Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1241490 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4880 dnia: Styczeń 10, 2016, 11:45:46 »
Ponawiam pytanie.

Jak zarabiacie kasę? (najszybciej) Jakieś strategie? Turnieje z kompem, turnieje online czy jakieś inne patenty?

Nie ma innych patentów. Wykonaj te 20 zadań to będą wpadały Ci monety. Wykonasz 2 zadania i masz na jedno losowanie.

Offline Elmer_PL

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.01.2016r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4881 dnia: Styczeń 10, 2016, 11:52:17 »
Nie ma innych patentów. Wykonaj te 20 zadań to będą wpadały Ci monety. Wykonasz 2 zadania i masz na jedno losowanie.

No nic, czyli turniej novice i ciułała :) Denerwuje mnie już to przełączanie co 5 minut z HDMI 1 na HDMI 2 :)

Offline rado_mil

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Marki
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.02.2015r.
  • Gram w: PES/PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4882 dnia: Styczeń 10, 2016, 12:54:36 »
W zwykłym agencie masz 3 czarne kule, w special masz tylko 2. Czyli większe szanse na wylosowanie są w zwykłym! W special losujesz z puli zawodników, czyli może wpaść bramkarz, obrońca, pomocnik, napastnik. W zwykłym losujesz zawodników mniej więcej już na konkretna pozycje. Jak potrzebujesz zawodników na konkretne pozycje losuj z zwykłego

Szanse na czarna kule masz napisane procentowo, a ilosc czarnych, ktora sie kręci nie ma znaczenia. To jest tylko wizualizacja loterii, ktora uruchamiasz. No i procent zależy od tego ilu zawodników z listy scouta juz masz. Jak duzo losujesz, ale wpada złoto to szanse na czarna rosną, bo ubywa złotych zawodników z możliwych do wylosowania. Ale i tak wszystko zależy od szczęścia.

Offline rado_mil

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Marki
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.02.2015r.
  • Gram w: PES/PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4883 dnia: Styczeń 10, 2016, 13:00:39 »
Po raz pierwszy w tej edycji trafiłem czarną piłkę z darmowego agenta i proszę bardzo:



Przyznam jednak, że nie wiem, co z nim zrobię, bo na szpicę mam już Lewandowskiego, Ibrahimovica, Benzemę i Giroud. :P

Dla mnie to gryzoń jest najlepszy z nich wszystkich. Na 44 levelu wymiata i ratuje mi skórę w co drugim meczu;)

Offline DarkSide_11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 17.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4884 dnia: Styczeń 10, 2016, 14:28:24 »
Dla mnie to gryzoń jest najlepszy z nich wszystkich. Na 44 levelu wymiata i ratuje mi skórę w co drugim meczu;)

Na razie mam go na 31. levelu, w dodatku w tym tygodniu kiepsko u niego z formą, więc jeszcze go nie sprawdzam. Natomiast Lewandowskiego mam już na levelu 50 i przyznam szczerze, że chyba nigdy nie wymienię go na stałe na żadnego innego napastnika, bo jest u mnie niezastąpiony. Benzema jeszcze ujdzie, ale Ibrahimovic i Giroud to totalne drewna. :P

Offline Nevsanga

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2015
  • location:
  • Wiadomości: 58
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 23.06.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4885 dnia: Styczeń 10, 2016, 15:36:38 »
Ibra drewno ?! grasz chyba tylko turnieje z kompem ;)

Offline DarkSide_11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 17.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4886 dnia: Styczeń 10, 2016, 16:04:05 »
Ibra drewno ?! grasz chyba tylko turnieje z kompem ;)

Niestety Cię zawiodę, bo w My Club rozegrałem już ponad 700 meczów online, i tak - uważam, że Ibra jest drewniany, dlatego w większości grzeje u mnie ławę. Możliwe, że sprawdza się w przypadku innych taktyk, ale do mojej zupełnie nie pasuje, zdecydowanie brakuje mu dynamiki i szybkości. I jeśli masz wnioskować w tak idiotyczny sposób tylko na podstawie tego, że wyrażam własną opinię, to lepiej sobie daruj. Pozdrawiam. ;)

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4887 dnia: Styczeń 10, 2016, 19:22:29 »
Ja mam Ibre od początku i też uważam, że to drewno! Czasami zanim przyjmie piłkę i się z nią obróci, to obrońcą dwa razy zdąży mu ją odebrać!

