Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1231568 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Cielak1990

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 09.12.2011r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3760 dnia: Grudzień 07, 2015, 08:51:49 »
Moje przemyślenia po weekdnzie. Gra sie dobrze ponieważ Lewandowski ma wreszcie zieloną strzałkie o gra poprawnie. Awansowałem do 4 ligi i będę mierzył w trzecią ligę na bank. Już 3 mecze wygrałem. :) Powiem Wam chłopaki że ja mma od początku Trenera Michjlovica (460) i dla mnhie to jest zajebisty trener. Skrzydłowi jak aawsze wychodzą dobrze na pozycję, nie mówiąc o lewym, który jak jest w gazie to praktycznie gość nie do zatrzymania. Obrona gra prawidłowo, Chiellini kosi mi dużo piłek, a Baines jest szybki i zwinny.

Mam pytanko, jak losujecie przeciwników, raczej z ustawieniem na przybliżony lub wyższy ranking czy raczej bez jakichkolwiek wyznaczników?
Ja losuje ten sam level zespolu. Po co gra  z nakoksowanym skladem jakis dzidownikow :-)

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3761 dnia: Grudzień 07, 2015, 08:56:43 »
Ja miałem wczoraj farta i losowało mi takich z przedziału 500-600, po czym dostałem dóch zawodników mz ratingem poniżej 400 :D :D
VIVA FCB!!!!!

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3762 dnia: Grudzień 07, 2015, 09:01:39 »
Ja miałem wczoraj farta i losowało mi takich z przedziału 500-600, po czym dostałem dóch zawodników mz ratingem poniżej 400 :D :D
i co był oskryptowany handicap dla nich? czy spokojnie wygrałeś?

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3763 dnia: Grudzień 07, 2015, 09:03:58 »
Było spokojnie, raz 4:1 a raz no kurde było blisko do 70 minuty miałem 3:2 ale potem poleciałem i walnąłem 3 bramkii i skończyło się 6:2 :D
VIVA FCB!!!!!

Offline Hala_Madrid

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 259
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.12.2014r.
  • Gram w: Pes 2016 platforma PC (wind7)
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3764 dnia: Grudzień 07, 2015, 09:12:14 »
Było spokojnie, raz 4:1 a raz no kurde było blisko do 70 minuty miałem 3:2 ale potem poleciałem i walnąłem 3 bramkii i skończyło się 6:2 :D

Zawodników z ratingiem 400-500 nie można lekceważyć, czasami zdarza się sytuacja, że do właściciela konta z ratingiem 500 przychodzi banda podjaranych graczy, którzy w domu mają ratingi po 800-900 biorą pada swojego kolegi i się robią schody. Znam z autopsji ;-)
Raport cheaterów PES 2016 : REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Cielak1990

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 09.12.2011r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3765 dnia: Grudzień 07, 2015, 09:12:36 »
i co był oskryptowany handicap dla nich? czy spokojnie wygrałeś?
Ten temat i jego poziom schodzi na dno. Nie oplaca nadal otrzymywac dalej powiadomien na trlefon aby czytac ze jednej osobie idzie gorzej a kolejnych piec cisnie tej ktora sie wypowiada. Nie pamietam kiedy przeczytac sie tu dalo jakas ciekawostke lub porade.

Offline Hala_Madrid

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 259
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.12.2014r.
  • Gram w: Pes 2016 platforma PC (wind7)
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3766 dnia: Grudzień 07, 2015, 09:17:43 »
Ten temat i jego poziom schodzi na dno. Nie oplaca nadal otrzymywac dalej powiadomien na trlefon aby czytac ze jednej osobie idzie gorzej a kolejnych piec cisnie tej ktora sie wypowiada. Nie pamietam kiedy przeczytac sie tu dalo jakas ciekawostke lub porade.

Zgadza się, dlatego część moim zdaniem doświadczonych graczy i użytkowników forum jednak nie brnie w te jałowe spory, a z drugiej strony jesteśmy już tak daleko w tej grze, że chyba wszystkie wątpliwości co do ustawień, konfiguracji, możliwości zostały już powiedziane kilkukrotnie.
Raport cheaterów PES 2016 : REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3767 dnia: Grudzień 07, 2015, 09:36:19 »
Panowie, są ludzie na tym forum którzy tworzą w tym wątku oddtopic. Powiedzmy sobie szcze, że oskryptowanie było jedna z wielu wątpliwości w my club i osobiście uważam, że ten temat został poruszony w dobrym miejscu i że został już dostatecznie wyjaśniony.
VIVA FCB!!!!!

