Ankieta

Które mecze powinienem opisać ? 3 kolejka grupa A - C

Malawi - Czad
Kenia vs. Gwinea
Mozambik vs. Erytrea
Botswana vs. Ghana
Gabon vs. Somalia
Lesotho vs. RZP

Autor Wątek: Puchar Narodów Afryki 2017 | Druga wpadka Kamerunu, kontrowersja Angoli! ANKIETA  (Przeczytany 6929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Puchar Narodów Afryki 2017 | Ruszyliśmy z meczami w 2 kolejce !
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 16, 2015, 13:52:00 »
Gdyby kogoś interesowało czy karierka jest nadal aktywna to owszem, po weekendzie będzie pościk, a może nawet w niedzielę wieczorem. Dziś 19 urodzinki, więc dziś picie, jutro kacyk, a w niedzielę czeka mnie meczyk :) Także kariera jest kontynuowana.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Puchar Narodów Afryki 2017 | Druga wpadka Kamerunu, kontrowersja Angoli!
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 19, 2015, 10:42:46 »




REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE







REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Spoiler for RESZTA WYNIKÓW:

Spoiler for ANKIETA:
W ankiecie dostępne już głosowanie na mecze 3 kolejki w grupach A-C,  niestety można oddać tylko jeden głos, ponieważ nie mogłem usunąć poprzedniej ankiety więc ją zmodyfikowałem i nie byłem w stanie zmienić ustawień przy głosowaniu :(

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Puchar Narodów Afryki 2017 | Druga wpadka Kamerunu, kontrowersja Angoli! ANKIETA
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 19, 2015, 14:52:31 »
Kamerun sie nie popisał w tej kolejce. Śledzę Gabon i ich postawa bo mają paru piłkarzy którzy powinni zrobić różnicę . Również na to zagłosowałem,
   


Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Puchar Narodów Afryki 2017 | Druga wpadka Kamerunu, kontrowersja Angoli! ANKIETA
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 25, 2015, 09:51:14 »
A więc tak, nowy laptop - świeżutki ze sklepu przyszedł, więc od jutra ostro powinienem zacząć dalszy ciąg kariery, muszę tylko go skonfigurować i po zgrywać :D

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Witajcie, karierę wstrzymuje i już uprzedzam, że nie chodzi o mój zapał, bo posty mam gotowe, mecze rozegrane, ale chodzi mi o nijaką aktywność tutaj. Sam dla siebie i jeden post po postem wrzucać nie opłaca się, bo po co ? Tak samo mogę sobie gdzieś z boku na kartce zapisywać wyniki i sam dla siebie rozegrać kwalifikacje i turniej i na to samo wyjdzie. Aktywności jest brak, nawet w odwiedzinach więc uważam, że sie nie opłaca

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Każda wymówka jest dobra. ;D
   


Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Każda wymówka jest dobra. ;D

To jak chcesz, mogę ci powrzucać, ale komentarz typu, - oja Ghana przegrała to mamy niespodziankę czy coś w tym stylu i to jeszcze tylko jednej osoby to wiesz. Nie wiem jak ty, ale ja przede wszystkim robiłem/robię kariery dla odwiedzających, a nie jedyne dla siebie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer