Autor Wątek: Liverpool FC by TIJO| Deschamps przed nowymi wyzwaniami! #2  (Przeczytany 2110 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TIJO

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2015
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.04.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Haxball, PES15- ps3
Liverpool FC by TIJO| Deschamps przed nowymi wyzwaniami! #2
« dnia: Lipiec 04, 2015, 14:36:14 »
#1 Saga transferowa
Koniec Rodgersa!
Dla Brendana Rodgersa to koniec przygody z Liverpoolem, po 3 latach prowadzenia zespołu bez sukcesów, władze klubu postanowiły zwolnić trenera, tłumacząc, że klub potrzebuje dużych zmian, jedną z nich musi być niestety trener, potrzebujemy kogoś kto postawi Liverpool na nogi, kandydatami do objęcia trenerki są min. Guus Hiddink, który niedawno zrezygnował z prowadzenia reprezentacji Holandii, oraz niespodziewanie Didier Deschamps, jak podaję Sky News władze klubu rozmawiały z selekcjonerem Francji, bardzo możliwe jest, że prezes klubu Tom Werner oferował prace Deschamps'owi na ławce trenerskiej Liverpoolu, warto wspomnieć, ze już w 2012 roku kiedy Deschamps odszedł z Marsylie, Liverpool składał mu oferte, ten zaś wybrał prowadzenie reprezentacji Francji. Jedno jest pewne, Guus Hidding jak i Didier Deschamps mogą wprowadzić duże zmiany w szeregach Liverpoolu i włączyć klub w końcu do walki o jakże upragnione mistrzostwo Anglii





nastepna aktualizacja pojawi się 2 tygodnie ponieważ jutro wyjezdzam na wakacje. Chętnie przyjmę opinie pod postem, co powinienem poprawic lub co jest źle :) chociaż wiadomo, na razie dużo tego nie ma. Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2015, 13:51:36 wysłana przez TIJO »

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Liverpool FC by TIJO| Wrócić na właściwe tory! #1
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2015, 14:15:54 »
Cóż... mimo całego tego hejtu na osobę Brendana Rodgersa, wciąż uważam, że jest dobrym menedżerem i były w stanie poradzić sobie z kryzysem w Liverpoolu. Na pewno nie jest gorszy niż Guus Hiddink... tego to jakoś szczególnie nie lubię... Zobaczymy jednak, jaki plan ma Werner. Wątpię, żeby Deschamps okazał się zbawicielem. Ja bym raczej szukał kogoś pokroju Jurgena Kloppa... Może... hmm... Jurgena Kloppa? :)
Co do samej kariery to jak na pierwszy pierwszy post nie jest źle ;) Z pewnością z czasem będziesz rozwijać, lecz start masz całkiem całkiem. Jeśli musiałbym coś poprawić? Tekstu bym chyba nie wypośrodkowywał i ustawiłbym ramkę do zdjęcia. Tytuł również mógłby być większy. Ale wszystko u Ciebie i tak wygląda nieźle. Jeśli masz taki ani inny pomysł, jeśli to jest Twój osobisty style? To super! :D Najważniejsze, żebyś Ty czuł się w tym wszystkim komfortowo, tylko wtedy możesz myśleć o sukcesie.
Powodzenia i wytrwałości ;)

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Liverpool FC by TIJO| Wrócić na właściwe tory! #1
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2015, 19:05:41 »
Nie będę się rozpisywać, bo chyba jak większość forumowiczów czekamy na spotkania. Osobiście nigdy nie przepadałem za Rodgersem i LFC przyda się zmiana. Czy Guus Hiddink to dobry kandydat ? Nie sądze, bardziej już bym był za Didierem, ale także jego nie uważam za osobę właściwą na to stanowisko.

Offline TIJO

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2015
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.04.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Haxball, PES15- ps3
Odp: Liverpool FC by TIJO| Nowy trener the Reds! #2
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 19, 2015, 22:33:28 »
#2 Deschamps zastąpi Rodgersa!

WYWIAD Z NOWYM TRENEREM "THE REDS"

Jakie cele i zadania stawia przed sobą nowy trener Liverpoolu?

Didier Deschamps, nowy trener the Reds: Jednym z celi, jakie sobie stawiam jest to aby drużyna spisywała się na miarę oczekiwań kibiców, a także żeby wspierali nas zawsze. Zarówno w przypadku zwycięstwa, jak i porażki. Premier League to coś nowego dla mnie, zawsze obserwowałem tą ligę i marzyłem by przejąć ster w którejś z angielskich ekip, padło na Liverpool, czyli drużynę, której niewątpliwie celem jest walka o mistrza, i to jest drugi, jakże kluczowy cel jaki sobie wyznaczyłem.

Pańscy podopieczni mają za sobą pierwszy trening. Jak na wstępie ocenia pan ich przygotowanie?

Tak, mieliśmy pierwsza jednostkę treningową, ale o przygotowaniu poszczególnych zawodników nie mogę nic powiedzieć. Widać po każdym z nich, że mają wielką ochotę do gry i pokazania się z jak najlepszej strony.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2015, 22:40:03 wysłana przez TIJO »

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Liverpool FC by TIJO| Wrócić na właściwe tory! #1
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 19, 2015, 22:38:44 »
Widzę że jesteś nowym użytkownikiem ;) Tekst na razie nie powala, ale też tak zaczynałem. Czasem nawet wrócę do pierwszej kariery (Bayern Monachium) się pośmiać co tam pisałem i jak :P Trochę mało piszesz w poście. Lepiej pomyśleć troszkę i więcej napisać niż wstawiać tak mały post. Ale to sobie wyrobisz z czasem. Pozdrawiam i życzę wytrwałości ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Liverpool FC by TIJO| Wrócić na właściwe tory! #1
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 19, 2015, 22:38:44 »