Autor Wątek: Boston United  (Przeczytany 17802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 06, 2015, 12:41:08 »

Skrill North, 32. kolejka
23/02/2014 r. godz. 19:45, stadion York Street (Boston). Sędzia: R. Fletcher.   Pogoda: 5 stopni C, deszczowo.

  Harrogate Town - Boston United 

W drużynie gospodarzy od pierwszych minut wystąpił Shane Killock, który od lipca będzie naszym piłkarzem. Mimo, iż byliśmy traktowani jako faworyci w tej potyczce to zdecydowałem się wystawić w miarę najmocniejszy skład jakim obecnie dysponuję. Może i Harrogate to przedostatnia drużyna w tabeli, ale nie można ich lekceważyć. Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe.

Początek spotkania to wiele niepewności w poczynaniach obu zespołów. Pierwsi ocknęli się gospodarze i w ósmej minucie wyszli na prowadzenie. Obrońcom urwał się Macken i idealnie zagrał piłkę do Speighta. Ten mając przed sobą tylko bramkarza Bostonu, zachował zimną krew i płaskim strzałem pokonał St. Louis-Hamiltona. Moi "Pielgrzymi" starali się i w głównej mierze dyktowali warunki gry na boisku, ale nie mogliśmy znaleźć sposobu na dobrze dysponowanego dzisiaj bramkarza Harrogate - Andrew Dawbera, który jest wypożyczony z Accrington Stanley.

W przerwie, w szatni nie było głaskania po głowie i wspierania zawodników. Po prostu powiedziałem co o dzisiejszej grze myślę i dałem im jasno do zrozumienia kto powinien wygrać to spotkanie. Od początku drugiej połowy śmielej zaatakowaliśmy. W 62. minucie udało się wyrównać. Sarmento odebrał piłkę zawodnikowi gospodarzy w boczne strefie boiska. Młody skrzydłowy przebiegł z nią kilkanaście metrów po czym posłał niemrawe, płaskie dośrodkowanie w pole karne. Z piłką minął się jeden z obrońców, a Wooton z najbliższej odległości wpakował ją do siatki. Zaledwie dwie minuty później dobrze spisujący się Wooton tak niefortunnie zainterweniował przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mackena, że skierował piłkę do własnej bramki strzeżonej przez St. Louis-Hamiltona. Kolejne minuty były tragiczne w naszym wykonaniu. To co w 74. minucie zrobił Hurrell wie jedynie on sam. Dostał piłkę w tempo od Abdullahiego i mając jedynie przed sobą bramkarza rywali strzelił nad poprzeczką. To była jedna z licznych sytuacji naszego zespołu, która powinna się skończyć bramką. Później już wynik spotkania nie uległ zmianie. Harrogate grało na utrzymanie wyniku, a myśmy rozpaczliwie starali się zmienić niekorzystny dla siebie rezultat.

  Harrogate Town 2-1 Boston Utd 
8. min - Speight (as. Macken) na 1-0
62. min - Wooton (as. Sarmento) na 1-1
64. min - Wooton (samobój) na 2-1

Boston (4-3-3): St. Louis-Hamilton - Marshall, Aisen, Garner, Drury - Abdullahi, Wooton (75' Ross), Ifil (75' Miller) - Sarmento, Baker (50' Hurrell), Mills

MOTM: Joshua Sarmento (Boston) - 7.5


Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Boston United
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 06, 2015, 13:45:46 »
Ile razy wchodzę poczytać tyle razy jakoś nie wiem co napisać ;p

Ciężko mi się odnieść jakoś konstruktywnie do klubu o którym moja wiedza jest zerowa. Powinniście awansować do ligi wyżej, ale takie wpadki nie powinny się zdarzać.
   


Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Boston United
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 10, 2015, 14:18:58 »
Ciężko ocenić występ Wootona, bo generalnie to wyszedł na zero. Najpierw dał szansę na ugranie chociaż punktu a za chwilę fatalną interwencją ją zaprzepaścił. Może przy stałych fragmentach dla rywali powinien się trzymać z dala od własnej bramki :P Patrząc na statystyki tego meczu myślę sobie "typowy FM" - ogromna przewaga strzałów a i tak wygrywa rywal do tego jeszcze po golu samobójczym.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 27, 2015, 13:07:47 »

Skrill North, 33. kolejka
01/03/2014 r. godz. 15:00, stadion York Street (Boston). Sędzia: P. Wright.   Pogoda: Mokro, 11 stopni C.

  Boston United - Hednesford Town 

Dzisiejszy przeciwnik Hednesford Town nadal balansuje na granicy strefy spadkowej. Siedem kolejek wcześniej na ich terenie przegraliśmy stosunkiem bramek 2-1 pomimo kolosalnej przewagi na boisku. Wyciągnąłem wnioski z tamtego meczu i dziś zamiast non stop atakować bramkę przeciwnika zdecydowałem się na grę z kontry.

Mecz od samego początku ułożył się po naszej myśli. Już w 3. minucie meczu ładny rajd na prawym skrzydle przeprowadził Sarmento, a jego mocne dogranie po ziemi na trzeci metr przed bramką niefortunnie wybijał obrońca gości, co skończyło się golem samobójczym. Hednesford odpowiedziało groźną akcją. Skrzydłem pociągnął Eminoglu, ograł trzech naszych zawodników i zdołał oddać strzał na bramkę St. Louis-Hamiltona, ale na nasze szczęście piłka o milimetry minęła słupek i trafiła w bandy reklamowe. Po niespełna kwadransie gry było już dwa do zera. Rzut rożny krótko wykonał Ross do Sarmento. Ten mocno wstrzelił futbolówkę w pole karne, gdzie tor lotu piłki zmienił Mills szczęśliwie pokonując bramkarza "The Pitmen". Kolejna sytuacja godna odnotowania miała miejsce w 38. minucie, kiedy na bramkę gości niecelnie uderzał Ifil po dośrodkowaniu Drury'ego z lewego skrzydła.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli rywale. W 46. minucie po strzale z woleja jednego z piłkarzy Hednesford piłka nieznacznie minęła naszą bramkę. Chwilę później po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, głową strzelał Bailey, ale również niecelnie. Przysłowie "third time's a charm" znalazło swe zastosowanie i na boisku York Street w Bostonie. Po zamieszaniu w naszym polu karnym piłkę w siatce umieścił rezerwowy Collins, a asystującym okazał się Riley. Kolejne minuty należały do nas, lecz mieliśmy problem z oddaniem celnych strzałów na bramkę doświadczonego Crane'a. W 77. minucie udało się jednak przełamać niemoc strzelecką. Podręcznikową wrzutką popisał się Brizell, a będący w pełnym biegu Mills idealnie wyskoczył w górę i mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Do końca spotkania graliśmy na uspokojenie i na przetrzymanie piłki nie kwapiąc się do ataków, chociaż rezerwowy Miller w samej końcówce mógł podwyższyć na 4-1, lecz w sytuacji sam na sam uderzył nad poprzeczką.

  Boston 3-1 Hednesford 
3. min - Todd Jordan (samobój, as. Sarmento) na 1-0
14. min - Ben Mills (as. J. Sarmento) na 2-0
54. min - Damian Collins (as. W. Riley) na 2-1
77. min - Ben Mills (as. J. Brizell) na 3-1

Boston (4-4-2 "diament"): St. Louis-Hamilton - Marshall (87' Turner), Aisen, Garner, Drury - Abdullahi, Ifil, Ross (69' Brizell), Sarmento - Newsham (69' Miller), Mills

MOTM: Ben Mills (Boston) - 8.8




Spoiler for Hiden:
Witam Was wszystkich po urlopie :)

Mimo, iż ostatni post w karierze był trzy tygodnie temu, więc dawno, dawno temu to jednak nie straciłem chęci do grania dalej moimi Pielgrzymami, co chyba jest dobrą wiadomością   ::)

Innym newsem jest to, że przyspieszam z meczami i ich opisami. Będą krótsze, ale treściwe (prawdopodobnie krótsze niż dzisiejszy post). Czas na to by grać szybciej, awansować i mieć większe pole popisu co do postów w karierce. Brakuje mi tych newsów odnośnie plotek transferowych, wypowiedzi piłkarzy czy postów z opiniami wyimaginowanych ekspertów na przeróżne tematy, jakie miały miejsce w karierze Millwall, która była kontynuowana na innym forum. Oczywiście na tym etapie też mogę takie posty wstawiać, ale co mi po plotkach z 6-ej ligi w Anglii skoro ja, podobnie jak wy nie znam 99% piłkarzy. Dlatego też mam zamiar dokończyć jak najszybciej kampanię ligową w Skrill North, awansować jak najszybciej z Skrill Premier (mam nadzieję, że nie będę potrzebował na to 2-óch sezonów  :-\ ) i rozpocząć rozgrywkę w League Two, która powinna być już bardziej znana.

No to by było chyba na tyle :) Pozdrawiam serdecznie :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2015, 13:09:54 wysłana przez thekrzychu »

Offline LonG_7

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 15.07.2014r.
  • 決してあきらめない
Odp: Boston United
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 27, 2015, 21:49:58 »
Fajnie, że wracasz. Bez Ciebie dział karier byłby jakiś taki "pusty" ;). Mam nadzieję, że wytrwasz z Pielgrzymami jak najdłużej :).

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 30, 2015, 12:10:33 »

Skrill North, 34. kolejka
08/03/2014 r. godz. 15:00, stadion Borough Park (Workington). Sędzia: A. Backhous   Pogoda: Mokro, 13 stopni C.

