Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1241321 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4560 dnia: Grudzień 28, 2015, 19:17:08 »
Właśnie macie jakies sprawdzone kombinacje ?? bo na ronaldo juz 2 razy próbowalem niby 100% i dwa razyz brazowa jakis lemon wpadł ... a ogolnie innych juz okolo 7 próbowalem i ani razu nic nie wpadło korzystam z database 2016 i tylko szkoda nerwów bo zbieram zbieram te sloty a jak co do czego to wielka lipa...  nie wiem moze to zalezy od poziomu gwiazdek ? albo od czegos innego ... Poradzi ktos co jak i gdzie ??? Jakich wy teraz na 100% sprawdzonych maciew ??
najlepiej losowac z 1 agentka darmowego niz z kilku,laczenie nic nie daje poniewaz jest niedopracowane tak jak to bylo w edycjii wstecz

abc250693

  • Gość
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4561 dnia: Grudzień 28, 2015, 23:21:54 »
a co w tym pesie jest dopracowane :D

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4562 dnia: Grudzień 29, 2015, 09:16:39 »
a co w tym pesie jest dopracowane :D




Haha no właśnie niestety ale nic wczoraj 20 losowań 1 czarny ovr 80 jakiś dramat ogólnie trafiłem na jednego niezłego lasera 680 punktów miał gdy przejmował piłkę na mojej połowę zwiększyło się że nic nie mogłem zrobić na szczęście wygrałem 3:2 więc jeden pozytyw niestety mam wrażenie że co tydzień gdy jest aktualizacja coraz gorzej się gra może czas na fife:)

abc250693

  • Gość
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4563 dnia: Grudzień 29, 2015, 13:39:53 »
Do tej aktualizacji co była w czwartek wygrywałem 90% meczy w lidze i w lidze sim. Teraz przegrywam 70% meczy mając większe posiadanie i 2x więcej sytuacji pod bramkowych i grając tym samym składem. A przegrywam z kolesiami co mają 450 -500. Przed tą aktualizacja wygrywałem z graczami co mieli ranking 800 - 900. I nie sprawiało mi kłopotu gdy ktoś miał w składnie ronaldo, ibrahimovicia czy neymara. A teraz wystarczy ze mają kogoś z tej trojki to nie potrafię ich zatrzymać. Dodam też każdy co posiada jednego gracza z tej trójki gra cały mecz na pałę, jedno dwa podania i dzida, a w  ataku to samo, zgranie i wysunięcie. Skrzydła i gra podaniami nie istnieją u 95 % moich przeciwników. Najgorsze jest to ze oni stawiają autobus i nie sposób jest rozklepać, nie jesteś wstanie przedryblować  gdy biegnie do ciebie 2/3 piłkarzy, a jak nawet ci sie uda ich okiwać to zawsze dostaniesz kose. W trakcie podawania jak nie gwizdnie to jest przywilej korzyści, ale co z tego jak piłkarz podający   leży, a je nie mam jak sie obrócić ani odegrać i co mi z wolnego z 40 metrów. Z kim bym nie grał to gdy tylko mam sam na sam to kosa, a co faulujący dostaje - żółtą   :-[ . A wolne w tym pesie oczywiście loteria w 15 wchodziły mi niemal każdy wolny  z każdej pozycji. w 16 nie jestem pewny czy trafię z 18. A bramkarze to już historia na inny temat,  bronią strzały nie możliwe do obronienia, a wpuszczają takie [cenzura] że płakać sie chce. Ja na bramce mam Łodygina do aktualizacji kox, średnio na 10 meczy 3/4 bramki wpuszczone, a teraz co strzał to gol. Był najbardziej pewnym punktem mojego składu 2 bramkarz Marchetti jeszcze gorzej broni. I niestety za taką grę zapłaciłem 150 zł, a mogłem mieć ją za darmo :D Jestem bardzo ciekawy co przyniesie czwartkowa aktualizacja.