Offline DarkSide_11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 17.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3768 dnia: Grudzień 07, 2015, 09:50:28 »
To nie chodzi o grę !!!
Ludzie !

To chodzi o ludzi ! O oszustów ! Czy Wy naprawdę ich nie spotykacie ?

Na 10 wygrywanych przeze mnie meczy jakieś 4 nie mogą zostać skończone !!!!

I to nie zawsze są gracze z rankingiem 900 plus co walą sobie gruchę jak pomyślą o TOP 10 klasyfikacji.
Właśnie mi się trafił gracz 500 z hakiem co zaczął lagować jak tylko zobaczył że nie ma szans mimo że grałem w 10tkę !!!

Trafiłem też na gościa z 400 z małym hakiem co miał TEAM SPIRIT 60, 5 meczy rozegranych, wszystkie wygrane, bo jak zaczął przegrywać to mnie wywaliło
a on wygrał tak kolejny 6ty mecz. Widać rośnie kolejny oszust, wykryty przeze mnie we wczesnej fazie.

To nie chodzi o skrypty to ludzie grający w tę grę online w jakiś 35% to zwykłe [cenzura].

Gra jest wg mnie bardzo dobra. Tylko KONAMI powinno coś robić ze szmatami.

I proszę niech nikt nie nazywa mnie hejterem.
Nazywam tylko rzeczy ([cenzura]) po imieniu.

Zgadzam się w 100%. Wczoraj dwa razy trafiłem na przeciwników z ratingiem +900. Z jednym prowadziłem 2:0, z drugim 3:0. Obydwa mecze, bez jakichkolwiek oznak słabego połączenia, po prostu nagle rozłączyło po pauzach, których użyli ci goście. Ostatnio miałem lekki kryzys, bo z pierwszej ligi spadłem do czwartej, ale to raczej przez moje błędy w decydujących momentach i wypalonego chyba już trenera. Zmieniłem go na Luisa Enrique i w dwa dni wróciłem do pierwszej dywizji. Generalnie, gdy wszystko jest w porządku i trafia się uczciwy przeciwnik, gra mi się naprawdę przyjemnie, choć czasami i tak odnoszę wrażenie, że gram nie swoim składem i nie ogarniam tworzącego się chaosu, zwłaszcza w obronie. Gra jest nie tyle spieprzona przez Konami, co przez część społeczności graczy, którą tworzą cheaterzy i oszuści. Oni irytują najbardziej i czasami po prostu grać się odechciewa...

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3769 dnia: Grudzień 07, 2015, 09:52:53 »
Panowie, są ludzie na tym forum którzy tworzą w tym wątku oddtopic. Powiedzmy sobie szcze, że oskryptowanie było jedna z wielu wątpliwości w my club i osobiście uważam, że ten temat został poruszony w dobrym miejscu i że został już dostatecznie wyjaśniony.
no właśnie nie został, ja żadnych skryptów czy innych handicapów w tej grze nie zauważyłem. Tylko wiecznie czytam płacze jak ktoś przegrywa, że to wina tych czynników. Jak ja przegrywam to wiem dlaczego i nie szukam jakiś chorych faz, bo połowa forum zagranicznego tak pisze... Ktoś myśli, że ma Ramosa i Boatenga na środku obrony, to już gola nie ma prawa stracić, a jak któryś z nich minie się z piłką to skrypt zadziałał. Zalecam najpierw przeanalizować jak sterujecie padem, jakiego trenera bierzecie i czy gracie zgodnie z jego taktycznymi preferencjami, jak działa tracenie bramki na wasze zdenerwowanie, a co za tym idzie "elektryczne" ruchy padem, czy prowadząc 3-0 z gościem z o wiele gorszym rankingiem czasem nie włącza się Lewandowski i nie zaczyna się lekceważenie rywala, a gdy on strzela to oczywiście handicap??? i tak dalej i tak dalej. Bawcie się grą, a nie róbcie z niej religii, wietrzycie jakieś dziwne spiski, że śmiać się chce. Lepiej sprzedajcie tą grę i będzie po bólu

PS
cały czas czekam na taki mecz z tymi skryptami i handicapami na YT, bo gadać można wszystko, ja chciałbym dostać dowód na tacy
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2015, 10:01:50 wysłana przez smiechen »

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3770 dnia: Grudzień 07, 2015, 10:02:46 »
Ja tam żadnych handicapow nie wiedziałem, chociaż czasami zastanawiałęm sie jak to możliwe, że przegrywam z gościem rating 360...ale na pewno nie zwalałem na jakies handucapy. Fakt, np byłem wkurzony na porażke ale trudno, trzeba brac na klatę i czekać na lepsze dni :)
VIVA FCB!!!!!

