Autor Wątek: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!  (Przeczytany 150249 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #660 dnia: Wrzesień 10, 2015, 21:48:57 »
Jeśli PES był by taki sam na każdą platformę, zwłaszcza PC, tak jak jest na PS4 za tą samą cenę co obecnie sprzedaje się PESa na PCty lub nieco większą (~20/30zł) to kto by z was kupił tą grę?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2015, 21:50:47 wysłana przez we'street »

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #661 dnia: Wrzesień 10, 2015, 21:53:27 »
I znów Anjin jak typowy hejter ;-) Czasem da się Ciebie czytać, a czasem piszesz jak sfrustrowany trzynastolatek.

Offline Fiedziu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 290
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.12.2011r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #662 dnia: Wrzesień 10, 2015, 22:25:03 »
Anjin martwię się o Ciebie hehe.

Offline Anjin Miura

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 12.12.2011r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #663 dnia: Wrzesień 10, 2015, 22:35:36 »
@mpoesp

A powiedz mi, co mam wam innego powiedzieć? Teraz sie już śmieje, maniakalnie, bo trzeba być frajerem tysiąclecia żeby płacić dwie stówy za coś takiego.

Naprawdę tego nie widzisz? comani złamało wszystkie obietnice jakie dało, wszystkie zapowiedzi sie powaliły, cały hype zdechł w dwa-trzy dni.

No ale co kto lubi.

@Fiedziu

Szczerze - ja też.

Ale co mam zrobić - gram w PESa od PESa 5 tak regularnie, grałem też w 3 i 4 trochę. Całość tej gry ukształtowała mój pogląd na futbol. Gdzie nie liczą się gwiazdy, błyski, sponsorzy srorzy licencje umiejętności, tylko zwyczajna gra, wartości, drużyna (tak jak w Master League). Tak jak jedni ludzie wychowywali się na ksiązkach, ja wychowywałem sie też na grach (takie pokolenie).

Moja historia, jako gracza, jest deptana na amen. Jak mam sie czuć.

Ta śmieszniejsza strona to cała frajernia która łapie haczyk kolejny rok z rzędu. Poczekajcie jak za pare tygodni wyskoczy wam post LAGI W MYCLUB albo GDZIE SOM KUNTUZJE, wspomnicie moje słowa.

@we'street

2016? Nawet jeśli dwie dychy, to jest patch z poprawkami do zepsutego oprogramowania (2015), a nie nowa gra, od kiedy się za to płaci?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2015, 22:40:54 wysłana przez Anjin Miura »
" po co jest moensienmgladbach to jakis cyrk"

"przecież nie będę każdej kolejnej wersji trzymał na kompie jak każda kolejna jest lepsza od poprzedniej"

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #664 dnia: Wrzesień 10, 2015, 22:59:45 »
Anjin Miura ledwo ogarniasz 5 przez 10
Wiesz co napisałem i do czego się odnoszę, bo chyba nie czaisz do końca...
Za bardzo się spinasz o pietruszkę... może ochłoń :P i przejdź na FPSy lub górski tlen dobrze poprawi dotlenienie xD
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2015, 23:01:31 wysłana przez we'street »

Offline Anjin Miura

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 12.12.2011r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #665 dnia: Wrzesień 10, 2015, 23:04:32 »
Anjin Miura ledwo ogarniasz 5 przez 10
Wiesz co napisałem i do czego się odnoszę, bo chyba nie czaisz do końca...
Za bardzo się spinasz o pietruszkę... może ochłoń :P i przejdź na FPSy lub górski tlen dobrze poprawi dotlenienie xD

Co ogarniam. Czego nie ogarniam.