  Workington AFC - Boston United 

Nie ma co się zbytnio rozkręcać z opisem tego meczu. Moi podopieczni dominowali w niemalże każdym aspekcie gry i zasłużenie wygrali. Dwie bramki zdobył Mills, a jedno trafienie dorzucił Sarmento. "The Reds" z Borough Park grali tak nieporadnie, że musieli przekraczać przepisy gry. Drobnymi stłuczeniami przypłaciło trzech obrońców: Marshall, Ashmann, Steer oraz dwóch pomocników: Abdullahi oraz Hurrell.

Spoiler for Kliknij by poznać szczegóły meczu:
  Workington 0-3 Boston 
40. min - Sarmento (as. Aisen) na 0-1
42. min - Mills (as. Sarmento) na 0-2
81. min - Mills (as. Miller) na 0-3

Boston (4-3-3): St. Louis-Hamilton - Marshall (45' Brizell), Ashman (22' Aisen), Garner, Steer (79' Miller) - Abdullahi, Ifil, Ross - Sarmento, Hurrell, Mills

MOTM: Ben Mills (Boston) - 9.0

____


Skrill North, 35. kolejka
15/03/2014 r. godz. 15:00, stadion York Street (Boston). Sędzia: C. Harwood   Pogoda: Deszczowo, 9 stopni C.

  Boston United - Oxford City 

Nasz stadion nie należy do najlepszych i przy małej ulewie szybko zamienia murawę w podmokłą łąkę. Może i warunki nie były zbliżone do historycznej bitwy pod Passchendaele podczas I wojny światowej, gdzie utonęło kilkadziesiąt tysięcy żołnierzy, ale grać w piłkę to się na pewno nie dało. Efekt? Obie drużyny oddały łącznie 9 strzałów na bramkę przeciwnika, a celność podań nie przekroczyła nawet progu 69 %. Po tej ciężkiej potyczce udało nam się wyrwać 3 punkciki po szczęśliwym uderzeniu Sarmento, któremu asystował Brizell. A zwycięska akcja miała miejsce dopiero w 85. minucie spotkania.

Po tym wygranym meczu zapewniliśmy sobie udział w barażach Skrill North.

Spoiler for Kliknij by poznać szczegóły meczu:
  Boston 1-0 Oxford 
85. min - Sarmento (as. Brizell) na 1-0

Boston (4-3-3): St. Louis-Hamilton - Brizell, Aisen, Garner, Steer (66' Abdullahi) - Marshall, Ifil, Ross - Sarmento(87' Morgan), Hurell, Mills (71' Miller)

MOTM: Pat O'Connor (Oxford) - 7.3


Spoiler for Małe pytanie :):
Coś mam zmienić w układzie postu?
Czy w takiej skrótowej i przejrzystej formie mogą być prezentowane spotkania?

« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2015, 12:19:07 wysłana przez thekrzychu »

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Boston United
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 30, 2015, 18:17:07 »
Nawet miałem pomysł podrzucić Ci taki sposób prezentowania tych meczy (no może nie taki sam ;) ), bo to wiadomo, tych miast nikt nie zna tymbardziej zespołów a im wyższa liga i kolejne sezony tym będzie ciekawiej. Lejecie cieniasów jak idzie i tak ma być. Nie wiem ile zostało tam kolejek do rozegrania ale liderem powinniście zostać do końca. Widzę Sarmento i Mills nieźle strzelają, ale patrząc bo wcześniejszych spotkaniach masz wielu strzelców w zespole i chyba nikt nie lideruje znacząco nad resztą. Zwracając twoje życzenie u mnie jak również czekam na kolejne odcinki.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 31, 2015, 11:19:50 »

Skrill North, 36. kolejka
15/03/2014 r. godz. 15:00, stadion Holker Street (Barrow). Sędzia: C. Harwood   Pogoda: Deszczowo, 9 stopni C.

  Barrow AFC - Boston United 

W październiku z Barrow wygraliśmy 5-0, a hat-trickiem wtedy popisał się Miller. Pomyślałem sobie, że mój napastnik ma patent na strzelanie bramek "Błękitnikom", ale się myliłem. Mój napadzior zagrał najgorszy mecz w barwach Bostonu jakikolwiek miał miejsce. Siedem prób strzałów, zero celnych; 33 wykonane podania - zaledwie 16 trafiło do adresata. Cóż...bywa i tak. Po regulaminowym czasie padł remis. Szczęśliwy remis. Drużyna ze środka tabeli cisnęła nas jak chciała i fuksem udało się nam strzelić dwie bramki.

Spoiler for Kliknij by poznać szczegóły meczu:
  Barrow 2-2 Boston 
7. min - Ifil (as. Sarmento) na 0-1
15. min - M. Harris (as. Sheridan) na 1-1
44. min - M. Harris (as. Dobie) na 2-1
89. min - Ifil (as. Sarmento) na 2-2

Boston (4-3-3): Vince - Brizell, Aisen, Garner, Steer (10' Piergianni, 68' Abdullahi) - Marshall, Ifil, Ross - Sarmento, Baker, Miller (72' Mills)

MOTM: Matty Harris (Barrow) - 8.8
____


Skrill North, 37. kolejka
29/03/2014 r. godz. 15:00, stadion York Street (Boston). Sędzia: R. Wigglesworth   Pogoda: 14 stopni C.

  Boston United - Gloucester City 

Z Gloucester mieliśmy nierozliczone rachunki. W lidze zremisowaliśmy z nimi po kontrowersyjnym rzucie karnym, a później wyeliminowali nas z FA Trophy. Nic dziwnego, że nie okazaliśmy przyjezdnym gościnności i wpakowaliśmy im, aż pięć goli. Zawodnikiem meczu bezapelacyjnie został Ben Mills, który zaliczył asystę oraz skompletował hat-tricka. Po tym meczu Mills może poszczycić się 50. ligowymi golami w całej swej karierze, a aby tego dokonać 25-latek potrzebował 116 spotkań. Setny występ w lidze zanotował też 22-letni Ali Abdullahi, a dla zaledwie o rok starszego Danzelle St.Louis-Hamiltona był to natomiast 60. występ w dorosłym futbolu i 25. w barwach Bostonu.  Niestety ta fenomenalna i poniekąd jubileuszowa wygrana dla poszczególnych piłkarzy, została przypłacona dwiema kontuzjami. W 3. minucie boisku musiał opuścić Newsham, a w 68. Milnes. Milnes pauzować będzie 1-2 spotkania, natomiast drugi nie zagra już do końca sezonu.


Do końca rozgrywek zostało już tylko 5 kolejek. Jeśli jednak w kolejnym meczu pokonamy wicelidera na wyjeździe to zapewnimy sobie mistrzostwo w Skrill North, gdyż by to osiągnąć już teraz - potrzebujemy zaledwie trzy punkty :) Także: Do boju Pielgrzymi, do boju!

Spoiler for Kliknij by poznać szczegóły meczu:
  Boston Utd 5-1 Gloucester 
32. min - Baker (rz. wolny bezp.) na 1-0
41. min - Mills (as. Sarmento) na 2-0
44. min - Mills (as. Baker) na 3-0
48. min - Mills (as. Ross) na 4-0
60. min - Mann (as. Carpenter) na 4-1
77. min - Ross (as. Mills) na 5-1

Boston (4-3-3): St. Louis-Hamilton - Marshall, Galinski, Garner, Drury (81' Hurrell) - Abdullahi, Milnes (72' Ifil), Ross - Sarmento, Newsham (3' Baker), Mills

MOTM: Ben Mills (Boston) - 9.7




Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Boston United
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 01, 2015, 23:24:40 »
Też masz takie wrażenie, że w FM 2014 czasem nie wiesz czemu przegrywasz? Im dłużej siedzę przy tej części tym mam większą ochotę wrócić do 12stki, która chyba najbardziej mi się podobała na przestrzeni ostatnich lat. Dla próby zrobiłem sobie skład z kosmosu, taksy z neta i jaki efekt? Wyjazdowe mecze przewalam często mając blisko 30 strzałów gdzie przeciwnik ledwo co pyknie. Ja wiem, że wyjazdy są inne i trzeba grać bardziej z kontry/nie tak otwarcie, ale czasem to już jest przesada. Chyba, że po prostu brakuje mi samozaparcia i jakoś nie umiem się na tyle zagłębić by dłubać w taktyce dla najdrobniejszego szczegółu. Jakie Ty masz odczucia?

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 12, 2015, 18:55:21 »
Spoiler for Hiden:
@IDareKI - Powiem Ci, że nie zauważyłem tego w FM 14, a bardziej w PESie gdzie bramkarze bronili wszystko, a Twój nagle wpuszczał szmatę :P W FM 14 o dziwo dużo rzeczy wpływa na wynik meczu, jedne bardzo znacząco, a inne już mniej. Chociażby pogoda. Jedni mówią, że to mit, a ja uważam, że ma jakiś tam wpływ. Bo przy deszczu spada celność podań i jeśli masz taktykę opartą wyłącznie na wąskim polu gry i krótkich podaniach, a przeciwnik gra długą piłką to prędzej czy później stracisz kontrolę nad meczem i przeciwnik będzie cie cisnąć.  Zwłaszcza jeśli grasz takim Bostonem na ciulowych murawach :D

Co do taktyk "gotowców", to nie ma uniwersalnych. Z jednym zespołem będziesz wygrywać wszystko, a z innym będzie tak jak piszesz. Będziesz przeważać, ale wyników nie będzie. Zazwyczaj gotowce opierają się na tym, aby strzelić więcej niż stracić, więc jak wygrywasz powiedzmy 4-1, to wszystko jest okej :) Ja jeszcze się nie spotkałem z gotową taktyką w której wygrywałbyś z czystym kontem. Ja ci powiem, że możesz mieć dobrych zawodników, dobrą taksę a powiedzmy źle przeprowadzisz rozmowę motywacyjną w szatni i jeden gościu źle zareaguje to przez niego może się cały mecz posypać...tak bywa... Nie ważne tam... nie chce mi się dalej pisać :D Odpowiadając na Twoje pytanie to zazwyczaj wiem dlaczego przegrywam. Zazwyczaj są to indywidualne błędy moich grajków i tyle :)



Skrill North, 38. kolejka
05/04/2014 r. godz. 15:00, stadion Damson Park (Solihull). Sędzia: M. Bristow   Pogoda: słonecznie, 13 stopni C.

