Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1243822 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Malachi

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4140 dnia: Grudzień 16, 2015, 12:52:42 »
Czołówka to w większości OSZUŚCI, u mnie na szczęście już poblokowani,

Ostatnio mam okres nie trafiania na te [cenzura]. Także nie mam innych ERRORÓW. Powiedzmy zdarzy się coś raz na 15cie meczy.
I od razu udało się awansować do 1 ligi i dwa razy ją wygrać.

Polecam grać na levelu 1. Zupełnie inna gra, bez Ronaldo, Neymarów czy Robbenów. Bardziej liczy się głowa i kombinowanie niż zwykły skład. Choć skład też jest ważny.
Ja gram systemem
2 mecze na levelu 1 -
1 mecz na levelu 3
i tak w kółko



Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4141 dnia: Grudzień 16, 2015, 13:00:17 »
Jaką siłę zespołu trzeba mieć na poszczególne lvl drużyny ?

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4142 dnia: Grudzień 16, 2015, 13:01:43 »
Malachi , a jaki masz skład na tym 1 lvl ? bo ja mam taką drużynę do div sim z TS ponad 90 i kilkoma graczami 70-79 i zastanawiam się czy w zwykłej dywizji nią nie pograć....

Offline Mikson

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 28.09.2015r.
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4143 dnia: Grudzień 16, 2015, 13:04:36 »
Czołówka to w większości OSZUŚCI, u mnie na szczęście już poblokowani,

Ostatnio mam okres nie trafiania na te [cenzura]. Także nie mam innych ERRORÓW. Powiedzmy zdarzy się coś raz na 15cie meczy.
I od razu udało się awansować do 1 ligi i dwa razy ją wygrać.

Polecam grać na levelu 1. Zupełnie inna gra, bez Ronaldo, Neymarów czy Robbenów. Bardziej liczy się głowa i kombinowanie niż zwykły skład. Choć skład też jest ważny.
Ja gram systemem
2 mecze na levelu 1 -
1 mecz na levelu 3
i tak w kółko
A jak ogarnąć to, żeby grać z przeciwnikiem na podobnym poziomie, bo niezależnie jaki skład ustawiam to trafiam w większości na ludzi dzida do przodu biegnie neymar/cr7/robben, a jest kilku fajnych piłkarzy do 80 ovr którymi się gra bardzo fajnie i dobrze byłoby trafić na bardziej wyrównany skład

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4144 dnia: Grudzień 16, 2015, 13:14:50 »
Czołówka to w większości OSZUŚCI, u mnie na szczęście już poblokowani,

Ostatnio mam okres nie trafiania na te [cenzura]. Także nie mam innych ERRORÓW. Powiedzmy zdarzy się coś raz na 15cie meczy.
I od razu udało się awansować do 1 ligi i dwa razy ją wygrać.

Polecam grać na levelu 1. Zupełnie inna gra, bez Ronaldo, Neymarów czy Robbenów. Bardziej liczy się głowa i kombinowanie niż zwykły skład. Choć skład też jest ważny.
Ja gram systemem
2 mecze na levelu 1 -
1 mecz na levelu 3
i tak w kółko

Gadanie!
Pochwal się więc tą drużyna na lvl. 1. Prawda jest taka, że im mniejszy lvl tym większe kombinacje, uwierz mi, że mogę zrobić drużynę na lvl. 1 z Naymanem i Robbenem w ataku i grać na nich dzidy (oczywiście nie gram tak, podaje tylko przykład pierwszy lepszy) zatrzymasz ich swoja obroną? Ja nie kombinuję, zawsze dobieram to co mam najlepsze i pasuje mi tym grać. Na tą chwilę mam skład na lvl. 4 tylko dlatego, że trener ma pojemność 380. A i tak przy wyborze przeciwnika mam ustawione 5-1.
Nie wrzucajcie też wszystkich z wysokim rankingiem do jednego wora. Kilku laggerów i już macie podnietę, że tak grają wszyscy. Spotkałem na swojej drodze wielu mocnych graczy i nawet jak przegrywali to nie było ucieczek. No chyba, że na PS 3, gdzie ja gram jest inaczej niż na PS 4, gdzie gra z tego co zaobserwowałem większość tego forum.

