Autor Wątek: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl  (Przeczytany 10261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 08, 2015, 18:46:50 »
Jak nie masz czasu, to zrezygnuj - proste.
Dlaczego? Lubię wejść tutaj codziennie i sprawdzić, co słychać.

Cytuj
Poza tym, to ironia mówić, że się niema czasu dla forum, na którym praktycznie nic się nie robi, bo nic się na nim nie dzieje - bo jakie Ty masz tu obowiązki? Co takiego wielkiego zrobiłeś w ciągu ostatniego miesiąca...?
Nie mówiłem o tym w nawiązaniu do ilości obowiązków na tym Forum, tylko po prostu chciałem przekazać, że nieraz wchodzę, tylko włączę nowe posty, nawet nie wszystkie nieraz czytam - właśnie przez brak czasu. Cały czas pijesz do tego, że nikt nic nie robi. A sprawy organizacyjne Forum też wymagają czasu na przemyślenia i tak dalej, a właśnie ja często go nie mam i raczej już mieć nie będę. Zresztą wiedziałem, żeby lepiej nie wywoływać wilka z lasu. Strasznie drażliwy ostatnio jesteś.

Cytuj
Więc nie tłumacz się, że nie masz czasu.
Dlaczego nie? Patrz wyżej.

Cytuj
Jedyny któremu jeszcze zależy, to we'street.
Zgadzam się.

Cytuj
choć równie dobrze mógłby powiedzieć, że niema czasu, bo pracuje i ma swoje problemy, jak każdy.
Nie wszyscy pracują, niektórzy mają dużo czasu na siedzenie na Forum. Wiem, bo też tak miałem kiedy jeszcze chodziłem do budy.

Styrany wracasz z roboty i musisz opierdzielić kogoś na Forum? Za to, że napisał o tym że brakuje mu czasu? Nie wierz, że "pieniądz i czas to najwięksi terroryści"  ;) Ja na przykład nie pracuję jeszcze (niestety), ale mam problemy, i pasję która zabiera mi dużo czasu i wysiłku. Wrzuć na luz Artur.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 08, 2015, 21:56:05 »
Hose piwko poleciało ;)           

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 08, 2015, 23:44:04 »
Artur nie każdy ma tyle czasu co Ty  ::)
Teraz to pojechałeś po bandzie. Ostatnio na priv pisałem Ci, że robię w ciężkiej pracy, nieraz od 6 do 18, więc nie wiem po co takie głupie posty z Twojej strony (zresztą nie pierwsze).
Cytuj
Ja zapierdzielałem na forum przez cały rok więc teraz robię sobie przerwę ;)
A ja "zapierdzielam" dla forum i ligi już 4 lata, i...?

Dlaczego? Lubię wejść tutaj codziennie i sprawdzić, co słychać.
Cytuj
A sprawy organizacyjne Forum też wymagają czasu na przemyślenia i tak dalej, a właśnie ja często go nie mam i raczej już mieć nie będę.
Cytuj
Dlaczego nie? Patrz wyżej.
Cytuj
mam problemy, i pasję która zabiera mi dużo czasu i wysiłku.
Dlatego proponuję Ci: jeżeli nie masz czasu i pasję, której chcesz się poświęć, to nie zaprzątaj sobie głowy modowaniem na forum pesleague.pl, bo... nie masz czasu. A to logiczne, że będąc w załodze musisz go poswięcać. Przecież nikt Was tu nie trzyma siłą i nie zmusza do niczego. Każdy kto zrezygnuje, dostanie podziękowania i zostanie pożegnany przez Załogę oraz otrzyma rangę "Były członek Załogi" i na forum może sobie zawsze wejść bez zobowiązań i zobaczyć co się dzieje.

