Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1243841 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

Offline Vato84_pl

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4160 dnia: Grudzień 16, 2015, 15:18:21 »
Fakt, koles bredzi jak potluczony. Powiem Wam, ze czekalem na pes16 i dla tej gry przesiadlem sie z ps3, na ps4 ..a tu za 3mi-ce daja go za free. ::) ..i wszystko spoko jakby dalo sie normalnie grac. Widac japoncow przerosla sytuacja. Mogli dać każdy inny tryb, ale liczy sie hajs za coinsy, niestety. Kto miał kupić pesa, to już go dawno kupił.

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4161 dnia: Grudzień 16, 2015, 15:33:07 »
Prawdziwe Polactwo mieć ból dupy o to,  że ja zapłaciłem  a ktoś dostał za darmo HAHAHA. No idioci.
Ludzie ogarnij cie się :D
Ktoś miał ciśnienie to kupił w pre, reszta dostała za darmo i fajnie,  niech się bawią.  Problemem jest Konami które nie jest na to przygotowane. Ale oni na nic nigdy nie byli przygotowani wiec jest wszystko w normie.

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4162 dnia: Grudzień 16, 2015, 15:48:02 »
"PES2016: Termination of Demo version bonuses[2015.12.10]
Demo version bonuses worth 10000GP, that can be used in myClub, will be terminated for customers who have fulfilled all conditions below by 13/1/2016.

・Completed 1 match until the result window while connected to the online server
・Completed a tutorial with your original team in the purchased version

The regular maintenance on 14/1/2016 will signal the end of these bonuses."

Pierwszy warunek jest jasny i oczywisty, natomiast nie do końca rozumiem drugi! Ktoś, coś?

W myclub 2015 grało około 60 000 zawodników. Myclub 2016 na chwilę obecną ma ponad 90 000 grajków (Platforma PS4). Czyli Konami osiągnęło swój zamierzony cel. Szkoda że tylko nie przewidzieli napływu tylu nowych graczy i nie przygotowali na to swoje serwery. Ale to całe Konami!. Sporo osób użala się nad sobą, że myclub został udostępniony za darmo. Nie sądzę że Ci co mają go za free, otrzymali tyle bonusów co my, kupując go.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2015, 16:24:08 wysłana przez mad_radzian »

Offline Malachi

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4163 dnia: Grudzień 16, 2015, 15:48:16 »
Prawdziwe Polactwo mieć ból dupy o to,  że ja zapłaciłem  a ktoś dostał za darmo HAHAHA. No idioci.
Ludzie ogarnij cie się :D
Ktoś miał ciśnienie to kupił w pre, reszta dostała za darmo i fajnie,  niech się bawią.  Problemem jest Konami które nie jest na to przygotowane. Ale oni na nic nigdy nie byli przygotowani wiec jest wszystko w normie.


zgoda w 100 %

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4164 dnia: Grudzień 16, 2015, 15:55:07 »
Prawdziwe Polactwo mieć ból dupy o to,  że ja zapłaciłem  a ktoś dostał za darmo HAHAHA. No idioci.
Ludzie ogarnij cie się :D
Ktoś miał ciśnienie to kupił w pre, reszta dostała za darmo i fajnie,  niech się bawią.  Problemem jest Konami które nie jest na to przygotowane. Ale oni na nic nigdy nie byli przygotowani wiec jest wszystko w normie.
Ty gościu nic nie kumasz. Jeśli o mnie chodzi to mam w tym momencie wy-je-ba-ne że za grę zapłaciłem a jest teraz za darmo. Ale niestety nie mogę wybaczyć konami tego, że udostępniając grę za darmo, uniemożliwili w tej chwili granie w ten tryb!

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4165 dnia: Grudzień 16, 2015, 16:02:47 »
Przecież w tą grę przed udostępnienieniem grało się źle. W PESa od PES 2008 online gra się źle.  Trzeba było być niepoprawnym optymistą,  aby sądzić,  że po udostępnieniu wersji darmowej da się w to komfortowo grać. Ja sprzedałem swoją kopie tydzień przed wydaniem free wersji za 25 euro. A PESa niech sobie Konami w dup3 wsadzi.