Offline mlodinho

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3771 dnia: Grudzień 07, 2015, 10:14:29 »
no właśnie nie został, ja żadnych skryptów czy innych handicapów w tej grze nie zauważyłem. Tylko wiecznie czytam płacze jak ktoś przegrywa, że to wina tych czynników. Jak ja przegrywam to wiem dlaczego i nie szukam jakiś chorych faz, bo połowa forum zagranicznego tak pisze... Ktoś myśli, że ma Ramosa i Boatenga na środku obrony, to już gola nie ma prawa stracić, a jak któryś z nich minie się z piłką to skrypt zadziałał. Zalecam najpierw przeanalizować jak sterujecie padem, jakiego trenera bierzecie i czy gracie zgodnie z jego taktycznymi preferencjami, jak działa tracenie bramki na wasze zdenerwowanie, a co za tym idzie "elektryczne" ruchy padem, czy prowadząc 3-0 z gościem z o wiele gorszym rankingiem czasem nie włącza się Lewandowski i nie zaczyna się lekceważenie rywala, a gdy on strzela to oczywiście handicap??? i tak dalej i tak dalej. Bawcie się grą, a nie róbcie z niej religii, wietrzycie jakieś dziwne spiski, że śmiać się chce. Lepiej sprzedajcie tą grę i będzie po bólu

PS
cały czas czekam na taki mecz z tymi skryptami i handicapami na YT, bo gadać można wszystko, ja chciałbym dostać dowód na tacy

Powiem Ci kolego bardzo ciekawe i trafne spostrzeżenia. Handicapy? Prawda jest taka że w prawdziwym świecie w normalnych warunkach też np w/w Ramos może się minąć z piłką jak jest źle ustawiony. Niezwalajcie na jakieś śmieszne handicapy. Wiadomo że czasem jest jakiś dziwny odpał gry i coś przylaguje tj fakt.
Po aktualizacji czwartkowej też czasem się coś zmienia wszyscy wtedy zwalają winę na aktualizację jak przegrają z kimś słabszym wg mnie wynika to z tego że ten ktoś słabszy zagrał już kilka meczy i bardziej "czuje" grę i są porażki. Ciągnąc temat dalej nawet Barcelonie, Bayernowi, Realowi zdarza się przegrać z kimś słabszym taka jest piłka. Jeszcze nawiązując do dziwnej wypowiedzi odnośnie samobójów prawda jest taka że wiadomo że albo jak się na kimś siądzie to jest ciężko czasem wyjść z własnej połowy. Jak się gra dobrze w defensywie to się napór przetrwa i może uda się coś strzelić, a nie idziecie na łatwiznę strzelacie samobója i jak nie uda się wygrać tj usprawiedliwienie że po samobóju się nie wygrało, trzeba było grać do końca jak prawdziwy sportowiec a nie kombinator...

Offline Hala_Madrid

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 259
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.12.2014r.
  • Gram w: Pes 2016 platforma PC (wind7)
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3772 dnia: Grudzień 07, 2015, 10:43:11 »
Powiem Ci kolego bardzo ciekawe i trafne spostrzeżenia. Handicapy? Prawda jest taka że w prawdziwym świecie w normalnych warunkach też np w/w Ramos może się minąć z piłką jak jest źle ustawiony. Niezwalajcie na jakieś śmieszne handicapy. Wiadomo że czasem jest jakiś dziwny odpał gry i coś przylaguje tj fakt.
Po aktualizacji czwartkowej też czasem się coś zmienia wszyscy wtedy zwalają winę na aktualizację jak przegrają z kimś słabszym wg mnie wynika to z tego że ten ktoś słabszy zagrał już kilka meczy i bardziej "czuje" grę i są porażki. Ciągnąc temat dalej nawet Barcelonie, Bayernowi, Realowi zdarza się przegrać z kimś słabszym taka jest piłka. Jeszcze nawiązując do dziwnej wypowiedzi odnośnie samobójów prawda jest taka że wiadomo że albo jak się na kimś siądzie to jest ciężko czasem wyjść z własnej połowy. Jak się gra dobrze w defensywie to się napór przetrwa i może uda się coś strzelić, a nie idziecie na łatwiznę strzelacie samobója i jak nie uda się wygrać tj usprawiedliwienie że po samobóju się nie wygrało, trzeba było grać do końca jak prawdziwy sportowiec a nie kombinator...

