Autor Wątek: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!  (Przeczytany 155154 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PWN

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.07.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 12, 2015, 19:35:07 »
gameplay w PES2015 był schematyczny?? Co za głupoty opowiadasz


Ta gra ma taką mnogość rozwiązań że bardzo rzadko spotyka się żeby zobaczyć powtarzające się zagrania.

Nie wygłupiaj się :), w niedzielnym graniu ciężko dostrzec, to o czym każdy wyjadacz Pes 15 Ci powie, gra była mega schematyczna i oskryptowana. Masz wątpliwości, to popytaj polską czołówkę pro evo, a wszelkie wątpliwości zniknął jak ręką odjął :).

i jeszcze raz
Usmakabyle, czyli Mistrz Swiata Pes 2015,  w Berlinie rozklepał praktycznie wszystkich bazując na spamowaniu manualnym L1/\.  ::)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2015, 19:39:18 wysłana przez PWN »

Offline Letterbomb

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2015
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.04.2015r.
  • Gram w: PES 6 PES 2013 PES 2015 PES 2016
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 12, 2015, 19:36:55 »

Aż popatrzyłem kiedy się zarejestrowałeś. Tak - to było pewne, że w tym roku i pierwszy raz to widzisz :)


i na pewno nie ostatni :)

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 12, 2015, 19:45:45 »
gameplay w PES2015 był schematyczny?? Co za głupoty opowiadasz
Ta gra ma taką mnogość rozwiązań że bardzo rzadko spotyka się żeby zobaczyć powtarzające się zagrania.

Dokładnie. Tylko trzeba umieć grać - od razu zaznaczam, że ja nie umiem zbytnio  :P
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 12, 2015, 19:58:28 »
PWN dla tych co chca wygrać za wszelką cenę to liczą się takie schematy i to nie wina gry a ludzi.


Ja lubię grać swobodnie :) raz do przodu, raz do tyłu :) tak żeby mecze nie były nudne :)

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 12, 2015, 20:06:31 »
Dobrze, ze w turniejach Fify nie grają schematycznie  ;D

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 12, 2015, 20:13:34 »
Ja lubię grać swobodnie :) raz do przodu, raz do tyłu :) tak żeby mecze nie były nudne :)
Ja tez tak lubie, ale w 2015 tak sie prawie nie da grac. Dluzsza wymiana pilki na polowie przeciwnika jest malo efektywna, a w dodatku naraz na zabojcze kontry z trojkata :].

Offline tomi55

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 127
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 12, 2015, 21:15:35 »
tak na oko bedzie mial wieksze wymagania od 15-ki jesli tak to o jak duzo????
z gory dzieki

Offline Ksawier

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 52
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: pes17
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 12, 2015, 21:38:18 »
gra jest zajebista ale serwery i te faule z dupy licencje  i itp  ;D tą grę stawiają mocno w tyle w porównaniu z fifą ; :P

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 12, 2015, 22:59:38 »
gameplay w PES2015 był schematyczny?? Co za głupoty opowiadasz


Ta gra ma taką mnogość rozwiązań że bardzo rzadko spotyka się żeby zobaczyć powtarzające się zagrania.



nie jestem wielkim wyjadaczem, ale trochę meczów się zagrało i trochę rzeczy wyłapało...  gameplay jest dość schematyczny, dotyczy to głównie:
 
- gry w obronie, większość doświadczonych graczy nie podchodzi obrońcą do pomocnika tylko cofa się nim do tyłu (takie a'la krycie w strefie w piłce ręcznej), no bo próba odebrania piłki obrońcą w 85% przypadków kończy się atakiem sam na sam (obrońcą podchodzi się do pomocnika, a przeciwnik robi L1+podanie i wypuszcza prostopadłą piłkę sam na sam do niekrytego napastnika lub właśnie tego pomocnika), //czasem opłaca się wyjść obrońcą, ale to jeśli samemu w miarę szybko się przełączy na danego obrońcę
zdaję sobie sprawę, że to jest tylko piłka nożna i prostopadłe piłki na dobiegnięcie muszą być, ale w tym PESie czuć jednak monotonność w tych zagrywkach

- strzały, większość strzela technicznie RT+strzał bo to w 80% skuteczny strzał z obrębu pola karnego, to jest strasznie schematyczne, sprawdza się również w akcjach sam na sam, w akcjach sam na sam jeszcze lekkie kulnięcie piłki w dolny róg praktycznie zawsze wchodzi, rzuty wolne są przesadnie łatwe chyba że przeciwnik ustawi się bramkarzem