Cytuj
Strasznie drażliwy ostatnio jesteś.
Wrzuć na luz Artur.
Zwyczajnie jak czytam takie coś, to mi się śmiać chce - patrz odpowiedź powyżej

Cytuj
Styrany wracasz z roboty i musisz opierdzielić kogoś na Forum? Za to, że napisał o tym że brakuje mu czasu?
Akurat nie trafiłeś, ale możesz próbować dalej.
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 09, 2015, 10:14:11 »
Cytuj
Dlatego proponuję Ci: jeżeli nie masz czasu i pasję, której chcesz się poświęć, to nie zaprzątaj sobie głowy modowaniem na forum pesleague.pl, bo... nie masz czasu.
Zapewniam Ci, że jeżeli będę już na takim "poziomie", że codzienne zajrzenie na Forum będzie problemem, to dam Ci znać. Póki co, zawsze pomogę - wiem, że to żadna pomoc, ale też jak mówisz obowiązków dużo my, modzi, nie mamy. Wiem że chodzi Ci o to, że odmówiłem Ci w pewnej sprawie (już wytłumaczyłem setki razy dlaczego)

Cytuj
Każdy kto zrezygnuje, dostanie podziękowania i zostanie pożegnany przez Załogę oraz otrzyma rangę "Były członek Załogi" i na forum może sobie zawsze wejść bez zobowiązań i zobaczyć co się dzieje.
Jeżeli zrezygnuje zmieni się tylko to, że będę zaglądał, a jak ktoś rzuci posta pod postem, złamie Regulamin, napisze w niewłaściwym miejscu czy obrazi kogoś, to nie będę mógł nic zdziałać. Jak już nie będę tu zerkał, zrezygnuje. Jeżeli nie jesteś zadowolony ze mnie, to możesz usunąć mi tę rangę.

Cytuj
Zwyczajnie jak czytam takie coś, to mi się śmiać chce
Co nie zmienia faktu, że jesteś ostatnio drażliwy, co chyba na tym Forum potwierdzi kilka osób.

Cytuj
Akurat nie trafiłeś, ale możesz próbować dalej.
Nieudana randka?   :P ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 09, 2015, 13:12:52 »
Artur wstaw wyniki  :P  Mistrzu ciętej riposty :]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2015, 13:15:33 wysłana przez Bartekeuro »
   


Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca: wyniki i nagrody + info.
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 09, 2015, 15:35:25 »
1. Eliminacje UEFA Euro by Bartekeuro - 21 pkt
2. FC Barcelona by MichuVeB - 17 pkt
3. Road to World Cup 2014 by PrezesRady - 11 pkt
3. West Ham United by espon - 11 pkt

5. Manchester United by Linkin - 10 pkt
6. Łódź Tigers i Modernliga by Miszczu11 - 7 pkt
7. Polska by kmiron - 5 pkt
8. Boavista FC by makapaka.- 4 pkt
9. Boston United by thekrzychu - 3 pkt
9. Los Galácticos 2006/07 by Artur 7 - 3 pkt
11. KONAMI League 2016/2017 by Anjin Miura & IDareKI - 2 pkt
11. FIFA World Cup by Long - 2 pkt






Oficjalnie mówię, że sprawa ew. multikont (jak dla mnie i każdego na 99,9% są jego) użytkownika Bartekeuro, typu blondyn79, czy Kamilox i mateo1992, została zgłoszona do bardzo konkretnej i obeznanej osoby w tym temacie (Architekt systemów informatycznych w Interia.pl S.A po politechnice) i sam zainteresowany może spodziewać się konsekwencji w przypadku wyjścia prawdy na jaw. "Kłamstwo ma krótkie nogi" i po prostu "niema bata" i takiego prawdopodobieństwa, żeby te konta nie były Twoje... Nie jesteśmy przecież głupi.