Zwyczajnie śmieszy mnie to, że ludzie są gotowi wywalać kase na poziomie Wiedźmina czy GTA V na taką śmieszną popierdułke. Tyle.
" po co jest moensienmgladbach to jakis cyrk"

"przecież nie będę każdej kolejnej wersji trzymał na kompie jak każda kolejna jest lepsza od poprzedniej"

Offline Fiedziu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 290
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.12.2011r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #666 dnia: Wrzesień 10, 2015, 23:29:33 »
Anjin ja gram w PESa od kiedy istnieje i były wzloty i upadki ale nic na to nie poradzisz.. Takie jest życie i tyle.. We wcześniejszym poście na poprzedniej stronie wstawiles link,o co tam chodzi bo u mnie angielski kuleje ;-)

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #667 dnia: Wrzesień 10, 2015, 23:44:41 »
no ja Anjina trochę rozumiem,

konami wiele z grą nie zrobiła(w porównaniu do wersji 2015), a chce za nią taką samą kasę jak twórcy Wiedźmina i GTAV którzy nad swoimi grami musieli pracować przez kilka lat, nagrywając setki dialogów itd

tą cenę trzeba traktować bardziej jako roczny abonament za utrzymanie serwerów, większość sportowych gier co roku odcina kupony, tak to działa.
Pomyśl, że gracze takiego World of Warcraft co miesiąc płacą 50zł za granie.

miałem w tamtym roku PESa15 i na X'One i na PC, jakiejś zatrważającej różnicy w grafice nie było, a w święta i tak jedyną grą w którą chciało nam się grać było: Deluxe Ski Jump 2.1
 X'One brachol sprzedał, a na PS4 póki co zbytniego parcia nie mam(za 1500zł można kupić np. niezłe głośniki)

dla małego urozmaicenia kupię Fifę, a jeśli na forum będą pozytywne opinie na temat pecetowego PESa to też kupię i wtedy będę miał zajebiste porównanie co jest lepsze (oczywiście PES jest lepszy, ale wk*rwiają mnie panowie z konami, lubię grać reprezentacjami narodowymi, a tu tylko licencjonowane 6 zespołów, jeśli faktycznie wgrywanie strojów będzie ułatwione, to znowu pesowska społeczność trochę podratuje im tyłki, wątła lista other european teams, zwłaszcza brak polskich zespołów przyprawia mnie o ból dupy)

Offline Anjin Miura

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 12.12.2011r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #668 dnia: Wrzesień 11, 2015, 00:00:11 »
@Fiedziu

Link był wypowiedzią jednego z twórców PESa z końca kwietnia. PES 2016 miał mieć "więcej licencji niż kiedykolwiek".

Miał też mieć nowości w ML, w MyClubie, miał mieć kontuzje, stamine, taki hype był nakręcany, nagrody na gamescomie i co? Conami zwlekało z wiadomościami do końca, bo żadnych wiadomości nie ma. Dlatego o grze głównie było bardzo cicho. Bo to co w niej jest w żaden sposób nie pokrywa się z obietnicami.

Który już raz?

Cytuj
ale nic na to nie poradzisz.. Takie jest życie i tyle..

Czyli jak ktoś przyjdzie i powie Ci że masz płacić za oddychanie, to też nic na to nie poradzisz? Będziesz wiernie kupował, rok w rok, a może będzie lepiej, a może się zmieni, czy musze przypominać jakie to jest FRA-JER-SKIE?

@gac88

No nareszcie któryś zrozumiał o co chodzi.

Zrozumcie, gdyby grę futbolową na poziomie PESa 16 wydało jakieś niezależne studio na Steamie w przeciętnej cenie dobrej gry tamże(20-25€), które funkcjonuje jak każde normalne studio, tworzy grę, poprawia bugi, prowadzi dialog z graczami, to bym był w tym temacie fanbojem numer jeden.

Ale rozumiecie że conami próbuje wepchnąć swojej społeczności za tą cenę zwyczajny patch z poprawkami i paroma starymi opcjami? Czy naprawde to jest takie niezrozumiałe? Tak, to jest abonament, płacicie bo może kiedyś będzie lepiej i będziecie płacić do usranej śmierci.

Wkład pracy, jakość produktu, zmiany względem starej wersji i przede wszystkim stosunek tej firemki do swojej własnej społeczności która zmieniła PESa z gry w coś więcej po prostu nijak mają się do takiej ceny.

