Autor Wątek: Nieoficjalne Spolszczenie PES 2015 (X-BOX 360) by TOMMY9999PL! ZAPOWIEDŹ!  (Przeczytany 1850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tommy9999pl

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 175
  • Dostał Piw: 21
  • Na forum od: 30.04.2012r.
    • Status GG

Witajcie. Miło mi poinformować, że po wielu godzinach udało mi się w końcu uruchomić moje Nieoficjalne Spolszczenie PES 2015 na konsoli X-box 360 :)

Na razie samo tłumaczenie zostało zaimplementowane do patcha The.Return.of.the.Kings.by.Petriz.&.Tibinator.v2.2, jednak po przekonwertowaniu go na konsole, mam zamiar wmontować je do WSZYSTKICH pakietów DLC.

DLACZEGO?

Jak doskonale zdajecie sobie sprawę, część graczy ma przerobione konsole i nie gra w PESa po sieci przez co może korzystać z patchów, które zazwyczaj nie wymagają najnowszych pakietów DLC. Jednak po raz kolejny chcę pomóc wszystkim, więc Spolszczenie znajdzie się w każdym DLC, tak aby również grający po sieci byli zadowoleni i mogli z niego korzystać w ostatnich pakietach danych ;)
Tym samym sposób instalacji będzie po raz kolejny banalny (Kopiujemy na PenDrive, zrzucamy do konsoli,tyle).

Póki co wszystko idzie bezproblemowo. Przekopiowałem największe pliki + przetłumaczyłem nowe konsolowe frazy.

Jednak to nie wszystko. Jeśli są tutaj osoby, które chciałyby przetestować samo działanie tłumaczenia (bardzo ograniczone, ale tak aby sprawdzić sposób instalacji i poprawności działania) dajcie znać w komentarzach lub na PW.

Planuję w podobny sposób zaimplementować Spolszczenie do pakietów DLC na PS3, jednak do tego będę potrzebować pomocy posiadaczy tej konsoli.


Ponieważ zostałem wystawiony na szaro i niestety nie mam dostępu do własnego FanPage-u na FB, mam zamiar powrócić z oficjalnym FB na którym będziecie mogli śledzić wszystkie informacje i postępy z prac w patchach oraz tłumaczeniach dla serii PRO EVO!   

O WSZYSTKICH NOWINKACH DOWIECIE SIĘ W TYM TEMACIE!

Na zachętę kilka screenów z konsolowego tłumaczenia:







P.S Prosiłbym o pomoc w zmniejszeniu Screenów. Niestety nie wiem jak to poprawić.


« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2015, 14:40:48 wysłana przez Michał17Widzew »

Offline pes_master

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 137
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2007r.
  • cry me a river baby.
Cytuj
Planuję w podobny sposób zaimplementować Spolszczenie do pakietów DLC na PS3, jednak do tego będę potrzebować pomocy posiadaczy tej konsoli.

Chętnie pomogę. ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer