Autor Wątek: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!  (Przeczytany 150212 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline krzaq12

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2014
  • location:
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.10.2014r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #220 dnia: Lipiec 02, 2015, 12:22:31 »
Cytuj
no to szaleństwo... zaczyna mnie irytować polityka konami, niech poniższa grafika mówi sama za siebie



no z czym do ludzi? Przecież na robienie stadionów nie są potrzebne żadne licencje...

a nawiązując do licencji to denerwuje mnie, że nawet w obszarze reprezentacji narodowych PES zaczyna oddawać pola Fifie, w PESie co prawda reprezentacji jest więcej, ale pod względem licencji cienizna:

PES: Francja, Niemcy, Grecja, Włochy, Holandia, Portugalia, Hiszpania, + Brazylia

FIFA: Francja, Niemcy, Grecja, Włochy, Holandia, Hiszpania, Austria, Dania, Walia, Anglia, Irlandia, Irlandia Płn., Norwegia, Polska, Czechy, Szkocja, Szwecja, Turcja, + Argentyna, Brazylia, USA, Meksyk, Kamerun, Australia, Korea Płd

jedyne dobre posunięcie konami to takie, że w wersji 2016 ułatwią wgrywanie strojów, kolejny raz społeczność pesa będzie ratować im dupy, naprawiając ich nieudolność i partactwo

Wiesz co nie można mieć większych pretensji do Konami że nie wykupują masowo licencji na stadiony z Bundesligi, Premiership itp. bo jeśli mają okrojony budżet to lepiej niech go wydadzą na usprawnienie mechaniki gry jej funkcji sieciowych itp. Można natomiast zarzucać im to że nie starają się tworzyć fikcyjnych stadionów typu Burg Stadium, wiele to nie kosztuje, a troszkę rozmyłoby ten obraz szarzyzny licencyjnej jaki trapi Konami od wielu lat.  :D

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #221 dnia: Lipiec 02, 2015, 12:22:46 »

To graj w FIFĘ na wielu stadionach, proste :) a co do Giuseppe Meazza i Juventus Stadium... to widać jak się znasz :angel:

wiedziałem, że się ktoś do tego przyczepi. Widziałem, że się pomyliłem, ale nie chciało mi się 2 raz wgrywać grafiki na imgur, chodzi oczywiście o San Siro.

no i nie mogę się z Tobą zgodzić, bo z tonu twojej wypowiedzi wynika, że najlepiej siedzieć cicho i cieszyć się, że w ogóle konami jeszcze coś z tą serią robi...
a ja jako fan PES'a pewnie kupię PES'a 2016 bo wolę PES'a od Fify, ale jako klient mam solidne argumenty do narzekania i mój kredyt zaufania powoli się wyczerpuje. Poza tym musiałbym być kompletnym ignorantem gdybym nie widział tego, że pod niektórymi względami konkurencja znacznie wyprzedza ProEvo. Pomijając licencje, to stadiony są najlepszym tego przykładem. To nie jest tak, że Fifa ma ich 2 razy więcej, Fifa ma ich 5 razy więcej, 5! Ludzie na oficjalnym fanpejdzu PESa piszą "more stadiums", a im tak to zwisa. Średnio rozgarnięty grafik 3d + grafik od tekstur, z palcem w nosie w ciągu jednego tygodnia mogliby przygotować 1 stadion dopieszczony na cacy i to bez większego przemęczenia, gdyby im się tylko chciało to spokojnie mieliby już przygotowane z 40 nowych obiektów. W mojej osobistej opinii PES dodatkowo bardzo słabo w porównaniu do Fify wypada pod względem dźwięku, nie wiem czy w ogóle coś z nim robią, bo mam wrażenie, że od 10 lat jest taki sam, przyśpiewki kibiców w pesie wypadają mizernie.

skoro każą płacić za pesa2016 jak za nową grę, to niech podchodzą do tematu solidnie, tak jakby nową grę robili. Jeśli zmiany mają być kosmetyczne, do tego oszałamiająca liczba 4 nowych stadionów, to posiadacze pes'a2015 powinni mieć możliwość wykupienia dlc za 50zł aktualizującego pesa2015 do wersji 2016 ;)