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4166 dnia: Grudzień 16, 2015, 16:06:54 »
Ty gościu nic nie kumasz. Jeśli o mnie chodzi to mam w tym momencie wy-je-ba-ne że za grę zapłaciłem a jest teraz za darmo. Ale niestety nie mogę wybaczyć konami tego, że udostępniając grę za darmo, uniemożliwili w tej chwili granie w ten tryb!
Debili nie sieją, sami się rodzą...nawet szkoda wdawać się w dyskusję z takim brodzikiem intelektualnym bo choć byś tłumaczył 100000 razy jak krowie na granicy o co Ci chodzi to przygłup i tak nie zrozumie tylko będzie jakieś brednie o polacstwie i hejcie  wypisywał. To czy grało się źle czy dobrze przed udostępnieniem to pojęcie względne, czy aż tak ciężko zrozumieć że teraz na ps4 żeby włączyć my club trzeba 15 minut czekać?????????? teraz nie da się grać W OGÓLE, z kim ja dyskutuję, fuck
a Ty TrueGrand to już sam siebie przechodzisz, sam piszesz że nie grasz w grę od kilku tygodni a wchodzisz tu żeby wkur...iać innych ewentualnie pisać jakieś farmazony jak przed chwilą nie wiedząc o co chodzi, po co to?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2015, 16:10:30 wysłana przez lexluthor »

Offline Malachi

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4167 dnia: Grudzień 16, 2015, 16:18:03 »
Podsumowując tę beznadziejną dyskusję:

*Każdy uważa że KONAMI  ssie. Bo gra działa beznadziejnie

*Każdy miałby w dupie że po trzech miesiącach gra jest za darmo jakby chodziła dobrze.

Podajcie sobie dłonie i napijcie piwka.

Zdrówko !

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4168 dnia: Grudzień 16, 2015, 16:20:13 »
Podsumowując tę beznadziejną dyskusję:

*Każdy uważa że KONAMI  ssie. Bo gra działa beznadziejnie

*Każdy miałby w dupie że po trzech miesiącach gra jest za darmo jakby chodziła dobrze.

Podajcie sobie dłonie i napijcie piwka.

Zdrówko !

Dokładnie! I zakończcie tą bezsensowną dyskusję!

Offline DarkSide_11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 17.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4169 dnia: Grudzień 16, 2015, 16:24:24 »
Panowie, pisałem już jakiś czas temu, ale w dalszym ciągu nie mogę znaleźć rozwiązania mojego problemu. Otóż...

Gram na PC i od kilku dni nie jestem w stanie rozegrać ani jednego normalnego meczu. W każdym, dosłownie każdym mam straszne lagi. Nie zawsze pojawiają się trzy kreski informujące o słabym połączeniu, jednak za każdym razem szarpie obraz do tego stopnia, że nie mogę rozegrać składnej akcji. Czasami po prostu rozłącza mecz i zalicza mi jako przegraną. Nie wspomnę o totalnie zepsutych statystykach i ratingach, bo obecnie się tym nie przejmuję. Po prostu chciałbym normalnie zagrać, jednak jest to niemożliwe. Najbardziej irytujące jest jednak to, że problem pojawił się nagle, z dnia na dzień, bez żadnej konkretnej przyczyny. Na identycznej konfiguracji komputera, czyli na takiej, na której w tą edycję PES'a bez żadnych problemów rozegrałem kilkaset meczów, teraz nie da się ani jednego. Nie jestem jakimś amatorem, ale ten problem najwidoczniej mnie przerasta, dlatego byłbym bardzo wdzięczny za zainteresowanie i chęć pomocy, jakieś pomysły na rozwiązanie tego jakże dobijającego problemu. Dodam jeszcze kilka przydatnych szczegółów:
- Wina na pewno nie leży po stronie sprzętu. W grze offline na high detalach mam nieprzerwanie 60 FPS i ani jednej przycinki. Do gry online przestawiłem nawet na low i nie pomogło.
- Zapora i antywirus oczywiście wyłączone na czas gry.
- Problemu z internetem również nie ma. Posiadam modem kablowy, czyli bardzo stabilne połączenie. Ba, wzywałem nawet pomoc techniczną od mojego dostawcy. Panowie przyjechali, zdiagnozowali i stwierdzili, że wszystko jest w porządku.
- Średnie dane dla sieci po kilku speedtestach: PING +/- 20 ms, Download +/- 42 Mb/s, Upload +/- 4 Mb/s.
Wczoraj zrobiłem format, po którym problem chyba jeszcze bardziej się nasilił. Naprawdę nie mam już żadnego pomysłu, bo jeszcze kilka dni temu, na tej samej konfiguracji, z tymi samymi parametrami, wszystko działało prawidłowo. Chyba, że... Wina leży po stronie serwerów KONAMI. Choć przyznam, że nie zauważyłem, by ktokolwiek z graczy PC na coś takiego narzekał. Raz jeszcze proszę o ewentualną pomoc. Pozdrawiam. :)

