebistal »

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2015, 16:39:34 »

Spoiler for Hiden:
Z czasem, z kazdym kolejnym postem będę aktualizował menu !

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2015, 16:28:46 »
Nie wiem co powiedzieć :D Zawsze miałeś problem z wytrwaniem, a teraz jeszcze tak ciężki projekt ;) Mam nadzieję, że jednak przeniesiesz słowa w czyn i wytrzymasz trochę dłużej. Powodzonka

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 08, 2015, 03:11:08 »
Progres względem ostatnich karier jest, i to ogromny. Pod wieloma względami.


Okres przygotowawczy zapewne mało powie o tym, jak przygotujesz drużynę do sezonu. Rywale także nie są jacyś wymagający (dlatego też drażni mnie to w FIFIE, że nie możemy zorganizować sobie przedsezonowego tournee z wybranymi przez nas ekipami, w wybranym miejscu...).


Kadra bardzo ładnie się prezentuje, ładne wykonanie.

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 08, 2015, 19:56:24 »
Wiele razy zaczynałeś i nigdy nie kończyłeś.

Po raz kolejny życzę wytrwałości. :D
   


Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 09, 2015, 09:31:06 »
Baskowie ze swoją tradycją zawsze wzbudzali moje uznanie, więc gdzieś im tam po drodze dobrze życzyłem. Może ty z nimi wskórasz coś fajnego... ciekawy sezon się zapowiada, więc najważniejsze abyś wytrzymał

Offline PrezesRady

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 300
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 24.08.2014r.
  • Gram w: PES 6
Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 10, 2015, 20:38:51 »
Wybrałeś klub z piękną historią i mam nadzieję, że w końcu to jest to i nie skończysz na zrobieniu nadziei. Powodzenia!

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 17, 2015, 22:51:28 »
Panowie powrócę do was w piątek, przepraszam a tak długą przerwę ale za miesiąc koniec roku mam :P

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 20, 2015, 23:51:49 »


Spoiler for Hiden:
Po zakończeniu okresu przygotowawczego całe menu będzie interaktywne.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 21, 2015, 11:51:07 »
Sam w swojej karierowej "historii" przymierzałem się do Athletic, ale niestety nie wyszło (za dużo kombinowania z prawdziwym terminarzem i grą w trybie towarzyskich spotkań). Baskowie to specyficzna ekipa, bo porzucenie zasad cantery może być oczywiście częścią Twojego opowiadania co umożliwi Ci przeprowadzanie zakrojonych na szerszą skalę transferów, ale równie dobrze możesz pozostać przy tym co jest już wyzwaniem. Ewentualnych utalentowanych młodzików z baskijskimi korzeniami raczej próżno szukać gdzie indziej niż w FMie a trudno wyobrazić sobie transfery postaci pokroju Javiego Martineza, Herrery czy Azpiliceuty. Stąd życzę powodzenia, bo jeżeli poprowadzisz to w przemyślany sposób to powstanie coś naprawdę ciekawego - będę zaglądał ;)

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 30, 2015, 22:56:49 »


W drugim przed sezonowym meczu kontrolnym , ekipa z Kraju Basków podejmowała niemieckie Mainz. W świetnym stylu FSV Mainz rozpoczęło spotkanie. Już w 7 minucie w ostatniej chwili z linii bramkowej piłkę wybijał San Jose, a w 13 minucie po szybkiej klepce Mainz i fatalnej postawie obrony Bilbao, Okazaki po raz pierwszy pokonał Iraizoza. Po kolejnym kwadransie spotkania snajpier Athletic zaatakował obrońce z piłką i cwanie odebrał mu ją. Futbolówkę przekazał do Ikera Muniain'a, który zamachem położył stopera i z drugiego tempa wpakował piłkę do bramki wyrównując wynik meczu. Momentalnie po stracie bramki, FSV Mainz rzuciło się do ataku, szybki atak pozycyjni i wspaniały strzał Okazakiego, po którym piłka odbija się od poprzeczki i ląduje w koszyczku bramkarza. To nie koniec naporu Mainz. Trzy minuty później po wspaniałym dryblingu, Okazaki oddaje strzał, piłka odbiła się od San Jose i wpadła do bramki. Jak dotąd japoński napastnik rozgrywa fenomenalne spotkanie. Jeszcze przed samym gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Okazaki znalazł się na czystej pozycji, ale po jego strzale piłka odbiła się od słupka i opuściła boisko.