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #222 dnia: Lipiec 02, 2015, 13:22:17 »
wiedziałem, że się ktoś do tego przyczepi. Widziałem, że się pomyliłem, ale nie chciało mi się 2 raz wgrywać grafiki na imgur, chodzi oczywiście o San Siro.

no i nie mogę się z Tobą zgodzić, bo z tonu twojej wypowiedzi wynika, że najlepiej siedzieć cicho i cieszyć się, że w ogóle konami jeszcze coś z tą serią robi...


co do zdjęć to polecam program lightshot - zaznaczasz fragment ekranu, dodajesz napis, kreskę i jednym przyciskiem wysyłasz od razu na serwer zdjęciowy :)
Generalnie na pewno nic Ci nie da wylewanie płaczów na forum bo - tutaj być może Cię zawiodę - nikt z KONAMI tego forum nie czyta :)


Cytuj
a ja jako fan PES'a pewnie kupię PES'a 2016 bo wolę PES'a od Fify, ale jako klient mam solidne argumenty do narzekania i mój kredyt zaufania powoli się wyczerpuje.

źle, źle, gorzej, źle, gorzej, gorzej, źle, źle, ale kupię. Ja za to od 2 lat gram w PES 6 bo nowe są słabe a FIFA mi nie podchodzi ::)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #223 dnia: Lipiec 02, 2015, 16:45:05 »
Cytuj
Ja za to od 2 lat gram w PES 6 bo nowe są słabe a FIFA mi nie podchodzi

Zawsze można PESa 2010 lub 2013 odpalić.
Tez fajnie się gra w PES 6 tylko szkoda że brak "podań gdzie chcę" a tylko 8 kierunków...

Offline jackmil

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location:
  • Wiadomości: 146
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.12.2007r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #224 dnia: Lipiec 02, 2015, 18:42:51 »
Witam . Tak czytam Wasze posty i niestety tak naprawdę nie ma w co grać jeżeli chodzi o piłkę nożną . Kiedyś grałem w pesa ale od dwóch lat gram w fifę czyli od fify 13 na ps4 . Jeszcze fifa 13 była fajna przynajmniej nie odczuwałem tego z czym spotkałem się w fifie 14 i 15 .
Gdy grałem w te ostatnie fify nawet zwycięstwo nie dawało mi satysfakcji bo miałem wrażenie jakby system mi pomagał a w ultimie to też porażka bo nie opłacało się kupować lepszych zawodników gdzyż gościu z bardzo słabym zespołem potrafił mnie rozpykać nawet 1:6. Na forach fify rozpisywało się bardzo wielu graczy którzy spotkali się z tym zjawiskiem . To dziwne ale jak grałem w fut czy też sezony to zawsze było 3 wygrane , póżniej 3 przegrane lub 3 remisy nigdy na przemian. W wielu meczach  czy wygranych czy przegranych miałem wrażenie że gram z komputerem a nie z żywym człowiekiem w sieci . I co z tego że są licencje i wiele stadionów jak w to się nie da grać .   

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #225 dnia: Lipiec 02, 2015, 20:12:44 »
kiedyś nastanie taki dzień ze nawet te matołki  Ea zrobią dobra fizykę pilki i nieprzewidywalnośc akcji a wtedy pesa juz nie bedzie bo poza tym nie ma nic do zaoferowania.

Fani z zewnątrz widza rzeczy ktore bez kosztow mozna poprawić - nie widzi tego konami.

Ale fakt to firma klasy b obecnie, oni nie czytaja forów fanow to raz ale oni nawet zlewaja opinie ze swojego fanepage. są głusi i ślepi i mam wrażenie że tą gre robi 10 osób maks.