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4145 dnia: Grudzień 16, 2015, 13:22:19 »
Ja gram na PC. Mam ustawione wyszukiwanie zawodników bez żadnego ograniczenia. Gram najmocniejszym skłądem, level 5. Ostatnio losuje mi zawodników z całęgo wachalrza ratingu i cąłęgo wachlarza levelu drużyny. Grąłem wczoraj z gościem rating 900 i grąłem wczoraj z gościem rating 400 level 3. Wiadomo, że ten drugi grął gorzej, nie mniej jednak potrafił sieknac bramke i pojechać mkoją obornę. Natomiast np mecz z kims rating 800- 900 to sa już mecze na śmierć i życie,. Zazwyczaj wysokie ratingi dobrze grają. Oczywiście są wyjątki, kiedy ktos z wysokim ratingiem znalazł się w tym gronie chyba przez przypadek :)
VIVA FCB!!!!!

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4146 dnia: Grudzień 16, 2015, 13:25:21 »
Gadanie!
Pochwal się więc tą drużyna na lvl. 1. Prawda jest taka, że im mniejszy lvl tym większe kombinacje, uwierz mi, że mogę zrobić drużynę na lvl. 1 z Naymanem i Robbenem w ataku i grać na nich dzidy

Też mi się tak wydaje, nauczony doświadczeniem z poprzedniej edycji nie zbijam na siłę lvl, gram tym co mam najlepsze w składzie, po za tym na 3 lvl jest pełno kosmicznych drużyn z ogórami ovr 53 na rezerwie więc pewnie analogicznie jest na 1 lvl siły, może trochę w mniejszym stopniu ale nie widzę przeszkód żeby nie upchnąć tam Neymarów i innych rumków z serii best speed ever z ovr 85+

Offline Loco

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 73
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4147 dnia: Grudzień 16, 2015, 13:27:49 »
Legendy pewnie zostaną wrzucone do jednego wora np Carlos w DEF, Baggio w FW i % trafienia ich będzie zależeć od cholernego szczęścia.. wątpie w nowego agenta typu "Legends" chyba że z ok. ~7% .

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4148 dnia: Grudzień 16, 2015, 13:36:56 »
Legendy pewnie zostaną wrzucone do jednego wora np Carlos w DEF, Baggio w FW i % trafienia ich będzie zależeć od cholernego szczęścia.. wątpie w nowego agenta typu "Legends" chyba że z ok. ~7% .

Najpierw trzeba sobie zadać pytanie: Co to k... za legendy????
Khan?
Figo?
Inzaghi?????? lol lol lol lol k... lol
nawet Carlos czy Baggio to nie ta półka. Legendy to Pele, Maradona, Eusebio, Deyna, Cruyff, Zidane, Ronaldo (ten prawdziwy), Puskas, Di Stefano, Jaszin, Platini, Van Basten, Maldini... czy jeszcze paru innych, a nie tych 5 klaunów

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4149 dnia: Grudzień 16, 2015, 13:45:09 »
Najpierw trzeba sobie zadać pytanie: Co to k... za legendy????
Khan?
Figo?
Inzaghi?????? lol lol lol lol k... lol
nawet Carlos czy Baggio to nie ta półka. Legendy to Pele, Maradona, Eusebio, Deyna, Cruyff, Zidane, Ronaldo (ten prawdziwy), Puskas, Di Stefano, Jaszin, Platini, Van Basten, Maldini... czy jeszcze paru innych, a nie tych 5 klaunów


word!!!! Dokładnie!!!!!
VIVA FCB!!!!!

Offline Malachi

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4150 dnia: Grudzień 16, 2015, 13:46:34 »
1.

Nie wrzucam wszystkich do jednego wora, napisałem że większość to oszuści bo większość graczy z czołówki z jakimi grałem to oszuści :)

2.

Ja, mimo już ponad 500 meczy rozegranych nie mam super zawodników więc dla mnie LEVEL 4 to bezsens.
Maksymalnie 3.

