Autor Wątek: New York Cosmos Kariera w Master League  (Przeczytany 12840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KolejnaKariera

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2015
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 26
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.08.2015r.
  • ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ YOUTUBE - KOLEJNAKARIERA
  • Gram w: PES, FIFA, Sensible Soccer, CM, FM, CS GO
New York Cosmos Kariera w Master League
« dnia: Sierpień 30, 2015, 19:25:48 »
Witam, właśnie zacząłem karierę w PES 2008. Nie wybrałem żadnego z dostępnych klubów lecz stworzyłem w edytorze New York Cosmos i rozpoczynam defaultowym składem fikcyjnych graczy, plus kilku ściągniętych średniaków. Pierwszy odcinek, zapraszam.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=ecbb8c518955f2cc765e9c7296a9660e&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=ecbb8c518955f2cc765e9c7296a9660e&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Bardzo przepraszam za zamieszanie. Niestety za każdym razem gdy próbuję użyć narzędzia do wstawienia filmiku na YouTube w podglądzie wyskakuje mi, że "link niepoprawny". Dziękuję za info pod filmikiem, że nie działa link. Zamieniłem teraz powinien działać. Jeszcze raz dzięki za info i dzięki dla Administracji, że nie wywaliła tego wpisu. Tych, których wkurzyłem niedziałającym linkiem, przepraszam. W przyszłym tygodniu postaram się wrzucić drugi odcinek.

Sorry, że post jest tak ubogi w grafikę ale jestem matołem jeśli chodzi o ten temat i jak widzicie nawet porządnie podlinkować filmu z YT nie umiem.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2015, 20:26:38 wysłana przez KolejnaKariera »
WIĘCEJ FILMÓW NA
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2015, 11:06:08 »
Usuń "s" z "https", to się zamieszczą filmiki na Forum. Daj jakąś grafikę, krótki opis. Bo na razie to jest tylko reklama kanału na YT...

Poza tym link nie działa
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2015, 00:36:34 wysłana przez Artur 7 »
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 08, 2015, 23:48:24 »
O tym czy kariera pójdzie do kosza, archiwum, czy gdzie indziej Ty nie decydujesz - nie zaprzątaj tym sobie głowy.
" border="0" border="0

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 09, 2015, 13:14:30 »
Dobrze Panie i władco :D Ważne abyś ty sobie tym zaprzątał głowę ;)
   


Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 09, 2015, 14:43:37 »
Niepotrzebnie mnie prowokujesz głupimi tekstami, ale dobrze, wytłumaczę Ci to jeden raz: w tym dziale o takich decyzjach decyduje espon i IDareKI. Tym dwom Panom uprawnienia dałem ja, więc w przypadku, gdy nie pojawiają się, ja decyduje, jako Administrator. Ogólnie w tym dziale ostatni głos mam ja, bo też nie jestem anonimową osobą w "świecie karier". Moją rangę chyba dostrzegasz. A nie dostałem jej za darmo i musiałem wcześniej wiele zrobić i się wykazać. Więc jeżeli Ty zrobisz trochę i się wykażesz, może będziesz kiedyś podejmował takie decyzje. Na razie ogranicz się do tego, by mnie nie prowokować głupimi tekstami, bo jakąś tam cierpliwość swoją mam i nie lubię też dawać bana aktywnym osobom. Ogólnie do Admina nie wypada tak pisać, jak choćby do użytkownika - tzw. hierarchia...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2015, 14:45:10 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 09, 2015, 15:13:01 »
Dzięki, że mogę się pośmiać. Zluzuj i idź wyżyj się na siłownię.  Skoro odbierasz to jako prowokację  to masz Ty problem nie ja. Admin = władza chyba dobrze rozumuje > hmm ? napisałem władco, po za tym ADMIN powinien dawać przykład.    ;) Więc może to dziwne, ale nie jesteś tutaj pępkiem świata i nie każdy kto coś napisze chce Ci dopiec. Skoro tak to odbierasz to tylko twoja sprawa. Ja wiem najlepiej jakie mam intencję pisząc coś - w tym przypadku żadnej prowokacji tutaj nie ma  :)