To znaczy maja dobrych programistów od samej mechaniki fizyki ale jak oni skończa robotę to dalej wolna amerykanka.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2015, 20:26:02 wysłana przez pavulon666 »

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #226 dnia: Lipiec 02, 2015, 21:32:40 »
No fakt jak konami nic nie zrobi to będzie zle. Pes miażdży fifę grą na boisku i jak dla mnie łatwiejszym menu
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2015, 21:53:59 wysłana przez we'street »

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #227 dnia: Lipiec 04, 2015, 16:22:31 »
Wiem, że to mało istotne ale może ktoś jednak gra więc...


PES 2016, w przeciwieństwie do poprzednika, prawdopodobnie ruszy w 1080p/60fps na XONE.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #228 dnia: Lipiec 04, 2015, 17:04:32 »
Konami powinno zmienić nazwę na LAG SOCCER 2016
z dopiskiem na 20 lecie tylko u nas chu... grafa na PC

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #229 dnia: Lipiec 04, 2015, 19:40:35 »
Konami powinno zmienić nazwę na LAG SOCCER 2016
z dopiskiem na 20 lecie tylko u nas chu... grafa na PC

Ja gdzieś czytałem miesiąc temu ze na one ma byś w 720 dlatego kupiłem ps4 . chyba ze coś sie zmieniło

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #230 dnia: Lipiec 04, 2015, 20:50:33 »
Konami powinno zmienić nazwę na LAG SOCCER 2016
z dopiskiem na 20 lecie tylko u nas chu... grafa na PC

Kilka dni spokój, napisać 1 news i znowu hejt i pomyje...


Ja gdzieś czytałem miesiąc temu ze na one ma byś w 720 dlatego kupiłem ps4 . chyba ze coś sie zmieniło


PES 2015 było w 720p więc można było podejrzewać, że tak będzie i z PES 2016 - jednak jak widać, chyba będzie w 1080p ale to nie jest oficjalne info.
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline dawid21sch

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Wielka Brytania
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 22.09.2013r.
  • Gram w: PES2014,PES2015,PES2016
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #231 dnia: Lipiec 04, 2015, 23:41:38 »
Witam . Tak czytam Wasze posty i niestety tak naprawdę nie ma w co grać jeżeli chodzi o piłkę nożną . Kiedyś grałem w pesa ale od dwóch lat gram w fifę czyli od fify 13 na ps4 . Jeszcze fifa 13 była fajna przynajmniej nie odczuwałem tego z czym spotkałem się w fifie 14 i 15 .
Gdy grałem w te ostatnie fify nawet zwycięstwo nie dawało mi satysfakcji bo miałem wrażenie jakby system mi pomagał a w ultimie to też porażka bo nie opłacało się kupować lepszych zawodników gdzyż gościu z bardzo słabym zespołem potrafił mnie rozpykać nawet 1:6. Na forach fify rozpisywało się bardzo wielu graczy którzy spotkali się z tym zjawiskiem . To dziwne ale jak grałem w fut czy też sezony to zawsze było 3 wygrane , póżniej 3 przegrane lub 3 remisy nigdy na przemian. W wielu meczach  czy wygranych czy przegranych miałem wrażenie że gram z komputerem a nie z żywym człowiekiem w sieci . I co z tego że są licencje i wiele stadionów jak w to się nie da grać .   
Brawo kolego,mi żona do ps4 kupiła fife15 i przez 4 dni zmuszalem się do grania w to gowno ,jedynie co mi się podobało to menu i inne pice ,ale jak piłkarze wybiegli na boisko i zaczęła się gra to już masakra,ciągle tylko powtarzałem w to gowno nie da się grać! I tak nowiutka fife na ps4 wymieniłem za driver club bez żalu!


Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka


//edit: pomniejszenie zdjęcia, Letischoo
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2015, 00:15:54 wysłana przez Letischoo »

Offline coolos

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 136
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 14.11.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #232 dnia: Lipiec 09, 2015, 16:59:01 »
Witam . Tak czytam Wasze posty i niestety tak naprawdę nie ma w co grać jeżeli chodzi o piłkę nożną .
No to jest prawda, szczególnie grając online. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i to co obecnie serwują nam Konami i EA to za mało. Osobiście nie lubię grać z komputerem - jestem typem gracza sieciowego.