  Solihull Moors - Boston United 

Jako, że dzisiejsze zwycięstwo nad Solihull da nam bezpośredni awans do Skrill Premier (cztery kolejki przed końcem) to nie muszę chyba mówić jak ważny był dla nas ten wyjazd. W szatni sam zdecydowałem się przeprowadzić rozmowę motywującą (dotychczas czynił to mój asystent). Czułem się jak Al Pacino w "Męskiej Grze", a nawet zacytowałem kilka zdań z tego filmu. Choć niektórzy i tak patrzyli na mnie jak na debila to morale ewidentnie podskoczyły wysoko, a krew zaczęła buzować w żyłach. Czułem, że byliśmy w pełni gotowi, aby już dziś przypieczętować awans.

Rozpoczęli gospodarze, ale od początku jak wściekłe psy ruszyliśmy do odbioru piłki. Już w 10. minucie dzięki swej zawziętości Hurrell odzyskał futbolówkę jeszcze na połowie Solihull i bez wahania wykonał sprytne podanie w kierunku Millsa. Mimo, iż kąt do bramki był ostry to Mills spokojnie otrzymaną piłkę umieścił w siatce. Niestety gospodarze potrzebowali tylko dziewięciu minut aby wrócić do gry. Piękną bramkę zza pola karnego zdobył Pritchard, a nasz bramkarz nie miał nic do powiedzenia. Na kolejnego gola musieliśmy czekać do 30. minuty, kiedy to technicznym strzałem popisał się Ross, wykorzystując błąd Geohaghona. Po półgodzinie gry było 1-3 dla nas. Po błyskotliwym indywidualnym rajdzie piłkę w sieci umieścił Hurrell. Do końca pierwszej odsłony gry gospodarze co prawda przeważali, ale nie przekładało sie do na sytuacje bramkowe.

Druga połowa rozpoczęła od silnego natarcia z naszej strony, ale dopiero w 76. minucie Mills mógł się cieszyć ze swojej drugiej bramki w tym spotkaniu. Akcję lewym skrzydłem szarpnał Drury i co do milimetra dośrodkował na głowę swojego partnera z zespołu. Dwie minuty później niemalże identyczna akcja, ale tym razem do siatki trafił rezerwowy Milnes. Skrzydłowy Solihull - Knights zmniejszył straty w 90. minucie płaskim strzałem, lecz chwilę później Bogle popełnił błąd, dzięki któremu Mills zdobył klasycznego hat-tricka w tym meczu.

Gdy sędzia gwizdnął po raz ostatni wbiegłem jak szalony na murawę. Wygraliśmy Skrill North i awansowaliśmy do Skrill Premier. Fenomenalne uczucie.

Spoiler for Kliknij by poznać szczegóły meczu:
  Solihull 2-6 Boston 
10. min - Mills (as. Hurrell) na 0-1
19. min - Pritchard (as. Easthope) na 1-1
21. min - Ross (as. Mills) na 1-2
30. min - Hurrell (as. Mills) na 1-3
76. min - Mills (as. Drury) na 1-4
78. min - Millnes (as. Drury) na 1-5
90. min - Knights (as. Lowe) na 2-5
92. min - Mills (as. Marrs) na 2-6

Boston (4-3-3): St. Louis-Hamilton - Marshall (83' Marrs), Galinski, Garner, Drury - Abdullahi, Ifil (65' Milnes), Ross - Sarmento (83' Miller), Hurrell, Mills

MOTM: Ben Mills (Boston) - 9.8

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
____


Skrill North, 39. kolejka
12/04/2014 r. godz. 15:00, stadion York Street (Boston). Sędzia: L. Metcalfe   Pogoda: 17 stopni C.

  Boston United - Stalybridge Celtic 

Może i wygraliśmy ligę, ale nie oznacza to, że można odpuścić ostatnie spotkania. Mecz był nudny. Po niespełna kwadransie Mills wyprowadził nas na prowadzenie, a dosyć przypadkową asystę zaliczył Ross. Na boisku wiało nudą. W 44. minucie niemalże kopia akcji z 14. minuty i do szatni schodziliśmy z dwubramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie działo się więcej, ale tylko za sprawą tego, że nieco odpuściliśmy. Stalybridge częściej miało piłkę, ale wszystkie ich próby strzałów były udaremniane przez naszych obrońców. St. Louis-Hamilton był bezrobotny. W 62. minucie zamieniliśmy stały fragment gry w zdobycz bramkową. Z narożnika zacentrował Ross, a Milnes umieścił piłkę w siatce.

Spoiler for Kliknij by poznać szczegóły meczu:
  Boston Utd 3-0 Stalybridge 
14. min - Mills (as. Ross) na 1-0
45. min - Mills (as. Ross) na 2-0
62. min - Baker (as. Ross) na 3-0


Boston (4-3-3): St. Louis-Hamilton - Marshall (70' Ashman), Galinski, Garner, Steer - Abdullahi (70' Ifil), Milnes, Ross - Baker, Hurrell (80' Sarmento), Mills

MOTM: Ian Ross (Boston) - 9.1


« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2015, 19:14:27 wysłana przez thekrzychu »

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Boston United
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 12, 2015, 19:00:13 »
Piękne zwycięstwa, takie na potwierdzenie wyższości Bostonu w lidze. Mecz ze Stalybridge to wiadomo, wygrana więc cieszy, ale dla takich meczów jak z Solihull Moors jest się menedżerem, pewna wygrana i radość z awansu. Krzycha jak już Ci mówiłem, jeszcze jeden awans, przejście na pełen profesjonalizm i wtedy zacznie się granie i walka ;).

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 22, 2015, 10:33:47 »
Siema :) Miałem małe problemy z komputerem, ale już jest w miarę okej i mogę kontynuować opowiadanie :)


Skrill North, 40. kolejka
19/04/2014 r. godz. 15:00, stadion New Windmill Ground (Whitnash). Sędzia: J. Whiteley   Pogoda: wietrznie i mokro, 9 stopni C.

  Leamington FC - Boston United 

W meczu 40. kolejki działo się naprawdę niewiele. Tylko cztery celne strzały gospodarzy i dwa gości mówią same za siebie. Jedyne warte uwagi akcje to tylko te zakończone bramkami. Pierwszy gol padł już w 6. minucie. Po krótko rozegranym rzucie wolnym przez Rossa, piłka trafiła do Drury'ego. Lewy obrońca wbiegł na szesnasty metr i momentalnie zagrał wzdłuż bramki, a Wooton w łatwy sposób skierował piłkę do siatki. Wyrównanie przyszło w 33. minucie meczu. Po wybiciu piłki na oślep przez jednego z piłkarzy Leamington, ustawiony bliżej lewej flanki Piergianni zagrał piłkę głową do środka, gdzie był...zawodnik gospodarzy. Piłkę zgasił Hawes i prostym podaniem uruchomił Polana. 17-letni pomocnik "The Brakes" wyraźnie był szybszy od asekurującego obrońców Milnesa, przyjął piłkę po czym uderzył ją czubkiem buta obok bezradnego Vince'a. W 77. minucie doskonałą okazję zmarnował debiutujący w barwach Bostonu - Chris Dickinson. Po świetnej akcji Marshalla prawą flanką, napastnik dostał podanie na piąty metr tylko po to by trafić prosto w bramkarza rywali...

Spoiler for Kliknij by poznać szczegóły meczu:
  Leamington 1-1 Boston 
6. min - Wooton (as. Drury) na 0-1
33. min - Polan (as. Hawes) na 1-1


Boston (4-3-3): Vince - Marshall, Galinski, Piergianni, Drury - Milnes (71' Abdullahi), Ross, Wooton - Sarmento, Hurrell (71' Dickinson), Mills (85' Baker)

MOTM: Lee Wooton (Boston) - 7.7

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2015, 10:38:19 wysłana przez thekrzychu »

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 24, 2015, 14:32:17 »
Skrill North, 41. kolejka
21/04/2014 r. godz. 19:45, stadion York Street (Boston). Sędzia: A. Hendley   Pogoda: 9 stopni C.

  Boston United - North Ferriby United[/size]

Przedostatnia kolejka, ostatni ligowy mecz na naszym terenie. Dzisiejszy przeciwnik? Ostatnia drużyna w tabeli. Jako, że ten mecz jest o pietruszkę to zdecydowałem się wystawić nieco rezerwowy skład. Debiuty zaliczyli: skrzydłowy REJESTRACJA lub LOGOWANIE, defensywny pomocnik REJESTRACJA lub LOGOWANIE oraz napastnik REJESTRACJA lub LOGOWANIE - który został jednocześnie najmłodszym graczem w historii klubu mając 15 lat i 143 dni. Na ławce znaleźli się też REJESTRACJA lub LOGOWANIE i REJESTRACJA lub LOGOWANIE, ale ostatecznie zostali na niej do końca spotkania.