Offline Markowski

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 09.01.2016r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4888 dnia: Styczeń 10, 2016, 20:33:42 »
Drewno nie drewno ale facet nawet na zerowej staminie bramki zza 16stki laduje ze ja pierdziele. Jak widze ze przeciwnik ma w skaldzie Ibre od razu cofam podczas gry obroncow wprost na niego jak juz sie obroci... to młuci.

Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4889 dnia: Styczeń 10, 2016, 20:44:58 »
Jak ktos chce grac dlugie pily to ibra sie nadaje bo wygrywa ale jak ktos chce w pilke grac to mu nie pasuje. Ja dziś trafiłem czarną z darmowej i kto? Nzogbia:D TO jest komedia, przedostatnio Inler a teraz Nzogbia, kto takim graczom daje taki overal a np DYbala czy Icardi są w złotej. Panowie a wy tez tak macie ze bramkarze puszczaja mnostwo strzalow na bramke, zwlaszcza silowych? bo ostatnio u mnie co strzal to gol.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2016, 20:51:40 wysłana przez rumcyk »

abc250693

  • Gość
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4890 dnia: Styczeń 10, 2016, 21:56:01 »
Przy stałych fragmentach i przy zgraniach piłki ibra jest nie do zatrzymania.

Offline thyr

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location: soton
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 11.01.2016r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4891 dnia: Styczeń 11, 2016, 07:15:46 »
Nie ma innych patentów. Wykonaj te 20 zadań to będą wpadały Ci monety. Wykonasz 2 zadania i masz na jedno losowanie.
losowanie ? to powiedz mi jak to jest ze moj team na szpicy ma sama argentyne tevez iturbe lamela , nic lepszego mi nie wpadlo na te pozycje a mam juz okolo 300 meczy  ? jakies clue ? poza fym przy tym niby losowaniu beben raz zwalnia raz przyspiesza , moze motor maszyny losujacej jest na patencie z chin

Post Połączony
Drewno nie drewno ale facet nawet na zerowej staminie bramki zza 16stki laduje ze ja pierdziele. Jak widze ze przeciwnik ma w skaldzie Ibre od razu cofam podczas gry obroncow wprost na niego jak juz sie obroci... to młuci.
Calkiem niedawno mialem jeden mecz na lev 1 ,gosc mial Ibre I 10 ogorasow gral wszystko na niego wynik 4:5 w plecy ( 5 bramek szweda ) , kazda bramka ibry wygladala tak samo dzida ibra na klate obrot (w tym momencie 2 obroncy co mieli go pilnowac sie rozjezdzali jak nogi cichodajki ) no I strzal silowy wprost bramkarza (nawet nie zauwazal ze ibra machnal hokejka) Podziekowalem mu za ten spektakl blokada , w koncu konami mi na to pozwala
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2016, 07:36:16 wysłana przez thyr »

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4892 dnia: Styczeń 11, 2016, 08:43:21 »
Nie odpowiem Ci na to pytanie. Grałem bardzo dużo w poprzednią edycje i praktycznie cały czas tylko trzema napastnikami (Remy, Quaresma, Jese), bo nic innego nie chciało wpaść. Byli agenci LM, gdzie było 30% na czarną, ale nawet jak wpadała to trafiał się obrońca z ovrl 80 - 82. Losowania z góry są ustalone, nieważne kiedy naciśniesz X, co ma wpaść to wpadnie. Jak potrzebujesz napastników, to losuj z zwykłego agenta FW. 20 losowań i może ktoś ciekawy wpadnie.
Co do Ibry to doskonały zawodnik na dzidy, bo ma dobre górne przyjęcie, strzał z dystansu i główkę. Chyba że przeciwnik ma obrońców z ovrl. 85 +, to też różnie z tym bywa. Jak ktoś gra piłkę kombinacyjną z przyjęciem, obrotem, dryblingiem to już średnio się sprawdza.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2016, 08:44:30 wysłana przez mad_radzian »

Offline mlodinho

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4893 dnia: Styczeń 11, 2016, 09:50:04 »
Kolego zloilem ci tylek na ps3 pisales mi ze jestem slaby :D dostales chyba 4-1
Co do gosci powyzej 1000 to sa rzeznikami, ja w pesie 15 wygralem wszystkie mozliwe turnieje mialem 1000 rating (max)zarowno w myclub jak i zwyklym trybie online i dostalem od goscoa z.czolowki 10 -0. Oni graja manualem nie da sie prawie nic zrobix, zwykle do 25Minuty idzie mi ok a pozniej jak mnie przelama to mi wala brame za bramka, sa niesamowoci

Kolego powiem Ci tak że mogło jak najbardziej tak być że mnie ograłeś 4-1 spoko, ale jakoś nie mam w zwyczaju komuś pisać że był słaby i to jeszcze przy wyniku 4-1, tak gram na ps3 ale chyba Ci się coś pomieszało... kojarzę że do kogoś napisałem po meczu ale nie tyczyło się to gry zawodnika, tylko internetu u jednego z moich przeciwników bo non stop zamulało...