W PES jest fajny gameplay w trybie single i to w zasadzie tyle (mówię tu o wersji PC). Tryb online to jakieś nieporozumienie, podejrzewam że oprócz serwerów skopany jest algorytm wyszukiwania przeciwników, powinno to się odbywać na zasadzie geolokalizacji przeciwników, a często zdarza mi się grać z jakimś Turkiem, który strasznie laguje (teraz jak ktoś bardzo laguje to po meczu zaraz dodaję go na czarną listę, aby w przyszłości z nim nie grać). Wkurzające są też sytuacje, w którym jakiś koks z Madrytu czy innej Barcelony wbiega prosto w moich zawodników (mija ich 4 lub 5), a ja nie mogę żadnym sposobem odebrać mu piłki (jedynie faulem) - nie wiem czy jest spowodowane opóźnieniami na serwerze czy też skopanym algorytmem kolizji (pewnie jedno i drugie). Dodatkowo w trybie multi otrzymujemy input laga (reakcja na przyciski po jakiejś sekundzie) - co znacznie utrudnia pozycyjne rozgrywanie piłki, wtedy najskuteczniejszą taktyką staje się wystawienie wielu napastników i długa laga na nich, coś przeleci i ktoś dobije.

O fifie specjalnie się nie wypowiem (grałem w starsze wersje i trochę w fife 15 na ps3), do oceny tej gry wystarczą mi filmiki z trybu online dostępne na youtube, żeby ocenić co ta gra jest warta. Ładna grafika, fajne animacje i to tyle. Moja ocena fify 15 to gra SWOS przeniesiona w XXI wiek - zwykły arcade. W zasadzie nie ma co tutaj się rozpisywać. W każdym bądź razie fifa bardzo szybko się nudzi ze względu na schematyczność strzelanych bramek i wyprowadzanych akcji (tak było w każdej fifie w którą grałem).

Więc jak na razie nie ma dobrej kopanki online, PES ze względu na gameplay ma ku tempu predyspozycje, ale konami musi wykonać dużo pracy, aby ponownie nie wypuścić jakiegoś babola. 

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #233 dnia: Lipiec 10, 2015, 20:02:45 »
Tak dla odmiany, porównanie nowych, nadchodzących edycji w krótkim filmiku (dobry bit na początku od 0:10 do 0:59 min - ktoś zna ten remix ??).

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=ba1753f4469f498b91b206dbf1777add&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=ba1753f4469f498b91b206dbf1777add&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2015, 22:26:02 wysłana przez we'street »

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #234 dnia: Lipiec 10, 2015, 21:36:09 »
Tak dla odmiany, porównanie nowych, nadchodzących edycji w krótkim filmiku (dobry bit na początku od 0:10 min - ktoś zna ten remix ??).



Porównanie porównaniem, ale przyznaj się, że wrzuciłeś to tylko po to aby remix poznać ;D

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Masz, nie dziękuj, chociaż w komentarzu pod filmikiem jest od 10 godzin
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #235 dnia: Lipiec 10, 2015, 22:23:02 »
Cytuj
wrzuciłeś to tylko po to aby remix poznać

Raczej nie :P Cicho tu więc, zapodałem coś dla odmiany. A tytuł piosenki przy okazji, czyli 2 w 1 :P
Jak bym chciał to bym na upartego znalazł ten remix :P
Dzięki za linka ale nie ten remix mi chodzi a "outcast - mr jackson" czyli "Outkast - Ms. Jackson (San Holo Remix)" :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2015, 22:30:49 wysłana przez we'street »

Offline Warmlotek1

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 15.01.2010r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #236 dnia: Lipiec 11, 2015, 11:36:12 »
PS4 – DayOne-Edition (59,99€)
PS4 – 20th Anniversary Edition (69,99€)
PC, PS3 & Xbox 360 DayOne-Edition (49,99€)
PS3 20th Anniversary Edition, Xbox One DayOne-Edition (59,99€)