Już od pierwszych sekund zaznaczyliśmy swoją obecność na boisku. To my kontrolowaliśmy grę, a North Ferriby zostało zepchnięte to głębokiej defensywy. W 5. minucie udało się wyciągnąć gości wysoko poza pole karne co zaowocowała bramką. Piękną wymianę na jeden kontakt przeprowadził Ifil z Hallem, a następnie dograł w pole karne do Millera. Ten ze stoickim spokojem umieścił piłkę w siatce. Po półgodzinie gry powinno być 4-0 dla nas, ale doskonałe sytuacje marnowali Hall, Garner i Miller. Zwłaszcza ten ostatni powinien ponownie wpisać się na listę strzelców po idealne centrze Kaffo, ale genialną paradą bramkarską popisał się Ashley.

Po przerwie moi Pielgrzymi nie zwalniali tempa. W 52. minucie po asyście Flanagana, bramkę z woleja zdobył Baker. Niestety angielski skrzydłowy był na pozycji spalonej. Dwie minuty później oglądaliśmy pierwszą groźną akcję w wykonaniu gości. Koszmarny błąd w rozegraniu piłki popełnił Steer, którego podanie w poprzek boiska przeczytał były piłkarz Hull City - Kendall. Napastnik z małymi problemami przejął piłkę i ruszył sam na sam z Kingiem. 24-latek oddał uderzenie w kierunku długiego słupka, jednak ku uciesze fanów Bostonu piłka minęła obramowanie bramki nie z tej strony co miała. W 74. minucie podwyższyliśmy prowadzenie. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska najwyżej w polu karnym wyskoczył Ashman i będąc kompletnie niekryty skierował piłkę do siatki.  Kiedy mecz chylił się ku końcowi nadzialiśmy się na kontrę. Bramkę zdobył McNaughton, a asystował mu Davie.

Rozegraliśmy dobry mecz, choć nie ostatni na York Street w tym sezonie. Na piątkowe popołudnie (9. maja) na moje życzenie zorganizowany zostanie festyn na którym wraz z kibicami będziemy świętować awans do Skrill Premier. Rozegrany zostanie również mecz towarzyski z inną drużyną w mieście - Boston Town, a przed jego rozpoczęciem władze ligi oficjalnie wręczą nam puchar za mistrzostwo w Skrill North.

Spoiler for Kliknij by poznać szczegóły meczu:

  Boston Utd 2-1 North Ferriby 
5. min - Miller (as. Ifil) na 1-0
74. min - Ashman (as. Morgan) na 2-0
92. min - McNaughton (as. Davie) na 2-1


Boston (4-3-3): King - Marrs (55' Morgan), Ashman, Garner, Steer - Flanagan, Hall, Ifil - Kaffo (72' Spencer), Baker, Miller (80' Giles)

MOTM: Luke Ifil (Boston) - 8.0
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2015, 14:34:44 wysłana przez thekrzychu »

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 01, 2015, 12:03:26 »

Skrill North, 42. kolejka
26/04/2014 r. godz. 15:00, stadion Aggborough (Kidderminster). Sędzia: M. Amphlett   Pogoda: 9 stopni C.

  Worcester City - Boston United 

Na ostatni mecz w tym sezonie wybraliśmy się na stadion Aggborough w Kidderminster, aby zmierzyć się tam z 12. drużyną w tabeli - Worcester City. Pierwsze pół godziny spotkania to potocznie zwane "flaki z olejem". Sam dwa razy ziewnąłem oglądając to co się działo na murawie. Obie drużyny grały ostrożnie, starając się nie popełnić praktycznie żadnych błędów. Było dużo walki w środku boiska, jednakże bez większego zagrożenia pod którąkolwiek z bramek. W 40. minucie ni stąd, ni zowąd udało się zdobyć bramkę. Steer pociągnął lewą stroną boiska, wycofał do Hurrella, a ten ładnie dośrodkował w pole karne wprost na głowę Millsa, który ładnym strzałem przelobował Daltona.

O ile w pierwszej odsłonie meczu żaden z zespołów nie umiał pokazać że jest lepszy od rywala, to druga część potyczki była niezwykle interesująca. Po dwóch zmianach w drużynie Worcester, gospodarze zaczęli grać coraz to bardziej ofensywnie. W 48. minucie po strzale z wolnego jednego z ich piłkarzy, piłka o centymetry minęła bramkę St. Louis-Hamiltona. Zaledwie cztery minuty później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, głową celnie uderzył Price, ale nasz bramkarz był dobrze ustawiony i nie miał problemów z wyłapaniem tego uderzenia. Odpowiedzieliśmy groźną oskrzydlającą akcją w 60. minucie meczu, ale Ross z niedalekiej odległości posłał piłkę tuż nad poprzeczką. W 76. minucie meczu z dystansu uderzył Abdullahi, lecz piłka po rękawicach Daltona zatrzymała się na słupku. Dwie minuty przed końcem potyczki doszło do kuriozalnej sytuacji. Golkiper gospodarzy chcąc szybko wznowić grę i przenieść futbolówkę pod nasze pole karne zdecydował się na wykop piłki nogą po wyrzucie ręką. Zrobił to jednak tak niefortunnie, że trafił nią w głowę Millera, a ta odbijając się od potylicy napastnika przelobowała go i wpadła do bramki. Mecz zakończył się zwycięstwem 0-2 choć patrząc na grę obu zespołów powinien paść wynik remisowy.

Od szóstej kolejki ligowej dzierżyliśmy fotel lidera i nie opuściliśmy go aż do końca rozgrywek. Sezon zakończyliśmy mając 30 zwycięstw, 7 remisów i 5 porażek, co dało nam łącznie 97 punktów. Więcej dowiecie się w podsumowaniu sezonu, który rozłożony będzie na kilka postów.

Spoiler for Kliknij by poznać szczegóły meczu:

  Worcester 0-2 Boston United 
40. min - Mills (as. Hurrell) na 0-1
88. min - Miller (as. Dalton) na 0-2

Boston (4-3-3): St. Louis-Hamilton - Marrs (73' Abdullahi), Garner (c), Galinski, Steer - Marshall, Ross, Ifil - Sarmento (73' Miller), Hurrell, Mills (81' Wooton)

MOTM: Rene Steer (Boston) - 7.4

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 12, 2015, 10:37:37 »

Boston United:
Rozegranych spotkań: 47
Wygranych spotkań: 31
Zremisowanych spotkań: 9
Przegranych spotkań: 7
Liczba zdobytych bramek: 116 (110 w lidze)
Liczba straconych bramek: 52 (45 w lidze)
Średnia zdobytych bramek na mecz: 2,47
Średnia straconych bramek na mecz: 1,11
Skrill North: 1 miejsce, 97 punktów
FA Cup: Wyeliminowani w 3. rundzie kwalifikacyjnej przez Altrincham
FA Trophy: Wyeliminowani w 3. rundzie kwalifikacyjnej po dogrywce przez Gloucester


Skrill North:
TabelaREJESTRACJA lub LOGOWANIE
Statystyki zespółREJESTRACJA lub LOGOWANIE
Statystyki piłkarzREJESTRACJA lub LOGOWANIE
Menedżerowie miesiąca:REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Menedżer roku: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Król strzelców: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Zawodnicy miesiąca:REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Zawodnik roku: REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Skrill South:
TabelaREJESTRACJA lub LOGOWANIE
Menedżer roku: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Król strzelców: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Zawodnik roku: REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Skrill Premier:
TabelaREJESTRACJA lub LOGOWANIE
Menedżer roku: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Król strzelców: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Zawodnik roku: REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Sky Bet League Two
TabelaREJESTRACJA lub LOGOWANIE
Menedżer roku: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Król strzelców: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Zawodnik roku: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Jedenastka roku wg piłkarzy:  REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Sky Bet League One
TabelaREJESTRACJA lub LOGOWANIE
Menedżer roku: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Król strzelców: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Zawodnik roku: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Jedenastka roku wg piłkarzy:  REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Sky Bet Championship
TabelaREJESTRACJA lub LOGOWANIE
Menedżer roku: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Król strzelców: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Zawodnik roku: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Młody piłkarz roku: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Jedenastka roku wg piłkarzy:  REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Barclays Premier League
TabelaREJESTRACJA lub LOGOWANIE
Menedżer roku: REJESTRACJA lub LOGOWANIE (Chelsea)
Król strzelców: REJESTRACJA lub LOGOWANIE (Southampton)
Zawodnik roku: REJESTRACJA lub LOGOWANIE (Manchester United)
Zawodnik roku wg piłkarzy: REJESTRACJA lub LOGOWANIE (Manchester City)
Młody piłkarz roku: REJESTRACJA lub LOGOWANIE (Chelsea)
Złota rękawica: REJESTRACJA lub LOGOWANIE (Manchester United)
Jedenastka roku wg piłkarzy:  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Puchary - screeny:
Puchar AngliiREJESTRACJA lub LOGOWANIE
Capital One Cup] -  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Tarcza Wspólnoty] -  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Johnstone's Paint Trophy] -  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
FA TrophyREJESTRACJA lub LOGOWANIE

Superpuchar EuropyREJESTRACJA lub LOGOWANIE
Liga Mistrzów UEFAREJESTRACJA lub LOGOWANIE
Liga Europy UEFAREJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 14, 2015, 10:53:14 »



