Autor Wątek: Swansea City AFC by Deiv | Odc 1. Kto, jak i dlaczego?  (Przeczytany 1433 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Swansea City AFC by Deiv | Odc 1. Kto, jak i dlaczego?
« dnia: Czerwiec 29, 2015, 00:13:17 »
Wyjaśnienia:
Spoiler for Hiden:
Wiem, ze w karierze Realem nawet nie dotrwałem do Ligi, lecz chciałem zagrać na E-Modzie. Mam nadzieję, że ta kariera potrwa dłużej. Nie będę symulował 1 sezonu i zacznę normalnie od 2014/2015 :)


Prezes Huw Jenkins odchodzi! Vagit Alekperov rusza z misją.
Stało się pewne! Swansea City nową siłą w Barclays Premier League! Pakiet większościowy akcji klubu wykupił rosyjski oligarcha Vagit Alekperov. Jego majątek szacowany jest na ponad 11 mld dolarów, dzięki którym Swansea ma walczyć w następnych latach o dołączenie do elity ligi. Już teraz popularne Łabędzie mają dobrą drużynę a dzięki kilku wzmocnieniom mogą poważnie namieszać w górnej połowie tabeli. Pierwszym posunięciem Alekpova było zwolnienie legendy Łabędzi Garry'ego Monka z pozycji trenera. Teraz nie wiadomo kto nim zostanie. Najpoważniejszymi kandydatami są Paul Clement, Zinedine Zidane, Alan Pardew i Andre Villas-Boas. Dla Alekpova nie liczą się pieniądze, a jedynie sukcesy. Wiele już było zespołów, które obejmowane były przez multimiliarderów i po kilku sezonach wracały tam skąd przyszły (np. Malaga). Napewno takie ruchy w biurach Swansea mogą być szokiem dla wielu kibiców tej drużyny. Już za kilka sezonów zobaczymy, czy Łabędzie mają potencjał na zostanie jedną z głównych sił w BPL.


Kto menedżerem drużyny?
Angielskie dzienniki sportowe prześcigają się w coraz to nowszych i bardziej nierealnych doniesieniach na temat tego, kto ma zostać menedżerem ekipy Swansea. Andre Villas-Boas już wydał oficjalny komunikat, że napewno nie poprowadzi Łabędzi, wobec tego głównym kandydatem jest - Alan Pardew. Anglik z przeszłością w takich klubach jak Newcastle czy Southampton uważany jest przez nowego właściciela klubu, za osobę z odpowiednim stażem i doświadczeniem trenerskim. Wobec dzienników na drugim miejscu jest Zinedine Zidane. The Sun nie wyklucza także opcji, by grającym trenerem był Totti, który mówił, że za niedługo chce zakończyć karierę. Jego asystentem według relacji The Sun miałby zostać Raul, legendarny napastnik Realu i Schalke.

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Swansea City AFC by Deiv | Odc 1. Kto, jak i dlaczego?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2015, 00:45:43 »
Nie nie nie nie nie nie nie... Tylko nie Pardew... Bardzo go lubię, no ale cóż... menedżerem to on jest słabym. Jeśli klub ma dużo pieniędzy to powinien grać ładnie, efektownie, z polotem... W stylu Alana Pardew nie ma absolutnie miejsca na żadne z tych trzech określeń. Do tego nie umie pracować z dobrymi zawodnikami, co dopiero, jakby miał drużynę wartą kilkaset milionów funtów... Totti z Raulem? Czemu nie? W realu sobie tego nie wyobrażam, ale przecież od tego są kariery ;)

Szkoda trochę tej kariery Realem... Był w niej pomysł (chyba, że to błędna obserwacja). To opowiadanie jednak też zapowiada się ciekawie. Troszkę tylko mógłbyś popracować nad grafiką. Moim zdaniem, zdjęcia są za duże. Przynajmniej przy takiej ilości tekstu. Odstępy między jednym newsem, a drugim są wg mnie za małe. Do tego osobiście jestem fanem ramek do zdjęć, ale to akurat sprawa indywidualna, więc jeśli wolisz obrazki bez obramowania, to też super :) Ważne, żebyś wiedział, co wolisz, i żeby wszystko wyglądało tak, jak Tobie się to będzie najbardziej podobało. Ja tylko rzucam sugestie :)

Życzę Ci wytrwałości, i żeby ta kariera nie tylko dotrwała do inauguracji rozgrywek ligowych, ale też żebyś przebrnął przez nie w całości :D Powodzenia!

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Swansea City AFC by Deiv | Odc 1. Kto, jak i dlaczego?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2015, 01:19:13 »
Fajnie, że od początku starasz się iść własnym torem i budować klub według swojego upodobania. Jeśli chodzi o wygląd posta to jak dla mnie nie jest źle - zachowujesz estetykę a jedyne do czego mógłbym się "doczepić" to tak jak już wspominał Razer odstępy między tekstem oraz zdjęciami. W kwestii stylu pisania nie ma co krytykować, bo odpowiedni dobór słów czy poprawki składniowe to kwestia napisania większej ilości tekstów.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Swansea City AFC by Deiv | Odc 1. Kto, jak i dlaczego?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2015, 01:19:13 »