Tak mi się Twoja wypowiedź spodobała, że stawiam browara ;-) hehe
Raport cheaterów PES 2016 : REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline mlodinho

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3773 dnia: Grudzień 07, 2015, 10:55:38 »
Tak mi się Twoja wypowiedź spodobała, że stawiam browara ;-) hehe

Dzięki kolego :)

Offline kri$hn@

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.01.2009r.
  • REAL MADRYT ! ! !
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3774 dnia: Grudzień 07, 2015, 11:09:44 »
Panowie,  nie wiedziałem w którym dziale napisać ale z racji tego że tu najczęściej się udzielacie i moje pytanie jest trochę odnośnie trybu myclub więc piszę tutaj.  Więc,  8 grudnia czyli jutro wychodzi wersja pes2016 free to play z trybem myclub.  Pamiętam jak było demo pesa przykładowo 10 września to z australijskiego konta można było już pobrać o Godz 17 dzień wcześniej.  Analogicznie myśląc tak powinno być i tym razem,  więc dziś o 17 powinno być dostępne z australijskiego konta( oczywiście mowa o ps4).  Jak myślicie?
Griezman     Ronaldo     Sanchez
            Kroos         Gotze
                Mascherano
Alaba    Bonucci   T.Silva  D.Alves
                   Cassilas

Offline chrisvert

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 30.11.2010r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3775 dnia: Grudzień 07, 2015, 16:21:42 »
To już jutro. Ciekawe na jakiej zasadzie będzie można zdobyć legende.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2015, 16:25:29 wysłana przez chrisvert »

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3776 dnia: Grudzień 07, 2015, 16:24:05 »
i co był oskryptowany handicap dla nich? czy spokojnie wygrałeś?

Heheh....w sumie to chyba dobrze że ten temat został poruszony. przynajmniej masz się teraz czym podniecać i próbować dogryzać ludziom którzy mają inne zdanie niż ty w co drugim poście od 10 stron ;D czy jak to ty lubisz bardziej mainstremowo  określać "hejtować" ;D wrzuć na luz bo zaraz ci twoje zwieracze handicapa zrobią i będzie siara ;D
Swoją drogą jeśli chodzi o te argumenty co poniektórych o tym że gra jest realistyczna itp. to mam niezły ubaw jak to czytam, że Barcelona, Real czy inne gady przegrywają z ogórkami ;D O.K zgadzam się ale czy widział ktoś kiedyś a jeśli tak to na jakim poziomie wyniki meczów 7;6, 8;7 itp. tylko jak ktoś ma zamiar wyskakiwać z argumentem że to wina gry w obronie to niech sobie daruje bo szkoda klawiatury zdzierać , w ostatnich 30 meczach straciłem 10 bramek, w 2 dzisiejszych 12 ;D do bramki wpadało WSZYSTKO!!! zarówno po jednej jak i drugiej stronie, ile strzałów tyle bramek.
Btw. chyba naprawdę zacznę nagrywać te mecze, nie chodzi już nawet o udowadnianie czegokolwiek ale super się ogląda jak Neuer wpuszcza "strzały" z 40 metrów albo wypluwa napastnikom pod nogi jakieś [cenzura] lecące od niechcenia w stronę bramki ale ok, poszukam tu swojej winy ;D szkoda że mi takie bramy nie wchodzą to może bym mniej płakał.
W sumie to z jednym się zgodzę, to tylko gra w dodatku dość głupia więc szkoda na siebie naskakiwać...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2015, 18:29:19 wysłana przez lexluthor »

Offline Boooolek697

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3777 dnia: Grudzień 07, 2015, 19:34:53 »
Ktoś cos wie jakie legendy będą? Jakis cały spis?

Offline chrisvert

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 30.11.2010r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3778 dnia: Grudzień 07, 2015, 19:41:16 »
Ktoś cos wie jakie legendy będą? Jakis cały spis?

Słyszałem, że ma być Tomasz Hajto,Ryszard Czerwiec i Emanuel Olisadebe

Offline TOOPL93

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location: Gniezno
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 20.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: PS4-Pes 16,Gta5,Bf4,Wiedzmin
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3779 dnia: Grudzień 07, 2015, 20:02:11 »
Słyszałem, że ma być Tomasz Hajto,Ryszard Czerwiec i Emanuel Olisadebe
a co z P.Kryszałowiczem i G.Rasiakiem ?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3779 dnia: Grudzień 07, 2015, 20:02:11 »