Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1241550 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline mlodinho

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5000 dnia: Styczeń 14, 2016, 12:52:27 »
wiadomo, każdy o jakimś swoim ulubionym marzy, ja już nie losuję wyleczyłem się z marzeń :)

Co do tych losowań to naprawdę jedni mają mega szczęście inni nie koniecznie. Jak ja widzę te jedenastki napompowane gwiazdami to po prostu czasem mnie chce trafić, gdyż nie mam ani jednego zawodnika +90 (chodzi mi oczywiście o ovr. z lvl. 30) trzeba grać kim jest i próbować losować a nuż kiedyś szczęście dopisze :)

małe sprostowanie mam Ramosa od początku z losowania z pre orderu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 12:53:51 wysłana przez mlodinho »

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5001 dnia: Styczeń 14, 2016, 12:55:41 »
Edit to nawyk z innego forum / to przez Ronaldo - podjarany jestem  ;D ;D ^-^ ;D ;D ;D
Ubawiłeś mnie bo napisałeś Edit a dałeś nowy post :)
Odpuszczam dziś sobie grę 3x zagrałem i 3x rozłączyło bez rozstrzygnięcia, oczywiście za każdym razem prowadziłem.
Mam nadzieje że to w końcu zlikwidują.

Offline mlodinho

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5002 dnia: Styczeń 14, 2016, 12:57:22 »
Ubawiłeś mnie bo napisałeś Edit a dałeś nowy post :)
Odpuszczam dziś sobie grę 3x zagrałem i 3x rozłączyło bez rozstrzygnięcia, oczywiście za każdym razem prowadziłem.
Mam nadzieje że to w końcu zlikwidują.

Kolego chyba tj nie możliwe ja ostatnio troszeczkę mniej grałem, ale za każdym razem było ok. Ostatnio pograłem troszkę więcej to w tym tygodniu z 5 razy już tak miałem.

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5003 dnia: Styczeń 14, 2016, 12:59:11 »
Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z mechaniką tej gry?
Gram z facetem który widać,  że jest dobry, zakłada mi pressing,  że mam mało czasu na wszystko ale gram i remisuje 2-2.
Następny nic nie potrafi,  miejsca mam jak na lotnisku ale żadna piłka nigdzie nie dochodzi.  Gościu strzela mi gole głową z zerowego konta i wygrywa 2-0
Jak się przed takim czymś bronić? Jak grać? 

Offline Kulfis

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 171
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.12.2015r.
  • Gram w: Pes 2019/Ps4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5004 dnia: Styczeń 14, 2016, 12:59:54 »
W pierwszym losowaniu wpada Ronaldo /jedno losowanie specjal agent/ nastepne dwa to zlote pilki i czwarte losowanie Yaya Toure/3 losowania top agent MF/ :D - nie wierze - zawsze mialem pecha np na 10 losowan zlote a jak wpadla czarna to jakis ogor lvl 80
Lepiej mądrze stać niż głupio biegać O_o

Offline mlodinho

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5005 dnia: Styczeń 14, 2016, 13:05:31 »
W pierwszym losowaniu wpada Ronaldo /jedno losowanie specjal agent/ nastepne dwa to zlote pilki i czwarte losowanie Yaya Toure/3 losowania top agent MF/ :D - nie wierze - zawsze mialem pecha np na 10 losowan zlote a jak wpadla czarna to jakis ogor lvl 80

Kolego do każdego się w końcu szczęście uśmiechnie :) Ja wylosowałem ostatnio z free agenta Modrica...
Ale z tego absolutnego topu nie mam nikogo... to może teraz moja kolej na fartowne losowanie :D

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5006 dnia: Styczeń 14, 2016, 13:08:44 »
Kolego chyba tj nie możliwe ja ostatnio troszeczkę mniej grałem, ale za każdym razem było ok. Ostatnio pograłem troszkę więcej to w tym tygodniu z 5 razy już tak miałem.
Niemożliwe a jednak, twierdzisz że kłamie? W dniu kiedy konami aktualizuje i daje turniej w którym można wygrać jednorazowo agenta nie da się normalnie pograć, doświadczyłem to już niejednokrotnie, ale dziś to już przesada. Gram na PC poczekam aż oszuści wygrają ten turniej i wtedy będzie można normalnie  go wygrać.