Zapewniam Ci, że jeżeli będę już na takim "poziomie", że codzienne zajrzenie na Forum będzie problemem, to dam Ci znać. Póki co, zawsze pomogę - wiem, że to żadna pomoc, ale też jak mówisz obowiązków dużo my, modzi, nie mamy. Wiem że chodzi Ci o to, że odmówiłem Ci w pewnej sprawie (już wytłumaczyłem setki razy dlaczego)
Na razie, to jesteś na takim poziomie, że nie masz czasu na kolejne obowiązki względem serwisu i forum - sprawa newsmana.
Cytuj
Jeżeli nie jesteś zadowolony ze mnie, to możesz usunąć mi tę rangę.
Nie usuwam nikomu rang bez powodu. Ważne, żebyś Ty był zadowolony z siebie i widział, że jesteś w stanie dać jeszcze coś od siebie, jako Mod. A jeżeli wiesz, że już nie dasz rady, to sobie odpuść.
Cytuj
Co nie zmienia faktu, że jesteś ostatnio drażliwy, co chyba na tym Forum potwierdzi kilka osób.
Bo jak czytam posty typu: "Nie mam czasu, ale dalej chce się za coś brać" albo "Nie każdy ma tyle czasu co Ty", to lekko mi skacze ciśnienie, choć to tylko forum.
Cytuj
Nieudana randka?   :P ;)
Na razie piszę z jedną dziewczyną, więc do randki jeszcze daleko. Ale możesz dalej próbować bawić się w detektywa :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2015, 15:41:30 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 09, 2015, 15:39:49 »
W końcu na podium ;D Teraz to dodało mi większej motywacji  ;D ;D Oczywiście gratulacje do pozostałych uczestników ;)

Bartek Ty miałeś multikonta założone?  :o :o Po Tobie bym się tego nie spodziewał...

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 09, 2015, 15:41:00 »
No wreszcie!!!! Wreszcie ktoś porządny sprawdzi, że nie mam nic wspólnego z innymi kontami  ;D

Tylko pamiętajcie, że nie mogę być w kilku miejscach jednocześnie na raz :P Artur ewidentnie jesteś bardzo delikatny bo nie można Tobie nic powiedzieć ani zwrócić uwagi - chociaż w sumie ja jej nawet nie zwróciłem  ;)

Zapomniałeś jeszcze o użytkowniku: Katalonbar chyba - bo masz problem z osobami które na mnie głosują ;D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2015, 15:50:24 wysłana przez Bartekeuro »
   


Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 09, 2015, 15:53:06 »
Bartek Ty miałeś multikonta założone?  :o :o Po Tobie bym się tego nie spodziewał...
To nie wiesz, co się dzieje od styczniowych konkursów...? Co chłopaki zgłaszali do espona? Pojawili się taki blondyn79, Kamilox i mateo1992 i nic tylko wbijają na czas konkursów i wspomagają usera Bartekeuro ;) Przy okazji Pan urodzony w roku 1979 interesuje się na tyle eliminacjami do Euro 2016 we Francji, że śledzi je na żywo do tego stopnia, iż musiał znaleźć w internecie blog zwany "karierą", który jest o identycznej tematyce i dzieje się mniej więcej w tym samym czasie... No chłopak, sory to już poważny pan koło 40tki :) widocznie potrzebuje dodatkowego kopa zastrzyku emocji, bo te na żywo mu już nie wystarczają, hehe 
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 09, 2015, 16:20:04 »
To nie wiesz, co się dzieje od styczniowych konkursów...? Co chłopaki zgłaszali do espona? Pojawili się taki blondyn79, Kamilox i mateo1992 i nic tylko wbijają na czas konkursów i wspomagają usera Bartekeuro ;) Przy okazji Pan urodzony w roku 1979 interesuje się na tyle eliminacjami do Euro 2016 we Francji, że śledzi je na żywo do tego stopnia, iż musiał znaleźć w internecie blog zwany "karierą", który jest o identycznej tematyce i dzieje się mniej więcej w tym samym czasie... No chłopak, sory to już poważny pan koło 40tki :) widocznie potrzebuje dodatkowego kopa zastrzyku emocji, bo te na żywo mu już nie wystarczają, hehe 

Nie no wiedziałem, że te konta blondyn79, Kamilox czy mateo to jakieś multikonta, ale nie podejrzewałem o to Bartka. No cóż zobaczymy czy to jego.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 09, 2015, 16:25:11 »
Skoro wiedziałeś, że to multikonta to gratuluję. Czekam z niecierpliwością na wyjaśnienia. ::)
   


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 09, 2015, 19:03:49 »
Cytat: Artur
sprawa newsmana.
Właśnie mówiłem, że od tej sprawy się trochę czepiasz. Nevermind.