PS. Dostałem 10 euro jako doładowanie portfelu steam na gwiazdkę. I z ciekawości kupiłem za to coinsy było ich podań 1000 + to co miałem przed kupnem i  to wystarczył 4/5 losowań pomijam fakt że tylko 1 czarna sie trafiła . A kogo wylosowałem oczywiście polaka, mianowicie Jakuba Błaszczykowskiego. Za GP rozumiem że nie zawsze trafi sie coś fajnego, ale żeby za coinsy nic fajnego sie nie trafiło, to tego bardzo nie rozumiem.

Offline swirek_80

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 22.12.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4564 dnia: Grudzień 29, 2015, 13:46:55 »
Fifę możesz sobie darować :) Przynajmniej do 17 ... Jakiś miesiąc temu przesiadłem się z niej na PES-a i powiem wam, że ta gra to cud, maliny i orzeszki. Grając w PES-a masz pewność że jak jesteś lepszym graczem, masz bardzo duże szanse na wygranie. W przeciwieństwie do FIFY - tam możesz dominować, demolować przeciwnika - a skrypt i tak każe ci przegrać - co najwyżej zremisujesz. Nawet hokejowe wyniki w PES mi już nie przeszkadzają - co tam skoro jestem lepszy może być 9-0, jesteś gorszy - przyjmuję na klatę też taki wynik. Ograniczona taktyka w meczu do off i def - też jest wystarczająca w PES-e. w Fifie masz 7 ustawień od autobusu do ataku całą drużyną -nawet ustawiając skrajne opcje nie zauważysz różnicy - zero - dosłownie zero (przezabawne jest jak ustawisz autobus, wychodzisz z kontrą - a twój zespól cały melduje się na połowie przeciwnika). Na koniec zostawiłem sobie pozyskiwanie graczy - do PES-a nadal mam ciężko się przestawić, ale z biegiem czasu coraz bardziej mi się to podoba. W końcu można pograć przeciwko różnym grajkom - a nie tylko rosłym, silnym "mudzinom" z BPL, którzy w FIFIe są chyba bogami - ponad 80% ludzi nimi gra.

A i wspomnę że w obawie o moje zdrowie psychiczne płyta z FIFĄ16 poleciała przez okno...

Offline kamil00kamil

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 23.10.2012r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4565 dnia: Grudzień 29, 2015, 14:11:04 »
Glupie pytanie mam....  ale albo ja nigdy nie wylosowałem czegos takiego tzn nie dostalem ( ponad 1500 meczy ) albo nie wiem o co kaman :D Chodzi o to zze mam zzainstalowane spolszczenie i wlasnie przegladalem yt i wpadl mi filmik z dzis na którym gosc majac Free agent + DMF + Place kicking losuje pirlo 2 razy pod rzad ... i myk jest taki ze nie trzeba trafic czarnej sama i tak sie trafi tylko zeby to chodzilo musi wyskoczyc komuinikat ten 30% 70 % i wtedy to chula .... Ale moje pytanie jest jaki jestnazwa w tym spolszczeniu "Place kicking" bo tak jak Other Europe nigdy nie mialem ... nigdy ... tak zastanawiam sie jak to nazzawli po PL bo to malo mozliwe zeby na 1500 meczzy nie trafic aniu razu tego ...

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4566 dnia: Grudzień 29, 2015, 14:14:10 »
U mnie zlatan laduje bramki nawet jak stamine ma zerowa;D,kto sie bedzie bawil w rozgrywanie,ja robie tak walne szybko bramke wtedy zaczynam klepac pilka z jednej do drugiej strony wtedy posiadanie mam wieksze;D

Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4567 dnia: Grudzień 29, 2015, 14:24:22 »
Abc mam to samo, dziś pierwszy raz sie zdarzyło tak zebym nie wygrał w zwykłym competition meczu. W 3 meczach oddałem ze 25 strzałów z tego 10 to setki a strzeliłem aż jednego gola. Natomiast rywale na 6 celnych strzałów 6 goli. W Myclubie mam neuera, pique, terrego i varana a jesli ktos ma koksa to wystarczy ze biegnie a moja obrona skacze jak sarenki byle pilki nie dotknac a bramkarz puszcza kazdy strzal. Proby moich kontr wygladaja tak ze naciskam prostopadla pilke z calym wskaznikiem sily a moj gracz kopie az na 1 cm do przodu bo wybral sobie zagranie do goscia za plecami:D Dziś to się już smialem gdzy wyszedlem na sam na sam i po 4 dobitkach wreszcie moj gracz strzelil obok bramki, mimo kombinacji strzałów technicznych, zwyklych czy probie lobowania. Wczoraj w nocy zagralem competition i w polfinale dostalem real i wyszedlem sam na sam i po podaniu na pusta i nacisnieciu strzału kilka razy mój gracz grzecznie czekał aż obronca przybiegnie i zabierze mu piłke. Natmiast rywal w kolejnej akcji oddal strzal z 30 metrow ktory po dwoch rykoszetach i przetoczeniu sie po brzuchu bramkarza wpadl do siatki.

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4568 dnia: Grudzień 29, 2015, 14:30:45 »
U mnie zlatan laduje bramki nawet jak stamine ma zerowa;D,kto sie bedzie bawil w rozgrywanie,ja robie tak walne szybko bramke wtedy zaczynam klepac pilka z jednej do drugiej strony wtedy posiadanie mam wieksze;D
zayebista taktyka, tylko z Tobą zagrać, walnąć szybko bramkę i pograć w taki sposób jak Ty... nie trawię grać z takim wynalazkami, na szczęście mało ich na swojej drodze trafiam

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4569 dnia: Grudzień 29, 2015, 15:32:40 »
A wolne w tym pesie oczywiście loteria w 15 wchodziły mi niemal każdy wolny  z każdej pozycji. w 16 nie jestem pewny czy trafię z 18. A bramkarze to już historia na inny temat,  bronią strzały nie możliwe do obronienia, a wpuszczają takie [cenzura] że płakać sie chce.

Akurat tego nie traktował bym jako wady tej gry, wolne powinny wpadać do siatki w proporcji 1:10 a nie odwrotnie, ja i tak uważam że wpadają za często, dopóki nie zacząłem bronić manualnie wolnych praktycznie za każdym razem traciłem bramkę.

U mnie zlatan laduje bramki nawet jak stamine ma zerowa;D,kto sie bedzie bawil w rozgrywanie,ja robie tak walne szybko bramke wtedy zaczynam klepac pilka z jednej do drugiej strony wtedy posiadanie mam wieksze;D

Ja rozumiem że każdy gra jak umie ale mogłeś się przynajmniej tym nie chwalić :P

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4570 dnia: Grudzień 29, 2015, 16:20:57 »
Ja wystawiłem pes na Allegro mam dosyć zamiast wyluzwac w święta trochę pograc5miec funkcji to mam większą wkurwil. ... niż przed dałem sobie spokój gram w NBA2K16 jak wymyśla taka piłkę to powrócę a na razie niech arabusy mają ubaw

Offline Damian88

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Poland- Wwa
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.12.2015r.
  • Gram w: Czekam na GT7
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4571 dnia: Grudzień 29, 2015, 16:37:17 »
@jozin666 napisał jak gra... Nie kumacie ocb. w piłce kopanej(?) walisz bramkę/bramki i pykasz do końca meczu, zresztą zobaczcie jak się gra w realu. Taka taktyka a nie hamstwo.
Ja tak jeszcze nie potrafię grać w tą grę i atakuję nawet przy 5:0 dla mnie :-) ale mądry postępuje jak @jozin666

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4572 dnia: Grudzień 29, 2015, 16:38:09 »
Dostał ktoś bana na psn? Jak tak to ile trwa?

abc250693

  • Gość
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4573 dnia: Grudzień 29, 2015, 16:45:49 »
Co to za gra na dzidę np na silnego piłkarza i zgranie do najbliższego zawodnika, aby ten wysunął zgrywającemu na okazje sam na sam.  Mnie taka gra zniechęca, frustruje i denerwuje. 

