Autor Wątek: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 41594 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline GieKSa

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: KATOWICE
  • Wiadomości: 183
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.11.2011r.
  • CAŁE NASZE ŻYCIE TO GKS KATOWICE
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2015
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 24, 2015, 08:49:20 »
Mam pytanie.  Czy wyjdą jakieś patche na ps4?? 
GKS KATOWICE & GÓRNIK ZABRZE  & BANIK OSTRAWA & J.K.S Jarosław  / ARSENAL

Offline Maticz88

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 04.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Pes 2017 PS4
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 24, 2015, 11:01:26 »
Może zorganizuje ktoś jakiś turniej na ps4 czy cos w tym stylu?

Offline krzaq12

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2014
  • location:
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.10.2014r.
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 24, 2015, 12:43:44 »
Recenzja PES-a, czyli król powrócił na tron

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline moro88

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.01.2008r.
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 24, 2015, 14:20:05 »
Witam czy macie pojęcie dlaczego w tej odsłonie nie ma Legii Warszawa tak jak to miało miejsce w PES 2015


OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 24, 2015, 15:01:47 »
Nie nie mamy spytaj się Konami :) to ich gra nie nasza :P

Offline k4mil

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 14.04.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 25, 2015, 10:59:02 »
Panowie jak jest z grą bramkarzy w wersji na ps4? Czy różni się ona od wersji PC? W ogólnym temacie wieszaja psy na nowego pesa, ale mam nadzieję że dotyczy to pc-towej edycji. Jak to wygląda na konsoli?  pzdr

Offline Fiedziu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 290
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.12.2011r.
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 25, 2015, 13:38:10 »
Ja mam ps4 i dla mnie jest ok. Ludzie narzekają że strzał przy słupku to stu procentowa bramka i że strzały z bliższej odległości tak samo. U mnie jest to proporcjonalnie rozłożone, raz wpadają a nie raz z podziwem patrzę jak wyciągają. Na żywo bramkarze też wszystkiego nie bronią szczególnie takie strzały o których mowa wyżej.

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 25, 2015, 13:52:08 »
Jak ktos od razu zaczal gre i ma 50 TS to sie dziwi? Normalnie przy polu karnym, jak zawodnik ma 2 metry wolnej przestrzeni, to zaden bramkarz nie wyciagnie, czemu w grze ma byc lepiej.
Moro88, co do druzyn to pewnie nie mieli czasu (jak zawsze), tym bardziej ze gra wyszla duzo wczesniej niz w tamtym roku, a tez miala sporo niedorobek.
Po prostu, jezeli chodzi o PES to trzeba sie przyzwyczaic.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2015, 13:55:17 wysłana przez kristof080 »

Offline dawid21sch

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Wielka Brytania
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 22.09.2013r.
  • Gram w: PES2014,PES2015,PES2016
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 25, 2015, 21:02:25 »
Gram w pes a  od czasów konsoli ps1 jestem wielkim fanem tej serii. I powiem to co myślę ten pes jest zajebisty chyba najlepszy od pes6 ale jest jeden mały problem bramkarze .całkiem na jakąś rewolucję na tej pozycji a jest gorzej niż w 15.no ale to pes na wszytko trzeba czekać cierpliwie. Moja ocena gry 9.5/10 dla porównania pes15  ocenim na 8/10 oczywiście konsola ps4.