Grałem masę meczy na levelu 1, gdzie gość wsadzał Neymara i Ibrę i nie starczało na resztę graczy  i dostawał niezłe baty.

Podstawa to wyrównany skład z DOBRYM zawodnikiem w każdym sektorze boiska. Np u mnie szefem obrony jest MUSTAFI, przy zgraniu 99, jak gram z gościem który ma Neymara i Ibrę i dorzucił jakiś 9ciu dupków i ma zgranie 80, MUSTAFI daje sobię radę

Fajne w graniu na Levelu 1 jest też to że losowania darmowych bardziej ekscytują bo czasem nawet biała kula może pasować do składu.

Mój aktualny skład - nie potrafię wklejać zdjęcia więc piszę

BR - Bogdan - Liverpool - jest spoko jak na notę poniżej 70
CB - Mustafi - Valencia - mega gość
CB - Guihoat - Nimes - popierdółka ale totalne zgranie z taktyką
RB - Douglas - Barcelona - mega gość
LB - Wynne -  N/A - popierdółka ale totalne zgranie z taktyką
DMF - VINICIUS - Apoel FC - średniak
DMF - Elias - Corinthians - mega gość
CMF - Carlos Sanchez - Aston Villa - batdzo dobry rzemieślnik
AMF - Sarabia - Getafe - niesamowity grajek
SS - Munir - Barcelona - mistrz świata
CF - Origi - Liverpool - mistrz świata


Jak widać każda formacja ma swoją gwiazdę i drugiego klasowego zawodnika, no może prócz bramkarza.
Obrona ma MUSTAFIEGO i DOUGLASA, pomoc SARABIE I ELIASA, atak ORIGI i MUNIR wymiatają.

Na pomysł grania na lev 1 wpadłem jak z agenta EL CLASSICO wypadły mi takie niby cieniasy jak DOUGLAS, SARABIA czy MUNIR MUSTAFI (chyba z el classico, nie jestem pewien)

Nie chciałem się ich pozbywać i teraz wraz z Origim i Eliasem, których trzymałem od początku są trzonem drużyny.

Resztę grajków co jakiś czas podmieniam ale pilnuje zgrania. Minimum 97.

Trener CARINI


Offline rado_mil

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Marki
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.02.2015r.
  • Gram w: PES/PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4151 dnia: Grudzień 16, 2015, 13:52:36 »
Legendy pewnie zostaną wrzucone do jednego wora np Carlos w DEF, Baggio w FW i % trafienia ich będzie zależeć od cholernego szczęścia.. wątpie w nowego agenta typu "Legends" chyba że z ok. ~7% .

A ja myśle, ze z legend bedzie mozna miec tylko 1 grajka. Bedzie on z agenta w czwartek i na początek każdy dostanie po 1, moze za free, a pozniej moze dorzuca kolejnych.

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4152 dnia: Grudzień 16, 2015, 13:52:40 »
Wy jeszcze gracie w ten tryb?
Czasy loadingów, połączeń (przynajmniej na PS4) uniemożliwiają wykonywanie jakiejkolwiek czynności w menu.
Samo wylosowanie piłki od uruchomienia gry, do wejścia do myClub, potem do losowań poprzez wybór agenta, trwa u mnie jakieś 12-15 minut.
U Was też tak jest?

Nie dość że konami udostępniło grę (no tryb) za darmo, to jeszcze tym obciążeniem serwerów uniemożliwiło granie w grę ludziom, którzy za nią zapłacili.