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5007 dnia: Styczeń 14, 2016, 13:13:34 »
Niemożliwe a jednak, twierdzisz że kłamie? W dniu kiedy konami aktualizuje i daje turniej w którym można wygrać jednorazowo agenta nie da się normalnie pograć, doświadczyłem to już niejednokrotnie, ale dziś to już przesada. Gram na PC poczekam aż oszuści wygrają ten turniej i wtedy będzie można normalnie  go wygrać.
dokladnie,albo laguja jakims programami gdy sie prowadzi i wtedy mecz bez rozstrzygniecia jest

Offline mlodinho

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5008 dnia: Styczeń 14, 2016, 13:15:53 »
Niemożliwe a jednak, twierdzisz że kłamie? W dniu kiedy konami aktualizuje i daje turniej w którym można wygrać jednorazowo agenta nie da się normalnie pograć, doświadczyłem to już niejednokrotnie, ale dziś to już przesada. Gram na PC poczekam aż oszuści wygrają ten turniej i wtedy będzie można normalnie  go wygrać.

Kolego a umiesz czytać ze zrozumieniem? Sorry za stwierdzenie ale pierwszy nie wiadomo o co się burzysz?!
Napisze to raz jeszcze tylko prościej... Kolego tj niemożliwe żeby KONAMI coś z tym zrobiło. Ostatnio troszkę mniej grałem i wszystko było ok. Gdy teraz zacząłem grać znów częściej to w ciągu tego tygodnia rozłączyło mi już z 5 razy. Ale i tak najgorsze jest gdy włączasz mecz przechodzi z menu już do meczu i wtedy nagle wywala i -15 a z połączeniem wszystko ok...

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5009 dnia: Styczeń 14, 2016, 13:15:59 »
Niemożliwe a jednak, twierdzisz że kłamie? W dniu kiedy konami aktualizuje i daje turniej w którym można wygrać jednorazowo agenta nie da się normalnie pograć, doświadczyłem to już niejednokrotnie, ale dziś to już przesada. Gram na PC poczekam aż oszuści wygrają ten turniej i wtedy będzie można normalnie  go wygrać.

dlatego te turnieje jeśli w ogóle gram, to gram w środę, jak już zyebów nie ma. a do takich co trzeba wygrać 3/3 w ogóle nie podchodzę, bo z dośwadczenia wiem, że to tak naprawdę jest tych meczów 10/10 w zwyż
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 13:17:05 wysłana przez smiechen »

Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5010 dnia: Styczeń 14, 2016, 13:28:47 »
Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z mechaniką tej gry?
Gram z facetem który widać,  że jest dobry, zakłada mi pressing,  że mam mało czasu na wszystko ale gram i remisuje 2-2.
Następny nic nie potrafi,  miejsca mam jak na lotnisku ale żadna piłka nigdzie nie dochodzi.  Gościu strzela mi gole głową z zerowego konta i wygrywa 2-0
Jak się przed takim czymś bronić? Jak grać?
Wczoraj miałem podobnie ale to ja po wyrzucie z autu i strzele głową cieszyłem się z bramki. Piłka dosłownie płakała jak wpadała, a bramkarzowi jakoś po rękach i do sieci. Czasami tak jest co zrobić  ;)

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5011 dnia: Styczeń 14, 2016, 13:55:10 »
Serio, cos w tym jest. Ostatnio tez strzeliłem główka po wyrzucie z autu. Piłka przelobowała Neuera jak jakiegos szmaciarza....
VIVA FCB!!!!!

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5012 dnia: Styczeń 14, 2016, 13:58:45 »
Serio, cos w tym jest. Ostatnio tez strzeliłem główka po wyrzucie z autu. Piłka przelobowała Neuera jak jakiegos szmaciarza....

Wniosek - ładować banie za każdym autem w pobliżu pola karnego!