Offline macphisto666

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location: Dąbrowa Górnicza
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.09.2012r.
  • PS4 nick - macphisto666
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 26, 2015, 13:16:21 »
Nowa odsłona Pro Evo 2016 bez dwóch zdań jest lepsza od poprzednich wersji, ale czy the best ever!? Fajna jest dynamika piłkarzy natomiast tempo meczu jest zbyt arcadowe. Bramkarzy i obrony znowu nie ma. Zacznę od Bramkarzy.
     Brak jakiejkolwiek komunikacji z obroną i wolno reagują na wyjście do piłki <trojkat> . Powoduje to częste kolizję z obrońcą bądź zastanawianiem się kto ma pierwszy wybić piłkę. Strasznie mało animacji bramkarza. Brak rzucenia się przed siebie na piłkę gdy przeciwnik za daleko wypuści sobie piłkę. Brak animacji asekuracji piłki. Głupie odwracanie się tyłem do piłki w stronę słupka by po chwili odwrócić się i odprowadzać piłkę wzrokiem na corner. Wpuszczanie szmat i trudności z bronieniem szmat. Natomiast bomba lecąca na złamanie ręki to dla GK chleb powszedni (nie jest to złe bo GK mają chronić bramki w jak najlepszy sposób i wykonują przy tym parady, ale gdzie tu balans). Trudno wyczuć podanie  <trojkat>. GK zawsze podaje nie celnie, a używam go tylko przy szybkiej kontrze skrzydłem gdy obrońca ma 15 m2 wolnego pola. Ogólnie GK mają mało animacji i większości strzałów odprowadzają wzrokiem.
    Obrona jak zwykle potrafi zaspać. 4-ech obrońców potrafi puścić jednego napadziora, który dostaje prostopadłą pikę. Brak asekuracji. Skrzydłowy obrońca nie zejdzie do środka (nawet przełączając go L1) gdy widać jak byk, że zaraz tam napadzior dostanie piłkę i będzie miał sytuację sam na sam z GK. Formacja obronna to banda zidiociałych statystów z marnego filmu.  <IX>, R1+ <IX>,  <kwadrat>, 2 x  <kwadrat>,  <kolko> to za mało by czuć, że się broni. Zamiast tego mamy niedopracowany algorytm od kilku edycji, który nieudolnie robi to za nas. Zauważyłem też, że obrońcy mają problem z porządny wybiciem piłki czy to z główki czy z nogi. A jak już wybiją wszystko leci pod nogi przeciwnika. Wysuniętego napastnika nie da się niczym uruchomić by chociaż powalczył o piłkę.
      Sędziowanie .....hm ? Konami sprytnie wybrnęło z tymi przepychankami, walkę o piłkę, twardymi starciami itp. Mnie się to podoba, czuć, że jest walka do tego animację wściekłych piłkarzy gdy sędzia uznał, że to była walka bark w bark. Ale gdzie tu jest we wszystkim sędzia. Kolejny statysta. COM lub PLAYEROWI pozwala na nadmierne starcie (zastawiam piłkę tyłem do atakującego, który bez pardonu wywraca mojego zawodnika i odbiera piłkę). Mało żółtych kartek rozdawanych przez arbitra. Ustawiłem w opcja RIVALS MANCHESTER UTD - LIVERPOOL i LIVERPOOL-MANCHESTER UTD. Po rozegraniu 6 meczów home-away po 10 min. między tymi odwiecznymi rywalami; łącznie miałem tylko 4 żółte kartoniki dla obydwóch drużyn. Gdzie każdy fan piłki kopanej wie, że przy szlagierach i derbach sędzia dość często sięga po żółć bądź czerwo za nadmierną grę. Notabene w ostatnich derbach Atletico-Real było bodajże 9 żółtych kartek na cały mecz. Przywilej w tej grze i wrócenie później do tego faulu prosi się o powiedzenie "...widzisz a nie grzmisz". Sędzia puszcza grę, a później nie wraca do faulu lub nawet nie karze kartonikiem (jak mu się pomni to wtedy jest piękna animacja jak się kłócą). Miałem ostatnio bezsensu przywilej, gdzie zszedłem zawodnikiem do środka na 17m już miałem oddać strzał, a tu mi sankami wjeżdża przeciwnik. Piłka przeturlała mi się do mojego zawodnika obok, ale cóż to za przywilej jeżeli przed sobą mam linie obrony i zero dogodnej sytuacji aby oddać strzał. Oczywiście zero żółci a nawet czerwieni oraz rzutu wolnego.
        Strasznie długo i wolno wykonywane są kornery jak chcę zagrać piłkę na krótko. Czasami przeciwnik potrafi przeciąć podanie po tak długo to trwa. To samo dotyczy zagrania na krótko faulu. Formacja obronna przeciwnika już dawno potrafi się ustawić i nici z akcji (w jakieś edycji PES już taki babol był).
        Ostatnia rzeczą jaka często mi się przytrafia, to są bezpańskie piłki. Jest twarda walka między zawodnikami piłka odbija się od jednego i odskakuję na 4m gdzie 1m od piłki stoi mój grajek (nie pomaga permanentne naciskanie L1) muszę czekać aż któryś z piłkarzy wygra pojedynek do piłki, a ten 3-ci się temu przygląda. Zapomniałbym również o ciągłym przeszkadzaniu sobie nawzajem moich zawodników czy to przy strzale lub przeprowadzaniu kontry lub ataku pozycyjnego.
       Rozegrałem łącznie kilkadziesiąt meczy vs Online, vs Player, vs COM. Przy dłuższym ogrywaniu PES2016 takie babole irytuje jak chroniczna sraka. Jednym z plusów to w końcu online. Czasami przytnie. Ale da się przeżyć. Gra ma to coś w sobie - "a zagram sobie wieczorem meczyk" albo "a to jeszcze jeden". Jak dla mnie dość solidna wirtualna kopanka, ale czy niedopracowana gra może zbierać laury za grę sportową roku!? Moim zdaniem nie. Niech Konami poprawi babole i będzię git.