Cytuj
A jeżeli wiesz, że już nie dasz rady, to sobie odpuść.
Pierwszy się o tym dowiesz, jak odpuszczę.

Cytuj
"Nie mam czasu, ale dalej chce się za coś brać"
Tak nie napisałem, bo dalej będę starał się dbać o Forum jako mod.

Cytuj
"Nie każdy ma tyle czasu co Ty"
Tego też na pewno nie powiedziałem.

Cytuj
Na razie piszę z jedną dziewczyną, więc do randki jeszcze daleko. Ale możesz dalej próbować bawić się w detektywa :)
Kłótnia rodzinna?  >:D :)

Mam nadzieję, że raz na zawsze rozwiąże się ta sprawa multikont.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 09, 2015, 19:16:43 »
Hose nawet nie wiesz jak bardzo bym chciał aby się też rozwiązała, ale nawet jak okaże się po sprawdzeniu, że to nie multikonta to i tak dalej będą podejrzenia ;/

   


Offline blondyn79

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.08.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: Warszawa
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 09, 2015, 20:52:34 »
Myślę, że dość oczerniania niewinnego użytkownika który wkłada mega dużo zaangażowania i czasu w swój projekt jakim jest kariera. Myślę, że to co napisze raz na zawsze zamknie usta tym którzy podejrzewają go o multikonta. Tak to prawda, ze mam 32 lata. To prawda, że interesuję się eliminacjami realnymi i PRZYPADEK chciał, tak! Przypadek!, że trafiłem na tematykę o Eliminacjach na forum. Więc zacząłem się udzielać. Z czasem skojarzyłem nick Bartakeuro z innego forum o innej tematyce gdzie również on był. Nie pytałem się go czy to ta osoba za którą ją uważam! Głosuję na Bartkaeuro w konkursach, bo dla mnie się on wyróżnia i trafia w moje zainteresowania, swoją drogą fajna sprawa móc porównać sobie te prawdziwe z tym co on robi. A robi to naprawdę dobrze. Raz na początku zagłosowałem na niego właśnie dlatego, że go kojarzę i chciałem mu pomóc aby raz wygrał - co ciekawe w tamtym okresie nawet nie był na podium jak zagłosowałem. Później głosowałem tak jak uważałem, czyli dla mnie była najlepsza właśnie jego kariera. W tym miesiącu dałem mu 2 miejsce bo miałem czas na przeczytanie WSZYSTKICH KARIER i dałem 1 miejsce Linkinowi. Na żywo spotkałem się z domniemanym Bartkiemeuro 1 raz! W sprawie turnieju organizowanego w Warszawie. On sam mnie na forum nie mógł kojarzyć bo na forum fifa które już nie istnieje miałem nick: Radzio33. Stąd nie mógł on wiedzieć, że zainteresowałem się jego projektem. Nie chciałem aby wiedział. Jednak ciągła nagonka z waszej strony - NIE WSZYSTKICH, ale większości wymusiła na mnie powiedzenie jak jest. Teraz zapewne Bartekeuro do mnie napisze bo będzie już wiedział, że go znam. Znając jego zabroni mi głosować na siebie bo gość jest mega FAIR PLAY i takiego go zapamiętałem po jednym turnieju FIFY.  Sprawdzajcie sobie co chcecie, ale już wam powiem co wykaże: Warszawa - Targówek, sieć internetu osiedlowa. To tyle ode mnie. Nie wiem co i czy ma wspólnego z Kamiloxem i mateo1992, ale moje konto to ŻADNE MULTIKONTO  Dajcie spokój, bo mam te 32 lata, interesuje się czym chce, a wy chyba nie macie swojego życia i szukacie sensacji.
Dodam, że jak byście wysili swoje głowy to zauważycie, że NIE GŁOSUJĘ NA NIEGO co miesiąc!
Jestem na forum od SIERPNIA 2014 nie od STYCZNIA 2015 jak to szanowny Artur napisał.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2015, 21:31:18 wysłana przez blondyn79 »

