Autor Wątek: Pytanko nt. patchy  (Przeczytany 1480 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mateusztb

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 05.01.2011r.
    • Status GG
Pytanko nt. patchy
« dnia: Maj 29, 2015, 16:19:00 »
Witam, mam pytanko, ponieważ ja posiadam przerobionego xboxa i mam normalnie patcha i mi działa wszystko, ale ciekawi mnie jedna rzecz.
Jeżeli pójdę do kolegi, który ma konto xbox live gold,orginalnego pesa itd. czy np. za wgranie patcha można dostać bana albo coś ? Nie znam się na tym, ponieważ tak jak pisałem mam przerobionego xboxa, więc się tam nie boję o coś takiego i chciałem się dowiedzieć jak to jest na koncie gold i orginalnym pesie.

Offline schaolin360

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 21.09.2013r.
  • Gram w: PES 2017 (X-One)
Odp: Pytanko nt. patchy
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2015, 16:22:51 »
Witam, mam pytanko, ponieważ ja posiadam przerobionego xboxa i mam normalnie patcha i mi działa wszystko, ale ciekawi mnie jedna rzecz.
Jeżeli pójdę do kolegi, który ma konto xbox live gold,orginalnego pesa itd. czy np. za wgranie patcha można dostać bana albo coś ? Nie znam się na tym, ponieważ tak jak pisałem mam przerobionego xboxa, więc się tam nie boję o coś takiego i chciałem się dowiedzieć jak to jest na koncie gold i orginalnym pesie.
Ja mam oryginalnego PES i nieprzerobioną konsolę i patche czy OF wgrywam od PES 2011 do 2015 i nie ma żadnych problemów, wątpię żeby za takie coś mógł paść BAN, przynajmniej nie słyszałem o żadnym takim przypadku...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pytanko nt. patchy
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2015, 16:22:51 »