Nie czepiałbym się licencji. Nie obchodzą mnie. Z tym że komani dumnie zapowiedziało że będzie więcej niż kiedykolwiek, i nie dość że nie nic szałowego, to jest ich mniej. Co to jest? Oszustwo. Zwyczajne oszustwo. I jeżeli ktoś tego nie widzi, nie moge go nazwać inaczej niż frajerem.

Wyjdzie gra i te same problemy powrócą w tematach forumowych. Lagi, skrypty, kontuzje, beznadziejne online, wrócą jak co roku. No ale co, nie ma innej alternatywy, może następnym razem będzie lepiej.



Teraz się już powtarzam. Bo, bedę szczery, takie podejście graczy jest temu współwinne. Comani dobrze wie że jest bezkarne, i tak jak przewidywałem chwile po wyjściu piętnastki, nie będzie już słuchać nikogo. No to teraz macie.

Może w 2020 przesiądziecie się na DirectX 10. Hehe.

EDIT:

@MGS

Cytuj
Nie ma co porownywac WoWa do PESa. Utrzymanie serwera dla pilki Konami kosztuje grosze.

To jest w ogóle śmiechowa parodia. Jak to jest, że stawiam sobie serwer do PESa 6 zrekonstruowany przez paru patchmakerów i jestem jeszcze w stanie z kimś na nim grać, żadnych lagów, żadnych input lagów, nawet liste teamów i zawodników mogę sobie zrobić sam.

Za PESa zapłaciłem 23€ (cdkeys.com), przez MIESIĄC nie mogłem zagrać ani jednego meczu online (tak jak 90% graczy) bo COŚTAM, a jak już się dało, to nawet z netem 80mb/s musiałem walczyć z input lagiem i innym śmieciarstwem.

Teraz mam o wiele słabszy net, 8 do 10 mega, gra jest niemożliwa. Tyle że grałem tak w FIFE (brrr), grałem tak w Mount&Blade Warband (hostując własny serwer), grałem w Chivalry:Medieval Warfare (gdzie ping i dobry net to podstawa), hostowałem grę w Europe Universalis IV dla czterech-pięciu osób (tysiące obliczeń na sekunde, wszędzie, wszystko, komp sie jara).

I tylko ten nieszczęsny PES, który z tych gier ma chyba najmniej graczy online miał takie szalone problemy. Ile człowiek ma zapłacić i ile ma czekać, żeby móc zagrać w gre którą kupił? I jeszcze to że ludzie tacy jak wy to akceptują, kupują i sie uśmiechają trudno co możemy zrobić.

To jest po prostu upadek.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2015, 00:12:51 wysłana przez Anjin Miura »
" po co jest moensienmgladbach to jakis cyrk"

"przecież nie będę każdej kolejnej wersji trzymał na kompie jak każda kolejna jest lepsza od poprzedniej"

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #669 dnia: Wrzesień 11, 2015, 00:04:35 »
tą cenę trzeba traktować bardziej jako roczny abonament za utrzymanie serwerów, większość sportowych gier co roku odcina kupony, tak to działa.
Pomyśl, że gracze takiego World of Warcraft co miesiąc płacą 50zł za granie.

Nie ma co porownywac WoWa do PESa. Utrzymanie serwera dla pilki Konami kosztuje grosze.

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #670 dnia: Wrzesień 11, 2015, 08:47:58 »
Nie ma co porownywac WoWa do PESa. Utrzymanie serwera dla pilki Konami kosztuje grosze.

dlatego miesięczny koszt PESa to 10zeta ;]

co do gry online to się nie mogę zgodzić z Anjinem

były co prawda na początku problemy z znalezieniem przeciwnika w MyClub ale dosyć szybko się z tym uporali, czasem zdarzało się, że rozłączyło mecz, ale też nie było to jakieś nagminne, może zdarzały się lagi ale to jak się grało z kimś z drugiej strony europy. Gra online działała dużo, dużo lepiej niż w PES2014. Internet mam przeciętny 15Mb z Netii po kablu telefonicznym, często było tak, że grałem, dwie inne osoby po domu też siedziały na necie a gra i tak śmigała