Oceny zawodników za sezon 2013/14

  - Ilość występów     - Zdobyte bramki     - Zanotowane asysty     - Liczba żółtych kartek       - Liczba czerwonych kartek       - Liczba wpuszczonych goli       - Liczba czystych kont

  - Klikając w tego ludka możecie zobaczyć twarz danego piłkarza


Bramkarze:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Danzelle St. Louis-Hamilton    23 lata    32    31    13
Wychowanek Watfordu i Stoke City początkowo miał rywalizować z Kingiem i Vincem o miejsce w składzie, ale dosyć szybko się okazało, że to właśnie On będzie numerem 1 pomiędzy słupkami. Nie obyło się bez słabszych spotkań, ale w ogólnym rozrachunku był jednym z pewniejszych punktów w drużynie. Sześciokrotnie wybierany do jedenastki tygodnia rozgrywek Skrill North.  Pod koniec marca podpisał półzawodowy kontrakt. Ocena z gry: 6.98, Moja ocena: 8.5

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Lewis King    20 lat    13    18    4
Będący na tymczasowym kontrakcie Lewis i tak rozegrał zbyt dużo spotkań po tym co pokazywał. Nie radził sobie z presją podczas spotkań z mocniejszymi rywalami. Był współwinnym odpadnięcia z Pucharu Anglii i FA Trophy. Mimo wszystko udało mu się zachować cztery czyste konta. Nie widzę go w planach na przyszły sezon, pomimo większego potencjału od St. Louis-Hamiltona. Wolny transfer. Ocena z gry: 6.88, Moja ocena: 4.75

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Sam Vince    17 lat    2    3    0
Nasz wychowanek. Właśnie zgodził się przedłużyć kontrakt o kolejny rok. Na chwilę obecną niech uczy się bramkarskiego fachu od starszego kolegi i cierpliwie czeka na swoją szanse. Ocena z gry: 6.85, Moja ocena: 6.85

Prawa obrona:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Liam Marrs    21 lat    20    1    5    4    0
Ex-piłkarz Sunderlandu jest świetnym bocznym atakującym obrońcą, co udowodnił wiele razy włączając się w akcje ofensywne. Do początku grudnia był naszym najlepszym defensorem dopóki nie doznał urazu ścięgna Achillesa. Po powrocie do gry po kontuzji rozegrał trzy bardzo słabe mecze, jego umiejętności nieco spadły, ale mimo to nadal w niego wierzę. Za miesiąc kończy mu się kontrakt, dostał nową ofertę, ale ją odrzucił. Ma dopiero 21 lat, potencjał na bycie gwiazdą Championship i mam nadzieję, że to w naszych barwach będzie mu dane tam zagrać. Będę o niego walczył dalej. Ocena z gry: 6.89, Moja ocena: 7.0

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Conor Marshall    22 lata    30    0    2    2    1
15 spotkań rozegrał na prawej obronie, a drugą połowę na pozycji defensywnego pomocnika, kiedy to musiał zastępować kontuzjowanego Abdullahiego. Na obu grał solidnie. Został sklasyfikowany na 8. miejscu najcelniej podających w lidze. Udowodnił, że warto na niego stawiać i zasłużył na nowy kontrakt. Ocena z gry: 7.13, Moja ocena: 7.13

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Jake Hall    20 lat    9    1    1    3    0
Dwudziestolatek w rezerwach grał na środku pomocy, ale w pierwszej drużynie dostawał szanse na prawej stronie defensywy. Często podejmował złe decyzje i brakowało mu koncentracji na boisku. Tak jak w przypadku Kinga, pomimo potencjału nie wróżę mu kariery w Bostonie. Na przyszły sezon może zostać jako szerokie zaplecze drużyny, albo odejść na wolny transfer. Jego decyzja. Ocena z gry: 6.79, Moja ocena: 5.75

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Josh Brizell   22 lata    10    0    2    2    0
Przyszedł w styczniu z zamiarem bycia alternatywą dla Marshalla oraz kontuzjowanego Marrsa. Ma ograniczony potencjał, ale jego ofensywne wejścia i crossowe podania dawały bardzo wiele w końcówkach spotkań. Posiada kontrakt do końca przyszłego sezonu, więc nadal będzie pełnił funkcje rezerwowego. No chyba, że ktoś złoży za niego ofertę. Ocena z gry: 6.73, Moja ocena: 6.73

Lewa obrona:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Martin Drury   28 lat    27    2    5    4    0
Martin pochwalić się może fenomenalną statystyką pokonanej odległości (12.05 km na mecz) wśród wszystkich piłkarzy Skrill North oraz najlepszą celnością podań wśród lewych defensorów (78%). Niestety jego dobra gra w ofensywie nieco przesłania nam obraz jego poczynań w defensywie, a przecież gra On na obronie, a nie na pomocy. Zbyt często źle się ustawiał i dawał się łatwo ogrywać. Ogółem popełnił 118 błędów, z czego aż cztery były błędami po których straciliśmy gole (gorszy w tej statystyce jest tylko Piergianni). W końcówce sezonu zaczęły spadać mu atrybuty, a jego wymagania finansowe co do nowego kontraktu są kolosalnie duże. Fajnie byłoby go mieć w drużynie, ale nie za takie pieniądze. Wolny transfer.  Ocena z gry: 7.12, Moja ocena: 6.5

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Rene Steer   24 lata    20    0    1    3    0
Były piłkarz akademii Arsenalu miał być numerem jeden na lewej obronie. Niestety mizerna stabilność formy sprawiła, że przez większą część sezonu siedział na ławce. Trzy dobre mecze przeplatał jednym tragicznym. Jesienią grał słabiej w obronie, ale na wiosnę przeszedł jakąś przemianę i czyścił aż miło. W dwóćh statystykach wyróżniał się wśród wszystkich piłkarzy Skrill North: zajął drugie miejsce w ilości przebiegniętych kilometrów średnio na 90. minut (11.98 km), najczęściej wykonywał wślizgi na meczu (4.25 / mecz z czego aż 88% było udanych). Ocena z gry: 6.94, Moja ocena: 6.94


Środek obrony:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Scott Garner   24 lata    37    2    0    4    0
Wypożyczony z Cambridge, wychowanek Leicester w przeciągu sezonu stał sie niekwestionowanym liderem i kapitanem drużyny. Początko miał problemy z adaptacją w nowym zespole, ale kiedy one minęły zaczął grać jak profesor. Jeśli chodzi o rozgrywki Skrill North to znalazł się w czubie większości zestawień jeśli chodzi o środkowych obrońców: Piąte miejsce w ilości kluczowych zagrań głową, dziesiąte w ilości przechwytów czy chociażby 38. pozycja w ilości kluczowych wślizgów mimo, iż unika ich jak ognia w trakcie spotkań. W przyszłym sezonie definitywnie stanie się naszym piłkarzem. Będzie również najlepiej opłacanych graczem, ale akurat On na to zasługuje bo umiejętności ma niemałe. Ocena z gry: 7.01, Moja ocena: 8.00

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Stefan Galinski   20 lat    26    0    1    4    0
Anglik polskiego pochodzenia grał równo i nie schodził z pewnego poziomu. Na treningach czynił widoczne postępy co bardzo mnie cieszy. Czasami na boisku cechowała go zbytnia pewność siebie, która mogłabyć zgubna w skutkach, ale w tym wypadku pamiętać trzeba o jego wieku. Pewny młody obrońca to przyszły lepszy obrońca. Przedłużyłem z nim kontrakt na najbliższe dwa lata, a w przyszłej kampanii ligowej będzie numerem trzy jeśli chodzi o środek defensywy. Ocena z gry: 6.90, Moja ocena: 6.90

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Bobby Aisen   25 lat    26    0    1    2    0
Do grudnia grał solidnie i dobrze współpracował z Garnerem. W zimowym okienku jego osobą przejawiało zainteresowanie kilka klubów co odbiło się na jego grze i treningach (spadek szybkości i siły). Później grał przeciętnie, żeby nie powiedzieć, że słabo. Po prostu przyzwyczaił mnie do lepszej dyspozycji. Pod koniec marca doznał urazu kostki i nie wystąpił już do końca sezonu. Podobnie jak Drury ma wybujałe wymagania finansowe. Wolny transfer. Ocena z gry: 6.90, Moja ocena: 6.50

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Carl "Pidge" Piergianni   25 lat    15    0    0    1    1
Gdy zaczynałem robotę w Bostonie, "Pidge" był prezentowany jako najlepszy obrońca w klubie oraz jako wicekapitan drużyny. Nie wiem jakim cudem ktoś kto ma umiejętności, które pozwoliłyby mu grać ligę wyżej, grał tak tragicznie. Popełnił najwięcej błędów bramkowych w całej drużynie, a jego celność podań była nawet gorsza od bramkarza St. Louis-Hamiltona. "Pidge" to chyba największy sabotażysta w w drużynie.  W ramach FA Trophy zagrał 40 minut i sprokurował dwa gole, natomiast w Pucharze Anglii w doliczonym czasie gry miał zagęścić szyki obronne, a kilka sekund po wejściu zarobił czerwoną kartkę. W końcówce sezonu jeszcze skomlał mi, że nie dostaje szans, a to, że wystawiłem go na listę transferową było zbrodnią roku. Zwoliłbym go wcześniej z kontraktu, ale nie było mnie stać. Człowiek pomyłka. Teraz? wolny transfer. Ocena z gry: 6.48, Moja ocena: 3.50