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5013 dnia: Styczeń 14, 2016, 14:06:12 »
No ale czy jest gdzieś w profilu piłkarzy  możliwość sprawdzenia co kogo "boli"
Bo zrobiłem kilka zmian i grają jak z nut (wygrana 7-0)  jest gdzieś możliwość sprawdzenia czy jakiś piłkarz jest unhappy?  Mimo TS 99 często niestety nie da się grać.

BTW gość który przegrał 7-0 ewidentnie był wydymany przez grę.  Mogłem robić z nim wszystko a on nie mógł wymienić 2 podań. Szkoda mi go było więc wygrałem tylko 7-0....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 14:07:44 wysłana przez TrueGrand »

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5014 dnia: Styczeń 14, 2016, 14:09:24 »
No ale czy jest gdzieś w profilu piłkarzy  możliwość sprawdzenia co kogo "boli"
Bo zrobiłem kilka zmian i grają jak z nut (wygrana 7-0)  jest gdzieś możliwość sprawdzenia czy jakiś piłkarz jest unhappy?  Mimo TS 99 często niestety nie da się grać.

BTW gość który przegrał 7-0 ewidentnie był wydymany przez grę.  Mogłem robić z nim wszystko a on nie mógł wymienić 2 podań. Szkoda mi go było więc wygrałem tylko 7-0....
a co za różnica? cały tydzień miałem Naymana z niebieską strzałką w dół, a grał i ładował bramy tak samo jak miał czerwoną w górę. Ludzie nie sugerujcie się tymi bzdurami, jak grać umiecie to ma to niewielki wpływ na Wasze wyniki

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5015 dnia: Styczeń 14, 2016, 14:10:59 »
a co za różnica? cały tydzień miałem Naymana z niebieską strzałką w dół, a grał i ładował bramy tak samo jak miał czerwoną w górę. Ludzie nie sugerujcie się tymi bzdurami, jak grać umiecie to ma to niewielki wpływ na Wasze wyniki
Np właśnie uczę się.

Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5016 dnia: Styczeń 14, 2016, 14:19:23 »
a co za różnica? cały tydzień miałem Naymana z niebieską strzałką w dół, a grał i ładował bramy tak samo jak miał czerwoną w górę. Ludzie nie sugerujcie się tymi bzdurami, jak grać umiecie to ma to niewielki wpływ na Wasze wyniki
Po Neymarze akurat czułem, że to nie ta forma jak miał żółtą czy czerwoną ale już wróci do składu po aktualizacji :)

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5017 dnia: Styczeń 14, 2016, 15:20:11 »
Kolego a umiesz czytać ze zrozumieniem? Sorry za stwierdzenie ale pierwszy nie wiadomo o co się burzysz?!
Napisze to raz jeszcze tylko prościej... Kolego tj niemożliwe żeby KONAMI coś z tym zrobiło. Ostatnio troszkę mniej grałem i wszystko było ok. Gdy teraz zacząłem grać znów częściej to w ciągu tego tygodnia rozłączyło mi już z 5 razy. Ale i tak najgorsze jest gdy włączasz mecz przechodzi z menu już do meczu i wtedy nagle wywala i -15 a z połączeniem wszystko ok...

Kolego chyba tj nie możliwe ja ostatnio troszeczkę mniej grałem, ale za każdym razem było ok. Ostatnio pograłem troszkę więcej to w tym tygodniu z 5 razy już tak miałem.

Nie spinaj się tak, bo to nie jest problem czytającego, a Twojego tekstu :)
Ja musiałem przeczytać to co napisałeś 3 razy, żeby zrozumieć co miałeś na myśli (a czytanie ze zrozumieniem opanowałem już dawno :P, albo mi się tylko wydaje, że je opanowałem  :-\).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 15:21:07 wysłana przez r.a.j.a.n »

Offline thyr

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location: soton
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 11.01.2016r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5018 dnia: Styczeń 14, 2016, 15:45:25 »
Szanowny kolego pozwól że się wtrącę. Zadajmy sobie pytanie jak długo grasz w PESa? Jeżeli przegrywasz i tak ma każdy gonisz wynik to wtedy masz delikatnie pod górkę tak jak w normalnym realnym świecie piłkarze też się "denerwują" zauważ pewną prawidłowość że jeżeli już prowadzisz kilkoma bramkami to wpada dosłownie wszystko, morale bramkarza zostało osłabione i puszcza szmatki. Zaraz na pewno znajdzie się jakiś mędrzec co mi powie że pisze bajki wiec od razu mówię pograjcie a sami do tego wniosku dojdziecie... A całe gadanie skrypty, handicapy dla mnie tj śmieszne ponieważ jak jedziesz któryś mecz z rzędu bez odnawiania staminy i goście nie mają siły to popełniają więcej błędów tj naprawdę proste i logiczne!