- same rozgrywanie akcji może aż tak schematyczne nie jest ale są rzeczy które opłaca się robić i takie których nie, idąc skrzydłem o wiele skuteczniejsze jest podanie prostopadłe(Y) niż szybkie dośrodkowanie po ziemi 2x(B) kiedyś to nawet było 3x(B)

- karne, większość dobrych graczy przy bronieniu tuż przed strzałem staje w bramkarzem w lewym lub prawym rogu, jeśli piłka leci w jego stronę zostaje, jeśli w środek, rzuca się, jeśli w drugi róg to przegrał, ale szansa na obronę tym sposobem i tak jest dużo większa niż zostanie na środku, to też jest schemat

nie ma tego dużo, ale pierwszy punkt może irytować po pewnym czasie

rzeczami którymi często mnie potrafią jeszcze zirytować w PESie to: zmiana zawodnika w obronie, bardzo często po wciśnięciu LB przełącza mi nie na tego zawodnika którego bym sobie życzył, nawet jak to robię prawą gałką analoga; w MyClub brak możliwości ustawienia własnej taktyki, w takim trybie jak MyClub raczej czegoś takiego nie powinno zabraknąć ale wiadomo, chodzi o coinsy na trenerów; interfejs: w innym oknie robi się zmiany, w innym ustawia pozycję na boisku, zupełnie bez sensu; brakuje mi tego co był w starszych PESach gra ofensywna/defensywna, ale nie chodzi mi o to wybierane krzyżakiem tylko tak jak na PSX i PS2 R2+R1 zwiększało grę ofensywną a R2+L1 defensywną w 5 poziomowej skali, bo już mi się zdarzało  grać z takimi lamerami którzy po strzeleniu gola potrafili wymieniać piłkę obrońcami między sobą a moi zawodnicy zamiast podejść agresywnym pressingiem stali i patrzyli 
no i jeszcze rzecz na którą uwagę raczej zwraca mniejsza część graczy, ale w PESie jest bardzo przeciętny w porównaniu z Fifą, co roku taki sam dźwięk

tak jak już wspominałem, tryb online mógłby być bardziej społecznościowy, co do jakości gry online w PES2015 PC nie mam zarzutów, poza problemami na początku z znalezieniem przeciwnika do gry w MyClub to w PES2015 było znacznie lepiej niż w PES2014, mało uciekających graczy, lagi z rzadka, z mojej strony nie ma się czego czepiać

z powyższej wypowiedzi może to za bardzo nie wynikać,  ale żeby nie było, PESa uważam za grę zajebistą, tylko trzeba Konami wytykać wady aby poprawiali pewne niedoskonałości

// ps. i jeszcze osobiście do wad PESa zaliczam fakt, że za łatwo w PESie zdobyć gola, przez co odczuwa się mniejszą radość z zdobytej bramki, przeciętnie w PES2015 w 10 minutowym spotkaniu pada około 5 lub nawet więcej bramek, wolałbym aby ta średnia kręciła się w okolicy 3,5 bramek na mecz, wyniki 2:1 2:2 wyglądają zdrowiej od 4:3 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2015, 23:11:44 wysłana przez gac88 »

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 13, 2015, 02:41:15 »
Panowie zruszcie głowa każda gra opiera się na schematach skryptach itp bo to jest gra nie chcesz schematów odejdź od komputera i idź na boisko kopać w piłkę.

PES 14 15 to świetne gry i 16 tez na bank jest i będzie problem leży tylko po stronie tego silnika bo odkąd go wprowadzono jest lag i to jest cały ból PESA zamiast czerpać przyjemność z gry trzeba się męczyć i od PESA 14 widzę frustracje w każdym z was bo nie da się w to grac jak kiedyś! Lag nie dotyczy na pewno Pleya 4 nie wiem jak na XONE ale grałem i PES 15 na Pleyu 4 jest za mocny grałem na swoim telewizorze tym samym co gram na PC i zero laga co sprawia ze to jest całkiem inna gra niż ta na PC wina nie leży w monitorach telewizorach jak to tu pisali ludzie tylko w tym silniku i olewanie PC przez konami...
w tego typu grach jak piłka nożna czy jakieś mordobicie itd najważniejsze jest precyzja i brak opóźnień i wszystkie Pesy na PC to miały do wersji 14.   
wina jest też nasza bo od peesa 14 nie zrobiliśmy nic by uświadomić im ze gracze PC maja już dość tej olewki i nie raz pisałem że jest nas tylu żeby stworzyć jakaś petycje cokolwiek ale po co lepiej siedzieć na forum i narzekać (polska mentalność)

i jeśli w tym roku konami ogłosi ze PES na PC nie będzie tym co na konsole to już na 200% uświadomi wszystkim ze PC wersja będzie jednym wielkim lagiem i cofaniem w tył jeśli chodzi o grafikę...
Mi marzy się PES z opcjami graficznymi chociaż takimi jak w MGS i to PC powinien wyznaczać standard graficzny i gdyby gracze o to walczyli to pewnie by tak było ale w tej kwestii nie dzieje się nic wszyscy siedzą na forach i tylko narzekają.
Jeśli jakimś cudem wyjdzie demo na pc to tez się nim nie ma co sugerować bo demo 14 chodziło elegancko a finalna wiadomo jak.