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Anthony Ashmann   23 lata    6    1    0    2    0
Trafił do nas w połowie sezonu i wystąpił w sześciu spotkaniach z czego w żadnym nie odnieśliśmy porażki. Piłkarz - talizman? No niekoniecznie. W rezerwach grał niestety piach. W okresie przygotowawczym dostanie swoje szanse i wtedy zobaczę co z nim dalej. Na chwilę obecną bliżej mu do wypożyczenia z klubu niż regularnej grze w Bostonie. Ocena z gry: 6.84, Moja ocena: 6.5

Defensywny pomocnik:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Alli Abdullahi   22 lata    25    0    0    5    0
Gdyby nie złamany obojczyk i dwukrotna absencja z powodu grypy to Alli mógłby zaliczyć wszystkie spotkania ligowe. Najwaleczniejszy i najbardziej zdeterminowany piłkarz w drużynie. W swej poprzedniej drużynie Bishop's Stortford grywał jako ofensywny pomocnik, ale ustawienie go jako defensywnego pomocnika z funkcją wsparcia było strzałem w dziesiątkę. Najcelniej podający piłkarz w lidze (81%). Zanotował jeden z lepszych progresów w drużynie, a wyższe atrybuty fizyczne niż na początku sezonu mówią same za siebie. Jego wartość rynkowa wzrosła trzykrotnie. Ma kontrakt do końca przyszłego sezonu, ale już teraz chce związać się z nim na dłuższy okres. Ocena z gry: 6.8, Moja ocena: 7.3

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Inderjeet Aujla   26 lat    10    1    2    0    0
Kiedyś został wybrany najlepszym młodym piłkarzem sezonu w Bradford City (League One) i był obserwowany przez Manchester United, a dziś jest tylko głębokim rezerwowym w drużynie grającej w Skrill North. Indy to profesjonalista, który ma uprawnienia menedżerskie. W przeszłości grając w Belgii był już grającym menedżerem, więc taka samą rolę powinien pełnić już teraz w zespole z niższej ligii. Wolny transfer. Ocena z gry: 6.56, Moja ocena: 5.5

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Ben Milnes   22 lata    19    1    3    1    0
Ma potencjał na bycie niezłym box-to-boxem, ale dotychczas głównie grał jako cofnięty rozgrywający z funkcją obrony. Wielki pechowiec. W trakcie sezonu dwukrotnie skręcił staw skokowy. Głównie wchodził z ławki rezerwowych. Figuruje w moich planach na przyszły sezon, ale musi pozostać zdrowy. Ocena z gry: 6.88, Moja ocena: 6.88

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Craig Flanagan   16 lat    1    0    0    0    0
Jeden mecz - pełne 90 minut z North Ferriby. Podania na poziomie 82%, 2 odbiory, 2 skuteczne wślizgi - więc jak na debiutującego w seniorskiej piłce 16-latka to całkiem niezłe statystyki. W przyszłości może byc z niego całkiem niezły rygiel defensywy. W przyszłym sezonie pójdzie na wypożyczenie. Ocena z gry: 6.60, Moja ocena: 6.60

Środkowy pomocnik:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Ian Ross   28 lat    40    9    14    0    0
Wicekapitan. Najbardziej doświadczony zawodnik. Dyktator w środku pola. Nic dziwnego, że rozegrał najwięcej spotkań w całej drużynie. Jego ulubieńcem jest Zinedine Zidane i można pokusić się o stwierdzenie, że ma w sobie jakąś jego część. Jego podania otwierające drogę do bramki były fenomenalne i przyniosły, aż 14 asyst. Znalazł się na 3. miejscu wśród asystentów i na 4. jeśli chodzi o ilość kluczowych podań. Nominowany został również do nagrody "Piłkarz sezonu 2013/14 Skrill North". Przyszły sezon prawdopodobnie będzie jego ostatnim w barwach Bostonu, gdyż zmuszą mnie do tego ograniczenia jakie postawiłem sobie na początku kariery (limit wiekowy w drużynie to 30 lat). Ocena z gry: 7.25, Moja ocena: 8.5

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Luke Ifil   19 lat    35    13    8    2    0
Największe objawienie sezonu. W momencie przyjścia według raportów miał być tylko szerokim zapleczem zespołu. Dostał swe szanse w sparingach i zdecydowanie je wykorzystał wywalczając sobie miejsce w podstawowej jedenastce. Już teraz grał genialnie w środku pola, aż strach pomyśle co będzie jeśli się rozwinie, a potencjał ma niemały. Był nominowany do nagrody "Piłkarz sezonu 2013/14 Skrill North". Ocena z gry: 7.39, Moja ocena: 9.0

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Lee Wooton   21 lat    20    4    5    6    0
Lee rozegrał bardzo dobry sezon, pomimo tego, że w większość spotkań zaczynał z ławki rezerwowych. Zdobył cztery gole i  zaliczył 5 asyst co jest niemałym dorobkiem, jak na tak krótki okres czasu. Dwa razy wybrany do jedenastki tygodnia. W skrócie: dobry rezerwowy. Podpisałem z nim kontrakt na kolejny rok i wraz z Milnesem nadal będzie walczył o miejsce w pierwszym składzie. Oczywiście jeśli ktoś złoży za niego konkretną ofertę to dam mu odejść, bo mam innego, lepszego rezerwowego na oku. Ocena z gry: 7.07, Moja ocena: 7.07

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Grant Spencer   21 lat    10    4    2    1    0
Rozegrał tylko trzy mecze w podstawowej jedenastce, ale to wystarczyło by wyrobić o sobie świetną opinię. Świetnie wyszkolony technicznie, dobry kondycyjnie pomocnik spisał się bardzo dobrze z wykonywanych zadań. Jest środkowym pomocnikiem, ale tez całkiem nieźle sobie radził na lewej flance. Dlaczego grał tak mało? Otóż Spencer jest bardzo podatny na kontuzje: Skręcony staw kolanowy, skręcona kostka oraz zapalenie ścięgna podkolanowego. Wszystkie te trzy urazy miały miejsce podczas jednego sezonu. Były piłkarz Boltonu przyjął ofertę kontraktu tymczasowego, czyli będzie otrzymywał wynagrodzenie wyłącznie za rozegrane spotkania, a w każdej chwili może zostać zwolniony z kontraktu. Ocena z gry: 7.29, Moja ocena: 6.60

Prawa pomoc:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Joshua Sarmento   17 lat    36    5    19    0    0
Według raportów powinien być tylko rezerwowym w Skrill North, a tymczasem młodzian stał się postrachem obrońców strzelając 5 bramek i zaliczając 19 asyst (najwięcej w Skrill North). Jego szybkość w połączeniu z kreatywnością i niezłym dryblingiem nie raz odwracała losy meczu. Czasami przechodził obok meczu, ale nie ma takiego piłkarza na świecie, który przez cały sezon grałby równo i na najwyższym swym poziomie przez wszystkie mecze. Najlepszy młody piłkarz roku w drużynie Bostonu. Ocena z gry: 7.22, Moja ocena: 7.22

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Harry Baker   23 lata    25    6    4    2    0
Były piłkarz Leyton Orient czy Welling United wyraźnie przegrał rywalizację z młodym Sarmento i część swych spotkań musiał rozegrać na lewej pomocy, lub po prostu przesiedzieć je na ławce. Kiedy jednak był już na murawie, to wyglądał na bardzo aktywnego, a czasami tylko On napędzał akcje Bostonu. Podsumowując jest w miarę szybki, nieźle drybluje, ale w ważnym momencie podejmuje złe decyzje. Nieźle bije stałe fragmenty gry. Nadal mogą być z niego ludzie.  Ocena z gry: 6.89, Moja ocena: 6.89

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Chris Turner   23 lata    7    0    2    0    0
Na papierze może i ma lepsze umiejętności od Sarmento czy Bakera, ale kompletnie nie potrafił ich pokazać na murawie. Błysnął w jednym spotkaniu zaliczając dwie asysty, ale to zdecydowanie za mało. Taki jeździec bez głowy. Wolny transfer. Ocena z gry: 7.03, Moja ocena: 6.10

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Oluwafemi Kaffo   18 lat    1    0    0    0    0
Młody Anglik rozegrał tylko 72 minuty w pierwszej drużynie, choć trzykrotnie zasiadał też wśród rezerwowych w pierwszej drużynie. W przyszłym roku uda się wypożyczenie. Ocena z gry: 6.60, Moja ocena: 6.60

Lewa pomoc:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Sam Hurrell   25 lat    24    8    4    0    0
Wychowanek londyńskiej Chelsea grał równo i porządnie, chociaż potrafił też przez większą część spotkania grać słabo, by w samej końcówce zdobyć genialną bramkę i odmienić losy meczu. Pięciokrotnie wybierany do najlepszej jedenastki tygodnia Skrill North. Zostanie z nami na przyszły sezon, ale raczej będzie pełnił rolę rezerwowego. Ocena z gry: 7.25, Moja ocena: 7.00

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Greg Morgan   26 lat    18    6    4    0    0
Sprowadzony z Boreham Wood, Morgan miał być motorem napędowym ofensywy Bostonu lecz ten transfer trzeba uznać za rozczarowanie. Oczywiście większe lub mniejsze zależnie od tego jakie miało się w stosunku do niego oczekiwania ale jednak rozczarowanie. Kilka razy szarpnął skrzydłem i zaliczył asysty, ale w ogólnym rozrachunku miał więcej strat niż celnych podań i / lub dośrodkowań. Cenię sobie też dyscyplinę w obronie, a Morgan jedyne co potrafił to głupio faulować. Wolny transfer. Ocena z gry: 7.04, Moja ocena: 6.35