Niewiele dały uwagi szkoleniowca Basków, już po pięciu minutach drugiej połowy, na listę strzelców po raz kolejny wpisał się Okazaki, który mocnym plasowanym strzałem umieścił futbolówkę tuż przy samym słupku. W 67 minucie Athletic Bilbao mogło nareszcie zaprocentować u własnych fanów. Świeżo wprowadzony Toquero po idealnej wymianie piłki z Kike Solą znalazł się sam na sam z golkiperem Mainz, który końcówkami palców sięgnął piłkę wybijając ją na aut. Kwadrans przed zakończeniem spotkania Mainz wywalczyło rzut wolny  okolic 16 metra. Po bardzo interesującej kombinacji wykonania wywalczyli korner. Bilbao w tym spotkaniu nie było w stanie pokazać swoich mocnych stron. Jeszcze w doliczonym czasie gry, po bardzo udanej akcji, strzał z głowy oddał Okazaki trafiając w poprzeczkę. Gra Basków pozostawia wiele do życzenia i z takim podejściem do Ligi Europy im strasznie daleko.

Athletic Bilbao 1:3 FSV Mainz

28' Muniain - 13' 37' 50' Okazaki
27' Noveski
63' De MArcos  - 55' Koo Ja Cheol

Bilbao: Iraizoz - San Jose ( 45' Laporte ), Gurpegi, De Marcos, Balenziaga - Iturraspe ( 45' Benat) , Mikel Rico ( 64' Toquero), Muniain - Ibai Gomez, Susaeta, Kike Sola

Mainz: Karius - Bell, Noveski ( 28' Bungert) , Brosiński, Park Joo Ho - Baumgartlinger  ( 79' Moritz) ,Zimmling ( 64' Geis) , Nedelev, Rukavytsya, Koo Ja Cheol - Okazaki


Spoiler for Hiden:
Wracam do standardowego stylu pisania, po raz kolejny za dużo czasu zajmuje mi grafika ( może kiedyś wrócę ale na razie matura nad głową wisi )

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 31, 2015, 21:57:37 »
Moim zdaniem sam musisz mieć czas i wenę na mega rozbudowaną grafikę. Uważam, że warto czasami zrobić krok w tył aby potem dac 2 do przodu.  ;)
   


Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 31, 2015, 22:20:36 »
Nie wiem, czy będzie to dla Ciebie pocieszeni, czy też nie, ale tak czy siak - poprzednia forma wyglądała bardzo dobrze :D Niemniej jednak popieram słowa Bartka. Mógłbyś w sumie też zrezygnować z grafiki ze sponsorami. Nijak ona tu pasuje, chyba, że zmniejszysz jakoś jej gabaryty.

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 01, 2015, 20:41:13 »
Zawsze powtarzam rób tak, żeby było jak najwygodniej, ale zarazem miało to ręce i nogi. Mi tam pasuje taki styl, ale co do sponsorów to rzeczywiście nieco psują. Popraw więc grzecznie :P no i weź się za wyniki, bo 1-3 to nijak wygląda, gra tak samo. Jak ma być LE to jest co poprawiać.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 04, 2015, 19:30:47 »

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 04, 2015, 20:58:19 »
Spodziewałem się, że jednak wygracie ten mecz. Z drugiej jednak strony, każdy punkt może okazać się bez cenny.
   


Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 05, 2015, 00:50:56 »


Spoiler for Hiden:
Uzupełniono w interaktywnym menu terminarz a także tabelę. Chyba zostanę przy tej formie przedstawiania postów, ktora obecnie dodałem.

PS.: Wesołych, radosnych, rodzinnych świąt dla wszystkich !

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 06, 2015, 12:44:42 »

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 07, 2015, 09:53:12 »
Średnie mecze z Malagą i Levante odpokutowaliście z Barcą i Grandą. Jest to spore zaskoczenie nie tylko w szeregach Barcy, ale i zapewne waszych. Nikt się przecież tego nie spodziewał. Granada to już niższa półka i poszliście za ciosem zdobywając kolejne ważne i efektowne trzy oczka. Po takich spotkaniach morale i forma mogą pójść w górę.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Athletic Club by ebistal
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 07, 2015, 09:53:12 »