Dllugi34

  • Gość
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 13, 2015, 09:20:35 »
Prawda jest taka pes 2016 ma powrócić na piedestal i przypomnieć kto jest królem niestety w Polsce sie to nie uda ponieważ bez promocji odpowiedniej dystrybutora nie będzie nic EA fifa ma priorytet i tyle może się to zmieni dzięki temu co zostało zaprezentowane na E3 w Pesie a powiem ze moim skromnym zdaniem będzie to petarda niestety co do silnika na którym jest pes nowy nie nadaje się do PC i jeśli większość ludzi teraz już zaczyna narzekać to radzę kupić PS4 bo to będzie BOMBA !!!!

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 13, 2015, 10:07:50 »
Ten gameplay Brazylia - Niemcy tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że PES 16 to będzie PES 15 2.0.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline PWN

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.07.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 13, 2015, 10:45:18 »
Ten gameplay Brazylia - Niemcy tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że PES 16 to będzie PES 15 2.0.
Niestety tak, czyli kolejny rok dostaniem wykastrowanego Pes-a wymuszającego jeden syl gry. Oczywiście nie ma co oczekiwać, że zostanie wprowadzony filtr zespołów w meczach dywizji czy skuteczny system walki z oszustami, bo Konami już by o tym piało na lewo i prawo.


Wczoraj Konami pokusiło się o solidna reklamę, ponieważ praktycznie na każdym, o ile nie na każdym meczu el. ME, boiska piłkarskie aż świeciły od banerów najnowszego Pro Evolution Soccer.  Słuszna linia działania. 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2015, 10:58:32 wysłana przez PWN »

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 13, 2015, 11:14:24 »
Powinni zmienić menu drużyny bo kto widział żeby zmiana zawodnika byla w jednym menu potem by go przesunać wchodze do innego...

No i naprawdę chciałbym pograć przy 3 - 4 podłączonych padach bez konieczności wychodzenia z gry i odłączania gdy jeden jest nieużywany.
System statystyk powinien być na maks 2 kolumnach od góry do dołu ekranu bo szczerze mówiąc i tak na część nie patrze bo mi się nie chce przewijać tylko trzymam się głównych znanych od dawna w serii.

Mam też nadzieję że Pc ma być w HD czyli co najmniej tak dobra graficznie jak na konsolach, chce widziec te detale z daleka a nie na powtórkach na zbliżeniach murawy.
Gdy widzę konwersje GTAV czy Wiedzmina na PC wiem  konami nie może leciec w kulki z grafiką - jak mi PC nie pociągnie to sam sobie obniżę.Ostra grafika z teksturami w wysokiej rozdzielczości i dobrym cieniowaniem - tak obecnie wygladaja gry.

Kolega wyżej ma rację co do dystrybucji, znów bedzie tak ze będa całe stoiska z fifa a Pes gdzieś upchniety jesli wogole bedzie. Dla niedzielnych graczy czy rodzicow kupujących grę "o pilce nożnej" naprawde ma znaczenie reklama i marketing w sklepach.
 
Wiecej wymagań nie mam bo 15ka byla gameplajowo do przełkniecia.(ale tylko offline ;D)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2015, 11:28:39 wysłana przez pavulon666 »

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 13, 2015, 12:14:55 »
// ja w PES2015 w wersji PC nie zauważyłem żadnych input lagów, no chyba ze gra się online z przeciwnikiem z drugiego końca Europy lub ameryki płd, ale na ogół jest ok

samo rozgrywanie meczu na pc i next-genie też jest niemal identycznie, te same reakcje, takie same strzały, animacje chyba tez te same.
Prawdziwa różnica to była między PES2008 na PS2, a PES2008 na PS3 i PC, wtedy PES2008 na PS2 to de facto nadal był PESem6 tylko z aktualnymi składami, widać było next-gen'owość PS3

w przypadku PS4 i X'One już takiego przeskoku nie widać, przynajmniej nie w ProEvolutionSoccer

no najlepszym dowodem na to, że PES2016 będzie odświeżonym PESem2015 jest data premiery zapowiedziana 2 miesiące wcześniej niż poprzedniego PESa, wątpliwe aby w 10 miesięcy dokonali jakichś rewolucyjnych zmian, mam nadzieję że dorzucą kilkadziesiąt stadionów, bo z tymi 15 to konami się tylko ośmiesza, zwłaszcza licząc San Siro i Stadion Giuseppe Meazzy jako dwa różne obiekty. To jest popieprzone, że co miesiąc dodają patche z jakimiś głupimi butami, a stadionów mają raptem trochę ponad 10.