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Marc Newsham   27 lat    20    5    3    1    0
Jego nominalną pozycją jest środek ataku, ale w tym sezonie 3/4 swych spotkań rozegrał na lewym skrzydle, gdyż w linii ataku nie miał szans na występy (świetna dyspozycja Millsa). Dla niego był to już piąty sezon w barwach "Pielgrzmów", ale ten okazał się zdecydowanie najsłabszym. Wpływ na to miała zapewne seria kontuzji pachwiny, która kompletnie podcięła mu skrzydła i nie pozwoliła na dojście do formy sprzed roku. Tak naprawdę nie miał szans na zdobycie lepszej oceny. Z racji jego wieku, dobrej dyspozycji Millsa i Millera na szpicy, oraz problemów z pachwiną - ubiegły sezon może być dla niego ostatnim w tym klubie. Cały czas jest niezadowolony, gdyż chce odejść do lepszego klubu. My przecież awansowaliśmy do Skrill Premier, a nadal jesteśmy dla niego za słabi? Jeśli przyjdzie za niego dobra oferta to przyjmę ją bez wahania. Ocena z gry: 6.86, Moja ocena: 6.45

Atak:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Ben Mills   25 lat    36    27    13    1    0
Powiedzieć, że rozegrał sezon życia, chyba i tak nie w pełni oddaje to, co pokazał w minionych rozgrywkach Ben Mills. Napastnik zdecydowanie wzbił się na sam szczyt swoich umiejętności. Wybrany najlepszym piłkarzem sezonu 2013/2014 w Skrill North. Ale to nie wszystko, patrzcie na resztę statystyk: wicekról strzelców w Skrill North, najlepszy piłkarz w lidze jeśli chodzi o średnią ocenę wszystkich występów, 5. miejsce na liście asystujących, 8. miejsce w średniej minut na gola (96.8 minut) oraz 1. miejsce w klasyfikacji celności strzałów (61%). Fenomenalny sezon, nic dodać, nic ująć. Ocena z gry: 7.57, Moja ocena: 9.50

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Ricky Miller   25 lat    36    17    8    2    0
Zawodnik, którego zostawiłem w zespole ze względów sentymentalnych z gry FM 12 i mojej kariery Lewes Town. Był to jego pierwszy sezon na tym (jak dla niego wysokim) poziomie ligowym i spisał się nieźle. Siedemnaście bramek jak na zmiennika Millsa jest wyjątkowym wynikiem. Początkowo zastanawiałem się czy poradzi sobie w roli odgrywającego, bo jego umiejętności bardziej wpasowują się w styl lisa pola karnego, ale Ricky szybko przekonał mnie, że niezależnie jaką funkcję na boisku będzie pełnił to da z siebie wszystko. Metaforycznie: Miller to taki filmowy Rocky Balboa, też ma wielkie serce do walki i potrafi od czasu do czasu oddać mocne uderzenie. Ocena z gry: 7.18, Moja ocena: 7.18

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Chris Dickinson   19 lat    1    0    0    0    0
Kilka razy zasiadał na ławce, ale w ostatecznym rozrachunku rozegrał tylko 19. minut w pierwszej drużynie. Za dużo to nie potrafię o nim napisać. Powoli się rozwija, a w rezerwach grał w kratkę. Chcę sprowadzić jeszcze lepszego napastnika niż Millsa, więc Dickinson nie ma szans na występy. Nie chcę blokować jego rozwoju, więc zostanie sprzedany lub wypożyczony, gdyż ma kontrakt do końca przyszłego sezonu. Szkoda, że nie chce On rozwiązać kontraktu za porozumieniem stron, a zwolnić go nie mogę bo nie mam tylu pieniędzy. Ocena z gry: 6.60, Moja ocena: 6.00

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  Daniel Giles   15 lat    1    0    0    0    0
10 minut w pierwszej drużynie. Najmłodszy gracz w historii klubu (15 lat i 143 dni). Dostał szansę debiutu w nagrodę za fenomenalne występy w U-18 i U-21 (łącznie 16 wyst. 12 goli, 5 asyst; śr. oc: 7.11). Jakims wielkim talentem nie jest, ale może być użytecznym piłkarzem w przyszłości.Ocena z gry: 6.60, Moja ocena: 6.60

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 18, 2015, 16:35:28 »

Wraz z awansem do Skrill Premier oficjalnie staliśmy się klubem zawodowym. Zostałem również doceniony jako menedżer, gdyż zarząd zaoferował mi nowy dwuletni kontrakt wart 325 funtów na tydzień, który z miejsca zaakceptowałem. Oczywiście nie obyło się bez negocjacji. Udało mi się wymusić na zarządzie poszukanie nowego klubu filialnego oraz patronackiego, zwiększenia sieci scoutingu oraz rozbudowania obiektów młodzieżowych. Nie wiem skąd klub znajdzie na to fundusze, ale nie interesuje mnie to w tej chwili. Dla mnie liczą się sukcesy i aby je osiągnąć trzeba podjąć ryzyko i zainwestować pieniądze.

Wybrałem również oczekiwania na nadchodzący sezon. Poinformowałem zarząd, że stać nas na zajęcie miejsca w środku tabeli, ale oczywiście będziemy walczyć o lepszy rezultat na koniec kampanii ligowej. Jeśli chodzi o puchary to prezes oczekuje ode mnie pierwszej rundy rozgrywek Pucharu Anglii oraz trzeciej rundy w FA Trophy. O ile z FA Cup będzie ciężko, to w FA Trophy mam zamiar namieszać i dojść jak nie do półfinału to do finału. Może nawet uda się wygrać, ale będzie to trudne gdyż muszę pamiętać, że teraz w lidze czekają mnie o cztery spotkania więcej, a terminarz jest inaczej ułożony.

Media oceniają nasze szanse na 17. miejsce w tabeli (na 24 ekipy), ale myślę, że zmienią swe zdanie jak dokonam odpowiednich transferów i z przytupem (mam nadzieję) wejdziemy w rozgrywki Skrill Premier.

No właśnie transfery. Nie wiem jakim cudem, ale dostałem pokaźną sumkę do wydania w tym okienku transferowym: 60 tyś. na transfery i 14 tysiaków na pensje. Może to jakiś bug gry, a może prezes Newton wygrał w lotka czy dostał jakąś kasę w spadku. Nie wiem, ale cała ta sytuacja bardzo mnie cieszy. Jednakże nie mam zamiaru wydawać wszystkich pieniędzy. Mam już na oku kilku piłkarzy, których mogę ściągnąć za darmo lub na wypożyczenie. Niewykluczone, że w ogóle nie ruszę budżetu transferowego w lato i zostawię go sobie na zimę, bo wtedy już na 100% będę wiedział na jakie pozycje potrzebne będą wzmocnienia. Część funduszy na pensje zdecydowałem się zainwestować w moich współpracowników:

• Mój dotychczasowy "pseudo-asystent" Martyn Bunce został zastąpiony przez Iana Ormondroyda. Ian to legenda Bradford City, ale reprezentował również barwy Aston Villi czy Leicester. Po zakończeniu kariery piłkarskiej pracował przez jakiś czas jako trener U-18 w Bradford oraz komentator sportowy. 
• Nowym trenerem pierwszej drużyny został Robert Pires. Tego pana nie muszę chyba przedstawiać.
• Zmiana nastąpiła też na stanowisku trenera bramkarzy. Tą funkcję pełnił Bunce, ale po wygaśnięciu kontraktu w to miejsce zatrudniłem Joe Corrigana - byłego trenera golkiperów w takich drużynach jak Liverpool FC, Stoke, Hull czy WBA. Pracował z takimi bramkarzami jak: Shay Given, David James, Sander Westerveld, Brad Friedel, Chris Kirkland, Scott Carson oraz Polakami - Jerzym Dudkiem i Tomkiem Kuszczakiem.
• Nowym szefem ds. przygotowania fizycznego mianowany został Joey Gallanagh, a zwolniony został Ian Freeman. Joey przez trzy sezony pracował w Wigan Athletic, ma całkiem niezłe umiejętności i to mi wystarcza.
• Jako, że w nadchodzącym sezonie będziemy brać udział w rozgrywkach U-21 i U-18 musiałem zatrudnić menedżerów tychże drużyn. Zespołem rezerw kierować będzie legenda czeskiego futbolu - Zdenek Grygera, a pieczę nad U-18 obejmie Jon Bickers - były zawodnik Ipswich.
Katie Cooper nasza fizjoterapeutka zdecydowała nie przedłużać z nami kontraktu i w jej miejsce zatrudniony został Damien Delahunty. Czterdziestoparoletni mężczyzna w przeszłości pracował jako główny fizjoterapeuta w Barnet i Coventry City. Ostatnie miesiące pracował w szpitalu Aspetar w Katarze, który słynie z tego, iż jest jednym z najlepszych szpitali medycyny sportowej na świecie. Swe urazy leczyli tam między innymi: piłkarze Didier Drogba, Lucas Moura, Angel Di Maria, Yaya Toure, tenisista Novak Djokovic, bokser Lennonx Lewis czy lekkoatleci: Justin Gatlin, Souleiman Ayanleh czy Allyson Felix.
• Na szefa skautów awansował Lee Maybury (były pracownik Portsmouth), a do jego nowego zespołu dołączyli Steve West i Adam Webster. Klub opuścili natomiast: Richard Boryszczuk i Lewis Brotherton.