Nie wypada tak pisać? - hierarchia ? Proszę Cię bo chyba jesteś bliżej mojego wieku niż wieku większości użytkowników forum. Takie coś to może i panuje ale tylko w REALNYM życiu. Chociaż nie - osobiście pracuję w firmie gdzie z Adminem czytaj szefem można wszystko powiedzieć i jakoś nie mówi mi: ej nie mów tak bo Cie zbanuje czytaj wywale ;D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2015, 15:15:16 wysłana przez Bartekeuro »
   


Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 09, 2015, 16:28:08 »
Teksty: "Panie i władco", "dzięki, że mogę się pośmiać", "zluzuj i wyjdź na pole, albo siłownie" są w internetach odbierane, jako zaczepki - prowokacje (może ta pierwsza w mniejszym stopniu). Szczególnie do osoby, która dzierży jakieś tam stanowisko nie pisze się takich rzeczy. Nie moja wina, że jestem tu Adminem i mam trochę do powiedzenia. Ty z kolei wypisujesz w temacie i ślesz pw do mnie i stanka, że ten wątek powinien zostać usunięty. Na razie nie masz nic do gadania w tej sprawie, ale jak masz chęci i aspiracje, to może za niedługo zostaniesz Modem działu MKPES i będziesz sobie mógł decydować o tym, czy o tamtym. A teraz nich Cię głowa o to nie boli ;)
I to, że jest to tylko forum, a nie realny świat niema znaczenia. W życiu jak i na forum panują pewne zasady. Nie interesują mnie też Twoje stosunki z szefem. Ja do swoich zawsze odnosiłem się z szacunkiem i miałem respekt. A jak była możliwość, to żartowaliśmy.

To tyle co miałem Ci do powiedzenia, bo od prawie 2 godzin prowadzę z Tb dyskusję, a mam inne rzecz na głowie - elo!
" border="0" border="0

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 09, 2015, 16:33:27 »
Nie interesuje mnie jak są odbierane słowa przyjęte za normalne w życiu codziennym w internetach. To, że mogę się pośmiać to też nie jest jakaś obraza a zwykłe STWIERDZENIE FAKTU. A to z siłownią to tylko RADA którą możesz zrobić co chcesz i zapewne masz to gdzieś.

Dobrze Szefie, Adminie - nie wiem jak napisać aby znowu nie było odebrane jako PROWOKACJA. Elo
   


Offline Anjin Miura

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 12.12.2011r.
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 09, 2015, 16:46:25 »
Tylko mi żal że ten link nie działa a szkoda bo chętnie bym popatrzył? :( Tymbardziej że PES 2008, ciekawa sprawa.

EDIT: znalazłem, bardzo łatwo. Serio wygląda ciekawie. Macie
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2015, 16:49:36 wysłana przez Anjin Miura »
" po co jest moensienmgladbach to jakis cyrk"

"przecież nie będę każdej kolejnej wersji trzymał na kompie jak każda kolejna jest lepsza od poprzedniej"

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 09, 2015, 16:55:09 »
No, a ziom powyżej "kazał" do kosza i w jakis sposb tam też się znalazło, bo stamtąd to wyciągnąłem. A po linku widać, że bloger ogarnięty
" border="0" border="0

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 09, 2015, 16:56:08 »
W takim razie mój błąd :)
   


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 09, 2015, 19:07:51 »
Do mnie też doszło jakieś PW, żebym to usunął  :laugh: Ale jestem pojętny, rozumiesz Artur o co mi chodzi.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline KolejnaKariera

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2015
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 26
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.08.2015r.
  • ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ YOUTUBE - KOLEJNAKARIERA
  • Gram w: PES, FIFA, Sensible Soccer, CM, FM, CS GO
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 09, 2015, 20:39:58 »
Panowie zrobiłem EDIT :) Robienie filmów idzie mi lepiej niż wpisów na forum. Przepraszam, za zamieszanie. Tak jak jest napisane powyżej kolejny odcinek w przyszłym tygodniu. Jeżeli coś Was z tej kariery interesuje, mogę wstawić jakieś screeny ze statsami itp. Na tyle na ile to możliwe, bo gra idzie do przodu i po skończonym sezonie niektóre dane przepadają bezpowrotnie. Jakby co to piszcie.
WIĘCEJ FILMÓW NA
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 09, 2015, 20:44:13 »
Z mojej strony mogę Cię Przeprosić bo myślałem, że ktoś stworzył karierę dla jaj i sobie poszedł.