Offline Maticz88

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 04.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Pes 2017 PS4
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #671 dnia: Wrzesień 11, 2015, 09:38:05 »
Ja grałem w pesa 15 od marca można powiedzieć do teraz, a wcześniej w fife 15 i powiem wam szczerze że w porównaniu do kopanki od ea w pes miałem o wiele mniej rozlanczen i lagow. Także na serwery nie mogę narzekać i dziwię się tym którzy narzekają bo albo mieszkają w środku lasu albo net mają słabiutko chociaż ja na 10 mg dawałem radę spokojnie grać.

Offline Maticz88

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 04.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Pes 2017 PS4
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #672 dnia: Wrzesień 11, 2015, 09:40:56 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE   Licencje w pes 2016

Offline Adisz711

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2015
  • location: Ostrołeka
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.05.2015r.
  • Gram w: Fifa 14
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #673 dnia: Wrzesień 11, 2015, 10:51:03 »
  czy to pełna wersja pes 16 ????

Offline Fiedziu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 290
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.12.2011r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #674 dnia: Wrzesień 11, 2015, 10:53:33 »
@Fiedziu

Link był wypowiedzią jednego z twórców PESa z końca kwietnia. PES 2016 miał mieć "więcej licencji niż kiedykolwiek".

Miał też mieć nowości w ML, w MyClubie, miał mieć kontuzje, stamine, taki hype był nakręcany, nagrody na gamescomie i co? Conami zwlekało z wiadomościami do końca, bo żadnych wiadomości nie ma. Dlatego o grze głównie było bardzo cicho. Bo to co w niej jest w żaden sposób nie pokrywa się z obietnicami.

Który już raz?

Czyli jak ktoś przyjdzie i powie Ci że masz płacić za oddychanie, to też nic na to nie poradzisz? Będziesz wiernie kupował, rok w rok, a może będzie lepiej, a może się zmieni, czy musze przypominać jakie to jest FRA-JER-SKIE?

@gac88

No nareszcie któryś zrozumiał o co chodzi.

Zrozumcie, gdyby grę futbolową na poziomie PESa 16 wydało jakieś niezależne studio na Steamie w przeciętnej cenie dobrej gry tamże(20-25€), które funkcjonuje jak każde normalne studio, tworzy grę, poprawia bugi, prowadzi dialog z graczami, to bym był w tym temacie fanbojem numer jeden.

Ale rozumiecie że conami próbuje wepchnąć swojej społeczności za tą cenę zwyczajny patch z poprawkami i paroma starymi opcjami? Czy naprawde to jest takie niezrozumiałe? Tak, to jest abonament, płacicie bo może kiedyś będzie lepiej i będziecie płacić do usranej śmierci.

Wkład pracy, jakość produktu, zmiany względem starej wersji i przede wszystkim stosunek tej firemki do swojej własnej społeczności która zmieniła PESa z gry w coś więcej po prostu nijak mają się do takiej ceny.

Nie czepiałbym się licencji. Nie obchodzą mnie. Z tym że komani dumnie zapowiedziało że będzie więcej niż kiedykolwiek, i nie dość że nie nic szałowego, to jest ich mniej. Co to jest? Oszustwo. Zwyczajne oszustwo. I jeżeli ktoś tego nie widzi, nie moge go nazwać inaczej niż frajerem.

Wyjdzie gra i te same problemy powrócą w tematach forumowych. Lagi, skrypty, kontuzje, beznadziejne online, wrócą jak co roku. No ale co, nie ma innej alternatywy, może następnym razem będzie lepiej.



Teraz się już powtarzam. Bo, bedę szczery, takie podejście graczy jest temu współwinne. Comani dobrze wie że jest bezkarne, i tak jak przewidywałem chwile po wyjściu piętnastki, nie będzie już słuchać nikogo. No to teraz macie.