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 09, 2015, 21:10:00 »
Poproszę kolejnego świadka ;D A tak serio dobrego adwokata masz ;D ;D

To już tak seryjnie ;D Powiedziałeś co wiedziałeś trochę mnie w tym przekonałeś (ten flow) ale wciąż Bartekeuro jest podejrzany za zabójstwo eh znaczy za multikonto więc oddaje głos prokuratorowi (Artur).

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 09, 2015, 21:18:24 »
Nie wierzę w to co czytam... Tyle mam do powiedzenia. Niech to wreszcie posprawdza ten kto ma sprawdzić i zakończy sprawę. Proszę.
   


Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 09, 2015, 21:23:23 »
Bartek wszyscy na to czekamy  8) I obyś miał rację że to nie multikonta, bo dużo stracisz na szacunku na tej stronie, a co u niektórych pewnie już straciłeś.

Offline blondyn79

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.08.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: Warszawa
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 09, 2015, 21:33:04 »
No i sobie sprawdzajcie. Niech to się wreszcie wyjaśni. Miny wam zrzedną, jak prawda wyjdzie na jaw.

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 10, 2015, 00:30:16 »
Ale się rozpisaliście  8)
Powinniście założyć jakąś konferencję na facebookach, naszych klasach czy innych "gadach-gadach" :D A tak poważnie, to nie wiem czy byłby sens dla Bartka, żeby zakładał multikonta i z nich głosował w konkursach. Nie przesadzajmy, ale prestiż tych konkursów jest raczej znikomy i czy warto byłoby robić tyle zamieszania? :D
Swego czasu też oskarżaliście mnie i np. użytkownika Składo, bo głosował na mnie, a ja na niego, a zapoznaliśmy się właśnie przez to, że wzajemnie spodobały nam się nasze kariery.


Gdybym miał głosować, zagłosowałbym również na Bartka na pierwszym, bądź ewentualnie drugim miejscu (toczyłby "pojedynek" z Michu :D ) i też byłbym podejrzany, mimo że na forum jestem od 2009 i od 2010 prowadzę kariery? Rozumiem też Artura, bo admin powinien być dociekliwy, itd. Oby się wszystko wyjaśniło i będzie dobrze ;) "Zgoda buduje!" :D
No i sprawy moderatorsko-adminowe może przenieście serio w inne miejsce, bo przyjdzie jakiś nowy, zobaczy, że "na górze" się nawet nie dogadują i ucieknie :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2015, 00:32:16 wysłana przez Miszczu11 »

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 11, 2015, 14:57:32 »
Przede wszystkim czekam teraz na wypowiedź espona - espon, jeśli wiesz o czym mówię...


Pierwszy się o tym dowiesz, jak odpuszczę.
Najlepsze jest to, że już się o tym dowiedziałem. Od akcji z newsmanem ciągle słyszę "Nie masz czasu, tyle o tym", "mam pasje"...
Cytuj
Tak nie napisałem, bo dalej będę starał się dbać o Forum jako mod.
Ostrzeżenie raz na miesiąc pogrubioną czcionką i ban raz na trzy - niema sprawy
Cytuj
Tego też na pewno nie powiedziałem.
Bo to było kierowane do kolegi MichuVeB i poniekąd Was obu
Cytuj
Mam nadzieję, że raz na zawsze rozwiąże się ta sprawa multikont.
Rozwiąże się tak, że nic nie wyjdzie na jaw i wciąż będzie to samo. Ale na moje szczęście, to już nie będzie psuło mi nerwów i humoru
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Sierpień 2015- Konkurs na najlepszą karierę miesiąca pesleague.pl
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 11, 2015, 14:57:32 »