Myliłem się. Powodzenia bo widać, że masz dryg  ;D
   


Offline KolejnaKariera

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2015
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 26
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.08.2015r.
  • ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ YOUTUBE - KOLEJNAKARIERA
  • Gram w: PES, FIFA, Sensible Soccer, CM, FM, CS GO
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 09, 2015, 21:02:05 »
Dzięki, nie ma o czym mówić, zaszło nieporozumienie i tyle :D Plus tego wszystkiego jest taki, że nauczyłem się wstawiać linki z YT, więc na przyszłość będzie lepiej :D
WIĘCEJ FILMÓW NA
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 09, 2015, 21:23:27 »
Ekstra! Mnie się naprawdę podoba, chyba jedyna w swoim rodzaju. :)  Gdy się jest zmęczonym i nie chce się już nic czytać w dany dzień, ta kariera jest w sam raz :)
Castolo, Minanda, Ivarov, Ximelez - skąd ja to znam? "Nędza jak w Widzewie" - o nie, nie puszczę tego płazem :D fajnie przedstawiony sezon, dobrze też, że nie skupiasz się na jednym meczu. Balaban mógł poprowadzić zespół do większej liczby zwycięstw, ale szkoda, że odniósł kontuzję. Mimo tego ustrzelił 21 goli w sezonie z kontuzją? :D
Takie pytanie techniczne: co z logiem Cosmos w tabeli i na scoreboardzie? Nie ma możliwości, żeby zmienić? :-\ I logo na koszulce z czarnym tłem - tak PES odczytał, czy logo nie było w PNG? :D

Offline PrezesRady

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 300
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 24.08.2014r.
  • Gram w: PES 6
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 09, 2015, 21:31:13 »
Naprawdę świetna robota. Bardzo przyjemnie się tego słucha, sezon skomentowany krótko i treściwie. 

Offline KolejnaKariera

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2015
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 26
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.08.2015r.
  • ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ YOUTUBE - KOLEJNAKARIERA
  • Gram w: PES, FIFA, Sensible Soccer, CM, FM, CS GO
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 09, 2015, 22:11:30 »
Treściwie bo po co męczyć widza sezonem, w którym nic wielkiego się nie wydarzyło :)

Gram na PS3 tam na etapie tworzenia koszulek mogłem dodać własną grafikę, jednak opcja importu czegokolwiek jest jedynie przez kamerkę PS Move. Przynajmniej ja tylko taką znalazłem edytując klub. Więc ogólnie ów "import" to było wydrukowanie herbu na kartce A4 i zrobienie mu fotki kamerką PS move :D:D:D wiem beka. Przy logo w poprzednich częściach był edytor graficzny. Pamiętam, że kiedyś zaczynając Master League, bodaj w PES 4 cały klub elegancko przerobiłem sobie na Legię, łącznie z logiem, strojami itp. Tutaj jakoś nie było tych opcji pod ręką, może są pochowane. Logo mogłem wybrać z kilku gotowych przykładów, więc machnąłem na to ręką. Chyba, że ktoś ma jakiś patent jak to zmienić to pogrzebię.

Balaban to jest petarda. Polecam go jeśli gracie w tą edycję PES. Gość ma świetną staminę i strzela z każdej pozycji. Problem to wiek i staty już tylko mu spadają.

A co do defaultowego składu, to tyle razy już zaczynałem nim Master League w różnych edycjach PES i ISS pro Evolution, że chociaż nazwiska czasem się zmieniają to od razu wiem kto jest kim :D
WIĘCEJ FILMÓW NA
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 09, 2015, 22:33:15 »
Nazwiska defaultowego składu się zmieniają? :D W PES 2009 były takie same, jak pamiętam, no może w innych edycjach coś zmienili. :D
Teraz rozumiem bolączkę dodawania herbów. I tak jest stworzona i przyjemna drużyna, powoli zapełniająca się zawodnikami z "realu" - szczególnie Rustu na bramce cieszy :)

Offline KolejnaKariera

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2015
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 26
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.08.2015r.
  • ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ YOUTUBE - KOLEJNAKARIERA
  • Gram w: PES, FIFA, Sensible Soccer, CM, FM, CS GO
Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 09, 2015, 22:42:43 »
Zmieniają chociaż są to kosmetyczne zmiany, tu literka jedna mnie, tam więcej :D

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
WIĘCEJ FILMÓW NA
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: New York Cosmos Kariera w Master League
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 09, 2015, 22:42:43 »