Offline Diams

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2010r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4170 dnia: Grudzień 16, 2015, 16:29:45 »
A ty znowu bredzisz? Wyobraź sobie że wiele osób w tym i ja kupiło tą grę tylko i wyłącznie dla My Club, wiem że są inne tryby, bardzo fajnie ale gówno mnie to obchodzi, dla mnie mogli dać tą grę w całości za free, bez różnicy. "przywalanie się do KONMI" my god, czytam i nie dowierzam, dałem ponad 200 zeta za tryb w który  nie mogę aktualnie grać, przez to że KOmoney udostępniło go za darmo a ty pieprzysz coś o przywalaniu się do konami.
Wiesz co... czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Nara.
weź typie się ogarnij i nie płacz , wyobraź sobie że w dupie mam Twoje żale i co że kupiłeś gre kogo to obchodzi Ja też kupiłem i nie płacze fajnie że dali za darmo bo inni mogą sobie pograć a Ty płaczesz bo Tobie coś nie pasuje , typowy Polak Beach please :) i idiotą jesteś Ty srasz coś że grać nie możesz a Ja synciu gram i nie płacze masz problem

Offline Diams

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2010r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4171 dnia: Grudzień 16, 2015, 16:33:15 »
Prawdziwe Polactwo mieć ból dupy o to,  że ja zapłaciłem  a ktoś dostał za darmo HAHAHA. No idioci.
Ludzie ogarnij cie się :D
Ktoś miał ciśnienie to kupił w pre, reszta dostała za darmo i fajnie,  niech się bawią.  Problemem jest Konami które nie jest na to przygotowane. Ale oni na nic nigdy nie byli przygotowani wiec jest wszystko w normie.
bardzo dobrze ziomek powiedziałeś , Typowi Polacy

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4172 dnia: Grudzień 16, 2015, 16:35:06 »
DarkSide_11 masz tak tylko w myclub'ie? czy też w innych trybach online? spróbuj rozegrać jakiś mecz normalną drużyną w friendly match lobby z kimś kto ma dobre połączenie!

Offline DarkSide_11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 17.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4173 dnia: Grudzień 16, 2015, 16:37:26 »
DarkSide_11 masz tak tylko w myclub'ie? czy też w innych trybach online? spróbuj rozegrać jakiś mecz normalną drużyną w friendly match lobby z kimś kto ma dobre połączenie!

Mam tak w każdym meczu online, w każdym trybie, bez względu na to, z kim gram. :/

Offline Diams

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2010r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4174 dnia: Grudzień 16, 2015, 16:39:21 »
co za typy jakbyście nie kupili gry to byście pobrali i nie było by wtedy problemu ale kupiliście i macie ból dupy o to że ktoś ma za darmo ale oczywiście nikt nie powie o tym tylko to że problem jest teraz o to że nie możecie grac , jakie cebularstwo , nie warto z wami nawet dyskutować ( z tymi co mają ból dupy )  siema

Offline rio920

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 28.11.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4175 dnia: Grudzień 16, 2015, 16:41:26 »
weź typie się ogarnij i nie płacz , wyobraź sobie że w dupie mam Twoje żale i co że kupiłeś gre kogo to obchodzi Ja też kupiłem i nie płacze fajnie że dali za darmo bo inni mogą sobie pograć a Ty płaczesz bo Tobie coś nie pasuje , typowy Polak Beach please :) i idiotą jesteś Ty srasz coś że grać nie możesz a Ja synciu gram i nie płacze masz problem
Kazdy kt kupil gre jest wkurzony, poniewaz nie moze normalnie pograc w pelna wersje gry. Tryb myclub jest teraz srednio dostepny wiec uwazam ze ludzie którzy kupili grę maja wersje okrojona w tym momencie. Stad pretensje do konsmi oraz osób które się wypowiadają i maja wersje f2p. To jest moje zdanie.

Offline Malachi

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4176 dnia: Grudzień 16, 2015, 16:58:13 »
Panowie, pisałem już jakiś czas temu, ale w dalszym ciągu nie mogę znaleźć rozwiązania mojego problemu. Otóż...