Offline michal357

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location: 3miasto
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.01.2016r.
  • Gram w: pes 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4894 dnia: Styczeń 11, 2016, 10:13:13 »
Cześć! Jestem nowy na forum i niejako chciałem wylać swoje żale dotyczące nowego pes'a, ale również zasięgnąć kilku porad.
Powiedzcie mi, dlaczego nie wyeliminują tak irytującego momentu po stracie piłki? Wiele lat grałem w piłkę i w większości sytuacji, kiedy ją traciłem, nie musiałem przez pół sekundy nie myśleć, nie reagować, przeskakiwać 3 razy na jednej nodze. Białej gorączki od tego dostaję. Idiotyczne zachowania bramkarzy, to zupełnie osobny temat.

Pytanie nr 1: Jak najlepiej bronić się przed długimi wrzutami z głębi pola na środkowego napastnika? Jest jakaś taktyka/polecenie dla gracza? Każda porada się przyda.

Pytanie nr 2: Jak się bronicie, to jaką kombinację przycisków stosujecie? Trzymanie "X" nie działa do końca, gdyż zawodnik biegnie prosto do piłki, co przysparza wielu problemów. Czy coś dodajecie? Czy najpierw same strzałki i "czaicie się" na 2x"X"? Proszę o szczegółowe przykłady gry defensywnej, bo każdy pewnie jakiś tam sposób wypracował. Powiem szczerze, że na przestrzeni lat twórcy zepsuli mi grę, gdyż uwielbiałem grać bez wciśniętego biegania, robiąc typowy slalom, a teraz praktycznie od razu tracę piłkę.

Pytanie 3: Jaka formacja jest najlepsza na obronę/atak. Chodzi mi o najlepszą generalnie, gdyż zdaję sobie sprawę, że zależy od przeciwnika. Pewnie jednak wielu z was grało setki meczy online i wypracowało coś co działa najczęściej. (ranking przeciwników 400-550). (Ja Gram Allegrim 3(3xŚO)-5(LM-DM-CM-DM-RM)-2(CF-SS)

Pytanie 4: Czy są jakieś pomniejsze ustawienia w obronie i ataku, które sprawdzają się w większości przypadków przy podanym wyżej rankingu?


Offline Bober862

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 140
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4895 dnia: Styczeń 11, 2016, 10:15:59 »
Jak myślicie jest szansa że w najbliższym czasie pojawi się jakiś agent z większą szansą procentową na czarną piłke??

Jak to jest z tym losowaniem? naprawde nie ma znaczenia kiedy naciśnie się stop podczas losowania?

Offline Kulfis

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 171
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.12.2015r.
  • Gram w: Pes 2019/Ps4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4896 dnia: Styczeń 11, 2016, 10:29:51 »
Jak myślicie jest szansa że w najbliższym czasie pojawi się jakiś agent z większą szansą procentową na czarną piłke??

Jak to jest z tym losowaniem? naprawde nie ma znaczenia kiedy naciśnie się stop podczas losowania?
Trzeba czekac na agenta TOTY  chyba 60% na czarna.W FIFA 16 od jutra TOTY wiec kto wie moze Konami nam da w czwartek.  ;D
Lepiej mądrze stać niż głupio biegać O_o

Offline Boooolek697

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4897 dnia: Styczeń 11, 2016, 10:56:07 »
W ta gre nie da sie grać nie dostajac szału dzisiaj pobilem rekord przegralem 1:0 po następujących statystykach odalem 28 strzałów 27 celnych przy 1 strzale mojego przeciwnika w dodatku nie celnym bo bramka wpadla tak dziwna ze opisac tego nie mozna w posiadaniu pilki 70% do 30% i gdzie tu jest sprawiedliwośc mial takie szczescie ze tragedia a w dodatku na bramce jakiegos pachola miał a bronił lepiej niz jaki kolwiek bramkarz z topu bombardowalem go z dystansu z 1m nawet nic nie chcialo wejść wniosek jest jeden przerwa od tej chorej gry na tydzień przynajmniej

abc250693

  • Gość
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4898 dnia: Styczeń 11, 2016, 11:17:34 »
Pytanie nr 1: Jak najlepiej bronić się przed długimi wrzutami z głębi pola na środkowego napastnika? Jest jakaś taktyka/polecenie dla gracza? Każda porada się przyda.
Na to nie ma rady takiej 100%. co najwyżej można wysuwać się obroną a by złapać przeciwnika na spalonego lub wylosować sobie wysokiego szybkiego i klasowego obrońce.