For PC tells everything.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #237 dnia: Lipiec 11, 2015, 12:40:38 »
Raczej nie :P Cicho tu więc, zapodałem coś dla odmiany. A tytuł piosenki przy okazji, czyli 2 w 1 :P
Jak bym chciał to bym na upartego znalazł ten remix :P
Dzięki za linka ale nie ten remix mi chodzi a "outcast - mr jackson" czyli "Outkast - Ms. Jackson (San Holo Remix)" :P


A to sory, nie wsłuchiwałem się, wlaściwie nawet nie oglądalem ale myślalem że to ten sam będzie :D gdzieś tam na TT czytałem że na dniach ma pojawić się nowe info
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline KrystianTraker

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 128
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #238 dnia: Lipiec 12, 2015, 23:14:40 »
Mi brakuje paru rzeczy..

1)w Pes 13 w ML mogliśmy mieć sponsorów i pomiędzy nimi wybierać
2)w trybie ML były cut scenki teraz w 15/14 jakoś cicho w tym trybie klikanie i nic więcej
3)Dlaczego Konami nie zrobi tak jak było w PES 6 że grając we dwoje każdy ma pada odpalamy CL i trzeba wybierać po kolei drużyny tam jeden guzik i drużyny same się wybierały automatycznie teraz trzeba wciskać 32razy guzik
4)pamiętam jak taktykę zmieniało się krzyżakiem bodaj w lewo w prawo mieliśmy pod tym ulubione taktyki teraz trzeba wbić w mecz i ustawiać
5)Dlaczego kibice w PES po strzeleniu gola są tak cicho ? pamiętam w 6to było coś w 13to żałosne było np 1:0 a kibice milczeli jakby drużyna wygrała już 20:0


Jedyne co mnie cieszy to cieszynki trwają dłużej niż  w FIFIE no i ta oprawa

Offline Warmlotek1

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 15.01.2010r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #239 dnia: Lipiec 13, 2015, 10:02:30 »
oprawa, menu i cała otoczka jest dnem w pesie byla i wątpie czy to się zmieni jest przeciwstawnym biegunie do fify. Gra wygląda jak sprzed 10 lat. I z roku na rok nie zmieniają tego, wszystko takie byle jakie, "kwadratowe". stadiony są następna porażką

ok trudno bywa to nie jest najważniejsze.

Dochodząc do gameplay-u to powinno być w takim mąć razie perfekt, czymś co niszczy konkurencje. Fakt Fifa jest bardzo schematyczna, gra się w nią słabo po prostu.

Pes neistety wydaje mi się że zmierza w tą samą stronę od jakiegoś czasu. Uproszczenia zalewają grę, dziury w formacjach że bus by wjechał, mocno oskryptowana gra, mało animacji, bramkarze porażka. Nawet jak zacieśnisz maksymalnie formacje to i tak masz dziury jak miałeś, zmiany taktyki i ustawień tak naprawdę są niedopracowane.
Drużyna nawet nie przesuwa się blokiem obronnym od linii do linii w zależności która stroną sunie atak. Nie wspominając że denfensywa chodzi jak dzieci we mgle.

Pomoc praktycznie nie istnieje 15-tka praktycznie omija ten aspekt i gała chodzi od obrony do ataku, nacisk na quick counter, a responsywność zawodników utrudnia gre pozycyjną.
zapamiętywanie reakcji sprzed kolejnego zawodnika też jest głupim prostym błedem.
Gra napiera byś grał quick counter.
Piłkarze statystycznie nie mają większego znaczenia lepiej się gra leszczykami z 60-70 niż 90 tkami.
gość ze speedem 60 dogania bale`a ronaldo.
najważniejsza statystyka praktycznie na każdej pozycji jest speed i przyspieszenie.
Kod gry jest cały posrany i do napisania na nowo.

I wiele wiele innych błedów na których wymieniana życia mi by nie starczyło.


Prawda jest taka że nie ma dobrej gry piłkarskiej, Fifa i pes nadają się jedynie do podtarcia zadka.
Może kiedyś ktoś stworzy coś godnego uwagi na ten moment niestety nie.

A teraz jak już wylałem swoje żale jest mi lepiej:).


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #239 dnia: Lipiec 13, 2015, 10:02:30 »