Może w 2020 przesiądziecie się na DirectX 10. Hehe.

EDIT:

@MGS

To jest w ogóle śmiechowa parodia. Jak to jest, że stawiam sobie serwer do PESa 6 zrekonstruowany przez paru patchmakerów i jestem jeszcze w stanie z kimś na nim grać, żadnych lagów, żadnych input lagów, nawet liste teamów i zawodników mogę sobie zrobić sam.

Za PESa zapłaciłem 23€ (cdkeys.com), przez MIESIĄC nie mogłem zagrać ani jednego meczu online (tak jak 90% graczy) bo COŚTAM, a jak już się dało, to nawet z netem 80mb/s musiałem walczyć z input lagiem i innym śmieciarstwem.

Teraz mam o wiele słabszy net, 8 do 10 mega, gra jest niemożliwa. Tyle że grałem tak w FIFE (brrr), grałem tak w Mount&Blade Warband (hostując własny serwer), grałem w Chivalry:Medieval Warfare (gdzie ping i dobry net to podstawa), hostowałem grę w Europe Universalis IV dla czterech-pięciu osób (tysiące obliczeń na sekunde, wszędzie, wszystko, komp sie jara).

I tylko ten nieszczęsny PES, który z tych gier ma chyba najmniej graczy online miał takie szalone problemy. Ile człowiek ma zapłacić i ile ma czekać, żeby móc zagrać w gre którą kupił? I jeszcze to że ludzie tacy jak wy to akceptują, kupują i sie uśmiechają trudno co możemy zrobić.

To jest po prostu upadek.
Ja rozumiem o co Ci chodzi ale żeby oni zmienili podejście to byś musiał cały świat namówić żeby nie kupowali gry to może wtedy by się obudzili. Wnioskuję po twoich postach że większość na.forum jest frajerami ale nie mi to oceniać.

Offline Anjin Miura

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 12.12.2011r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #675 dnia: Wrzesień 11, 2015, 12:57:08 »
Jedziemy dalej.

@gac i maticz

Lagi to na deser, najmasakryczniejszym problemem jest kochany input lag online. Zagraj mecz offline, włącz myClub i daj znać. Jakoś tak dziwnie nagle wszystko reaguje na polecenia...później, nie? O dziwo też na lag cheatera nigdy nie trafiłem, ale o problemie wiem. Nawet jak nie ma problemu z lagami, to gra się po prostu jak w PESa 14.

Nie mam wielu znajomych na Steamie którzy grają w PESa, ale każdy jeden mówił mi to samo. Próbując grać z kumplem z Holandii (to już nie tak daleko) po prostu grało się jak w 14. Bramki strzelaliśmy se przebiegająć przez środek, inaczej po prostu nie ma sensu, czekasz na reakcje kontrolera po pare sekund.

A teraz odpale se Fiveserver do szóstki i zagram bez najmniejszego problemu. Nawet nie zauważe że gram na jakiejś dzikiej wersji serwera zrobionej przez modderów.

@Fiedziu

Ale mi wcale nie chodzi żeby oni swoje podejście zmieniali. Bo go nie zmienią. Chyba że na gorsze.

Uwaga, fakt roku: nie jesteśmy zmuszeni do grania w gry futbolowe. A wielu z was sprawia takie wrażenie. Kupimy bo nie ma innej alternatywy. I inne takie śmieszki.

Teraz ja już sam nie wiem, czy mnie to wścieka, czy śmieszy, chyba jedno i drugie.

Tak, dokładnie, jesteście. Bo gracie pięknie jak wam Comani zagra. Za pare lat usuną zawodnikom nogi i kupicie, bo nie ma innego wyjścia. I nawet nie chodzi tylko o Comani bo zakładam że z FIFĄ jest bardzo podobnie.

Po prostu nie warto.