Pytanie nr 2: Jak się bronicie, to jaką kombinację przycisków stosujecie? Trzymanie "X" nie działa do końca, gdyż zawodnik biegnie prosto do piłki, co przysparza wielu problemów. Czy coś dodajecie? Czy najpierw same strzałki i "czaicie się" na 2x"X"? Proszę o szczegółowe przykłady gry defensywnej, bo każdy pewnie jakiś tam sposób wypracował. Powiem szczerze, że na przestrzeni lat twórcy zepsuli mi grę, gdyż uwielbiałem grać bez wciśniętego biegania, robiąc typowy slalom, a teraz praktycznie od razu tracę piłkę.

To głównie zależy od czasu reakcji kliknięcia przycisku odbioru bądź wślizgu oczywiście ważne jest w tym, aby gracz wybrał odpowiedni kierunek. Dużo ludzi też popełnia błąd trzymając przycisk szybkiego biegu + odbioru piłki i odbierają tak piłkę. Ja samodzielnie dobiegam do piłki i wtedy nie na maksymalnej prędkości próbuje ja odebrać piłkę.


Pytanie 3: Jaka formacja jest najlepsza na obronę/atak. Chodzi mi o najlepszą generalnie, gdyż zdaję sobie sprawę, że zależy od przeciwnika. Pewnie jednak wielu z was grało setki meczy online i wypracowało coś co działa najczęściej. (ranking przeciwników 400-550). (Ja Gram Allegrim 3(3xŚO)-5(LM-DM-CM-DM-RM)-2(CF-SS)

Nie ma super formacji, która zapewni ci zwycięstwo to już tylko od ciebie zależy jak będziesz dana formacje wykorzystywał. Ja osobiście gram formacjami  4-2-3-1 i 4-1-4-1 i trenerami villas boas,em i arsene wenger,em. I dużo lepiej gra mi się trenerem zenitu mimo że mają prawie identyczną filozofie gry to villas boas ma bardziej cofnięta obronę i bardziej zwartą od wngera. Przez Co obrona nie jest dziurawa i nie daje sie ogrywać szybkim napastnikom.

Pytanie 4: Czy są jakieś pomniejsze ustawienia w obronie i ataku, które sprawdzają się w większości przypadków przy podanym wyżej rankingu?

Absolutnie nie ma,  sam musisz poszukać dla siebie złotego środku. Każdy gracz gra inaczej ja osobiście preferuje dużo podań i granie skrzydłami inni preferują wyłącznie atak środkiem zaś kolejni dzida i granie na wysokiego napastnika lub szybkich skrzydłowych. Podsumowując nie ma żadnego złotego środka na nic. 














Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4899 dnia: Styczeń 11, 2016, 12:16:46 »
Pytanie nr 1: Jak najlepiej bronić się przed długimi wrzutami z głębi pola na środkowego napastnika? Jest jakaś taktyka/polecenie dla gracza? Każda porada się przyda.

Trochę pomaga indywidualne krycie. Jak ktoś ewidentnie gra dzidami na  jednego napastnika, indywidualnie kryjesz go jednym środkowym obrońcą i defensywnym pomocnikiem. Jak ktoś gra CF, RWF, LWF, indywidualnie kryjesz jednym środkowym i bocznymi obrońcami. Trzeba wtedy pilnować się, aby za bardzo nie włączać bocznych obrońców do ataku. Nie jest to złoty środek, bo jak ktoś gra cały mecz dzidami, to parę piłek przejdzie.

Pytanie 3 i 4. To tylko zależy od Twojego stylu gry i predyspozycji. Trzeba trochę pograć i zobaczyć co pasuje. Praktycznie od początku grałem ustawieniem 4-3-3. Grało mi się dobrze, że czasami robiła się dziura pomiędzy pomocnikami a obrońcami. Zmieniłem na 4-2-1-3. Póki co jest ok. Wg mnie granie trzema obrońcami nie jest najlepszym pomysłem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2016, 12:17:56 wysłana przez mad_radzian »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #4899 dnia: Styczeń 11, 2016, 12:16:46 »