PS4
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2015, 13:21:42 wysłana przez macphisto666 »

Offline GieKSa

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: KATOWICE
  • Wiadomości: 183
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.11.2011r.
  • CAŁE NASZE ŻYCIE TO GKS KATOWICE
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2015
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 26, 2015, 13:28:50 »
Czytam wasze opinie, a czy ktoś z was zauważył, że demo Pesa jest lepsze od pełnej wersji ( ps4), grałem dużo w demo i kupiłem pełna wersję i okazuje się, że to są trochę inne gry. W pełnej wersji rozgrywka chodzi wolniej, dużo mniej animacji piłkarzy, są tacy zamuleni, podania,strzały,są spowolnienie nawet o pół sekundy później reagują na co kolwiek , obrona i bramkarze masakra,bramka za bramka w meczach,wielka kopania,nie idzie zrobić tak przyjemnej akcji jak w demie, nie idzie grać z przyjemnością. Naprawdę liczę, że gdy wyjdzie aktualizacja to pozmieniaja chodź trochę te błędy,bo człowiek daje 200zl a tu nie idzie pograć  :-/.  Zobaczymy co będzie dalej  :(
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2015, 13:31:13 wysłana przez GieKSa »
GKS KATOWICE & GÓRNIK ZABRZE  & BANIK OSTRAWA & J.K.S Jarosław  / ARSENAL

Offline kislu56

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2013
  • location:
  • Wiadomości: 23
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.06.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 26, 2015, 15:05:32 »
to daj sobie wiekszy poziom trudnosci i wieksza predkosc gry i nie marudz . na jakim poziomie grasz

Offline GieKSa

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: KATOWICE
  • Wiadomości: 183
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.11.2011r.
  • CAŁE NASZE ŻYCIE TO GKS KATOWICE
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2015
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 26, 2015, 15:41:37 »
I ty myślisz, że poziom trudności zmieni grę??...  Owszem może zmienić, że np. Bramkarze będą trochę lepiej bronić i zespół lepiej grał ale nie to co pisałem,tych bardzo istotnych rzeczy...   >:( .  Może tobie się podoba to co nie jest do końca tym czego dużo osób się spodziewalo tym bardziej za nie małe pieniądze. Poczekam do aktualizacji. I nie marudze tylko pisze jak jest do cholery! 

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2015, 15:43:15 wysłana przez GieKSa »
GKS KATOWICE & GÓRNIK ZABRZE  & BANIK OSTRAWA & J.K.S Jarosław  / ARSENAL

Offline ibraPSG

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.11.2014r.
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 26, 2015, 16:15:59 »
I ty myślisz, że poziom trudności zmieni grę??...  Owszem może zmienić, że np. Bramkarze będą trochę lepiej bronić i zespół lepiej grał ale nie to co pisałem,tych bardzo istotnych rzeczy...   >:( .  Może tobie się podoba to co nie jest do końca tym czego dużo osób się spodziewalo tym bardziej za nie małe pieniądze. Poczekam do aktualizacji. I nie marudze tylko pisze jak jest do cholery!

A ja się właśnie zgodzę, bo grałem w dema na x360 i xOne i na obu platformach również w pełne wersje i rzeczywiście dema wydają się bardziej dopracowane, nie mówię że pełna wersja jest zła, bo i tak mi si e podoba dużo bardziej niż 2015, ale coś w tym jest, że w demo grało się inaczej!

Offline Fiedziu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 290
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.12.2011r.
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 26, 2015, 16:45:34 »
Jak czytam komentarze że grać się nie da to się zastanawiam w co gracie... Mi przyjemnie się gra. A co do zamulenia to słabsi piłkarze się tak poruszają.

Offline k4mil

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 14.04.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 29, 2015, 15:21:03 »
czy jest jakikolwiek option file do wersji na PS4? Nie zależy mi aż tak bardzo na koszulkach czy nazwach klubow ale aktualne składy są konieczne dla mnie żeby rozpocząć jakąkolwiek rozgrywke..

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 29, 2015, 15:25:15 »
Cytuj
czy jest jakikolwiek option file do wersji na PS4? Nie zależy mi aż tak bardzo na koszulkach czy nazwach klubow ale aktualne składy są konieczne dla mnie żeby rozpocząć jakąkolwiek rozgrywke..

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline krzaq12

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2014
  • location:
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.10.2014r.
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 29, 2015, 16:28:16 »
Cytuj
Jak czytam komentarze że grać się nie da to się zastanawiam w co gracie... Mi przyjemnie się gra. A co do zamulenia to słabsi piłkarze się tak poruszają.

Dokładnie tak, ja gram karierę PSV i Memphis Depay wyraźnie wyróżnia się z całej drużyny biega szybciej ma lepszą koordynację, celniejsze strzały, mniejsze wahania formy itp.

Offline k4mil

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 14.04.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 29, 2015, 17:22:54 »
westreet, najpierw przeszukalem forum (gdzie w dziale ps4 jest tylko jeden temat -.-)
moje pytanie dotyczy raczej czy jest jakis zagraniczny OF. ten portugalski wydaje sie nie dzialac.

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 29, 2015, 19:47:54 »
witam jutro będę posiadaczem pes16 na ps4 mam pytanie . jak sie zapisać na jakiś turniej i jak to wygląda ile dni trwa i kiedy co by było gdybym nie mógł grać przez jakiś okres ? najlepiej bym prosił kogoś o pogadanie mój psn sikowski90

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - PS4/XOne - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 29, 2015, 19:47:54 »