A najśmiechowsze jest to, że jak tylko wyjdzie gra, to wy zaczniecie znowu narzekać na licencje, online, cheaterów, na wszystko to co zawsze, no ale może kiedyś będzie lepiej, w końcu nie ma innej alternatywy, w naszych domach stoją smutni panowie z karabinami nad głową i każą kupować.

Śmieje się z was bo to jest niemożliwe jak niewiele trzeba żeby was zadowolić. Wściekam się jako świadomy i rozważny klient, oraz (były) fan serii, że takie firmy jeszcze funkcjonują i wyniszczają stare marki. A robią to dzięki wam jako zbiorowej, ciemnej masie.

Na zmienianiu czegoś mogło mi zależeć rok temu. Miałem nadzieję że z wstępnie całkiem dobrym, pomimo wad obiektywnie lepszym od paru lat PESem 15 comani również wejdzie w XXI wiek. No i masz, wykrakałem rok temu, że jak tylko sie im przyklaśnie, to już będą nietykalni. 

Każdemu kto ma trochę oleju w bani radze po prostu omijać chyba nie tylko PESa, ale i FIFE. Za dużo rozczarowań za zbyt wielkie pieniądze.

Co dalej pomimo wszystko nie znaczy, pomimo ogólnej opinii, że żałuje kupna PESa 15. Comani zasłużyło na tę szansę i zrobiłem co mogłem żeby obiektywnie im pomóc na tyle, na ile się da. Że odwdzięcza się sprzedając poprawki do tej gry w cenie porównywalnej do GTA V, cóż, na tyle się moje wsparcie dało.

Nie wspomne już o tym że sie nie zgadzacie, krzyczycie hejter, fifa, i tak dalej, ale jeszcze nikt nie wystawił konkretnego kontr-argumentu dlaczego warto zapłacić pełną cenę za taki chłam, od firmy która złamała wszystkie swoje zapowiedzi jakie wypuściła jeszcze przed E3. Może faktycznie, po prostu lepiej kupować to co nowsze, bo lepsze. Wygodniej.

Sam nie wiem, śmiać się czy płakać. Gdyby to była jakaśtam giera od EA czy innego Ubisoftu to by mnie to lotto, ale patrzę na upadek mojej ulubionej gry futbolowej (pisałem w postach wyzej), nie jest to łatwe. I Ciemna Masa przykłada do tego rękę.
" po co jest moensienmgladbach to jakis cyrk"

"przecież nie będę każdej kolejnej wersji trzymał na kompie jak każda kolejna jest lepsza od poprzedniej"

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #676 dnia: Wrzesień 11, 2015, 13:31:57 »
@up ani w PES2014 ani w PES2015 nie odczułem czegoś takiego jak input lag, no chyba że grałem po północy w puchar i trafił się jakiś brazylijczyk, wtedy faktycznie grało się trochę dziwnie
ale normalnie grając i dusząc podanie zawodnik wykonuje podanie, dusząc strzał wykonuje strzał. Może normalnie grając online jest jakieś lekkie opóźnienie, ale myślę że jest równe pingowi 0,02-0,05 sekundy, niezbyt odczuwalne.

choć oczywiste jest, że najlepiej się gra w PESa w multi offline

Offline Dzemer(us)

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.04.2009r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #677 dnia: Wrzesień 11, 2015, 14:31:38 »
Anjin Miura
człowieku, zrozum i uszanuj jedną rzecz: kupuję PESa bo uważam, że co roku jego gameplay się poprawia. To moje zdanie, którego Ci nie narzucam, tak jak Ty próbujesz narzucić mi swoją narrację. Nie podoba Ci się, to nie kupuj, ale do cholery przestań mnie pośrednio obrażać swoimi postami. Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek wszystko było idealne, i nie sądzę, że kiedykolwiek będzie..tak że weź na wstrzymanie.