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4574 dnia: Grudzień 29, 2015, 16:49:45 »
Dostał ktoś bana na psn? Jak tak to ile trwa?
l
W najlepszym wypadku 3 dni ;D

Offline Damian88

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Poland- Wwa
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.12.2015r.
  • Gram w: Czekam na GT7
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4575 dnia: Grudzień 29, 2015, 16:52:27 »
@abc250693
Nie wiem.. na ponad 250 meczów nie grałem z kimś takim. Większośc daje długie górne piłki na skrzydła.
Chodziło mi o taktykę: walisz bramkę lub kilka a ręsztę meczu grasz defensywnie, na utrzymanie wyniku.

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4576 dnia: Grudzień 29, 2015, 17:21:33 »
@jozin666 napisał jak gra... Nie kumacie ocb. w piłce kopanej(?) walisz bramkę/bramki i pykasz do końca meczu, zresztą zobaczcie jak się gra w realu. Taka taktyka a nie hamstwo.
Ja tak jeszcze nie potrafię grać w tą grę i atakuję nawet przy 5:0 dla mnie :-) ale mądry postępuje jak @jozin666

Jak już poleciałeś tym "realem" to podaj mi nazwę pierwszej lepszej drużyny która gra w ten sposób... a, przypomniało mi się, reprezentacja grała kiedyś w ten sposób, ja do ciebie ty do Lewandowskiego tylko nie wiele z tego wychodziło, no i jeszcze repra RFNu tak grała i wczesnych Niemiec, tym akurat wychodziło ;D
Chamstwem nie jest gra w ten sposób bo jak już pisałem każdy gra jak umie ale to że konami wymyśliło w grze paru nadludzi jak wspomniany Ibrachimović i promuje tym samym taki żenujący sposób gry.

Btw. wynik 1;0 jest w tej grze bardzo trudny do utrzymania zakładając że po strzeleniu 1 bramki tylko i wyłącznie się bronimy, jeśli nie przeciwnik to skrypt odnajdzie drogę do Twojej bramki żeby nie było nudno.

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4577 dnia: Grudzień 29, 2015, 17:46:22 »
l
W najlepszym wypadku 3 dni ;D



Min okres to 7 dni ale dają nawet 30 dni

Offline Damian88

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Poland- Wwa
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.12.2015r.
  • Gram w: Czekam na GT7
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4578 dnia: Grudzień 29, 2015, 17:47:19 »
Btw. wynik 1;0 jest w tej grze bardzo trudny do utrzymania zakładając że po strzeleniu 1 bramki tylko i wyłącznie się bronimy, jeśli nie przeciwnik to skrypt odnajdzie drogę do Twojej bramki żeby nie było nudno.

Dlatego napisałem że jeszcze nie umiem tak grać... lecę atak 90min. aby tylko nastrzelac więcej goli.
Chodziło mi o to że jak ktoś strzeli gola lub więcej, kiedy zacznie grać podaniami i generalnie na utrzymanie piłki to nie jest hamstwo a doświadczenie.
Wykorzystywanie ułomności gry to inna bajka ale ja w swoich wypowiedziach o nich nie pisałem.
Każda drużyna w realu, kiedy uzyska zakładany wynik gra defensywnie, aby tylko utrzymać wynik do końca meczu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2015, 17:49:19 wysłana przez Damian88 »

Offline chrisvert

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 30.11.2010r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4579 dnia: Grudzień 29, 2015, 18:22:01 »
Ja wystawiłem pes na Allegro mam dosyć zamiast wyluzwac w święta trochę pograc5miec funkcji to mam większą wkurwil. ... niż przed dałem sobie spokój gram w NBA2K16 jak wymyśla taka piłkę to powrócę a na razie niech arabusy mają ubaw

Wybacz,ale mógłbyś to napisać w języku polskim?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4579 dnia: Grudzień 29, 2015, 18:22:01 »