Gram na PC i od kilku dni nie jestem w stanie rozegrać ani jednego normalnego meczu. W każdym, dosłownie każdym mam straszne lagi. Nie zawsze pojawiają się trzy kreski informujące o słabym połączeniu, jednak za każdym razem szarpie obraz do tego stopnia, że nie mogę rozegrać składnej akcji. Czasami po prostu rozłącza mecz i zalicza mi jako przegraną. Nie wspomnę o totalnie zepsutych statystykach i ratingach, bo obecnie się tym nie przejmuję. Po prostu chciałbym normalnie zagrać, jednak jest to niemożliwe. Najbardziej irytujące jest jednak to, że problem pojawił się nagle, z dnia na dzień, bez żadnej konkretnej przyczyny. Na identycznej konfiguracji komputera, czyli na takiej, na której w tą edycję PES'a bez żadnych problemów rozegrałem kilkaset meczów, teraz nie da się ani jednego. Nie jestem jakimś amatorem, ale ten problem najwidoczniej mnie przerasta, dlatego byłbym bardzo wdzięczny za zainteresowanie i chęć pomocy, jakieś pomysły na rozwiązanie tego jakże dobijającego problemu. Dodam jeszcze kilka przydatnych szczegółów:
- Wina na pewno nie leży po stronie sprzętu. W grze offline na high detalach mam nieprzerwanie 60 FPS i ani jednej przycinki. Do gry online przestawiłem nawet na low i nie pomogło.
- Zapora i antywirus oczywiście wyłączone na czas gry.
- Problemu z internetem również nie ma. Posiadam modem kablowy, czyli bardzo stabilne połączenie. Ba, wzywałem nawet pomoc techniczną od mojego dostawcy. Panowie przyjechali, zdiagnozowali i stwierdzili, że wszystko jest w porządku.
- Średnie dane dla sieci po kilku speedtestach: PING +/- 20 ms, Download +/- 42 Mb/s, Upload +/- 4 Mb/s.
Wczoraj zrobiłem format, po którym problem chyba jeszcze bardziej się nasilił. Naprawdę nie mam już żadnego pomysłu, bo jeszcze kilka dni temu, na tej samej konfiguracji, z tymi samymi parametrami, wszystko działało prawidłowo. Chyba, że... Wina leży po stronie serwerów KONAMI. Choć przyznam, że nie zauważyłem, by ktokolwiek z graczy PC na coś takiego narzekał. Raz jeszcze proszę o ewentualną pomoc. Pozdrawiam. :)


Gram na PC i jest OK,

Ja bym szukał problemów u dostawcy netu, może Twój sygnał przerywa ? na takie krótkie chwile których speedtest nie wykryje.
Miałem taki problem z netem że po zmianie modemu na lepszy okazało się że kilka razy dziennie mi net przerywało na kilka sekund. W Vectrze sprawdzili powiedzieli że rzeczywiście widać nieciągłość sygnału i wymienili mi modem na gorszy ale działający :)

Jak nie to na może jakieś inne zmiany, windows 10 ? aktualizacja jakaś ?

Jak nie to pewnie te patałachy z KONAMI

Na forach anglojęzycznych szukałeś ?

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4177 dnia: Grudzień 16, 2015, 17:11:23 »
DarkSide_11 wg mnie winna leży gdzieś po Twojej stronie. Zdarzają się mecze w zależności od pory dnia, dnia tygodnia gdzie w myclub'ie czy online div może trochę haczyć czy laggować ale w friendly match lobby zazwyczaj gra się normalnie. Obstawiałbym tu na jakieś zainstalowane patche, ale skoro napisałeś że zrobiłeś formata to raczej nie ich wina. Że sformatowałeś kompa, czy tylko pesa wgrałeś od nowa?

Edit:

Skoro chyba zakończyliśmy dyskusję na temat wersji f2p, to ktoś udzieli pomocy!

"PES2016: Termination of Demo version bonuses[2015.12.10]
Demo version bonuses worth 10000GP, that can be used in myClub, will be terminated for customers who have fulfilled all conditions below by 13/1/2016.

・Completed 1 match until the result window while connected to the online server
・Completed a tutorial with your original team in the purchased version

The regular maintenance on 14/1/2016 will signal the end of these bonuses."

Pierwszy warunek jest jasny i oczywisty, natomiast nie do końca rozumiem drugi! Ktoś, coś?

« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2015, 17:20:56 wysłana przez mad_radzian »

Offline DelfinoMilano92

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Leipzig
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.12.2015r.
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4178 dnia: Grudzień 16, 2015, 17:29:50 »
Panowie jest opcja w tym pesie przy " game plan "by można ustawić sobie zawodnika w dane miejsce ? Przesunąć do boku do środka itp ? Wiecie ocb. Póki co musze grać tak jaką wybiorę formacje : // a miałem swoje ustawienie w pesie 14 zajebiste : D Nie grałem w 15 a widzę spore zmiany tu.

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4179 dnia: Grudzień 16, 2015, 17:46:11 »
Panowie jest opcja w tym pesie przy " game plan "by można ustawić sobie zawodnika w dane miejsce ? Przesunąć do boku do środka itp ? Wiecie ocb. Póki co musze grać tak jaką wybiorę formacje : // a miałem swoje ustawienie w pesie 14 zajebiste : D Nie grałem w 15 a widzę spore zmiany tu.

Jest. Wybierasz zawodnika, naciskasz X i przesuwasz go w dowolne miejsce. Jak chcesz zmienić mu pozycję naciskasz Kwadrat. W myclub'ie przesuwanie zawodników i zmiana ich pozycji w zależności od trenera jest ograniczona

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4179 dnia: Grudzień 16, 2015, 17:46:11 »