Przed ligą zaplanowałem 7 sparingów. Mój nowy asystent nalegał aby zorganizować maksymalnie pięć potyczek, ale stwierdziłem, że muszę moim podopiecznym przetrzepać tyłek i dołożyłem więc dwa sparingi więcej. Co prawda będą to okoliczne amatorskie drużyny, ale mimo wszystko będą musieli przez te 180 minut więcej wyciskać siódme poty, aniżeli leżeć na kanapie w domu. Sezon ogórkowy zaczynamy z "wysokiego c" gdyż na York Street przyjeżdżają popularne "Serca" ze szkockiego Edynburga. Zaledwie trzy dni później rozegramy mecz z naszym największym rywalem Gainsborough. Później popracujemy nad różnymi schematami taktycznymi podczas trzech sparingów ze słabszymi drużynami, by później je wykorzystać przeciwko Walsall FC, drużynie grającej w Sky Bet League 1. Na zakończenie presezonu wybierzemy się na stadion Bower Fold w Stalybridge, gdzie zmierzymy się z drużyną Keitha Briggsa, który został wybrany najlepszym menedżerem ubiegłego sezonu Skrill North.

5 lipca  Boston United - Heart of Midlothian F.C. (3. miejsce w Scottish Championship)
8 lipca   Gainsborough F.C. - Boston United (6. miejsce w Skrill North; spotkanie derbowe)
10 lipca   Boston United - Boston Town (jakaś amatorska drużyna)
15 lipca   Stocksbridge Park Steels - Boston United (jakaś półzawodowa drużyna z 7-8 poziomu ligowego)
22 lipca   Cambridge City - Boston United (jakaś półzawodowa drużyna z 7-8 poziomu ligowego)
25 lipca   Boston United - Walsall FC  (7. miejsce w Sky Bet League 1)
2 sierpnia  Stalybridge Celtic - Boston United (5. miejsce w Skrill North)

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Boston United
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 18, 2015, 18:32:35 »
Niezłe nazwiska w sztabie - Pires i Grygera, no no.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Boston United
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 22, 2015, 17:53:07 »

Jeszcze przed pierwszym sparingiem udało mi się zakontraktować kilku nowych piłkarzy. Celem na to lato było nie tylko poszerzenie składu, ale przede wszystkim wzniesienie gry na jeszcze wyższy poziom. Aby tego dokonać zdecydowałem się na inwestycję w młodych zawodników, na ściągnięcie grajków odrzuconych przez innych trenerów, a mi bardzo pasujących. Dla tych co zaczęli czytać moją karierę przypomnę tylko, że wraz z jej startem zdecydowałem się na kilka ograniczeń dotyczących budowania zespołu i przeprowadzania transferów. Moja kadra ma być złożona z zawodników posiadających obywatelstwo angielskie, lecz dopuszczalna jest sytuacja w której piłkarz ma dwa obywatelstwa (np Anglia / Mali). Ponadto zawodnik będący w klubie nie może mieć więcej niż trzydzieści wiosen. Przy transferach też wprowadziłem sobie ograniczenia. Każdy zawodnik musi być poddany obserwacji przez skautów, a najlepiej jeśli będzie przez nich polecony lub też zarekomenduje go ktoś z mojego sztabu szkoleniowego. Tak aby skauting działał prężnie, a o transferach decydował taki pseudo komitet transferowy, aniżeli moje widzimisię.

Pierwszymi zawodnikami, którzy definitywnie trafili na York Street w tym okienku transferowym byli Scott Garner i Shane Killock. Tych graczy nie muszę przedstawiać. Scott, który dotychczas był u nas na wypożyczeniu jest naszym kapitanem, a o transferze Shane'a było już wiadomo w połowie stycznia.

Kolejnymi krokami jakie poczyniłem było zatrudnienie dwóch nowych leftbacków. Joe Whight i Luke Rowe. Ten drugi to melodia przyszłości i w tym roku pogra w rezerwach lub uda się na wypożyczenie ligę lub dwie niżej. Whight natomiast to prawdopodobnie nowa twarz w wyjściowej jedenastce nadchodzącego sezonu. Piłkarz ten jest wychowankiem Ipswich Town, ale nie udało mu się zaliczyć oficjalnego występu w pierwszej drużynie. Ubiegły sezon spędził w Bury Town, gdzie był najlepszym piłkarzem swojej drużyny. Wystąpił w 34 meczach, strzelił 4 gole i zaliczył 6 asyst. Średnia ocena jego występów wyniosła: 7.33. Tuż po podpisaniu kontraktu Joe stał się najwartościowszym piłkarzem w drużynie, gdyż jego wartość wynosi 40.5 tysięcy funtów.

Kolejny dzień przyniósł nam transfer skrzydłowego - Daniela Sparkes'a. 22-latek prawie przez całą swą dotychczasową karierę grał w Skrill Premier reprezentując barwy Histon (którego jest wychowankiem) oraz ostatnio Braintree. Pomimo swego młodego wieku Daniel zanotował już 151 występów w dorosłej piłce, mając też na koncie 17 bramek i 5 asyst. Drużyna Braintree Town, której barwy w ubiegłym sezonie przywdziewał zajęła drugie miejsce w Skrill Premier, ale uległa w barażach drużynie Torquay. Sparkes będzie walczył z Hurrellem i Newshamem o miejsce w pierwszym składzie, gdyż według raportów może mieć problemy ze stabilnością formy.

24. godziny później doszło do sensacyjnego transferu. Udało się nam wypożyczyć napastnika Lee Gregory'ego z Millwall FC (9. drużyna Sky Bet Championship) do końca zbliżającej się kampanii ligowej. Nasz najlepszy zawodnik ubiegłego sezonu dostał więc groźnego rywala jeśli chodzi o miejsce na środku ataku. 25-latka przed laty wypatrzył Neil Aspin - były piłkarz Leeds. Ściągnął go więc do Harrogate, a później do Halifax, a ten odpłacił mu się za zaufanie dobrymi występami. Gregory był motorem napędowym drużyny, która w przeciągu czterech sezonów pokonywała kolejne szczeble ligowe i awansowała do Skrill Premier (5. liga) z ósmej ligi jaką jest Northern Premier League Division One North. Jako ciekawostkę dodam, że Lee jest wicekrólem strzelców Skrill North z sezonu 2012/2013. Ubiegły sezon Gregory spędził w rezerwach, ale główną przyczyną nie była dobra gra innych napastników, a problemy ze zdrowiem. Najpierw napastnik złamał kość śródręcza, a później zerwał ścięgno podkolanowe. Ja mam nadzieję, że ten pechowy sezon już za nim i da nam sporo jakości w ofensywie.

Dwa dni później udało się wypożyczyć kolejnych dwóch zawodników, lecz tym razem na okres półrocznego wypożyczenia. Tymi graczami są: Danny Fitzimons z Luton FC (spadkowicz z Sky Bet League 2) oraz Ben Clappison z rezerw Hull City (14. miejsce w Premier League).  Obaj są środkowymi obrońcami, ale z powodzeniem mogą zagrać też na boku defensywy. Zgodzili się bycie rezerwowymi i wykorzystywanymi tylko w rotacji składu. Ja wynagrodzenia za nich płacić nie muszę, więc jest mi to bardzo na rękę, bo aż tacy źli to nie są, a grać też nie będą musieli według tego co zawarte było w umowie wypożyczenia. Kocham takie transakcje.

Kolejnym piłkarzem, którego zatrudniłem był Adam Walker - środkowy pomocnik Nuneaton, który był wypożyczony ligę niżej, a konkretnie do Hayes & Yeading w Skrill South. Adam będący wychowankiem Coventry i mający za sobą występy na poziomie Championship trafił do nas za darmo. Kiedy dwa, trzy posty wcześniej pisałem o wzmocnieniu środka pola, to właśnie jego skromną osobę miałem na myśli. Po tym jak podpis na kontrakcie złożył Walker, mój dotychczasowy rezerwowy środkowy pomocnik Lee Wooton został wypożyczony do Bury Town.

Rozkręciłem się z tymi transferami i chyba, aż za bardzo. Luke Watson za 10.75 tysięcy funtów stał się nowym Pielgrzymem. Fani przecierają oczy ze zdziwienia, że ktoś tak słaby zawitał na York Street. "Słaby"? Już tłumaczę. Przed sezonem 13/14 Watson trafił do Telford w Skrill North z Rochdale (League Two) za darmo i w momencie tego transferu wszyscy uważali, że będzie gwiazdą ligi. Watson grał źle, tak źle, że na koniec sezonu został wybrany największą klapą transferową ubiegłego okienka. Według mnie nie jest taki słaby, a winę ponosi menedżer Telford. Watson zdecydowaną większość swych występów rozegrał na prawej obronie lub prawej pomocy, a przecież nominalnie jest defensywnym pomocnikiem. Ja wierzę, że Luke nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a przecież ma dopiero 19 lat...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2015, 17:55:19 wysłana przez thekrzychu »

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Boston United
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 22, 2015, 20:12:47 »
Powiem szczerze, nigdy nie potrafiłem przyzwyczaić się do twojej karierki Bostonem. Fakt prowadzisz ją wytrwale i z tego co mi wiadomo kariera w Football Managera nie jest prosta do opisywania. Na to trzeba mieć pomysł, który ty właśnie wykazujesz. Teksty na najwyższym poziomie, wszystko ma swoje miejsce i nie ma u ciebie chaosu, to mi się najbardziej u ciebie podoba. DO tego dochodzi gra twoich zawodników, którzy nie zawodzą - idziesz jak piorun. Okienko było szalone i trochę w nim podziałałeś, oby z efektem pozytywnym na przyszłość.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Boston United
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 22, 2015, 20:12:47 »