No nie dosc dlugo okolo 3 miesiace ( 200 meczy) ale mialem tez  kontakt z innym badziewiem fut bo tylko te tryby mnie interesuja , ale coz to zmienia w tym rozumowaniu o ktorym pisalem wczesniej ? Nie traktuj mnie jak jakiegos lamusa co nie wie do czego konami stworzylo taktyke czy tez inne zarzadzania energia typu stamina bo widac ze "patrzysz na mnie z gory" pomimo tego zwrotu grzecznosciowego na poczatku zdania  ta cala reszta wyglada jak jakies pouczenia dla niedorozwinietego nastolatka .Do rzeczy , mi nie biega o to czy sie zawodnicy zestresowali ze wzgledu na fakt ze momentum zdecydowalo ze nie wygram pojedynku glowkowego 3x z rzedu choc bylem lepiej ustawiony niz przeciwnik czy tez ze moj figo nie potrafi podac na skrzydlo na dobieg do iturbe choc nikt go nie kryje , pomijajac  slupki i kosmosy z 10 m ( przewaznie zolte strzalki w gore lub poziome u napastnikow , raz nawet czerwona w gore ) , mi chodzi o to ze doslownie kazdy z moich zawodnikow gra jak kaleka od samego poczatku do konca !!! Ostatnio mialem mecz z gosciem ok 750 rank i on mnie loil niemilosiernie pomimo podobnych statystyk 6:0 i nagle skosil mi napastnika w pozycji sam na sam ( jego obronca), dostal czerwona i cooooo , nagle skrypt sie odwraca i on w napadzie nie umie nagle wymienic 2 podan konsekwencja czego traci 3 bramki .Jesli ty tu widzis jakis sens i logike to gratulacje dla abstrakcyjnego myslenia , ta gra ma z realizmem tyle wspolnego co ubogacenie kulturowe ludzi z bliskiego wschodu dla europejczyka , to jest kpina i obraza inteligencji tych co poswiecaja czas dla tej gry .Nie wspominajac o transach w ktore od czasu do czasu wpadaja napastnicy co bez zadnych zwodow przechodza cala obrone jakby mieli na sobie niewidzialne pole silowe , nie wspominajac niemozliwosci przelaczenia innego lepiej ustawionego obroncy by zapobiec strzalowi przeciwnika , nie wspominajac blokadzie przycisku gdy twoj obronca jest sam w odleglosci 10m od napastnika , nie wspominajac o niemozliwosci zmniany trajektori biegu obroncy by skrocil kat i szybciej dobiegl do pilki .To wszystko a nawet wiecej , to taki realizm ze ho ho i jaki fun dla graczy 5:5 , 7:1 , 10:0 , to takie realne wyniki ze az matka natura gryzie sie w wargi ze wczesniej o tym nie pomyslala .Dajcie sobie spokoj fanboje normalny czlowiek pogra tu chwile i daruje sobie takie niezdrowe emocje .Aha fanboje z EA tez pisza za wszystko ok z ich gra , a to powinno wam dac wiecej do myslenia , czyli co aby bozek konami sie do mnie usmiechnal musze kupic coinsy :) jak w fifce ? 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 15:52:15 wysłana przez thyr »

abc250693

  • Gość
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5019 dnia: Styczeń 14, 2016, 16:04:01 »
Ta gra jest dużo gorsza od 15, w poprzednie wersji nie padało aż tyle bramek. I nie było tyle niewiadomych akcji/sytuacji i obron bramkarza. Cała 16 to loteria w każdym meczu. 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 16:06:27 wysłana przez abc250693 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5019 dnia: Styczeń 14, 2016, 16:04:01 »