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #678 dnia: Wrzesień 11, 2015, 14:31:59 »
Marka PES potrzebuje naprawdę wielu zmian oni powinni podzielić się na 2 ekipy i od razu postawić za cel gdy twórcy Fify zagrają w naszą grę sami zamkną działalność...A fani znów pokochają.
I od razu zarządzenie! jedna ekipa game-play 2 fajerwerki grafika itd wszystko to co powinno być w grze piłkarskiej co widzimy na prawdziwych meczach od podawania piłek po wbieganie kiboli na murawę po prostu ogromna ilość smaczków za które fani by znów pokochali ta serie oczywiście świetna oprawa graficzna jeszcze lepsza niż w MGS V i zostawienie takich platform jak telefony czy stare konsole szkoda czasu a i tak wiemy ze na te platformy PES to dno nawet jeśli zajęło by robienie tej gry 2 lata obrać sobie jeden cel! NIE ROBIMY GRY CO ROK! wypuszczamy nowego PESA na 2-3 lata zatrudniamy jeszcze jedną ekipę do ulepszania tej gry w ciągu tych lat a my już tworzymy nowego z wielkim zapasem czasu no i oczywiście licencje a potem liczymy tylko sianko które dorównuje sprzedaży Wiedźminowi czy czy GTA

WIEM PONIOSŁA MNIE FANTAZJA ale nie oszukujmy się gdy graliśmy w PESA 5-6 2008 2009... każdy o tym marzył i to wszystko powinno być już dawno w pro niestety ta firma to Japany ich nikt nigdy nie zrozumie przez lata rozpieszczali nas świetnymi portami na PC a nagle maja na nas wywal*...ja naprawdę przestałem grać w pro szkoda mi siebie;/ :) haha

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #679 dnia: Wrzesień 11, 2015, 15:30:33 »
Marka PES potrzebuje naprawdę wielu zmian oni powinni podzielić się na 2 ekipy i od razu postawić za cel gdy twórcy Fify zagrają w naszą grę sami zamkną działalność...A fani znów pokochają.
I od razu zarządzenie! jedna ekipa game-play 2 fajerwerki grafika itd wszystko to co powinno być w grze piłkarskiej co widzimy na prawdziwych meczach od podawania piłek po wbieganie kiboli na murawę po prostu ogromna ilość smaczków za które fani by znów pokochali ta serie oczywiście świetna oprawa graficzna jeszcze lepsza niż w MGS V i zostawienie takich platform jak telefony czy stare konsole szkoda czasu a i tak wiemy ze na te platformy PES to dno nawet jeśli zajęło by robienie tej gry 2 lata obrać sobie jeden cel! NIE ROBIMY GRY CO ROK! wypuszczamy nowego PESA na 2-3 lata zatrudniamy jeszcze jedną ekipę do ulepszania tej gry w ciągu tych lat a my już tworzymy nowego z wielkim zapasem czasu no i oczywiście licencje a potem liczymy tylko sianko które dorównuje sprzedaży Wiedźminowi czy czy GTA

WIEM PONIOSŁA MNIE FANTAZJA ale nie oszukujmy się gdy graliśmy w PESA 5-6 2008 2009... każdy o tym marzył i to wszystko powinno być już dawno w pro niestety ta firma to Japany ich nikt nigdy nie zrozumie przez lata rozpieszczali nas świetnymi portami na PC a nagle maja na nas wywal*...ja naprawdę przestałem grać w pro szkoda mi siebie;/ :) haha
ale to właśnie prawda co napisałeś futbol to nie tylko 2 bramki i piłka,a  dla wielu gameplaj fify jest na tyle jest znośny  że nawet nie patrzą na pesa.

Główny problem to właśnie chyba to że to japonia idą jakimś tam swoim torem krok do przodu 10 w tył 2 w bok i jakoś to leci, nie rozumieją że to już nie czasy gdy japońska gra to była marka teraz większość hitów powstaje w stanach i europie. Poza tym to nie w japonii jest piłkarskie centrum świata. Przerasta ich chyba wypuszczanie gry co rok ale sami są sobie winni.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2015, 15:32:58 wysłana przez pavulon666 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016: Poznaliśmy datę premiery i wygląd okładki!!
« Odpowiedź #679 dnia: Wrzesień 11, 2015, 15:30:33 »