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4153 dnia: Grudzień 16, 2015, 14:12:05 »
Up.
Ja na razie nie gram, dyskutuję na forum i czekam na lepsze czasy >:D  Mam też dość mocne postanowienie że jeśli konami do końca roku nie posprząta tego bajzlu który nam sprezentowało to PES 2016 jest ostatnią edycją za którą zapłaciłem jakiekolwiek pieniądze.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2015, 14:17:20 wysłana przez lexluthor »

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4154 dnia: Grudzień 16, 2015, 14:14:13 »
na ps 3 wszystko lata normalnie, nawet się zastanawiałem grubo ostanio czy nie zrobić sobie prezentu pod choinkę, ale widzę po komentach, że lepiej sobie odpuścić przynajmniej do wersji 2017

Offline Diams

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2010r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4155 dnia: Grudzień 16, 2015, 14:42:21 »
jak czytam te posty to jakaś porażka " KONAMI wydymało ludzi " bo co wydało darmowego MyCluba , ale to tylko MyClub a nie cały pes więc o co spina , skoro pes ma więcej trybów i ludzie grają w te rożne tryby w pesie  , jakby dali całego pesa to okej było by nie w porządku , albo przywalanie do KONAMI o serwery kurde ludzie dali wam za free do sprawdzenia MyClub to docencie to bo inni wcześniej zapłacili za to hajs
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2015, 14:44:14 wysłana przez Diams »

Offline Maso

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.12.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4156 dnia: Grudzień 16, 2015, 14:53:24 »
Witam jestem nowy i mam pytanie czy jak zainstaluje na PES 2016 PC SweetFX Patch HD Graphics to będzie to widoczne podczas meczu w MyClub czy też nie

Offline Loco

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 73
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4157 dnia: Grudzień 16, 2015, 15:00:17 »
Jakaś paranoja 4 mecze wszystkie z paseczkami 2 pierwsze gdy wygrywalem sie nie zakonczyly, 3 mecz na lagach sie zakonczyl i przegralem a 4 znowu wywalilo gdy wygrywalem. Pierwszy raz mi się takie coś dzieje internet sprawny wszystko sprawdzone.. ktoś jeszcze na xboxie jest wywalany?  Człowiek chce sobie w jednym dniu pograć troche więcej to takie cyrki się odwalają :-( brak słów..

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4158 dnia: Grudzień 16, 2015, 15:01:26 »
jak czytam te posty to jakaś porażka " KONAMI wydymało ludzi " bo co wydało darmowego MyCluba , ale to tylko MyClub a nie cały pes więc o co spina , skoro pes ma więcej trybów i ludzie grają w te rożne tryby w pesie  , jakby dali całego pesa to okej było by nie w porządku , albo przywalanie do KONAMI o serwery kurde ludzie dali wam za free do sprawdzenia MyClub to docencie to bo inni wcześniej zapłacili za to hajs

A ty znowu bredzisz? Wyobraź sobie że wiele osób w tym i ja kupiło tą grę tylko i wyłącznie dla My Club, wiem że są inne tryby, bardzo fajnie ale gówno mnie to obchodzi, dla mnie mogli dać tą grę w całości za free, bez różnicy. "przywalanie się do KONMI" my god, czytam i nie dowierzam, dałem ponad 200 zeta za tryb w który  nie mogę aktualnie grać, przez to że KOmoney udostępniło go za darmo a ty pieprzysz coś o przywalaniu się do konami.
Wiesz co... czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Nara.

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4159 dnia: Grudzień 16, 2015, 15:05:13 »
na ps 3 wszystko lata normalnie, nawet się zastanawiałem grubo ostanio czy nie zrobić sobie prezentu pod choinkę, ale widzę po komentach, że lepiej sobie odpuścić przynajmniej do wersji 2017
Na razie nie warto migrować się do ps4 - oczywiście jeśli chodzi o myClub.

A ty znowu bredzisz? Wyobraź sobie że wiele osób w tym i ja kupiło tą grę tylko i wyłącznie dla My Club, wiem że są inne tryby, bardzo fajnie ale gówno mnie to obchodzi, dla mnie mogli dać tą grę w całości za free, bez różnicy. "przywalanie się do KONMI" my god, czytam i nie dowierzam, dałem ponad 200 zeta za tryb w który  nie mogę aktualnie grać, przez to że KOmoney udostępniło go za darmo a ty pieprzysz coś o przywalaniu się do konami.
Wiesz co... czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Nara.

Wyręczyłeś mnie. Dzięki.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2015, 15:06:45 wysłana przez r.a.j.a.n »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4159 dnia: Grudzień 16, 2015, 15:05:13 »