Autor Wątek: Futbolowe opinie Ebiego  (Przeczytany 627 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Futbolowe opinie Ebiego
« dnia: Lipiec 13, 2015, 13:28:40 »

Jako, że okienko transferowe jest otwarte i jak dotąd transfery są nie z tej ziemi ( w kontekście głupot, niedowierzania itd. ), pozwolę sobie wyrazić parę słów co do Realu Madryt, a dokładniej chodzi o grającą legendę Ikera Casillasa. Tak jestem wielkim fanem Barcy i jest nieuniknione trafić na hejty kibiców Królewskich. Powiem szczerze, nigdy nie miałem nic przeciwko Realowi Madryt, oczywiście podczas konfrontacji na linii Barca - Real stawałem za moim ukochanym klubem, ale nie jestem "kibickiem", któremu zależy na dogryzaniu rywalom. Dobra wróćmy do tematu. Już od jakiegoś czasu nie mogłem patrzeć na sytuację w Madrycie, kiedy to m.in. świetny napastnik w białej koszulce, bądź w barwach La Roji żegnał się z Santiago Bernabeu, dziś w jego numerze gra CR, tak chodzi mi o niepowtarzalnego Raula Gonzaleza. Już takie potraktowanie Raula było przegięciem, okej zaproszono go na mecz pożegnalny, ale w taki sposób nie postępuje się z legendami klubu, którzy od małolata kochają i oddają wszystko jednym barwą. Spójrzmy na A.C. Milan i Maldiniego, Javiera Zanettiego i Inter, nawet na moją Barcę i Puyola. Tak wiem jak jesteśmy już przy Barcelonie pewnie chcielibyście przywołać sytuację Xaviego czy też Valdesa, zawodników, legend , którzy wciąż będą biegać po zielonym dywaniku. Nie mniej jednak wiadomo jest jaka sytuacja miała miejsce z Ikerem, gwizdy kibiców, kłótnie z zarządem , stwierdzono, że nie jest on już potrzebny w Madrycie. Cieszyły mnie , jak się okazało plotki, że Casillas ma zawitać na Camp Nou, jest bardzo szanowanym zawodnikiem, ale tego szacunku nie mieli już do niego w Madrycie. Oczywiście są też Ci, którzy dziś za nim płaczą i tak jak ja nie rozumieją - por qué ? Mou może jaki był taki był, sadzał Ikera na ławce, ale jego styl jest psychologiczny, Ancelotti - ten człowiek to pomyłka. Iker zasłużył zdecydowanie na coś więcej niż dostał przez ostatnie lata, wiele razy ratował dupska klubowi. Jego rodzice, świetnie się wypowiedzieli na temat całej tej sytuacji, a szczególnie na temat "wielkiego" Pereza. Popieram ich zdecydowanie, Porto to wielki klub, na skalę europejską, ale taki zawodnik nie może kończyć tak kariery. Tak jest to zesłanie do Segunda Divison, bo z kim on ma tak naprawdę tam walczyć, chodzi mi o ligę portugalską, oczywiście nie chcę nikogo obrażać, ale Casillas jest ponad ich wszystkich, a to, że wpuści bramki jest nieuniknione w futbolu, bo bramki wpadać muszą i nikt nie jest cyborgiem, aby grać pełne sezony na notę 10. Na koniec tego postu dodam, że Ramosa też będzie to czekać, kolejnego zawodnika, który od młodości jest wierny klubowi, a co będzie jeszcze potem ? Okaże się niebawem. Perez idealnie pasuje do Bartomeu czy Rosella, w ich głowach jedynie hajs hajs hajs ! Nie trawię takich ludzi i nigdy nie będę, psuje to całe piękno piłkarskiego świata, tak samo jak  FIFA MAFIA. Liczę na to, że rządy tych ludzi szybko się skończą, a ludzie związani z futbolem przejrzą na swoje gały.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Futbolowe opinie Ebiego
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2015, 18:19:17 »
W nawiasach nie dawaj spacji ( czyli nie pisz tak ), tylko (tak), przed przecinkiem też parę razy dałeś spację (właśnie , tak), a daje się po (czyli, tak)  :) Popraw to.

Całkiem sensownie napisane, nawet się z tym zgadzam. Mnie również nie podoba się, to co dzieje się tego lata w futbolu. Pirlo odchodzi do USA (okej, to jeszcze rozumię), ale już transfery Schweinstaingera (tak się pisze?  ;D), Casillasa czy van Persiego są dla mnie dziwne.  Iker powinien skończyć karierę w Realu, choćby grając tylko ogony, albo chociaż odejść po jakimś pożegnalnym meczu. Co do Niemca już się wypowiedziałem w dziale Sport, a van Persie... cóż, widocznie chce on już tylko dobrze zarobić. Wiem, że we Galacie tworzy się dobra ekipa, ale oparta na żądzy pieniądza, czyli nie przyniesie sukcesu na dłuższą metę - tak jak PSG czy City.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Futbolowe opinie Ebiego
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2015, 18:19:17 »