w Pesie 2015 był progres pod względem gameplayu w stosunku do wersji 2014, mam nadzieje że PES2016 będzie jeszcze lepszy.
Trochę niepokojące natomiast jest dla mnie, że zajęli się takimi bzdurami jak animacja cieszynek, czy oni nie widzą, że trzeba stadiony modelować, jeździć po świecie i zgrywać przyśpiewki kibiców, a nie zajmować się pierdołami? ;) jeden element mogliby zgapić od Fify, akurat jest to pierdoła ale nie wymagająca dużego wkładu intelektualnego, w Fifie czas się nie zatrzymuje kiedy piłka jest poza placem gry, tylko wtedy sekundy upływają w naturalnym tempie, pierdoła, ale dodaje trochę realizmu

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 13, 2015, 13:08:06 »
Nowy PES kojarzy się najbardziej z tym :D

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 13, 2015, 14:34:43 »
jakaś iskra nadziei jest ze wersja PC będzie jak na Ps4 a jeśli nie to jesteśmy własnie świadkami upadku tej seri na ta platformę a zwłaszcza ze konami wycofuje się powoli z branży gier i chce tworzyć gry na telefony...
kiedyś bym zaje...jak by ktoś złe słowo powiedział o pro albo o konami ale od 2 lat totalnie nie rozumiem polityki tej firmy.


Offline pejejek94

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Ostrowiec Św.
  • Wiadomości: 133
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.10.2011r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 13, 2015, 15:19:53 »
Dodaliby jakieś małe stadiony na powiedzmy 5-10 tysięcy miejsc, a nie tylko areny  >40 tysięcy. FIFA bije na głowę PESa pod tym względem. Druga sprawa, grając mecz 30 minutowy wyniki często są dwucyfrowe- zero realizmu. Powinni albo ulepszyć bramkarzy albo obrońców, którzy nie mają zamiaru blokować piłki. Niesamowicie wkurza też to, że każdy niemal płaski strzał (nawet ten słaby) z ok. 10 metrów w róg kończy się golem.

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 13, 2015, 15:33:33 »
wtedy PES2008 na PS2 to de facto nadal był PESem6 tylko z aktualnymi składami
Byly pewne poprawki. Dzieki temu to jedna z najbardziej zbalansowanych gier tego typu. Nawet dzisiaj przyjemnie sie w to gra.

Dllugi34

  • Gość
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 13, 2015, 18:25:14 »
Nowy PES kojarzy się najbardziej z tym :D




Człowieku głupoty piszesz i tyle najpierw przeczytaj dokładnie co to jest co pokazujesz jeśli z tym kojarzy się tobie pes 2016 to gratulacje pewnie PCasz z kartonów zrobionego a monitor pewnie crt   dopóki nie wyjdzie pełna wersja lepiej się nie wypowiadać ie na ten temat bo głupoty piszecie i tyle byłem na targach E3  widziałem pełna wersje demo na PS4 i powala nawet ludzie z electronics art sami powiedzieli ze maja godnego w tym roku rywala  na świecie tak na świecie ponieważ pes jest w tym roku pod dyktando Afryki i emeryki nie Europy niestety

jakaś iskra nadziei jest ze wersja PC będzie jak na Ps4 a jeśli nie to jesteśmy własnie świadkami upadku tej seri na ta platformę a zwłaszcza ze konami wycofuje się powoli z branży gier i chce tworzyć gry na telefony...
kiedyś bym zaje...jak by ktoś złe słowo powiedział o pro albo o konami ale od 2 lat totalnie nie rozumiem polityki tej firmy.


Naprawdę boku można zrywać ci wypisujesz człowieku może c as nauczyć się grać w tą grę a nie narzekać ze coś ci nie pasuje jeśli coś ci nie gra to po jaką cholerę  w ta grę grasz??? Marudzić tylko i tyle

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2015, 20:09:11 wysłana przez hose444 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 13, 2015, 18:25:14 »